Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#201) Tom5


Tom5
addikt

Megnéztem ma a Crank 2-őt. Vasárnap délutáni filmnek nemrossz. Utána a Grimm testvéreket HD-ben. Szeretem az ehhez hasonló filmeket és ilyen tökéletes minőségben még nagyobb élmény.

[ Szerkesztve ]

(#202) Tom5


Tom5
addikt

(#203) Tom5


Tom5
addikt

(#204) Tom5


Tom5
addikt

(#205) Tom5


Tom5
addikt

Elteszem magam holnapra. 5-kor kelek, délelőttös leszek.
JÉ.

(#206) Tom5


Tom5
addikt

(#207) Tom5


Tom5
addikt

(#208) Tom5


Tom5
addikt

Még egy nap délelőttös műszak és négy nap pihenés. Csütörtökön elzúzunk Siófokra bulizni, lehet ez lesz az utolsó alkalom? Hamar vége lett a nyárnak...Nemvolt rossz, mindenesetre a tavajinál mérföldekkel jobb volt. Remélem a jövő nyár mégjobb lesz. Jövöhét hétvégén pedig megyünk Kenesére a baráti körrel. Elvileg pénteken indulunk és vasánap este jövünk. Ez lesz az idei nyaralás, de akár nyár zárónak is tekinthető. Lényeg, hogy tud jönni mindenki és jólesz. Két nap szabit kiveszek mert ugye szombaton kellene ledolgozni. (marhára nincsen hozzá kedvem amúgyse). Ma vettem egy rekesz sört akciósan. ;] alapnak már jólesz. Ma délután kumtam egy picit nemvagyok még álmos. Netezek és TV-zek egy ideig. jah és állványozzák körbe a házunkat, végre elkezdik a burkolást. Kíváncsi leszek mikorra végeznek és milyen színűre festik a házat. (remélem nem idióta pink lesz mint a lépcsőház a földszinten)

(#209) Tom5


Tom5
addikt

Végre pihi. Tegnap voltunk vásárolni. Vettünk mára egy csomó piát. A fél nyolcassal zúzunk Siófokra. Tegnap este még elmentem az Öreghegyi tüzijátékot megnézni, találkoztam pár ismerőssel, olyan éjfél fele értem haza, akkor már nagyon fáradt voltam mert ugye reggel 5-óta fentvoltam. Ma BIOS-ban is alulfeszeltem a procim, olyan szinten nemjátszom, hogy feleslegesen megy 3,6Ghz-en 1,35V-al. Most jelenleg 3Ghz-en megy 1,125V-al + CnQ ha visszaveszi 800mhz--re az órajelet akkor everest szerint 0,77V-ot kap. HyperTx2-es hűtés, minimális fordulaton és jelenleg 28-fokos a cpu.Street Fighter 4-re+net+filmezésre bőven elég ez a teljesítmény. Ha meg játszhatnékom lesz akkor feltolom 3,6-ra.

(#210) Tom5


Tom5
addikt

(#211) Tom5 válasza Tom5 (#210) üzenetére


Tom5
addikt

Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused

(#212) Tom5


Tom5
addikt

(#213) Tom5


Tom5
addikt

Lassan indulok. Jó bulit nekem. ;)

(#214) Tom5


Tom5
addikt

Jóvolt a tegnapi buli. Szétcsaptuk magunkat. Votl minden mi szem szájnak ingere. ;] Tüzijték is korrekt volt, amin nagyot nevettem, hogy a Star Wars zenéje ment alatta. :DDD Reggel a 4-órai vonattal hazajöttünk mert hullákvoltunk. Így is gyalog mentem haza a vasútról mert éreztem tisztulnom kell. Délelőtt kb 10-ig tudtam aludni, pörögtem még. Inkább átmentem Renhez és a délutánomat ott töltöttem, jóvolt. Filmeztünk, pizzáztunk, józanodtunk. Elaludtunk a második film alatt. Nemrég értem haza, de még érzem, hogy nemvagyok teljesen 100%-os. Menni fog az alvás. Holnap megint lehetőségem lenne Siófokra menni, de lehet kihagyom. Majd holnap meglátom milyen hangulatomban leszek. Most elteszem magam holnapra. JÉ!

(#215) Tom5


Tom5
addikt

Apácák vallják a bűneiket Szent Péternél.
Az első:
- Hát, bevallom... én már érintettem AZT...
- Mártsd az ujjaidat a szenteltvízbe lányom...
A második:
- Bevallom atyám, én meg is szorongattam AZT...
- Mossál kezet a szenteltvízben lányom...
Nagy tolakodás hátulról...
- Engedjetek gyorsan, hadd öblítsem ki a számat, mielőtt Gréta nővér
belemossa a seggét! ;] ;]

(#216) Tom5


Tom5
addikt

Inna - Hot mellett erről a nyárról még ez a szám jut az eszembe.

(#217) Tom5


Tom5
addikt

go siófok

(#218) Tom5 válasza Tom5 (#217) üzenetére


Tom5
addikt

Érdekes volt az éjjel. Kocsival mentünk, itt fehérváron már induláskor ömlött az eső. De a kocsiban beszélgettünk és iszogattunk. Kb 10-re értünk Siófokra ahol örömmel láttuk, hogy száraz minden egy csepp eső sem esett. Lementünk a partra de nagyon fújt a szél így a parkban kezdtünk el iszogatni. Kb 5 perc elteltével olyan eső kerekedett, hogy fossá áztunk. Bemenekültünk egy kajáldába, annak is a külső részére, ott már nemáztunk de a ponyva olyan gyorsan telt esővízzel, hogy féltek beszakad. A pincér csávók álltak székre és nyomatták le a vizet róla. Érdekesvolt. :DDD kb 45 percen át esett de nagyon dúrván. Itt már elment a kedvem a bulitól (el is áztunk rendesen). Aztán elmentünk a kocsiig és még visszamentünk a parta és körbenéztünk. Addigra elállt az eső és sokan voltak de nemvolt kedvem maradni. Nyomattam egy Gyrost és elindultunk hazafele. Ezúton is köszönöm Ildinek, hogy kitarott mellettünk így szarrá ázva is. Remélem nembetegszik le. :(

(#219) Tom5


Tom5
addikt

Délután rossz hír érkezett. Elesett Ren anyukája és eléggé megütötte magát. Én mentem el értük a korházba és vittem haza. Szegény elég ramatyul nézett ki... :( De reméljük minél hamarabb rendbejön. Délutánom ezzel telt + egy kis pihenéssel. Holnap nagy nap lesz. Visszamegyek a régi műszakomba. (sokan nagyon várják) + délután fogászat...Holnap estére sokminden eldől és remélhetőleg látni fogom a dolgok végét. Mindezek ellenére nyugodtnakérzem magam. Majd holnap nyilatkozom mi lett...

(#220) Tom5


Tom5
addikt

Elzúzok TVzni. Aztán pihi! Jóéjszakát.

(#221) Tom5


Tom5
addikt

Visszatérésem a régi műszakomba teljesen zökkenőmentes volt. Mondhatni jó. Nemlesz itt gond. Jobban érzem magam, nyugodtabb vagyok mint a régiben. Fogorvosnál is voltam, kihúzta az egyik fogamat, az érzéstelenítő kicsit kellemetlen volt de a húzásból semmit sem éreztem. Most vérzik mint a dög. Ennyi. Jövő hét hétfőn folyt.köv. Remélhetőleg 2-3 héten belül mindent megcsinálnak. Ez majdnem 300K-ba kerül majd...

(#222) Tom5


Tom5
addikt

Give me release
Witness me, I am outside

Give me peace
Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe
that I'd get caught up
when the rage in me subsides

Passion chokes the flower until she cries no more
Possessing all the beauty hungry still for more

Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up

When the rage in me subsides
In this white wave
I am sinking
In this silence

In this white wave ... in this silence ...
I believe I can't help this longing ...
comfort me I can't hold it all in ...
if you won't let me ...

Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up

When the rage in me subsides
In this white wave
I am sinking
In this silence

In this white wave ...
in this silence I believe I have seen you ...
in this white wave you are silent
You are breathing in this white wave ...
I am free

(#223) Tom5


Tom5
addikt

AMD has informed their partners that their upcoming DX11 Cypress cards will be known as Radeon HD 5800 series. Cypress XT is Radeon HD 5870 while Cypress PRO is Radeon HD 5850. The key features of these DX11 cards are :

• 1GB GDDR5 memory
• ATI Eyefinity technology with support for up to three displays
• ATI Stream technology,
• Designed for DirectCompute 5.0 and OpenCL
• Accelerated Video Transcoding (AVT)
• Compliant with DirectX® 11 and earlier revisions
• Supports OpenGL 3.1
• ATI CrossFireX™ multi-GPU support for highly scalable performance6
• ATI Avivo™ HD video and display technology
• Dynamic power management with ATI PowerPlay™ technology
• DL-DVI, DL-DVI, DisplayPort, HDMI
• PCI Express® 2.0 support

The launch will take place in September and retail availability in October, same time as Windows 7 launch. More details later.

(#224) Tom5


Tom5
addikt

Csütörtökön veszek egy ilyent. Itt PH-n egy forumtárstól. :C

(#225) Tom5


Tom5
addikt

| 0 - 49 | 0 | újonc |
| 50 - 99 | 15 | lelkes újonc |
| 100 - 199 | 30 | kvázi-tag |
| 200 - 399 | 60 | tag |
| 400 - 799 | 100 | fanatikus tag |
| 800 - 1749 | 180 | senior tag |
| 1750 - 3499 | 270 | őstag |
| 3500 - 5999 | 365 | PH! addikt |
| 6000 - 9999 | 450 | PH! kedvence |
| 10000 - 16999 | 600 | PH! nagyúr |
| 17000 - 24999 | 850 | PH! félisten |
| 25000 - ? | 1100 | Jómunkásember |

[ Szerkesztve ]

(#226) Tom5


Tom5
addikt

(#227) Tom5


Tom5
addikt

Nah vajon továbbjut a loki?!

(#228) Tom5 válasza Tom5 (#227) üzenetére


Tom5
addikt

1:0 :Y :C :R

(#229) Tom5


Tom5
addikt

2:0 azthiszem ez már a mienk. :C

(#230) Tom5


Tom5
addikt

(#231) Tom5


Tom5
addikt

link - kötelező film. nagyon félelmetes.

(#232) Tom5


Tom5
addikt

Ma zúzunk Kenesére, hogy mikor?! :F Jókérdés. Ez nálunk mindig az utolsó pillanatban dől el. No nem mintha rajtam múlna. Nemszeretem ezt. Én szeretem pontosan leegyeztetni a dolgokat akár előre is. Namvagyok az a késős típus. Énhibámból igazából szerintem még soha nem késtem. No mindegy, majd lesz valahogy. Lassan elzúzok TESCO-ba pár cuccért.

(#233) Tom5


Tom5
addikt

Fél 3-kor indulok, minő meglepetés. :DDD

(#234) Tom5


Tom5
addikt

nah go, vasárnap re.
remélem jólesz. :U :C :R

(#235) Tom5 válasza Tom5 (#234) üzenetére


Tom5
addikt

Hazaértem...Nagyon gyorsan eltelt. Volt pro és kontra, összességében jóvolt. Maradtamvolnamég. Holnaptól megint meló és az unalmas magányos hétköznapok.

(#236) Tom5


Tom5
addikt

Aludtam egyet délután. A forma-1 mint már jóideje ismét nem érdekelt.
Jóvolt ez a nyárzáró összejövetel. Beszélgettünk, iszogattunk és főzőcskéztünk. Első nap lecsó volt, másnap pörkölt bográcsban. Ezt nagyrészt én készítettem és finomra sikerült. Sajnos szombaton szar idő volt, de elvoltunk. Az iszogatás is jóvolt, de már nemolyan mint régen. Változnak az idők. Nem panaszként mondom mert jóvolt ez így, csak fura érezni, hogy ""öregszem"" már más (lenne) fontos mint pár évvel ezelőtt. Ma felkeltünk és igen hamar hazajöttünk. Páran maradtak még strandolni, nekem nemvolt kedvem. Pár napja rosszalkodik a hasam és nemjól alszom éjjelente. Most pár napig méregtelenítek, mert nemjó ez így. Holnap fél 3-ra megyek fogorvoshoz. Kíváncsi leszek mi lesz, ami fogamat kihúzott ott szépen gyógyúl az íny. Eddeig egy rossz szavam sem lehet az ellátásra, remélhetőleg ez így is marad. Vettem ma egy 8GB-os MicroSd karit a fényképezőmbe. 3K-volt itt helyben, egy forumtárs hozta. Szerintem megér ennyi. Így már 8MP-be kb 2000 fotó fér el, videóban meg 3 óra a legjobb minőségben. Jó kis gép, jól vizsgázott ebben a 3-napban. Könnyű kezelni, szép képet készít és az akksija is sokáig bírja. (igaz egy pótakksit is rendeltem, ami majd 2-3 hét múlva érkezik (3K)

(#237) Tom5


Tom5
addikt

Valami hihetetlen gyorsan megy az idő. Remélem munka közben is így fog. :Y :(((

(#238) Tom5


Tom5
addikt

Végeztem a fogászaton. Lecsiszolta amit kellett, csütörtökön megyek mintavételre. Abszolút nemfájt, csak égett disznóbőrszag volt. :DDD ideiglenes korona van most fent, aktuális nálam most ez a szmájli ----> :DDD felső ajkam fullra nemérzem, levan zsibbadva mint a dög.

(#239) Tom5 válasza Tom5 (#238) üzenetére


Tom5
addikt

Kicsit fájnak a fogaim...

(#240) Tom5


Tom5
addikt

Meló lazavolt, utána elvittem nagyapámat dokihoz, mostértem haza. Leragadnak a szemeim, megyek is aludni. JÉ.
ui - fogaim nemfájnak. :DDD

(#241) Tom5


Tom5
addikt

Meló megint lazavolt. Jó újra a régi műszakomban. Teljesen más a hangulat és sok fiatal csajszi van, lehet velük beszélgetni. ;] Nagyon fáradtvagyok, tegnap nemtudtam kipihenni magam, remélem ma sikerül. Teló lenémít és szunya. Megyek is. JÉ!

(#242) Tom5


Tom5
addikt

(#243) Tom5


Tom5
addikt

Ma kitakarítottam az egész kérót. Plusz a gépemet is. Végre rend van. :))

(#244) Tom5


Tom5
addikt

Meló ma pörgősebb volt mint az elmúlt pár nap, de így sem volt vészes. Reggel hazaértem egyből lefeküdtem aludni. 11-kor keltem és mentem fogorvoshoz. Ma eléggé megkínoztak. Kevés fájdalomcsillapítót kaptam mondván csak mintavétel lesz. Hát mikor körbeszurkálta a fogam azthittem beszarok. Nem zsibbadt le eléggé :( Ráadásul sokan voltak és majdnem 2 órán át ott basztam a rezet. Legközelebb kedden kell mennem próbára. Hazaértem egyből bevágtam a szunyát mert fáradtvoltam, plusz a pofám is teljesen levolt zsibbadva. 6-kor keltem. Még két nap meló. Remélem nyugis lesz.

(#245) Tom5


Tom5
addikt

Ma nemvoltam itthon. Kocsival zúzok melózni. Ha holnap jóidő lesz akkor este még lemegyünk Siófokra az idén utoljára.

(#246) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon lehűlt a levegő, hideg lett. Este viharban mentem dolgozni. Ha ilyen marad az idő estig akkor nemlesz Siófokra menetel. A munka jóvolt, lazavolt. Most egy kis pihenés, jövőhéten délutános leszek (amit rühellek). JÉ.

(#247) Tom5


Tom5
addikt

Süt a nap, kíváncsi leszek milesz este...

(#248) Tom5


Tom5
addikt

(#249) Tom5 válasza Tom5 (#247) üzenetére


Tom5
addikt

Megyünk, remélem nem csak mi leszünk... :U

(#250) Tom5 válasza Tom5 (#249) üzenetére


Tom5
addikt

nah go. reggel jövök. :C

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.