Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68451) skeli válasza SzlobiG (#68450) üzenetére


skeli
tag

Arra tervezem én is de az eddigi meccsek közül pont az uru-cr és az angol olaszon volt 11-11 szöglet... :(((

A vízen is lehet járni, csak nem szabad ránehezkedni.

(#68452) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Mire alapozzátok ezeket a szögleteket vagy sárga lapokat?! :U
Ennyi erővel menjetek tegyetek ruletten harmadokat vagy piros-fekete kombókat... és még a szorzó is jobb :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#68453) gF válasza Daniel Alves (#68452) üzenetére


gF
senior tag

Én eddig a legtöbbet büntetőlapos fogadással kerestem a VB-n. Igaz nem előre szoktam fogadni, hanem élőben.
Illetve nézd meg a statisztikákat. Eddig egy olyan meccs volt a vb-n, ahol több mint 4 büntetőlapot osztott ki a bíró.

[ Szerkesztve ]

(#68454) v-man válasza Daniel Alves (#68452) üzenetére


v-man
őstag

Az egész vb-n megfigyelhető, hogy a bírók csak a leges legindokoltabb esetben adnak lapokat, de van amikor még akkor se. Ha jól emlékszek a napokban volt itt is olyan fogadó, aki (nyilván némileg elfogultan) 3-4 "sárgát" számolt bő félóra alatt a klubmeccseken megszokottak alapján, itt a vb-gyakorlatban pedig egyet se fújtak be arra.

Azt ennyi meccs után nehéz elképzelni, hogy szimpla véletlen lenne az összes bíró egyszerre megjött visszafogottsága, a bunda meg ezen a szinten talán-remélhetőleg kevésbé lehet jelen. Az én meglátásom szerint az lehet mögötte, azért engedik ennyire a kemény játékot, hogy kevesebb eltiltott legyen a kieséses szakaszra, ne rontsák a meccsek eladhatóságát az esetleges nagynevű hiányzók.

(Másik verzióban beetetés, és akkor annak mindjárt jön a böjtje, mert egyre többen rakják az undert már :))

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#68455) yogibear


yogibear
addikt

Megúszta...

Pepe egymeccses eltiltást kapott.
Pepe, tudják, aki lefejelte a négy évvel ezelőtti vb-gólkirály Müllert, mert csak, szóval viszonylag könnyen megúszta az örjöngést, és csak egymeccses eltiltást kapott a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottságától. Így a 31 éves hátvéd az Egyesült Államok ellen nem játszik majd vasárnap, de Ghána ellen már játszhat.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#68456) v-man válasza yogibear (#68455) üzenetére


v-man
őstag

még ha nem is volt hatalmas fejes, ez egy vicc, és lásd a feljebb írtakat...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#68457) janos1988 válasza yogibear (#68455) üzenetére


janos1988
addikt

Arra vajon lehet-e fogadni valahol, hogy a Ghána meccsen újra kiállíttatja magát?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#68458) Daniel Alves válasza v-man (#68454) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ha ennyire tuti akkor és megfigyelhető akkor lehet tenni őket 50-100k-val :)
Nem akarok vitát és nem is ellened szól csak elég sokat olvastam és tapasztaltam már ebben a témában.
HA tuti tessék rátenni a házat, HA nem tuti akkor nincs miről beszélni :D

Mégegyszer nem ellened hanem a rendszer ellen vagyok :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#68459) stefyY válasza janos1988 (#68457) üzenetére


stefyY
őstag

Bet365-ön még sárga lapokra se lehet fogadni azon a meccsen...később biztos berakják. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68460) smokesh0w válasza Daniel Alves (#68458) üzenetére


smokesh0w
csendes tag

te miért nem rakod a házat az ázsiai hendidre? mert mindig isteníted hogy az legesélyesebb minden közül.

(#68461) Daniel Alves válasza smokesh0w (#68460) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Belinkeled a hozzászólásom? :) várom
Én annyit írok hogy a 3 eselybol csak 1lehet bukó és én nem izgulok 1.5-ös szorzóért.
Mellesleg te milyen teten tolod, mennyi volt a max nyeremeny, milyen taktikát használsz? Ha mar újoncént szeretsz büfögni....

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#68462) gF válasza Daniel Alves (#68458) üzenetére


gF
senior tag

Szerintem zárjuk le ezt a vitát azzal, hogy nincs "tuti" fogadás. Minden fogadásnál van kockázat.

(#68463) v-man válasza Daniel Alves (#68458) üzenetére


v-man
őstag

Én csak szimplán a kérdésedre próbáltam választ adni, egyszer se raktam sárga lapra a vb-n (egyszer próbálkoztam szöglettel, el is ment), és továbbra se tervezem, pláne nagy téttel :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#68464) Daniel Alves válasza v-man (#68463) üzenetére


Daniel Alves
őstag

:R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#68465) Zjunior válasza Daniel Alves (#68461) üzenetére


Zjunior
veterán

Nagy téten tolja:)
Angolokat senki nem meri rakni nagy téttel?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68466) tomrRRR válasza Zjunior (#68465) üzenetére


tomrRRR
senior tag

angolok leikszelnek mint Honduras eellenn

The easy day was yesterday!

(#68467) Zjunior válasza tomrRRR (#68466) üzenetére


Zjunior
veterán

Okés akkor rakdd 25 el x-re én meg v-re;)!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68468) tomrRRR válasza Zjunior (#68467) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Angolokra fogadni életveszély. Este kiderül remélem kikapnak a francba utálom őket.
Nem teszek már tegnap mondtam!

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#68469) sch_a


sch_a
addikt

Kolumbia - Elefántcsontpart meccsre 2 feletti szorzó van az overre. Csak szerintem tűnik nagyon jónak?

(#68470) Zjunior válasza tomrRRR (#68468) üzenetére


Zjunior
veterán

Jah, a duma kevés:P
3 gol nem hiszem h lesz a Kolumbian...
:N

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68471) tomrRRR válasza Zjunior (#68470) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Inkább pokereznél újra, s nyernél milliókat, hol sikerült amúgy nyerni Starson vagy Beten? :K

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#68472) B-L-A-C-K válasza tomrRRR (#68471) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látod ezt én se értem ha az megy neki miért ezt erőlteti... ;]

(#68473) Zjunior válasza tomrRRR (#68471) üzenetére


Zjunior
veterán

Beten.
Pokernak egy titka van.
Türelem, és kivárás ami = az idővel.
Ami most nincs.
Nem mind1 kik ellen jatszol, van sok fish az asztaloknal nagy teten is :)
Télen lesz Póker;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68474) tomrRRR válasza B-L-A-C-K (#68472) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Igen :K
Este 19:00 ha gondoljátok gyertek pokerezni lesz Magyar Verseny BetclicPokeren 100 dolláros összdíjazás a Trollfoci rendezi: jelszó: gyaka81
Versenyek-Freerollok
Szórakozásnak megteszi

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#68475) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Uru - Angol meccset 3.5 lap fölé nagyon elgondolkodtató. Carballo vezeti aki elvileg nagy kártyás. Inkább nem, most úgy is a 4,5 under taktikát akarom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#68476) Zjunior válasza tomrRRR (#68474) üzenetére


Zjunior
veterán

Este mozi.
Demona:)
Keresztfiam kérésére.
Az angolokra hazaérek;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68477) tomrRRR válasza Zjunior (#68476) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Tegnap mondtam, hogy nem fogadok többet, de azért megteszem az angolokat, egy fecske nem csinál nyarat (L.Suarez) ltsd C. Ronaldo 4-0 kaptak.
Egy ezresbe gondoltam, mert vasárnap megyünk horgászni: Anglia nyer, 4.5 sárga lap alatt 3.57x odds

Cthulhu Dawn: Tedd 4.5 SL alá

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#68478) pohár válasza pohár (#68444) üzenetére


pohár
félisten

megrakva, plusz egy ötszázassal raktam egy angol hendit is 3,75-ért :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#68479) Ace owner válasza tomrRRR (#68474) üzenetére


Ace owner
addikt

Ejj ha tudnék pókerezni.. Tuti szarul menne :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#68480) janos1988 válasza janos1988 (#68435) üzenetére


janos1988
addikt

2x1k val adtam fel 2x154k várható.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#68481) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#68480) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ma sem kamizol...:D

(#68482) SzlobiG válasza Daniel Alves (#68452) üzenetére


SzlobiG
félisten

Arra hogy ezekkel nyertem a legtöbbet idáig. :U

(#68483) tomrRRR válasza Ace owner (#68479) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Figyelj 1-2 nap alatt meglehet tanulni, aztán érdemes 1-2 hétig játékpénzbe játszani, majd ha úgy gondolod, hogy nyerő szériát mutatsz, akkor érdemes befizetni, 10-20 eurot mondjuk egy bet365 pokerre, mert ott iPoker van kevés játékossal. Ha pénzbe játszol akkor érdemes DOUBLE Upot játszani Sit & GO 4 főnél 1-2 hely fizetve van, 6 főnél 1-3 hely s így tovább....

The easy day was yesterday!

(#68484) Zjunior


Zjunior
veterán

Papíros tippmixen is levittèk Anglia szorzóját?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68485) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#68484) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jelenleg nem, 2.10 és annyi is volt...

(#68486) dnl91


dnl91
tag

Mára ment anglia 3k, anglia +1,5 felett 1k (erre meg lehet teszek tobbet, 2,5x eleg jo..)

Szerk.: online 2.05-ert van mar csak pron.

Nyerniuk kell uruk ellen, multkori jatekuk az uruknak katasztrofa volt, es az angolok nem voltak rosszak egyaltalan az olaszok ellen. :)

[ Szerkesztve ]

(#68487) Jeollam válasza dnl91 (#68486) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Nem bizony, nekem is nagyon bejött a játékuk, egyáltalán nem untattak. A VB legjobb meccse volt eddig szerintem :K

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#68488) giigz


giigz
veterán

Na ez gyors volt, ma sem nyertem :W :W

(#68489) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#68481) üzenetére


janos1988
addikt

Van még egy 300 Ft-os 10-es kenóm is mára. :))

giigz: ;] :W

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#68490) tomrRRR válasza giigz (#68488) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Mit tettél teniszt ?

The easy day was yesterday!

(#68491) SzlobiG válasza giigz (#68488) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mikor nyertél utoljára? :D

(#68492) giigz válasza tomrRRR (#68490) üzenetére


giigz
veterán

[link] :W Nem saját tipp volt persze, utána is néztem, mondom ez simán el fog menni, de csak megraktam, haverom is mondta, hogy sima lesz... :W

(#68493) tomrRRR válasza giigz (#68492) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Van 85 fogadható tenisz eredmenyek.com-on Szerencsejáték ZRT pedig 2 betesz szánalmas. De amúgy magyarra soha ne fogadj, magyar ellen XD

Ha elment a mix, menj el lottózóba s tegyél másikat, én is úgy szoktam, vagy az már függőség, vagy betegség?, nem tudom. :K

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#68494) B-L-A-C-K válasza giigz (#68492) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én sokszor mikor olvaslak teljesen az jön át hogy neked elgurult az utóbbi fél évben mix terén pár szem gyógyszer...:D

(#68495) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#68485) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor azon rakom most:)
A bonusz ugyis rajta beten 6k.
20db ezres megy papíron:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#68496) pohár válasza tomrRRR (#68493) üzenetére


pohár
félisten

ugyanaz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#68497) tomrRRR válasza pohár (#68496) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Mi már nem a pénzért játszunk, hanem a szórakozás kedvéért, hogy csak leüljünk s nézzük a meccset.

The easy day was yesterday!

(#68498) giigz válasza SzlobiG (#68491) üzenetére


giigz
veterán

Májusban jött 2 szelvényem, 1.500 és 2.500 Ft nyereménnyel, júniusban idáig 1 szelvényem jött be 1.700-zal ha jól emlékszem. 50 nap alatt 3 nyertes szelóm volt, összesen kb. 5-6k nyereménnyel, feltett összeg kb. 20k. Előző hónapban nem raktam minden nap, azért vesztettem csak ilyen "keveset", de ez a hónap sem rossz, már ugye túl vagyunk a felén és még csak -10.000 Ft körül vagyok :D

De tényleg nem tudok nyerni, ha 1,30-at rakok akkor az megy el, ha mint ma 1,60-at akkor az, tegnap spanyolok 1,48-ért, máskor nagyobb szorzó, tényleg teljesen mindegy mit rakok, tuti el fog menni. :C

[ Szerkesztve ]

(#68499) Daniel Alves válasza giigz (#68498) üzenetére


Daniel Alves
őstag

ISTEN ELTESSEN BLACK :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#68500) SzlobiG válasza Zjunior (#68495) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ennyire bizti vagy az angolokba? Mondjuk én is őket raktam meg, de az utóbbi napok bukói miatt csak kis téttel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.