Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Golden9


Golden9
addikt

Super Trench Attack! - Indiegala

[ Szeretkezve ]

(#3752) l.skywalker válasza Ciccuka (#3750) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én behúztam a Top1-et, de nekem itt már sok megvan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3753) Golden9


Golden9
addikt

Solitairica - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3754) IT user


IT user
tag

Epic megint haldoklik, 400-as hibát dobál..

[ Szerkesztve ]

(#3755) IT user válasza IT user (#3754) üzenetére


IT user
tag

Válasz magamnak: Chrome alatt működik. :F

(#3756) Louro válasza IT user (#3754) üzenetére


Louro
őstag

Csak egy jótanács. Vagy nyomulsz, hogy kell és elfogadod,hogy ilyenkor túlterheltek a szerverek. Vagy vársz, mert a sok ingyenélő megrohamozza az első 2-3 órában. 6 óra múlva pedig jelentéktelen mennyiségű látogató lesz.

Ez mindig így volt és így is lesz. Persze fél az ember, hogy nem marad kulcs neki, de hát Istenem....annyi ingyen játékot osztottak már így is ki. Meg se merném nézni, hogy hány órányi játék lenne az Epic könyvtáramból :D

Mess with the best / Die like the rest

(#3757) IT user válasza Louro (#3756) üzenetére


IT user
tag

Nem szoktam türelmetlenkedni, nem dőlök a kardomba, ha egy kimarad. :DD
De most valószínűleg a Firefoxom szórakozik, 1 perce is megnéztem, be sem jön az oldal. Chrome-mal hibátlan. Töröltem volna a hozzászólásomat, de már kifutottam a szerkesztési időből.

(#3758) C. s. válasza l.skywalker (#3748) üzenetére


C. s.
addikt

Szia(sztok)!

Köszönöm!

Van, akinek sikerült a Big Fish? Tőlem kéri az összes adatomat, a PayPalomat, és még azt is elvárná, hogy rendeljek kártyát a PP-hez. Egy ingyenes játékért túlzásnak érzem. :O VPN-nel is ugyanez, és megvolt az Opera, Firefox, Edge is. Nincs több ötletem. Valaki tudna segíteni, mit tehetnék? A W10 kavarhat be? Milyen oprendszerrel sikerült?

[ Szerkesztve ]

(#3759) SenorGrande válasza C. s. (#3758) üzenetére


SenorGrande
senior tag

-Tedd a kosárba a kívánt játékot.
-Kosárban vedd ki a pipát a "Big Fish Game Club Free Trial" elől.
-Coupon rubrikába írd be a kuponkódot; apply.
-Kész is. :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3760) Maksifül válasza Ciccuka (#3750) üzenetére


Maksifül
senior tag

Ez például marhára szerettem.
Lunch Rush

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3761) 8


8
senior tag

Android ingyen
Live Superhero Aqua Hero Man 3D

Mansion

Sudoku Samurai

Mystery of Fortune 2

Mystery of Fortune 3
AceSpeeder3

Zombie Age 2


Secret Tower VIP

Winterlore I


Defender Legend Premium: Hero Champions

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3762) Golden9 válasza 8 (#3761) üzenetére


Golden9
addikt

A Winterlore az Itchen is ingyenes most.

[ Szeretkezve ]

(#3763) Golden9


Golden9
addikt

Metro: Last Light Redux - GOG

[ Szeretkezve ]

(#3764) twollah1976 válasza Golden9 (#3763) üzenetére


twollah1976
őstag

Error.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3765) Archttila válasza twollah1976 (#3764) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

szénnéHALT a server...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3766) IT user válasza Archttila (#3765) üzenetére


IT user
tag

Kliensből simán ment, már meg is jelent a listában.

(#3767) Golden9


Golden9
addikt

Torchlight 2 - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3768) C. s. válasza SenorGrande (#3759) üzenetére


C. s.
addikt

1000 köszönet! Figyelmetlen voltam, az a hülye pipa bekavart. :B Köszi a szájbarágást! :D

(#3769) 8


8
senior tag

Prémium Android játékok most ingyen:

A-2481

Descent: Death Valley HD

Dementia: Book of the Dead

The Lost Lands:Dinosaur Hunter

244708.jpg

Paranormal Territory

Paranormal Territory 2
244708.jpg

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3770) maglew


maglew
aktív tag

Valami jó városépítős stratégia nincs akcióba/ingyen? (Simcity, Transport Tycoon stb)

(#3771) stopperos válasza maglew (#3770) üzenetére


stopperos
senior tag

OpenTTD?

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#3772) Golden9


Golden9
addikt

Jurassic World Evolution - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3773) Golden9


Golden9
addikt

Desert Child - Indiegala

[ Szeretkezve ]

(#3774) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Srácok!
Köszönöm az egész éves töretlen lelkesedéseteket, aminek köszönhetően jópár játékkal lettem gazdagabb!
:R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#3775) Viktor77


Viktor77
titán

Nem tudom hirtelen hova írjam, de ha vesztek egy Pringlest (a hengeres chips) és a doboz alján a kódot beírjátok a pringles.com-on, akkor akkor FIXEN kaptok egy 7 napos Xbox Game Pass Ultimate előfizetést.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3776) G.I.JOE válasza Viktor77 (#3775) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Úgy, hogy fotózható kívülről?

(#3777) Top cat válasza Viktor77 (#3775) üzenetére


Top cat
őstag

(#3778) Golden9 válasza G.I.JOE (#3776) üzenetére


Golden9
addikt

Legalább vásárlás előtt a kódbeváltó oldalon le tudod ellenőrizni, hogy még nem használta fel senki. ;] :DDD :K

RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#3779) Viktor77 válasza Top cat (#3777) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3780) koko52 válasza Viktor77 (#3779) üzenetére


koko52
veterán

Jó magyar módra, nagy eséllyel aktiválta lesz mind ami a polcon van, itt HA-n megvásárolható lesz. Ekkora hülyeséget hogy csinálhatnak? Nehéz lett volna belülre nyomtatni?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3781) Dilikutya válasza koko52 (#3780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert fog ezzel valaki baszakodni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3782) koko52 válasza Dilikutya (#3781) üzenetére


koko52
veterán

Biztos lehetsz benne. Anno a kólásüvegek kupakját is letekerték. Vagy volt mikor a címkéket tépték fel.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3783) Dilikutya válasza koko52 (#3782) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyennel nem találkoztam, pedig Szolnok megyében élek, ami ugyan nem egy Borsod, de azért, na...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3784) Louro válasza koko52 (#3780) üzenetére


Louro
őstag

Feltételezem itt is a nyeremény a kód birtokában, nyeremény átvételekor a bemutatásában lesz átvehető.

Szóval persze ez a te malmodra hajtja a vizet, ha kisorosolnak 50 olyat előtted, amihez igazából nincs meg a doboz, akkor lehet te vagy az 51. ;)

Nem kell túlparázni. Botlban meg mobilnetről aktiváld be, ha kívül van a kód - elég balga megoldás lenne, ha tényleg így van - és ha sikerült, akkor vedd is meg és élvezd a chipset :)

Mess with the best / Die like the rest

(#3785) Top cat válasza Dilikutya (#3781) üzenetére


Top cat
őstag

Hungarisztánban? Ha ezt kérdezed, te egy másik univerzumból csöppentél ide. :D

(#3786) Golden9


Golden9
addikt

Corrosion: Cold Winter Waiting - Indiegala

[ Szeretkezve ]

(#3787) SenorGrande válasza l.skywalker (#3748) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Új kód egy ingyenes játékhoz BigFishGames-re:

FREEGAME294489

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3788) Golden9


Golden9
addikt

Crying Suns - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3789) shotika


shotika
őstag

Január 14-től 7 napig ingyenesen behúzható a Star Wars Battlefront 2 az Epicen!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3790) tboy93 válasza shotika (#3789) üzenetére


tboy93
nagyúr

Remek. Akkor majd kerlek ird meg ezt januar 14-en is, mert fixre el fogom felejteni :DDD

(#3791) Dilikutya válasza tboy93 (#3790) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem páran be fogják írni, de csütörtökön amúgy is érdemes az Epic-re menni, mindig új ingyen játék van olyankor. :) Egész komoly kollekcióm lett ott nekem is, sőt Ubisoft játékokat már vettem is náluk a 3000 Ft-os kuponnal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3792) pupehap válasza Dilikutya (#3791) üzenetére


pupehap
tag

Szintén zenész, a Breakpoint így kuponnal 2000 forintomban volt mindössze.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#3793) tboy93 válasza pupehap (#3792) üzenetére


tboy93
nagyúr

Annyit talán meg is ért ;]

(#3794) gabo91 válasza Dilikutya (#3791) üzenetére


gabo91
aktív tag

Én is most vettem kuponnal Origin-ből az ultimatet 3,000Ft-ért, Ghost recon wildlands és breakpointot 2-2,000Ft-ért
Közben megnéztem volt már 60játékom :D

(#3795) l.skywalker válasza gabo91 (#3794) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én amióta az Epic adja az ingyenes játékokat, azóta minden héten behúztam. Egyetlen alkalommal nem sikerült, amikor valamiért nem ment végig a folyamat és lemaradtam a Batman Arkham Collection-ről :O

Így van 168 játékom, ebből 9-et vettem meg a többi ingyenes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3796) ToMy_ válasza gabo91 (#3794) üzenetére


ToMy_
tag

Ezeket hogy kuponoztad le ennyire? :)

(#3797) Golden9


Golden9
addikt

Real Warfare 1242 - indiegala

[ Szeretkezve ]

(#3798) gabo91 válasza ToMy_ (#3796) üzenetére


gabo91
aktív tag

Akció + a 3000Ft-os kupon. Kupont ha elhasználtad kaptál újat.
Talán 4500 körül volt a limit, attól lehetett használni a 3000Ft-os kupont. Vagyis egy 4000Ft-os játékot drágábban vettél meg mint egy 5000-6000Ft-os játékot amikból lejött a 3000Ft még.

(#3799) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Tudna valaki ingyenes arkanoid /falbontós/ játékot, amiben nincs reklám?

(#3800) Golden9 válasza lanszelot (#3799) üzenetére


Golden9
addikt

Android játékok topikja.

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.