Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) pisti666 válasza Hepus (#300) üzenetére


pisti666
tag

a fejlesztők óriási erőfeszítéseinek hála ami azt jelenti le sem sz@rják a rég bugokat itt a megoldásod NC forum.

[ Szerkesztve ]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#302) X Factor válasza Hepus (#300) üzenetére


X Factor
addikt

Milyen verzió számot jelez neked a főmenüben?

Make things work

(#303) Dömy


Dömy
tag

na én letettem erről a játékról végleg, már nem is tudom hogy a hányadik bug jön elő ami egyszerűen megakadályozza hogy továbbjussak. Kár érte, de szörnyű hogy mennyi hibát tartalmaz még ennyi frissítés után is!

(#304) #65675776 válasza Dömy (#303) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha változatosság kell, akkor ott az új rész. Bár lehet abban is ugyanazok a bugok vannak.

(#305) akela91


akela91
addikt

Baromi jó lett a 2. rész, szedjétek, elég olcsó. :) Egyetlen buggal találkoztam 10 óra alatt, az is jelenetéktelen volt.

(#306) Kareszovics válasza akela91 (#305) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ezt öröm hallani, majd akkor rövid időn belül "behúzzuk". :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#307) bpx válasza akela91 (#305) üzenetére


bpx
őstag

próbáld ki a multit, ott van bőven... :)

(#308) akela91 válasza bpx (#307) üzenetére


akela91
addikt

Nem multizom a story végéig. :))

(#309) #65675776 válasza bpx (#307) üzenetére


#65675776
törölt tag

Majd ha elkezdik peccselgetni lesz a singliben is.

(#310) akela91


akela91
addikt

Kipróbáltam SSD-n is, és valami brutál sokat javult a pályabetöltés...

(#311) bpx válasza akela91 (#310) üzenetére


bpx
őstag

Ebben az a "szép", hogy kollégával coopban toljuk, és ha ő hostol, pályabetöltésnél meg kell várnom minden alkalommal, amíg neki is betölt. Hiába van i7, sok ram meg ssd, amikor egy 7-8 éves hdd-s géphez kell igazodnom. Egyszerűen nem tudok bemenni az átjáróba, amíg ő nem végzett, biztos túl szűk odabent és ketten már nem férünk el. De az is kb. fél óránként fordul elő, hogy töltés közben egyszerűen megfagy, és marad az alt+f4 és újra belépés.

Felmerül persze, hogy akkor miért nem én hostolok: hát azért, mert úgy kezdtük el, hogy ő hostolt, és ha én indítok játékot, akkor a story legelején találom magam, mert nem tartja számon azt, hogy multiban már eljutottam valameddig. Ami még ennél is jobb, hogy amikor a normal móddal végeztünk, akkor én nem tudtam átváltani veteranra, hanem végig kellett (volna) tolnom single playerben is a story-t.

Ami még "tetszett" tegnap:
- level 60-on nem tudom a legutolsó skilleket kimaxolni, mert a 8. szint után azt írja, hogy level 61 kell, hogy újra rakhassak rá skill pontot
- scenario módban teljesítettem a 3 részt ahhoz, hogy megkapjam a végső bosst: na kaptam belőle pár száz darabot egyszerre úgy, hogy semmi mást nem láttam a képernyőn, a játék meg futott kb. 1 fpssel

Ezen kívül még az is elég gyakori, hogy kb. 1/4 sebességgel tudok mozogni, de futás animáció nincs, csak csúszok mozdulatlanul, ilyenkor teleport el, majd vissza, és talán megjavul.

Ja és a story vége is eléggé össze van csapva. Szerintem nyugodtan lehetett volna még halasztani a megjelenést.

(#312) pisti666 válasza bpx (#311) üzenetére


pisti666
tag

egy újabb elégedett vásárló.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#313) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok van egy The Incredible Adventures of Van Helsing: Blue Blood DLC-m

4PG5M-JE74I-BG2P2

aki kapja marja :B

(#314) Kareszovics válasza Bencus88 (#313) üzenetére


Kareszovics
addikt

Vittem és nagyon szépen köszönöm! :) :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#315) Bencus88 válasza Kareszovics (#314) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igazán nincs mit! ;)

(#316) TheProb


TheProb
veterán

Üdv!

Elég kihaltnak tűnik a topic, de azért kérdezek, hátha lesz válasz.

Elkezdtem a játékot és van 2 dolog ami nem világos. Düh mi alapján generálódik? Mert azt hittem akkor ha lövőm a jónépet, de hiába harcolok meg se mozdul a sárga mérce. Valamint hiába nyomkodom a kisztott gombokat nem reagál a játék, még a menüt is csak az 5-6. esc-re tudom előcsalni... Marha dühítő

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#317) Kareszovics válasza TheProb (#316) üzenetére


Kareszovics
addikt

A düh kritikus sebzés általi ölés eredményeképp tud nőni, vannak perkek amik tudják a növekedés mértékét fokozni.

A "gombos" dologra nem tudok mit mondani.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#318) TheProb válasza Kareszovics (#317) üzenetére


TheProb
veterán

ahha, köszi. Talentet mikor lehet majd resetelni? Mert még nagyon az elején vagyok, megszereztem az excaluburt, de előtte meg pisztolyos ability-ket pakolgattam ki.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#319) TheProb válasza TheProb (#318) üzenetére


TheProb
veterán

Találkoztam közben a cigányokkal, de hát marha drága 1 teljes retalent...

Ráadásul böszme nehéz a játék hard-on, esek kelek és még csak az elején tartok... Sok örömöt nem okoz így

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#320) Kareszovics válasza TheProb (#319) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nyilván először nem olcsó, de szerintem olyan LV20-ig felesleges is resetelni. Akkor már összejön annyi perk pont, hogy egy számodra ideális build-et építs.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#321) tomi20100


tomi20100
tag

Sziasztok!
Hogyan tudnám beállítani a felbontást anélkül, hogy belépnék a játékba?

(#322) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Megvettem pár hónapja nagyon olcsón ezt a játékot, nagyon tetszene a játékmenet, a történet és a kinézet is, még is kénytelen voltam az elején abbahagyni, mert nehéznek találtam. Mikor ki kell menni legelőször a városból a vadonba, már ott elakadtam, mert van egy madárijesztő, ami átváltozik rémséggé, azt sem tudom levágni, meg egy barlangban van valami küldetés, azt hiszem valaki lányát megmenteni, ott sem tudom a bosst megölni.

Mit ronthattam el? Rosszul fejlesztettem? Nagyon az elején voltam még. Kérek szépen tippeket, mit csináljak, mert nekivágnék újra a játéknak.

Köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#323) Melon87 válasza Hegyirabló (#322) üzenetére


Melon87
tag

Én csak a demóval játszottam (eddig), de abban is benne van az említett madárijesztő boss, viszont nem volt nagy kihívás megölni!

Tippek:

1. Kezd a legkönnyebb szinten
2. Amiket felveszel tárgyakat szorgalmasan cserélgesd (persze csak ha jobb, de az úgyis írja zölddel)
3. Ha közelharc fekszik jobban akkor azt fejleszd ha lövöldözés tetszik akkor azt (az elején nem nagyon lehet "melléfejleszteni").
4. Nézd meg rendesen miket tudsz fejleszteni, mert külön lehet skilleket alapstatokat, de még a kis segédednek is külön kell mindent fejleszteni!

Remélem tudtam segíteni ha még nem kezdted újra.

(#324) WayneGace


WayneGace
őstag

A második részben, hogyan lehet a rúnákat használni, ráilleszteni a felszerelésre?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#325) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

A második résznek is ugyanolyan unalmas a harcrendszere mint az 1-nek? Mert akkor fel sem telepítem. :(

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#326) MasTer


MasTer
tag

Sziasztok! Az a gondom, hogy a játék 15 perc játék után összeomlik. Próbáltam állítani a grafikán, de mindig ez az eredmény. Ugyanezt csinálja még a Far Cry 3 is, a többi játék simán működik rendesen. Lehet, hogy a Crimson vezérlőben kell átállítani vmit? Athlon X4+6850+ 8 GB ram+ Win 10 a config.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#327) EnDaN válasza MasTer (#326) üzenetére


EnDaN
tag

Szia!

Melyik rész omlik össze? Win 10 alatt a Final Cut is összeomlott pont ennyi idő után, de azt sikerült fél év alatt javítaniuk. Lehet, hogy a többi részben ez nem lett kijavítva...akkor viszont nincs megoldás, csak az, ha a fejlesztők javítják és kiadják a frissítést.

(#328) MasTer válasza EnDaN (#327) üzenetére


MasTer
tag

Az első rész Complete Pack. Szerintem nem a játékban van a hiba, hanem valami grafikai vagy hangbeállítás nem tetszik neki. Mindig 15 perc játék után crash-el, akárcsak a Far Cry 3.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#329) EnDaN válasza MasTer (#328) üzenetére


EnDaN
tag

Biztos, hogy játékhiba, a még Final Cut tesztelése alatt jelentettem nekik a hibát. A windows eseménynaplóban benne van pontosan mi okozza, ha jól emlékszem valami DirectX hanggal kapcsolatos dolog. Sokáig nem volt javítva ott sem, de a megjelenés után fél évvel megoldották.

(#330) MasTer válasza EnDaN (#329) üzenetére


MasTer
tag

Köszönöm a választ. Megnézem majd, talán a héten lesz valamikor rá időm, és visszajelzek.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#331) Crytek


Crytek
veterán

Jó szopatós ez a Van Helsing... ez amit írtam hogy lepergetem az 1-2-öt (simán csak ezek vannak meg) majd utánuk egyből a directors cutot (ami 3 rész egybegyúrva) nem így lesz ,évek fognak eltelni közöttük.. Ennyi ellenfelet 10 éve nem láttam egy játékban sem.
Hiába lépek szinteket egyáltalán nem érzem hogy erősebb lenne a karakterem..ez még nem volna baj ha nem kb 40esével jönnének az ellenfelek.
Aranyat azt kb csak azért gyűjtöm hogy fel tudjak támadni..meglett az 3percenkénti szellemé válás skill ,most azt csinálom hogy futok a 60fős tömeg előtt körkörösen és addig lődözgetem őket villámmal amíg ki nem pusztul mind...9 órám van benne fingom sincs hol járhatok a játékban ,de a fegyverek olyan gyengék hogy tarkonfosom magam..pisztoly azt kb nem tudom minek van a játékban mert ugyanúgy oda megy a karakterem fél centire az ellenfélhez mintha közelharci cucc lenne nála....
Ezzel a körös futásokkal meg baromi unalmas lesz a game és nagyon sokáig fog tartani, de máshogy nem lehet ezt. Megyek egy ismeretlen helyszínre ahova kitesz egyből vagy 20-an vesznek körbe reagálni sincs idő és már szellem is vagyok ,mert meghaltam..
Sacredre tudnék asszociálni az is ilyen stílusú game ,de akármelyik része köröket ver erre a játékra.
Annak van valami értelme ha olyan cuccokat veszek magamra amiben mindben van esszencia? Egyáltalán az mire jó?

Next PC Upgrade: 2022

(#332) - = Zk = - válasza Crytek (#331) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na pont ezt akartam írni én is.... :(((
nagy kár érte... bevallom... persze, megszokta ma Dio3-ban a "casual" módot... de könyörgöm, szórakoztasson egy játék amiért fizetek, ne tegyen gyászba :((

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.