Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) l.skywalker válasza -secret- (#2600) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem elérhető a régióban, az USA és pár egyéb store-ban. De a launcher-ben nincs bent, így hozzáadni sem tudom a fiókomhoz, gondolom kéne külön USA fiókot csinálni. Nekem ennyit nem ér, főleg, hogy megvan az Ezio Collection is már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2602) Beniii06 válasza l.skywalker (#2601) üzenetére


Beniii06
őstag

Neked mi nincs még meg egyáltalán? :DDD

;]

"Got any other secret weapons?"

(#2603) Golden9 válasza -secret- (#2600) üzenetére


Golden9
addikt

Assassin's Creed II Deluxe Edition - Uplay (Csak amerikában tartózkodóknak.)

[ Szeretkezve ]

(#2604) xeno204 válasza Golden9 (#2603) üzenetére


xeno204
aktív tag

Nekem a weboldalon sikeresen hozzáadta a fiókomhoz, de a kliensben már nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#2605) Golden9 válasza xeno204 (#2604) üzenetére


Golden9
addikt

Ha az amerikai oldalról próbálom behúzni, akkor nekem ezt írja.:

Szerk:

Gondolom te

Variáltál
Picit
Néhány dolgon, úgy sikerült.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#2606) HUNited


HUNited
senior tag

Srácok, ezt az uPlay verziós Assasin's Creed II-t lehet magyarítani?

(#2607) Fecogame válasza Golden9 (#2605) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem is sikerült behúzni.

Egyszerűen csak klikk a "countinue with US website", aztán add hozzá az accountodhoz a játékot.

Szerk.: Ha már nem adja elő a lehetőséget, érdemes inkognitó módban rápróbálni.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2608) l.skywalker válasza Beniii06 (#2602) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos még sok olyan van ami nincs meg:
https://www.gog.com/u/dreynreh/wishlist
https://www.microsoft.com/store/wishlist?id=store.wishlist.17dc8447-c685-4450-a87f-143a76231556

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2609) Beniii06 válasza l.skywalker (#2608) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem is tudtam, hogy van MS wishlist, a Trine-t és amit linkeltél(Sine Mora EX) azt már behúztad nem? Mert úgy mutatja a wishlist oldal, mintha még nem lenne meg(akár neked, akár nekem), amikor el volt árazva én is behúztam a Trine-t és mégis úgy muatja, hogy "vegyem meg X áron", közben be vagyok jelentkezve.

A No Man's Sky-n pedig gondolkodtam is, mert ott ahol a Control is olcsóbb volt, ~3000-ből kijött volna most sale alatt, csak nem tudom hogy egy ilyen gigantikus univerzumú játék hogy futna konzolon/mennyire solo playes játék, így inkább nem mertem megvenni, inkább majd PC-re fogom behúzni, csak időm legyen elkezdeni, ez a másik amiatt halogatom, egy véget nem érő játékot nehezemre esik elkezdeni.

A trollkodást azért írtam, mert elvileg neked minden is be van már húzva több platformra, vagyis így tudtam one topikból is.

Majd ha meglesz minden a két wishlistről szólj és akkor kérek egy skywalker collector editiont(ami tartalmazza majd az összes általad felhalmozott címeket, mindegyik platformra) féláron, de úgy hogy a vesémet nem adom el(az egyetlent) :DDD

;] ;] ;]

"Got any other secret weapons?"

(#2610) DeFranco válasza Fecogame (#2607) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és honnan látom hogy a deluxe vagy a sima változatot aktiválja? nekem megvan már a játék de szerintem a sima, nem a deluxe.

(#2611) Maksifül válasza DeFranco (#2610) üzenetére


Maksifül
senior tag

Erre sehogy sem sikerült rájönnöm, mert nem írja sehol. Annyi, hogy a Deluxe változat képe pirosas, így gondolom azt, hogy lecserélődött a játékaim között a sima, miután a deluxe-ot is megvettem.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2612) rup1u5 válasza Fecogame (#2607) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam serial-t kér...

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2613) l.skywalker válasza Beniii06 (#2609) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Off miatt majd ide válaszolok: https://gamepod.hu/tema/xbox_360_tulajok_off_topicja/hsz_33977-33977.html

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2614) DeFranco válasza Maksifül (#2611) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pirosas?

(#2615) Dilikutya válasza Maksifül (#2599) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó de mi a különbség. Úgy rémlett, AC2-ből digitálisan már csak egy félét árulnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2616) Maksifül válasza DeFranco (#2614) üzenetére


Maksifül
senior tag

Igen. Jól látszik a különbség:

Standad Edition:

Deluxe Edition:

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2617) Maksifül válasza Dilikutya (#2615) üzenetére


Maksifül
senior tag

Fogalmam sincs. De valamitől a Standard Edition $9.99 a Deluxe Edition meg $19.99.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2618) Golden9 válasza DeFranco (#2614) üzenetére


Golden9
addikt

A háttérben álló figurák pirosak. A klienskönyvtárban nekem is a deluxe képe van ott, pedig a standardot húztam be, a deluxe nincs is fent az europai store-ban.

Szerk.:

(#2617) Maksifül - Hol látod a delux-ot? :F :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#2619) l.skywalker válasza Maksifül (#2617) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én beaktiváltam ahogy írtad az US oldalon megnéztem Uplay-ben és továbbra is a sima van, semmit sem változtatott át. Nem lehet, hogy neked US fiókod van?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2620) Golden9


Golden9
addikt

(#2621) Golden9 válasza Dilikutya (#2615) üzenetére


Golden9
addikt

Assassin's Creed II Deluxe Edition
(Az amerikai oldalon meg nincs fent a standard kiadás.)

Bonus Maps

Download Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition for PC to enjoy three special bonus maps that feature some of Italy’s most prestigious and beautiful monuments from the Renaissance era. Explore the Palazzo Medici, the expansive Florentine palace that housed the famous Medici family. Search for secret treasures amid the soaring architecture of the Santa Maria Dei Frari, a grand basilica located in Venice. Check out Venice’s historical Arsenal Shipyard and its famed main gate, the Porta Magna, to continue your hunt for hidden bounties. Guide Ezio through each playable map as you complete their respective missions and discover valuable treasures.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#2622) Maksifül válasza l.skywalker (#2619) üzenetére


Maksifül
senior tag

Nekem most így néz ki a kilensemben a kép, ami alapján Deluxe Editionnek tűnik. Mivel nem tudtam, hogy a Deluxe is ingyenes lesz, tegnap kora délután behúztam a Standardot, aztán később rábukkantam, hogy a Deluxe ingyenes a böngészőben /kliensben meg sem lehetett találni/. Szóval a böngészőből húztam be a Deluxe-ot, ott nyilván be kellett lépni a fiókommal.
Nem próbáltam ki, de a kép alapján Deluxe-nak tűnik, s az alábbi linken is úgy mutatja, hogy megvettem, játszhatok vele:
https://store.ubi.com/us/game/?lang=en_US&pid=56c4947f88a7e300458b4690&dwvar_56c4947f88a7e300458b4690_Platform=pcdl&edition=Deluxe%20Edition&source=detail



Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2623) l.skywalker válasza Maksifül (#2622) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megnyugodtam. Neked is a sima van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2624) DeFranco válasza Maksifül (#2616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi szépen.

a többieknek szintén.

[ Szerkesztve ]

(#2625) Maksifül válasza l.skywalker (#2623) üzenetére


Maksifül
senior tag

Feltelepítettem, de ott sem derül ki, hogy melyik verzió. Néztem Youtube videot a Delux Edition indításáról, s csont ugyanúgy néz ki, mint amit feltelepítettem, nem tudom, kellene-e bármilyen más menüpontnak lennie a főképernyőn vagy máshol, de az extra pályákat nem tudtam kiválasztani sehol, lehet, hogy azok csak a játékon belül találhatók meg kalandozás közben?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2626) Dilikutya válasza Golden9 (#2621) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kliensben meg a Deluxe nincs nálam. Steam-en meg simát nem is árulnak, ezért volt fura nekem, hogy lenne kétféle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2627) Louro


Louro
őstag

Elnézést az offért, de majdnem 2 oldalon keresztül egy játékot veséztünk. Ingyen van. Be kell zsákolni és kész. Ha meg nem szeretnénk +1 sort, akkor Google segít, hogy a standard és a deluxe között mi a különbség. A mobilról belépés pedig másik böngészővel megoldható.

Mess with the best / Die like the rest

(#2628) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az ingyenes PS4 címek Plus nélkül:
Uncharted™: The Nathan Drake Collection
Journey™

(#2629) pilipi


pilipi
aktív tag

A tegnapi AC témához szeretnék hozzászólni.
Nekem megvolt a játék, de gondoltam rányomok hátha valamilyen másik verziót kapok.
Most kétszer szerepel a listában, ilyet tapasztalt már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2630) l.skywalker válasza pilipi (#2629) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Furcsa, mert mindkettő teljesen ugyanaz... lehet, hogy bug vagy az is lehet, hogy az egyik valami régebbi verzió amit azóta lecseréltek a store-ban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2631) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Valaki pls magyarázza már el nekem hogy hogyan lehet behúzni ezt a sz@ros AC2-t!
A US oldalon rányomok és ezt írja de uplay-ben nincs sehol:

Launch uplay-re meg activation code-ot kér úgyhogy itt el is akad a folyamat.

Ennyi. Vagy 15ször próbáltam pedig nem is nagyon szeretem ezt a játékot! :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2632) l.skywalker válasza rup1u5 (#2631) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Uplay kliensen is a Deluxe verziót próbálod behúzni?

A simát sikerült mindenkinek eddig a mi régiónk szerinti beállításokkal, a kliensben belépés után felül van egy promóciós felirat is, hogy ingyenes az AC2. A sima, nem a Deluxe.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2633) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mobil játék:

Gamelof Classics: 20 Years - Google Play Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2634) quailstorm válasza l.skywalker (#2633) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak gyors megjegyzés:
Bloatware-es reklámos, IAP API-s J2ME emulátor 20 játékkal, aminek a fele 2010 körüi/utáni. Classicsnak nem mondható címekkel, még GL Classicsnak sem. Nagyon rámentek a casual dolgokra, meg a kései, már 3D-s okostelós játékok ripoff backportjaira benne, aminek semmi értelme. Addigra J2ME már kifutó platform volt, nem zászlóshajó. Olyan cím kb. csak a lenti 3 van benne meg a Brain Challenge.

Diamond Rush meg Gangstar 2 és Block Breaker legalább van benne.

Szóval és inkább azt javaslom, hogy ehelyett használjatok rendes J2ME emulátort.

(#2635) rup1u5 válasza l.skywalker (#2632) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Annyit csináltam, hogy rámentem erre a linkre és ott van hogy 'get it for free'. Arra nyomtam rá. Más verzióját nem találom a weboldalon.
Kliensben nem látok sehol promóciós feliratot és keresni sem lehet benne játékra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2636) l.skywalker válasza quailstorm (#2634) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, az emulátorok sokkal hasznosabbak, habár én nem szeretek mobilon emulálni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2637) l.skywalker válasza rup1u5 (#2635) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a mi régiónkra érvényes ajánlat

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2638) rup1u5 válasza l.skywalker (#2637) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kösz!
Sajnos ez sem megy. Ugyan úgy activation code-ot kér. Feladom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2639) l.skywalker válasza rup1u5 (#2638) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem lehet, hogy már sikerült behúznod? 4/17-ig érvényes az ajánlat, szóval ez ingyenes mindenkinek, nincs kivétel. Van egy másodlagos Ubi fiókom, délután ki tudom próbálni neked, hogy azzal megy-e.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2640) rup1u5 válasza l.skywalker (#2639) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem úgy néz ki. Kliensben nincs a My Games alatt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2641) John_Doe válasza rup1u5 (#2640) üzenetére


John_Doe
senior tag

[link]
Esetleg ezt nézd meg mert idézem:

In the unlikely event the game asks you for an activation key, please try claiming it through another one of the above methods or using a different device.

Vagyis nem vagy egyedül a problémával.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#2642) rup1u5 válasza John_Doe (#2641) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Köszi!
A giveaway page-en keresztül egyből hozzáadta uplayhez és nem nyekergett activation code-ért.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2643) Benoe77


Benoe77
őstag

(#2644) Beniii06


Beniii06
őstag

Lost Daughter Steam

"Got any other secret weapons?"

(#2645) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Manuel Samuel - humblebundle.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2646) Golden9


Golden9
addikt

Theatre of War 2: Kursk 1943 - Indiegala

[ Szeretkezve ]

(#2647) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mobiljáték:
Hitman Go
Google Play Áruház
Apple App Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2648) sztanozs válasza l.skywalker (#2647) üzenetére


sztanozs
veterán

thx - szerintem továbbra is jöhetnek mobilosok is (btw remélem a deus ex go-ra is sort kerítenek majd a leárazásban)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2649) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ingyenes Medical Pack a Star Trek Online játékosoknak

Tartalma:
• A brand new Vanity Shield, to deck your starship out in medical colors
• A Holo Bashir Bridge Officer for Federation Captains and their allies
• An Emergency Medical Hologram Bridge Officer for Klingon Captains and their allies
• A new Admiralty card, for medical ship the USS Hope

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2650) tboy93 válasza l.skywalker (#2647) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szuper, a Lara Croft utan ez is :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.