Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#30) Tom5


Tom5
addikt

Éjjelesben volt egy kis összezörrenésem az egyik gépbeállítóval. Nemírom le a sztorit a lényeg, hogy igen csak felbaszott és lekiabáltam a fejét. Nyugodt ember vagyok de másfél év után kihiztak a tűrésemből. Meg is lepődött mindenki. Lényeg nemvolt igaza és nem is értem miért volt ilyen. Ami talán az én hibám, hogy bepöccentem és kiabáltam vele + mondtam neki gyere ki kint lejátszuk. :DD De aztán megbeszéltük a dolgot, jött a maszlag,hogy a minőségellenőrök (mi) azért vagyunk, hogy segítsük a termelést. bla bla bla...Ma felhívtam az egyik feljebbvalóm, hogy hallott-e a dologról, de semmi. Elmeséltem neki Ő meg csak nevetett. Hát kb én is így gondolom a dolgot. :DD Ma elég jól tudtam pihenni, kettőkor keltem. Feltettem Win7 alát az ATT-t. Eddig nekem nemműködött Vista alatt rendesen. Most megy szépen. Visszatudom venni a videókártya órajelét (mind GPU, mind a memó) és még a feszt is tudom szabályozni. Este elmegyek edzeni és utána onnan megyek dolgozni. (szerencsémre ingyen van a konditerem mivel ennél a cégnél dolgozom és ottvan a gyártól 10-percre) nem egy fullos terem de igazából én már régóta odajárok, sok az ismerős és a helyet is megszoktam már.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.