Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#51) Tom5


Tom5
addikt

Rocky 3. a Viasaton. Kedvenc. :K

(#52) Tom5


Tom5
addikt

(#53) Tom5


Tom5
addikt

Ma kirúgták a főnökünket. Se szó se beszéd. Ennyi. Nálunk ez így megy. Már fel is vettek egy új embert. Ilyen alapon mi mire számíthatunk?! Elkeserítő a helyzet. A munka ma nemvolt gáz. Lassan ment az idő, de nyugis volt, max a munkatársam volt kicsit (nagyon) hisztis. De nemfoglalkoztam vele. Munka után egyből elmentem edzeni. Most meg már itthon pihenek. Megvan a hatása a korai kelésnek. Már álmosvagyok. Holnaptól lehűlés...+ hétvégére is szar időt mond. Szuper.

(#54) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon szarul aludtam. Szellemekről álmodtam, de nagyon élethű volt. Felébredtem és visszaaludtam ugyanúgy ment tovább az álom. :( Valami házban voltunk, nagy házban és éjjel sötétben jöttek elő, hallottuk a hangjaikat és néha láttuk is őket. Nagyon para mivel én hiszek a szellemek létezésében. Ha valaki esetleg tudja mit jelent ez az álom az írja meg privátban. köszönöm. Lassan go meló.

(#55) Tom5


Tom5
addikt

Kezd a hócipőm tele lenni bizonyos dolgokkal. Érzem, hogy háborgok belül és valami nemkóser és ezen még az edzés sem segít...valami nemoké, zavar egyes emberek hozzáállása. Mikor leszarnak dolgokat és úgyérzem azt akarják elhitetni velem, hogy velem van a gond mikor csak aggódok értük. Feszültvagyok, nemjó ez így. :W

(#56) Tom5


Tom5
addikt

Gyáh...egyik cimbim kirúgták a munkahelyéről...pffff...milyen világban élünk, elkeserítő. :(

(#57) Tom5


Tom5
addikt

Nyugisnapvolt a mai is. Munka után elmentem edzeni, fáradtvoltam és nemtudtam rendesen odakoncentrálni. Ennyit tesz ha rögtön munka után edzem. Azért elvégeztem becsülettel a feladatokat és hazajöttem. Itthon kiporszívóztam, rendet raktam. Szerintem ma hamar elmegyek aludni...

(#58) Tom5


Tom5
addikt

Holnap szabinleszek. :P

(#59) Tom5


Tom5
addikt

(#60) Tom5


Tom5
addikt

Úgynézki már tuti megyünk holnap Agárdra. Sör + Tekila. ;] No comment. Kaja Brassói lesz. :Y Ma edzek, aztán elmegyek csekketfeladni és nézek valami cipőt is magamnak.

(#61) Tom5


Tom5
addikt

pöppet rákattantam... :B

[ Szerkesztve ]

(#62) Tom5


Tom5
addikt

Edzés megvolt, nagyon jólment. Kipihent voltam, 100%-ig koncentrált. Most kajálok és pihizek.

(#63) Tom5


Tom5
addikt

Talán nemlett olyan szar idő mint ahogy jósolták. Dél fele indulunk agárdra. Laptop, zenék, hangfal útra készen. No meg a drink is. ;]

(#64) Tom5


Tom5
addikt

Indulhat a buli. :U :C ;]

(#65) Tom5


Tom5
addikt

Lezajlott a buli. Jóvolt. Elég szar időnk volt és hidegvolt, de bent a nyaralóban nemvolt gond. Fél egyre értem le, akkor 4-en voltunk. Megcsináltuk a kaját, iszogattunk, beszélgettünk. 5-óra fele elmentek még két emberkéért. Mi ketten maradtunk, de jót beszélgettünk, iszogattunk, nevetgéltünk. Brassói volt a kaja, dúrván jóra sikeredett. Sok sört betoltam, mellé tekilát, viszkit, malibut, de semmi gond nemvolt. :DDD A sok kaja és állandó csipegetés megmentett. Hajnali kettőig kártyáztunk, marhultunk, beszélgettünk. Aztán pihi. Rettenetesen hidegvolt a szobában. :Y tisztára mintha ősz lett volna, de aztán szereztem egy vastag takarót és úgy már nemvolt gond. Reggel megreggeliztünk kitakarítottunk és hazajöttünk. Dél fele értem haza, megebédeltem és pihentem egyet. Összességében megvoltam elégedve mindennel, remélem még sok ilyenben lesz részem. Jövöhéten dolgozom. Túlóra. Elvileg szombat és vasárnap éjjel is megyek, de nembánom, így utánakövetkező hétvégén majd mégjobban feszülök Siófok után. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66) Tom5


Tom5
addikt

Ma este Rocky 4. Nekem nagyon bejönnek a Rocky filmek. Ösztönöznek. Lehet sokak számára fura de én így érzem. Nagy kedvencem ez a rész. Biztosan megnézem.

(#67) Tom5


Tom5
addikt

Szerdán 19:00 Transformers 2. Revenge of the fallen. :R Csak sajnos szinkronos lesz. :( Az első rész tipikusan az a film amit nemtudok magyar szinkronnal nézni mert közelébe sem ér az eredetinek. Nah, majd valahogyan kibírom. :K

(#68) Tom5 válasza Tom5 (#66) üzenetére


Tom5
addikt

Kezdődik. :K

(#69) Tom5


Tom5
addikt

(#70) Tom5


Tom5
addikt

Álmosodom, pedig holnaptól 7 nap éjjeles műszak kezdődik.

(#71) Tom5


Tom5
addikt

DIGI project elindítva. Szerdán 16:00-ra jön az üzletkötő. :D Kíváncsileszek.
Amúgy voltam edzeni, nagyon jólment. Koncentrált voltam és erős. Megebédezem aztán lepihenek mivel éjjel munka. Holnap meg viszem nagyapámat Füredre ellenörzésre (pészméker). Így holnap két részletben alszom majd, de legalább nemlesz döglesztő meleg. Itt szakad az eső. Bár inkább most essen mint majd mikor szabadságon leszek.

(#72) Tom5


Tom5
addikt

Déltől kb kettőig aludtam. Jólesett. A délután nyugodtan zajlott. Meglátogatott egyik cimborám elvitte az Avp2-őt. Most este pedig rendeltem egy pizzát. Ritka, hogy én pizzát rendelek, de most rákattantam. 950 FT-volt és kb 15 perc alatt ideért. Finomvolt. Bő egy óra és indulok dolgozni, remélem nyugis éjjelünk lesz.

(#73) Tom5


Tom5
addikt

Nyugivan. Kint szakad az eső. De legalább itt nyugi van. Lassan 6-óra. Akkor go home.

(#74) Tom5


Tom5
addikt

Kacérkodom a gondolattal, hogy beújítok egy HerrZ féle AMD Phenom II X2 550-es procira. De természetesen pre-tested-re amiben 100% hogy megy a 4 mag és még a tuningot is bírja. :U Szerdán kap "árút", felvett a listára. Remélem befigyel valami jó cuccos. :U
A 7750-es procim pedig eladom. Ha valakit érdekel priviben jelezze. Alapfeszen 3,3Ghz-en megy. (ACC-vel)

(#75) Tom5


Tom5
addikt

Eléggé kipihenten ébredtem, meg is lepődtem magamon. Ideálisnak tűnik az idő a Füredi útra. Remélem minden rendben fog menni. Lassan indulunk.

(#76) Tom5 válasza Tom5 (#75) üzenetére


Tom5
addikt

Hazaértünk, minden oké, nincsen gond. Picit lepihenek.

(#77) Tom5


Tom5
addikt

(#78) Tom5


Tom5
addikt

Immár itthon. Álmoslettem, le is fekszem. Este pedig mozi. Kíváncsian várom a filmet. Biztos jólesz! JÉl!

[ Szerkesztve ]

(#79) Tom5


Tom5
addikt

Kicsit flémelős lett a PH új címlapos tesztje. :DDD
Nemolvastam végig a tesztet mert már más oldalakon pár héttel előbb mindent megtudtam amit akartam ezen procikról, szerintem a PH manapság elvan késve néhány teszttel. Orrba szájba ontják a számomra érdektelen címlapos teszteket. (médiapléjer, rahedli notebook teszt.) De ez szigorúan saját vélemény. Az AMD új kétmagos procija meg igenis jólett, de a cikkben arról egy árva szó nem esik, hogy ezek a procik kis szerencsével moddolhatók 4 magossá. Noh nembaj, több marad nekem. 28K-ért tuningos 4 magos :Y ...BEST BUY!

[ Szerkesztve ]

(#80) Tom5


Tom5
addikt

Egyre jobban feszülök egy jó kis moddolható 550-esre. :DDD 28K-s áron lenne az embernek egy 4 magos 45K-s procija. :Y Nemkicsit jó vétel. Köszönjük AMD.

(#81) Tom5


Tom5
addikt

Mozi megvolt. Nagyonjófilm. Akinek tetszett az első rész annak ez is fog, fanatikusoknak pedig KÖTELEZŐ!!! Hosszú nagyon, a picsámat szétültem rajta. De megérte. :DDD nemjött ma a Digis üzletkötő... :( ez egy rossz pont így elsőre náluk. Holnap rácsörgök. De valami kedvezményt kérek tőlük emiatt. ;] nah lassan go meló (kicsit késve ;] )

(#82) Tom5


Tom5
addikt

Nyugisvolt megint a munka, szerencsére. Megyek is aludni, álmosvagyok. JÉ

(#83) Tom5


Tom5
addikt

Megköttetett a DIGI-s szerződés. Kicsit érdekesen de a lényeg, hogy kész. :DDD
5400HUF lesz a Startnet (20/10) Digi TV csomag (53 csatorna) és telefon mellé. Ez mellé jár 200 ingyen perc a 22-es körzetbe. Eddig szimpatikus. Remélem nemlesz gond.
A UPC ma küldte a csekkét de már 25%-os áfával. Holnap be is megyek és elkezdem a megszűntetési eljárást. Már 9700FT-lenne a UPC-s csomag. Sok. :(

(#84) Tom5


Tom5
addikt

Munka előtt elmentem edzeni. Kar nap volt. Elég jól ment a végére kifáradtam. Jó csajo k voltak ma a teremben. Volt egy csajszi aki nemvolt az a nagyon hívalkodó, kis szolíd, természetesen szép. Bejött. :B Most meg dolgozom, egyedülvagyok mert munkatársam szabin. Többet kell nyargalnom, de megoldom. Még 3 nap...aztán hétfőtől meg délutános műszak amit nagyon utálok. :(((

(#85) Tom5


Tom5
addikt

Folyamatosan Pink egyik számának a refrénje jár a fejemben.

So,
So what I'm still a rock star
I got my rock moves
And I don't need you
And guess what
I'm havin more fun
And now that were done
I'm gonna show you tonight
I'm alright
I'm just fine
And you're a tool so
So what
I am a rock star
I got my rock moves
And I don't want you tonight...

(#86) Tom5


Tom5
addikt

(#87) Tom5 válasza Tom5 (#83) üzenetére


Tom5
addikt

Mikor felkeltem hívott telefonon a Digis üzletkötős csajszi. Aztmondta ha módosítom annyiban a szerződésem, hogy 30/20-as netet kérek és aláírok 1 év hűségnyilatkozatot akkor a havi díjam 3000HUF. :Y Nemhittem a fülemnek, de beleegyeztem a dologba. Azóta felhívtam a csajt mégegyszer, hogy jól hallottam-e. Csak nevetett és mondta, hogy igen. Vasárnap jön szerződést kötni. :U

(#88) Tom5


Tom5
addikt

Tegnap utolsó pillanatban egyik barátom megint lemondott egy találkozót...amikor nekem lenne szükségem valamire (egy jó beszélgetésre) akkor mindig ezvan. :( De nembaj találkoztam mással. Direkt nemírok neveket jobb ez így anonímen. Jót beszélgettünk, kicsit kibeszéltem a gondjaimat bajaimat. Onnan mentem melózni. Nyugodt éjszaka volt. Megyek ma is még meg holnap is túlórázni. Többiek lehet mennek Siófokra bulizni. Előtte talizom velük, de ők majd a vonatra szálnak én meg be a Ladába és go meló. Érdekes lesz, furcsa érzés de hát ez van, kell a pénz és örülök, hogy ilyen munkám van hogy túlórázhatok és még megszakadnom sem kell. Majd jövőhéten bulizok. (remélem) júli 27-28.-án cserélik a nyílászárókat. Pont délelőttös leszek, szóval jó az időpnt. Még nemvagyok álmos, kicsit gépezek aztán lepihenek.

(#89) Tom5


Tom5
addikt

(#90) Tom5


Tom5
addikt

Fasz kivan...elegemvan mindenből és mindenkiből.
Leszarás megy ezerrel. Kúrvajó. Faszért nemtudok én is ilyen lenni.
:W :W :W

(#91) Tom5


Tom5
addikt

@work :U

(#92) Tom5


Tom5
addikt


Benti gépem procija.
Nemlenne ez rossz gép, amire kell bőven elég, csak ez a 256MB memória kevés.
Jah meg a 8GB-os vinyó is kicsit lassú és kerregős. Mikor AVG ellenőriz, megáll az élet az Excelben. :U

(#93) Tom5


Tom5
addikt


De mocskos jólnézki fehérben a NOKIA 5310. :Y

(#94) Tom5


Tom5
addikt

Immár itthon. Kimentem Ildiért a vasútra. Jött haza Siófokról, jót dumáltunk. ;)
Megyek pihenni, olyan dél fele kelnem kell mert megyünk haza, megkell néznem hugom gépét vmi gond van az MSNjével.
JÉ!

[ Szerkesztve ]

(#95) Tom5


Tom5
addikt

[ Szerkesztve ]

(#96) Tom5


Tom5
addikt

Hazaértem. Hugom gépét nemtudtam megcsinálni. Ilyent még nemláttam, egyszerűen nemlehet MSN-t telepíteni rá. Gépet nemengedte elhozni mert nembír meglenni nélküle, így no MSN. Ő tudja. Várom a DIGI-s üzletkötőt, remélem ma már jön. Picit pihenni is kellene. :U

(#97) Tom5


Tom5
addikt

Digis szerződés megkötve. :DD

(#98) Tom5


Tom5
addikt

Olyan semilyen kedvem van. :(

(#99) Tom5


Tom5
addikt

7750

[ Szerkesztve ]

(#100) Tom5


Tom5
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.