Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) xeno204 válasza l.skywalker (#3342) üzenetére


xeno204
aktív tag

Nem volt ingyenes, csak egy rendszerhiba miatt látszott annak... viszont a hétvégén ingyenes, és 33% kedvezményt kapsz, ha megtartod.

[ Szerkesztve ]

(#3352) HUNited válasza chris-v (#3350) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszönöm, drága vagy, de ez továbbra sem a havi 300 forintos kategória :)

(#3353) jozefgucci1 válasza HUNited (#3352) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt aprón 5100 Ft a minecraft Win10-re az elég kedvező ár. Nem is értem miért ment fel az ára én úgy egy éve 1500Ft-ért vettem meg a gyereknek ugyan ezt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3354) #21346560 válasza jozefgucci1 (#3353) üzenetére


#21346560
törölt tag

A szakállas csajon mindig behalok! :DDD

Amire van kereslet, annak felmegy az ára....

(#3355) chris-v válasza HUNited (#3352) üzenetére


chris-v
senior tag

12 hónapig fizeted a havi 300 Ft-ot az 3600 Ft összesen.
Itt meg kifizeted egyszer a 4800 Ft-ot és tied örökre a játék.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#3356) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Engedjük el a Minecraft dolgot pls. Köszönöm!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3357) jozefgucci1 válasza #21346560 (#3354) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hedok kapitány akar lenni a képregényből te kis tee :DDD Nem Koncsitawurz

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3358) TeeBee73 válasza jozefgucci1 (#3357) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jó kifogás. Ezt már nem magyarázod ki, koncsita. ;] :P :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3359) csibe1 válasza TeeBee73 (#3358) üzenetére


csibe1
addikt

Ehemm: A szakállas csaj :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3360) TeeBee73 válasza csibe1 (#3359) üzenetére


TeeBee73
addikt

Lehet, régimódi vagyok, de én még ehhez viszonyulok:
[link] :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3361) l.skywalker válasza TeeBee73 (#3360) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Engedjük el... pls. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3362) TeeBee73 válasza l.skywalker (#3361) üzenetére


TeeBee73
addikt

Oké. :R

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3363) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Van egy Witcher1 GOG.com kódom, ha kell valakinek viheti, szeptember hatig váltható be:

**36E-74A85-9E338-33C1A

**AjtóFélfa

https://www.gog.com/redeem

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3364) -secret- válasza l.skywalker (#3363) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt hiszem vittem. Köszi!

(#3365) koko52


koko52
veterán

Hitman és egyebek... [link]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3366) Neberu


Neberu
csendes tag

Nagyon csönd van a topicban. Akkor egy kis OFF:
Pár PC program... -MS store (99.900- helyett 0-Ft.. :Y )
Program type: Movie Maker & Video Editor, Password Manager, PDF Editor.

És 2db gagyi PC-s játék -MS store (700- helyett 0-Ft)

Az emberiség megérett a kipusztulásra..

(#3367) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tom Clancy's The Division Standard Edition 0€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3371) interstate76 válasza Dilikutya (#3367) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3372) b3ny


b3ny
csendes tag

[link] Far Cry 3 - Ubisoft Store

Ugyanaz a sztori mint Valiant Hearts nevű játéknál volt.


Mobilon: Csak használd a linkem és máris simán zsákolható.

PC:

Chromeon: billentyű kombináció: Ctrl+Shift+M . A linken jobb egér gomb - vizsgálat - felnyíló menüben bal felső sarok 2. ikonra rákattintasz: toggle device toolbar (tableten egy mobil ikon) és ezután már betudod húzni egyből megjelenik uplayben.

Firefoxon: szintén billentyű kombináció Ctrl+Shift+M vagy a linken jobb egér gomb - elem vizsgálata - felnyíló menüben jobb alsó sarok tetején 1. ikonra rákattintasz: Responsive Design mode (tableten egy mobil ikon) és ezután már betudod húzni egyből megjelenik uplayben. (Mind3 megoldás vpn nélküli).

(#3373) interstate76 válasza b3ny (#3372) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt meg neked köszi! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3374) xeno204 válasza b3ny (#3372) üzenetére


xeno204
aktív tag

:R

(#3375) Skullwipe válasza b3ny (#3372) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ó nagyon szuper. Tényleg kell a mobil nézet, anélkül nem jelent meg a kliensemben, de szuper. Plusz nálam már ott van a watch dogs 2-ő is. Nem tudom mikor adtál végül ide.
https://imgur.com/eEDhmYm

[ Szerkesztve ]

(#3376) Dilikutya válasza Skullwipe (#3375) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt még a stream-es fiaskó utáni napokban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3377) bobalazs válasza b3ny (#3372) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

szupi, köszi!

(#3378) LamerGyuri válasza Dilikutya (#3367) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Kössz :R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3379) Neberu


Neberu
csendes tag

CSAK ANGOLUL tudó szókirakó játék:
Word Blocks Master+ : Word Search Puzzle Game -MS store (1375- helyett 0-Ft)

Az emberiség megérett a kipusztulásra..

(#3380) b3ny válasza b3ny (#3372) üzenetére


b3ny
csendes tag

Egy kis pontosítás a billentyű kombinációknál:

PC: Chrome illetve Firefoxnál is F12 majd Ctrl+Shift+M a pontos billentyű kombináció.


Nekem is lenne egy Witcher 1 GOG.com kódom, ha kell valakinek viheti, szeptember hatig váltható be:

82E22-1D418-19F29-ED565


https://www.gog.com/redeem

(#3381) Viktor77 válasza b3ny (#3380) üzenetére


Viktor77
titán

Na, furcsa is volt, mert az elöbbi billkombó nálam a Google menüt hozza be. :)
De amúgy Chromeban csak simán jobb gomb valahol, Vizsgálat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3382) Terep1 válasza b3ny (#3372) üzenetére


Terep1
csendes tag

Köszönöm!

(#3383) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Borderlands 2 DLC: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary - Epic Games Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3384) Top cat válasza b3ny (#3380) üzenetére


Top cat
őstag

Biztos én cseszek el valamit de nem akar összejönni. :D

Ugyan kiírja, hogy hozzáadva a fiókhoz de nincs ott.

(#3385) interstate76 válasza Top cat (#3384) üzenetére


interstate76
addikt

Firefoxot használsz? A "Ctrl+Shift+M"-kombó alapból csak némítja (Mute) az oldalt. Klikkelj a kolléga által megadott linkre, nyomj egy jobb klikket a fejlécen, jelenítsd meg a menüsort, majd "Eszközök/Webfejlesztő/Alkalmazkodó megjelenés mód" vagy "Tools/Web Developer/Responsive Design Mode", és utána be tudod zsákolni a játékot.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3386) Top cat válasza interstate76 (#3385) üzenetére


Top cat
őstag

Próbáltam chrome-ban és rókában is.

Most így menüből sikerült. :R
Eddig is ezt írta ki, hogy hozzáadva a Uplay fiókhoz, csak akkor nem került bele.

(#3387) interstate76 válasza Top cat (#3386) üzenetére


interstate76
addikt

Eddig azért nem ment, mert csak némítottál, nem kerültél "Responsive Design Mode"-ba. Örülök, hogy most összejött, de az érdem nem az enyém, hanem b3ny kollégáé!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3388) Top cat válasza interstate76 (#3387) üzenetére


Top cat
őstag

Köszönöm b3ny-nek is. :)

Ctrl+Shift+M -re is ugyanaz jön be mint a menüből. ALL GOOD. Your game is activated on your Uplay Library. Ez volt az üzenet akkor is, csak valahogy mégsem volt a könyvtárban.

A némítás Ctrl+M. ;)

(#3389) interstate76 válasza Top cat (#3388) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor nem értem. :) Nálam csak némított a "Ctrl+Shift+M"-kombóra. Mindegy, a lényeg, hogy bezsákoltuk! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3390) AMD1975 válasza b3ny (#3380) üzenetére


AMD1975
tag

Köszönöm szépen.

(#3391) b3ny


b3ny
csendes tag

Far Cry 3 - Ubisoft Store

Ugyanaz a sztori mint Valiant Hearts nevű játéknál volt. Többféle megoldás létezik a beszerzésre, bármelyik működik használd azt amelyik legszimpatikusabb.

1. Mobilon: Csak használd a linkem és máris simán zsákolható.

2. PC:
Google Chrome:
a., Manuálisan: A linken jobb egér gomb - vizsgálat - felnyíló menüben bal felső sarok 2. ikonra rákattintasz: toggle device toolbar (tableten egy mobil ikon) és ezután már betudod húzni egyből megjelenik uplayben.
b., Vagy ugyanez billentyűkombinációval: F12 majd Ctrl+Shift+M.

Firefox:
a., Manuálisan: A linken jobb egér gomb - elem vizsgálata - felnyíló menüben jobb alsó sarok tetején 1. ikonra rákattintasz: Responsive Design mode (tableten egy mobil ikon) és ezután már betudod húzni egyből megjelenik uplayben.
b., Vagy ugyanez billentyűkombinációval: F12 majd Ctrl+Shift+M.

Sajnos nem lehet szerkeszteni egy idő után a hozzászólást már, mert az előbb elírtam a billentyűkombinációt, illetve nem volt az igazi a formázás talán így áttekinthetőbb. A linken ugye minden kínaiul van, nem árt ha ráteszel egy google fordítást (jobb egér gomb - magyarra fordítás). Remélem mindenkinek menni fog, ha minden igaz szeptember 7. 01:00-ig (kínai idő szerint) érvényes az ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#3392) Z10N


Z10N
veterán

Nalam se a Division, se az FC3 nem mukodik. Pedig a Division-t akar weben (chrome), akar Uplay menubol csinalom. Az FC3 pedig kulcsot ker. Mindegyikre ezt irja: ALL GOOD. Your game is activated on your Uplay Library. De nem latszik egyik sem. Olyan mint az osszes Ubisoft termek. Egy halom bug.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#3393) Z10N válasza Z10N (#3392) üzenetére


Z10N
veterán

Ok. Mobilrol sikerult az FC3. A Division-t tobbszor is hozzaadtam, de nem jelenik meg a My Games-nel, csak a Free Games-nel. Viszont mar nem irja, hogy "Get the full game". Haladas...

Ui: Ok. Ujra kellett inditani az Uplay-t. 2020-ban azert ez eleg gaz, hogy nem szinkronizal...

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#3394) Mikemend válasza b3ny (#3391) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nekem Chrome alatt betette Libraryba, de az Uplay Launcher aktivációs kódot kér :U Úgyhogy valami trükk van még itt.

Update: mobilon behúztam, és akkor már minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#3395) rosejbli válasza Neberu (#3366) üzenetére


rosejbli
senior tag

Előre bocsátom, hoy a hozzászólást nem ellened írtam, csak te jelezted, hogy ingyenes a progi.
Letöltöttem a PDF editort, mert milyen jól jön majd néha ha be kell valamit írni és akkor nem a böngészős megoldásokat kell majd keresgélnem.
Hát ez az a kategória, amit inkább fizetek, hogy nehogy újra látni kelljen.
Alapból ilyen telefonos alkalmazásokban látott reklámvideóval indít, majd ez a felület fogad:

Tehát kb semmit nem lehet vele csinálni, és még tele is van rakva reklámmal, mint egy random scam website.
Alapból ezért a verzióért pénzt kérnének? Kinek lenne ezután pénzt kiadni kedve a programra?

(#3396) LamerGyuri válasza rosejbli (#3395) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Most mi a baj? Ingyen kaptál egy csomó lakatot :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3397) l.skywalker válasza LamerGyuri (#3396) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Abbahagyhatnánk ezt a folyamatos OFF-olást? Megvan erre a megfelelő topik vagy a privát! Köszönöm!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3399) MageRG válasza b3ny (#3391) üzenetére


MageRG
addikt

Riszpekt. :R
Nekem is mobilról működött, PC-ről nem tudtam összehozni.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3400) Winne válasza b3ny (#3391) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Köszi, így sikerült

Sokszor van ilyen megoldás?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.