Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) l.skywalker válasza Narxis (#2149) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De nálam első a gyerek ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2152) looser


looser
addikt

Megvettem a Heavy Rain-t (10€ kupon rulz), vagy 10 éve várok rá, amikor megláttam PS3-on, állatira irigykedtem. Annakidején pár jelenetet "végig lehetett játszani" youtube-on, vagyis a döntésedtől függően töltődött be a következő videó. Viszont felhívták a figyelmem, hogy vagy 2 óra játék vagy 14 nap után végleg nálam marad és ha közben megjelenik ingyenesben... :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2153) Golden9


Golden9
addikt

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket. :)

Theatre of War 2: Africa 1943 - Indiegala (DRM Free)

[ Szeretkezve ]

(#2154) Beniii06


Beniii06
őstag

[Celeste] Epic

"Got any other secret weapons?"

(#2155) Elemental válasza Archttila (#2143) üzenetére


Elemental
addikt

Igen. És minden percét élvezem :)

(#2156) Golden9


Golden9
addikt

Totally Accurate Battle Simulator - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2157) Golden9


Golden9
addikt

Faster Than Light - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2158) gbors válasza Golden9 (#2157) üzenetére


gbors
nagyúr

Úgy tűnik, Best of Indie válogatás lesz ez a 12 napos széria :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2159) Golden9


Golden9
addikt

Hyper Light Drifter - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2160) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Free Ghost of Tsushima PS4 dynamic theme when redeeming code:

Americas: BEFB-AMNR-R4F6
Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 38BE-G6N8-L93A
Japan: N4TK-59NH-2LH3
Korea: EM56-NTNC-EHX8
Rest of Asia: DHLN-HANF-F6LH

expires Jan 31, 2020

(#2161) pilipi válasza gbors (#2158) üzenetére


pilipi
aktív tag

Rettentően kellemetlen és megalázó, nem tudom honnan szereztek ennyi értéktelen vacakot.

(#2162) -secret- válasza pilipi (#2161) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ami neked értéktelen az lehet másnak értékes.

(#2163) pilipi válasza -secret- (#2162) üzenetére


pilipi
aktív tag

Elvileg igazad lehet, de ebben a speciális helyzetben minden bizonnyal nagyon nagy baj lenne ha ezek a commodore 16-ra is gáz lett volna játékok valakinek értéket képviselnének.

(#2164) Soderes


Soderes
aktív tag

Tudom, hogy hinni a templomba kell, de én azt hittem hogy valamelyik oldal képes lesz legalább egy AAA címet ide dobni ingyen Karácsonyra.

Tavaly legalábbis volt erre példa.

Egyébként tényleg kritikán aluli a Epic felhozatala. Fogalmam sincs ki gyűjtheti ezeket a hulladékokat. Mert sajnos ezek (1-2 kivételtől eltekintve) azok.

[ Szerkesztve ]

(#2165) gbors válasza pilipi (#2163) üzenetére


gbors
nagyúr

Kicsit nézz már utána ezeknek a játékoknak, mielőtt ilyeneket írsz. Több is van közöttük több százezres eladásokkal, 85-90 körüli metacritic pontokkal. A Celeste-be nemrég kezdtem bele, eszméletlen jó.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2166) l.skywalker válasza gbors (#2165) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sose fogja kipróbálni. Magasra tette a lécet a Fortnite és a PUBG

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2167) chopin42 válasza l.skywalker (#2166) üzenetére


chopin42
őstag

:C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#2168) Svidii


Svidii
csendes tag

engem csak az zavar, hogy ebből a 12 napos akcióból eddig máris kettő olyan volt, amit korábban már adtak ingyen (van akinek meg pont ez a szerencséje, nézőpont kérdése :) )

(#2169) Beniii06 válasza l.skywalker (#2166) üzenetére


Beniii06
őstag

Sokan nagyon várják már, hogy a Save the World ingyenes legyen, csak ugye nem lehet minden kívánságot teljesíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#2170) Beniii06


Beniii06
őstag

[Dino Dini's Kick Off Revival] Indiegala

"Got any other secret weapons?"

(#2171) pilipi válasza l.skywalker (#2166) üzenetére


pilipi
aktív tag

De nagyon mellément, de semmi gond.
Tudod ha az ember már több 30 éve játszik akkor megválogatja azt, hogy mivel.
:R

(#2172) Louro


Louro
őstag

Most komolyan az ingyenes felhozatalon hisztiznek sokan? Nem kötelező ezeket "listára venni".

Az meg, hogy volt valami korábban ingyenes....ha akkor nem zsebelte be, most örülhet.

Végezetül meg egy AAA-s játékot várni ingyenesen olyan, mintha valaki azt várná, hogy legalább egy évnyi fizetést kapjon bónuszként év végén. Maradjunk már a realitás talaján. Ingyenesben nem fog jönni AAA játék. A grafika meg manapság nem tényleg nem minden. Lehet valami szép, ha dögunalmas vagy akár túltolt marketinggel rendelkező semmi (No man's sky). Lehet valami bűn ronda, ha kellően kreatív (FTL).

Mess with the best / Die like the rest

(#2173) l.skywalker válasza pilipi (#2171) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bár az ember ezt a válogatást csendben a saját fejében végezné, nem pedig itt a fórumban.

A másik ember 30 éve tolerálja mások sírását.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2174) pilipi válasza l.skywalker (#2173) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ez szintén nagyon jól hangzik, de borzalmasan félrement, mert pontosan ezért lettek ezek a fórumok létrehozva.
Miért is tartanám a fejemben, mert neked nem testszik?
(2. Internet: Véleménynyilvánítás helye; olyan honlap, vagy honlapnak az a része, amelyen a látogatók saját véleményüket egy témával, cikkel kapcsolatban szabadon megírhatják, azzal kapcsolatban vitatkozhatnak.)

(#2175) l.skywalker válasza pilipi (#2174) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tévedsz. Ez a Topik nem erre lett létrehozva. Így kérlek az OFF témát hanyagold. Köszönöm!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2176) looser válasza Louro (#2172) üzenetére


looser
addikt

Inside-ról lemaradtam, az jöhetne; a Limbo-t sokszor végigjátszottam, egyszerűen lenyűgöző, az a játék szerintem tökéletes. FTL amióta megjelent, fent van a gépemen, Into the Breach-et viszont még nem érzem sajnos, pedig zseniálisnak tűnik.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2177) l.skywalker válasza looser (#2176) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Shadow Tactics lesz a mai...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2178) Golden9


Golden9
addikt

GOG Connect
Bad North: Jotunn Edition
Chasm
Galaxy Trucker: Extended Edition
Hedon
Through the Ages

[ Szeretkezve ]

(#2179) Golden9


Golden9
addikt

Earth 2160 - Grabfreegame

[ Szeretkezve ]

(#2180) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Holnapi Epic free játék: The Talos Principle lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2181) Beniii06 válasza l.skywalker (#2180) üzenetére


Beniii06
őstag

"Főnök, valami gond van", előbb a mait tudjuk meg. :DDD

Szerk.: Történik valami, most kompletten eltűnt a mai "fogás".
Szerk.2: Már megvan. Shadow Tactics Epic
Szerk.3: Hibát dob a linkre, pedig jónak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#2182) l.skywalker válasza Beniii06 (#2181) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már jó! :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2183) Golden9


Golden9
addikt

The Talos Principle - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2184) l.skywalker válasza Golden9 (#2183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holnap: Hello Neighbor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2185) Golden9


Golden9
addikt

Tower of Time - GOG

[ Szeretkezve ]

(#2186) Golden9


Golden9
addikt

Hello Neighbor - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2187) l.skywalker válasza Golden9 (#2186) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holnap Yooka-Laylee? [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2188) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Szerintem az Epic elég jó akciót csinált a 10euros kupon+ akció+ ez a 12 ingyen játék. Bár ez a 12 game nem nagy szám, de akkor is. Az meg eszméletlen hogy az Assassin's Creed Origins GOLD EDITION kuponnal 12,50 euro... Az Assassin's Creed Odyssey GOLD EDITION meg kuponnal 25euro... És még van pár hasonlóan jó deal.

(#2189) gbors válasza Tomassy00 (#2188) üzenetére


gbors
nagyúr

Szerintem bőven elég nagy szám az eddigi ingyen játékoknak legalább a fele. Az utóbbi napokban ráadásul a népszerűségi faktorra is ráerősítettek.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2190) Golden9


Golden9
addikt

Yooka-Laylee and the Impossible Lair - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2191) l.skywalker válasza Golden9 (#2190) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holnap Darskiders 2 és STEEP. Ezek már a "normál" heti free játékok lesznek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2192) Golden9


Golden9
addikt

Darksiders II Deathinitive Edition - Epic Store
Darksiders Warmastered Edition - Epic Store
Steep - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#2193) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

For the King lesz január 9-től az Epic következő free játéka [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2194) Fecogame


Fecogame
veterán

The Awesome Adventures of Captain Spirit - Steam

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2195) l.skywalker válasza Fecogame (#2194) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ez szerintem megjelenés óta ingyenes, persze maradhat ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2196) Dilikutya válasza l.skywalker (#2195) üzenetére


Dilikutya
félisten

A topik nem is az átmenetileg ingyen osztogatott játékokról szól szerintem, hanem mindenről, ami ingyen van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2197) l.skywalker válasza Dilikutya (#2196) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dobjam be az összes ingyenesen fellelhető játékot Tunya? Az első 5 új hsz.-re még idekattintanál, de a negyvenedik után már morcos lennél.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2198) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Mad Machines - SteamDB

(#2199) l.skywalker válasza pn4hvq (#2198) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam ez 10€ :F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2200) pn4hvq válasza l.skywalker (#2199) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A linkelésem előtt szereztem be. Lehet, hogy elfogyott? :F
Forrás

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.