Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) polgárjenő válasza pohár (#9399) üzenetére


polgárjenő
tag

jee, csak tartsák meg, az se hátrány ha hendivel nyernek

(#9402) L_YKing válasza Ace owner (#9397) üzenetére


L_YKing
addikt

Németország osztályozó.
K'lautern - Hoffenheim.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9403) rwin5


rwin5
őstag

2,75 ért ajándék volt FTC, ha ez így marad :B

(#9404) L_YKing válasza rwin5 (#9403) üzenetére


L_YKing
addikt

Raktad?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9405) polgárjenő


polgárjenő
tag

nembírom az izgalmakat, félidők elején minden meccs 1-1re áll ami kell, kivéve a fradi és a hjk :D
úgy érzem bukó lesz ma, de sebaj :D

(#9406) rwin5 válasza L_YKing (#9404) üzenetére


rwin5
őstag

Nem raktam meg sajna.. pedig van egy szelvényem amit 2x készültem feladni, de inkább a rá szánt pénzt hozzádobtam a főszelómra.. de elég "cinkes" a többi meccs is, de kíváncsi vagyok bejön-e ha jönne amúgy 2ezerből nyertem volna 70körül asszem :U

(#9407) Mano_01


Mano_01
tag

Én tegnap óta játszok a bet at home-nál..
3eurót kaptam, és azóta szórakázok tenisszel, jelenleg 18eurónál járok :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9408) rwin5


rwin5
őstag

Raktam egy D-s szelót kosárra, de sajna épp elment .. [link]

(#9409) L_YKing válasza Mano_01 (#9407) üzenetére


L_YKing
addikt

Nice!! :C

rwin5: Ez mindig így van. Akkor jön amikor nem rakod. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9410) Ace owner válasza L_YKing (#9402) üzenetére


Ace owner
addikt

Ennek már vége..

Galaxy Fold 4

(#9411) vikvuk


vikvuk
aktív tag

Speccy?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#9412) L_YKing válasza Ace owner (#9410) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem-nem!!! Nézd meg a hétfői kínálatot! :U ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9413) Ace owner válasza L_YKing (#9412) üzenetére


Ace owner
addikt

Ti hol nézitek? Tippmix.hu-n még nincs kint a holnapi :S

Galaxy Fold 4

(#9414) rwin5


rwin5
őstag

Na végre Benfica gól, megyek is aludni, majd felnézek 1 óra múlva :C

(#9415) pohár válasza Ace owner (#9413) üzenetére


pohár
félisten

flashscores.com, mondjuk

no, kéne még 1 a HJK-tól, aztán le is fújhatják a meccset

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9416) vikvuk válasza rwin5 (#9414) üzenetére


vikvuk
aktív tag

:F :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#9417) pohár


pohár
félisten

Sociedad over 2,5 & Valencia -1AHC @1,89, megküldtem szépen

külön meg mégy single-be a Sociedad meccs 1. félidő over 1,5 és egy DET -2,5

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9418) Mano_01 válasza pohár (#9415) üzenetére


Mano_01
tag

3-0 :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9419) Mano_01


Mano_01
tag

nekem Romatol kene 1 gol,hogy meg 1 pipa legyen a szelomon..

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9420) pohár válasza Mano_01 (#9418) üzenetére


pohár
félisten

:K
1,90-ért kicsit sokáig váratott magára, de csak jött... igaz, hogy csak aprópénzzel tettem, a főszelvényem a Real meccs over 2,5 & Valencia -1AHC, arra löktem 2 ezret, jöhetne 3899,99 :D
plusz még apróságok (ugyanide első félidő over 1,5, meg Detroit hendi, ami húzós lesz szerintem, de csak lejön, főleg úgy, hogy mennek már 1-gyel :C)

a Roma meccsen nemigen lesz már 2 gól, így azt a szelvényt nem is számolom már az esélyesek közé :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9421) Mano_01 válasza pohár (#9420) üzenetére


Mano_01
tag

nekem csak az kell hogy a Roma megverje a Laziot :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9422) Mano_01 válasza pohár (#9420) üzenetére


Mano_01
tag

kozbe teniszt nezek,es fogadok online :P

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9423) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Raktam 2 db X-et Basel volt az egyik 4 perc hosszabbítás volt 3:30 körül ment el az X-em azaz 94. percben. A másik a Roma lett volna X-be, ha az jön agyvérzést kapok.

[ Szerkesztve ]

(#9424) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#9423) üzenetére


Mano_01
tag

most mar ne jojjon,szurkolj nekem hogy a Roma lojon 1et :)

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9425) Mano_01


Mano_01
tag

U19-re senki nem rakott?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9426) B-L-A-C-K válasza Mano_01 (#9424) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem is rúg, mert tényleg kikészülök...

[ Szerkesztve ]

(#9427) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#9426) üzenetére


Mano_01
tag

:( :( eddig nemjoo

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9428) rwin5


rwin5
őstag

Sparta bezzeg most tud nyerni 3 góllal..

(#9429) pohár


pohár
félisten

na, kinnfikabenfica, kéne egy 2. gól is he :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9430) freaghill válasza DeathBat666 (#9181) üzenetére


freaghill
őstag

Remélem ma is fogunk, nem túl későn kapni tippet :B

(#9431) Mano_01 válasza Mano_01 (#9427) üzenetére


Mano_01
tag

szaros lazio miatt bukom..

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#9432) Speedhs


Speedhs
őstag

BAZDMEG ROMA! :(((

(#9433) sz_abika válasza sz_abika (#9386) üzenetére


sz_abika
addikt

Na Urszula jött is :)

PSN: xszabikax

(#9434) Bati0501


Bati0501
őstag

Vhogy gondoltam,h a Guimarees egyenlíteni fog... :(((

Mi a F@SZ?2 perc alatt két gólt rúgtak!!! :W :W
Vhogy éreztem,h 1.28-ért nem kellene megrakni...

[ Szerkesztve ]

(#9435) freaghill válasza Bati0501 (#9434) üzenetére


freaghill
őstag

Már vezet...

Utolsó napokban csak NHL-t raktam. Nem is tudom, miért tértem vissza a focihoz... :W

[ Szerkesztve ]

(#9436) Speedhs válasza Speedhs (#9432) üzenetére


Speedhs
őstag

Ehehehe, azt hittem, hogy azon fog elmenni :D . Uhh, sokkal jobb érzés- :B

(#9437) rwin5


rwin5
őstag

na bazdmeg.. tehetségem van a szarba nyúláshoz, mondom offolom benficát megnézem végeredményt nézem 1-2 mi a gecc?

(#9438) Bati0501 válasza rwin5 (#9437) üzenetére


Bati0501
őstag

Nézd meg,h hány perc alatt szerezték azt a két gólt... :U

(#9439) polgárjenő


polgárjenő
tag

na gyerekek ma bejött nekem minden :D

bejött egy 500 Ftból 10k-s szelvény 6 meccsel
1000Ftból 4k
1000Ftból 2,7k, ez 10k lett volna ha a HJK 3-0.ra nyert volna
meg az utrech góllal 5k-ból 8k

rakhatok képet annak aki nem hiszi el :D

[ Szerkesztve ]

(#9440) rwin5 válasza Bati0501 (#9438) üzenetére


rwin5
őstag

Tudom arra mondtam.. Durva szorzó lehetett Guimaraesre vége felé

[ Szerkesztve ]

(#9441) Bati0501 válasza rwin5 (#9440) üzenetére


Bati0501
őstag

Am meg is érdemli az ilyen csapat,30. percben rúgnak egy gólt és utána meg mit csinálnak?Nem tudom,nem néztem a meccset,de gondolom próbálták eldugni...Meg a tabellán se épp egymás mellett vannak,de ez se számít...
Legközelebb ilyenkor tuti,h a papírforma ellen fogok tenni... :W
/Kivéve a jövő heti Német Kupadöntőt,ott a Bayern... :DDD /

(#9442) tzimash válasza Bati0501 (#9441) üzenetére


tzimash
őstag

meg is érdemlik, elúszott a bajnokság, most a kupa, csak azt sajnálom, hogy a dobogón végeztek.

(#9443) Bati0501 válasza tzimash (#9442) üzenetére


Bati0501
őstag

Ők meg,csak mi nem,akik fogadtunk rájuk...Mennyien bukhattak el emiatt pénzt...
Aki viszont csak hülyeségből,de tett a vendég csapatra,az jól járt.

rwin5: Én már annak is örülnék,ha végre vmi bejönne.Nemhogy napi +10k.

[ Szerkesztve ]

(#9444) rwin5


rwin5
őstag

Na még a habi szelóm jöhetne is, ha a barca, real nyerne :U (kőkemény 10K+-ban zárom a napot, mivel a főszelót már benfica elvitte .. -15K

(#9445) polgárjenő


polgárjenő
tag

real madridot pakolni kéne, 1,75 a szorzója így is 1-0nál

(#9446) rwin5 válasza polgárjenő (#9445) üzenetére


rwin5
őstag

Kár, hogy nem játszik CR

(#9443) Bati0501 Még nem jött be a szeló.. :U "telhetetlen" vagyok ma, szóval ez a +10K nagyon nem fog felvidítani, minimum 50ezret akartam volna nyerni, azért dobtam fel pénzt, aztán elvitte Benfi az 1,28 as szorzóért.. akkor inkább lettem volna tökös egy Fradi vendéggel 2,7ért

[ Szerkesztve ]

(#9447) polgárjenő válasza rwin5 (#9446) üzenetére


polgárjenő
tag

majd beállítják

(#9448) rwin5 válasza polgárjenő (#9447) üzenetére


rwin5
őstag

Hát most volt egy cink rész :D

nem hiszem el b+ Betis 2-0 és egész nap ezt néztem, hogy ekkora odds ajándék.. beszarok a Fradis szeló jött volna és sajnáltam rá a 2K-t :(

[ Szerkesztve ]

(#9449) polgárjenő válasza rwin5 (#9448) üzenetére


polgárjenő
tag

ja látom nincs a cserék között se. akkor mindegy :D de szerintem nyerni fognak, max döntetlen

(#9450) Mano_01


Mano_01
tag

Indy cart ismeri valaki?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.