Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) rwin5 válasza B-L-A-C-K (#8949) üzenetére


rwin5
őstag

Gondoltam, hogy összejön, egyszer odaülök a géped mellé, hogy tanuljak ;]

(#8952) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#8951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mostanában 10 ből 9x összejött a póker, de ha nem állnék le tudom nulláznék ez a baj. Most is kicsivel kevesebb mint háromnegyed óra alatt 10 ből csináltam 35 ezret. Most 30+1,5 dolláros hands up-okat nyomtam. Mondjuk az utolsó hands up-ba elég nagy szerencsém volt....

[ Szerkesztve ]

(#8953) Zimmi91 válasza B-L-A-C-K (#8952) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem is értem miért tippmixelsz, ha a póker így megy!? ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#8954) B-L-A-C-K válasza Zimmi91 (#8953) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előbb írtam:

Mostanában 10 ből 9x összejött a póker, de ha nem állnék le tudom nulláznék ez a baj.

(#8955) Zimmi91 válasza B-L-A-C-K (#8954) üzenetére


Zimmi91
addikt

Egyszerű, állj le és kész! :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#8956) néha válasza Zimmi91 (#8955) üzenetére


néha
aktív tag

nem olyan egyszerü! :U

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#8957) giigz


giigz
veterán

Megy egy tenisz élőben a tippmixpron! :D

(#8958) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Kíváncsi vagyok mi várható a Bohemians - St. Patrick's meccsen, látom többen is raktátok!

when the sun shines, we'll shine together

(#8959) giigz válasza mexicanraven (#8958) üzenetére


giigz
veterán

Sima V :K :D

(#8960) mexicanraven válasza giigz (#8959) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Én most megyek rakni a mixet, remélem nem rajtuk megy el a szelvény! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#8961) giigz válasza mexicanraven (#8960) üzenetére


giigz
veterán

Ír bajnokság, simán lehet 2-0 is a hazainak :D

(#8962) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali, a tippmixpro.hu is 400 ezer a max kifizetés?

(#8963) SirAlo válasza B-L-A-C-K (#8952) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Hol pokerezel ? En a multkor kiprobaltam bet365on de a legtobb asztal limites ami nem igazan fekszik nekem, ha nyersz akkor alig nyersz valamit es a belepo dijjat alig lehet visszahozni ha nyersz is

(#8964) B-L-A-C-K válasza Jarod1 (#8962) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, nem tudom mennyi a limit, de pl míg tippmixen a tét max 100 ezer itt több millió is lehet.

SirAlo: Bet365. De van több játéktípus ott ugye, és nem csak limites, olyanokon nem is játszok...

[ Szerkesztve ]

(#8965) freaghill


freaghill
őstag

Akkor lássuk... Mindenki Bayernra esküszik? Mert ha ennyire néptipp akkor Dortmund. :D

(#8966) Ps Vita válasza freaghill (#8965) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát minden melletük szól,ilyenkor meg tudjuk mi szokott lenni,de én hű maradok szeretett klubomhoz és őket rakom :D

(#8967) Ace owner


Ace owner
addikt

Én ma nem raktam semmit, BL-t is kihagytam inkább, nekem az 1000 is sok pénz. De majd szóljatok ha lesz ilyen házatkutyátautót rá meccs :)

Galaxy Fold 4

(#8968) gery2123


gery2123
őstag

Nekem ez ment mára, és ha jön akkor a nyeremény lehet meny egy Pittsburgh győzelemre.

-- PSN_ID: GerY2123

(#8969) zolee5016


zolee5016
őstag

kicsit lehetetlen küldetés.3 D mára egy Ír..1 Ír2 és egy Osztrák.....
Ahogy az íreket nézem megkavarták az odds-okat a mix-en.....lesznek érdekes nyerő szorzók....szerintem...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8970) Mano_01


Mano_01
tag

Végezetül ezzel a 2 szelóval vágok neki, jó volna nyerni is végre..

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8971) SirAlo válasza Mano_01 (#8970) üzenetére


SirAlo
aktív tag

En ugy dontottem hogy mostantol inkabb kulon kulon rakom meg a meccseket mert mixbe mindig elviszi 1-2 meccs az egeszet, viszont ha egyenkent raktam volna meg , mivel tobb meccs nyer szinte mindig mint veszit tobbet hozna , velemeny?

(#8972) adrian360 válasza SirAlo (#8971) üzenetére


adrian360
őstag

azt kell ilyenkor nézned, hogy a befektetett pénzed hogy viszonyul a nyerőhöz.
oké hogy egyesével rakod, de ezáltal sokkal több lesz a befizetésed, és nagy nyerőd nem lesz.

(#8973) Mano_01 válasza SirAlo (#8971) üzenetére


Mano_01
tag

Nem rossz ötlet, de sajna nekem nincs sok pénzem nagy tétre, így jobban járok ha megteszek néhány meccset jó szorzókkal, és így a nyeremény is több.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8974) rwin5 válasza Mano_01 (#8973) üzenetére


rwin5
őstag

Miért nem tesztek 2-3 tutibbat inkább, majd a nyereményből lehet tovább építkezni? Ezek a 20as szorzók elég cinkesek.. nem kötekedésből de most is kidobtál 400 forintot (de nem akarom az ördögöt a falra festeni)..

(#8975) SirAlo válasza adrian360 (#8972) üzenetére


SirAlo
aktív tag

csak nekem mar egy hete semmi se jott be :( NHL-t is mindig pont akkor raktam meg amikor buko volt, tegnap se mertem megrakni es az meg jott...

(#8976) Mano_01 válasza rwin5 (#8974) üzenetére


Mano_01
tag

felteszek 2-3 tuti meccset 400ft-al majd lofaszt nem nyerek szinte.
szerintem 6-700ft nyereménynek nincs értelme.
meg én nem veszem olyan véresre komolyan, nem ebből élek mint egyesek itt a fórumon.tudom hogy 100ezres nyereményem sosem lesz.csupán "aprópénzre" vágyok, ami nem 1000huf, hanem minimum 5000-10000.
Nekem ez a 2 szeló is elég jónak tűnik, nem gondolnám hogy kidobtam a pénzt.És tudod lehet azt a 400ftot nem sajnálom úgy, mint ti a több 10ezreket.

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8977) rwin5 válasza Mano_01 (#8976) üzenetére


rwin5
őstag

PSG D lesz :K

(#8978) Mano_01 válasza rwin5 (#8977) üzenetére


Mano_01
tag

Majd meglátjuk.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8979) SirAlo válasza Mano_01 (#8976) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Szerintem az a 2-es szorzo pont jonni fog, nezem a meccset es jobb sokkal az Ujpest, en is megraktam csak egyedul ( a mixeimbe meg mindig a kis oddsok szoktak elbukni... tegnap is az 1.90es lazan jott az 1.2-es meg bukott)

[ Szerkesztve ]

(#8980) Ace owner válasza SirAlo (#8979) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezt tanusíthatom, a héten elég sok kis oddsos meccs elment.. Szerintem ezt a zrt direkt csinálja, van pár beetető nagyobb odds, biztosan meg pár kételyes jó alacsony odds-szal hogy megrakják mellé azt is, hát mert ugye papírforma, azt a nagy francokat..

Galaxy Fold 4

(#8981) L_YKing válasza rwin5 (#8977) üzenetére


L_YKing
addikt

Én H-ra toltam! :D :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8982) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem az eredő odds 3,5 lett, bízom benne, hogy összejön!
Sok szerencsét mindenkinek!

when the sun shines, we'll shine together

(#8983) rwin5 válasza L_YKing (#8981) üzenetére


rwin5
őstag

Ezt az 1 meccset érezem nagyon a hétre, a MU *D-m óta fel vagyok buzdulva azt éreztem még ennyire, lehet megrakom 1X-re neten, de akkor meg kéne befizetnem pénzt, azt meg már nem akarok szeptemberig :N

[ Szerkesztve ]

(#8984) Ps Vita


Ps Vita
őstag

1. Szett,Monflilsra tolta. egy all-int,megizzasztott,de csak jött :R

(#8985) Jarod1


Jarod1
addikt

nagyon tolják a Bayern zsével, mindenki arra tesz, pedig a multkor még a bajnokin 2.5 ös odds voltt mindkettőre

(#8986) Ps Vita válasza Jarod1 (#8985) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mert ott a B-csapatok álltak fel,főleg a Bayern részéről :K

(#8987) rwin5


rwin5
őstag

Komoly Ukrajna elpicsázza oroszokat, bár nem lepődök meg azon amit lenyomtak törökök ellen.. (u19)

(#8988) rwin5


rwin5
őstag

U19.. :DDD Ezeken gondolkoztam, hogy ma rakom, de ez komoly piros lap + 0-1>; Bár úgy hajt Anglia mint állat, 4,00 az odds rájuk élőben :U [Link!]

[ Szerkesztve ]

(#8989) Mano_01 válasza rwin5 (#8988) üzenetére


Mano_01
tag

Belgium-Skócia se kutya, és megint az van hogy nem a kisebb odd jön be.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8990) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Bakker ilyen nincs a foldon .... Ujpest is veszit, multhet pentek ota minden nap raktam valamit es 1 db nem jott.....
komolyan valami meccsre benyomok egy Allint es ha bejon folytatom ha nem meg hagyom ezt a fogadast a retekbe....

(#8991) SirAlo válasza SirAlo (#8990) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Es persze vegig az Ujpest volt jobb... es mindig ez van , vegig erosebb egy csapat aztan szerencsebol nyer a gyengebb csapat , ez a foci:|

(#8992) Ace owner


Ace owner
addikt

Akkor jó is hogy nem raktam ma, huhh..

Galaxy Fold 4

(#8993) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Újpest-Haladás nincs gól a legvégén ment el :W
Majdnem az összes mai nyereményem vitte

(#8994) sz_abika


sz_abika
addikt

Viktorék még fel sem jutottak, de már adogatják el a meccseket...
http://www.eredmenyek.com/merkozes/jkXmSZAS/#osszefoglalas

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#8995) gery2123 válasza Ps Vita (#8993) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem is elment :W A hét eddig valami katasztrófa. A mai Pittsburgh csatára mit mondtok? Hozni fogja?
NHL szakértők kérem a véleményeket :DD

-- PSN_ID: GerY2123

(#8996) samfishR


samfishR
senior tag

éccaka nyer a heat, megy rájuk 20k. vagy 10. :D

ha bejön, holnap tovább bohóckodom BL-en, ha nem, akkor visszanyerem rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#8997) WaterWave válasza WaterWave (#8941) üzenetére


WaterWave
veterán

Ajándék volt :-)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8998) Shkiz0 válasza WaterWave (#8997) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:K

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8999) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Azon goldolkozok, hogy megtegyem e 25k val a kétesélyes Pittsburgh győzelmet...
Szerintetek? Kicsit parázok, de nagyon érzem ezt a meccset.

(#9000) pohár válasza WaterWave (#8941) üzenetére


pohár
félisten

:R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.