Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) keIdor válasza RangerFox (#82) üzenetére


keIdor
titán

A kiszivárgott plot alapján a történet elég ZS kategóriás lesz, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi fér bele és mi nem.

Akárhogy is, ennek a túlzott SJW-kedésnek nagyon rossz az üzenete már. Részben a trónok harca 8. évadát is ez tette tönkre, meg ott a The Last Jedi is. A legújabb három film mindegyike szerintem katasztrófa volt, de ez az SJW-t nagyon nem kéne erőltetni a TLJ-nak is nagyon rosszul állt és nem is illett oda.
Abby természetellenesen néz ki. Nem vagyok homofób, sem semmilyenfób, de ez így van.
Egyébként érdemes megnézni, hogy Dinával is mit csinálnak:
-mellek kicsinyítése
-férfiasabb vállakat adtak a játékbeli karakterének
Miért? Magával az üzenettel nem értek egyet. Hova jutunk? Takargatni vagy szégyellniük kéne a nőknek a nőies vonásaikat? Minket férfiakat mikor találnak meg valamivel? Tetőtől talpig szőrteleníteni mondjuk mikor kell? Szóval beteges, ami a nyugati film és játékiparban már megjelent. Az üzenete ennek az egésznek. Nem értek vele egyet.

Én nem szeretném támogatni ezt. Sem pénzzel, sem semmivel. Maradjunk már az arany középúton, nem szabadna így átesni a ló túloldalára.
Azokat a fejlesztőket, akik a környezetért és az animációkért feleltek sajnálom, mert szemmel láthatólag jó munkát végeztek. Nagyon is. De a többi... karasztrófa. Igy elrondani...

Szerk: Tök megkérdezném a csajt amúgy, hogy neki mi a véleménye erről. Hogy ő mit gondol erről. Meg úgy egyébként hogy eshet neki...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.