Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

1 hétig ingyen játszható Steam-en a Borderlands: Game of the Year Edition

Image

Már tölthető és egészen április 23. este 18:00-ig elérhető...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2652) Beniii06 válasza l.skywalker (#2651) üzenetére


Beniii06
őstag

Nekem steamen 9.9 eur-t kért érte. :F

"Got any other secret weapons?"

(#2653) Narxis válasza Beniii06 (#2652) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is.

Thanos was right.

(#2654) energy4ever válasza Beniii06 (#2652) üzenetére


energy4ever
addikt

Nalam jo, es telepiteni is engedne ingyen!

(#2655) l.skywalker válasza Beniii06 (#2652) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://store.steampowered.com/app/729040/Borderlands_Game_of_the_Year_Enhanced/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2656) Narxis válasza l.skywalker (#2655) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kliensben áruházban nincs ott ez a gomb, lehet csak weboldalról lehet hozzáadni.

Thanos was right.

(#2657) energy4ever válasza Narxis (#2656) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha bevan linkelve a topigkazda alltal a hivatalos ingyenes forras, akkor miert nem onnan probalod beszerezni? :F

(#2658) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem ezt irta ki.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2659) Narxis válasza energy4ever (#2657) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert lusta vagyok és weboldalon nem vagyok belogolva a steam kliens viszont mindig nyitva van gépen. Gondolom Beni06 is kliensben kereste. AC2-t is kliensben kellett hozzáadni. De akkor rejtély megoldva.

Thanos was right.

(#2660) energy4ever válasza Narxis (#2659) üzenetére


energy4ever
addikt

Steam Kliensbol aruhazi oldalon nekem sem jo, csak megvenni engedi a csomagokat, pedig nalam alapbol is a konyvtarban van... :DDD

(#2661) l.skywalker válasza Narxis (#2659) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem "hozzáadás", mert nem a játékot kapod meg.

Ez csak F2P időszak, azaz elindíthatod és játszhatod a játékot, de a fiókodhoz nem kerül hozzá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2662) Narxis válasza l.skywalker (#2661) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja végülis igaz.

Amúgy én úgy emlékszem régen az ilyen free to play időszakok megjelentek steam könyvtárban.

Thanos was right.

(#2663) sztanozs válasza twollah1976 (#2658) üzenetére


sztanozs
veterán

troll4ever? :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2664) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mobil játék:

Dead by Daylight
• Google Play Store
• Apple App Store

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2665) Beniii06 válasza energy4ever (#2660) üzenetére


Beniii06
őstag

Látod, kliensben csak megvenni engedi. A böngészőben én sem vagyok bejelentkezve, mert onnan könnyen lemásolható az egyedi id és akkor steam guard nélkül lehet bármit csinálni az accounttal.

Kijelentkezve a böngészőben mutatja a "play game"-t, úgy könnyű mondani. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#2666) l.skywalker válasza Beniii06 (#2665) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én a mobil app-ból hoztam a print screen-t ott mindig be vagyok jelentkezve, de nem tudom PC-n csekkolni.. :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2667) Maksifül válasza l.skywalker (#2664) üzenetére


Maksifül
senior tag

Xiaomi telefonokkal nem kompatibilis, le sem lehet tölteni. Gondolom, a MIUI oprendszer miatt.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2668) Narxis válasza Maksifül (#2667) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, nekem is van 2 xiaomim és mindkettőn custom AOSP rendszer van és kompatibilisnek írja csak engem meg nem nagyon érdekel ez a játék. :D

Thanos was right.

(#2669) twollah1976 válasza Maksifül (#2667) üzenetére


twollah1976
őstag

Redmi Note 8 Pro-ra engedi letolteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2670) Z10N válasza rup1u5 (#2631) üzenetére


Z10N
veterán

Negativ hullamokat erzekelek :DDD
https://www.youtube.com/watch?v=ncbEucjsNFU

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2671) Golden9


Golden9
addikt

Gamecraft - Steam

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#2672) Z10N válasza -secret- (#2628) üzenetére


Z10N
veterán

A ps4 cimeknek van kulon topikja. Ha nincs johetnek meg ide :R

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2673) Maksifül válasza twollah1976 (#2669) üzenetére


Maksifül
senior tag

Nálam nem engedi egyik telefonra sem.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2674) Golden9


Golden9
addikt

Will Glow the Wisp - Steam
Polyball - Steam

[ Szeretkezve ]

(#2675) l.skywalker válasza Z10N (#2672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez über all platform topik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2676) l.skywalker válasza Maksifül (#2673) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is csak iPhone-ra ment.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2677) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mobil játék:
Total Battlegrounds Simulator - Apple App Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2678) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass for PC

Mai nappal elérhető:
The Long Dark
Machinarium

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2679) Beniii06 válasza l.skywalker (#2675) üzenetére


Beniii06
őstag

Vagy nem, max offban :DDD

alt="" title=""

Hogy pont a TG tévesztené el, ezt nem gondoltam volna. :U

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#2680) l.skywalker válasza Beniii06 (#2679) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Figyelj Beniii06 vagy keress egy hobbit vagy egy nőt, de valamit csinálj magaddal! ;]

Mutassad meg nekem hol van a Fórum azon része ami közös! He?

Nincs! Ezt kell csinálni-e?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2681) Soderes válasza l.skywalker (#2680) üzenetére


Soderes
aktív tag

Ezt kell csinálni-e, more? :D

[ Szerkesztve ]

(#2682) Beniii06 válasza l.skywalker (#2680) üzenetére


Beniii06
őstag

Hobbi van: trollkodás, ha beújítanék egy új nőt, annak az asszony nem örülne. :DDD

oriic-ot kérdezd, ne engem, szerinte "mindenre IS van topik", max csinálok egy új topikot és linkelem az úgy jó lesz?

Az app store-ból mióta lehet PC-re játékot letölteni, ha már itt tartunk? (#2677) ON hsz. :F

;]

"Got any other secret weapons?"

(#2683) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

A heti Epices Just Cause 4-et próbálta valaki? Gyereknek feltelepítettem, és:
-ha nincs blokkolva az exe netelérése, akkor kilép :(((
-mellesleg az égvilágon semmit nem ment el: se a beállításokat, sem automatikusan a játékban végigvitt pályákat. :((( :(((
Másnak van tapasztalata?

(#2684) Beniii06


Beniii06
őstag

Red Gate Steam

"Got any other secret weapons?"

(#2685) bobalazs válasza pn4hvq (#2683) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#2686) l.skywalker válasza Beniii06 (#2682) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A fórum felépítése szerint nincs uniplatform topik. Lehet hogy ez a topik a PC alá lett regisztrálva de figyelünk rá hogy mindent megosszunk egymással. Konzolt, mobilt, PC-t. Így nem OFF a hozzászólásom amibe belekötöttél. És a trollkodás csak a troll szerint vicces egy idő után egy moderátor fogja eldönteni, hogy mennyire.

Jó lenne ha befejeznéd

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2687) Beniii06


Beniii06
őstag

Drop Steam

"Got any other secret weapons?"

(#2688) pn4hvq válasza bobalazs (#2685) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm a visszajelzést. Közben a saját accountommal feltettem a saját gépemre is, nálam legalább belép az online fiókba és a beállítások mentődnek. De a tutorialon végigmenve, majd amikor az erdőben kezd a karakter, kiléptem a játékból és újraindítottam -> erre elkezdte a legelejéről :W

(#2689) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Egy hónapig ingyen elérhető minden fizetős tartalom a DCS World Steam Edition játékhoz:
https://www.youtube.com/watch?v=c8jUMeFjnCc&feature=emb_title

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2690) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Total War: Warhammer II is ingyen játszható a hétvégén
https://www.dsogaming.com/news/free-weekend-announced-for-total-war-warhammer-ii/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2691) bLaCkDoGoNe válasza Beniii06 (#2682) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tök igazad van. (Nem.)

Teljesen jó, ha egy helyen van minden, nem kell nyolcvanféle különböző topikot bújni azoknak, akiknek több, különféle eszközük van.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2692) JóGéza válasza pn4hvq (#2683) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Nálunk elindult rendesen, bár azóta nem játszott vele, így nem tudom, hogy rendesen mentett mindent, vagy nem.

(#2693) Beniii06 válasza bLaCkDoGoNe (#2691) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha legalább még egyszer elolvasnád a hsz.-t amire válaszoltál(tudom kár ilyet kérni), akkor látnád nem arról volt szó, hogy nem jöhetnek ide, én ilyet nem írtam.

A vitatéma az volt, hogy mi számít ON hsz.-nek és mi nem, de pont az olyanok miatt mint akikről írsz, szoktuk beírni az ingyenes dolgokat legalább 3 topikba(ez, ninja,BB), mit zavarna ha lenne negyedik is? Te nem nézed ok, de lehet más meg igen vagy épp van igénye a rendezettségre, mindennek megvan a helye alapon.

Kár is folytatni(én nem fogom biztosan), inkább csak erősíti a kezdeményezést, hogy legyen mobilos free app topik is, itt meg mehet offba továbbra is, ennyi volt a lényeg, ha nem ment volna át a mondandó.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#2694) bLaCkDoGoNe válasza Beniii06 (#2693) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Elkezdened meg okoskodnod is kár volt.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2695) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#2694) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodjunk meg ennyire nagy gáz nincs, csak Beniii06 úgy gondolja, hogy a trollkodás jó unaloműző dolog, számtalan topikban jelen van és sajnos ő ezzel üti el az időt.

Beniii06: írtam tegnap is. Egy mennyiség és szint után nem jön át a vicc.

az OFF-olást pedig szerintem lezárhatjuk

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2696) energy4ever válasza l.skywalker (#2695) üzenetére


energy4ever
addikt

Szerintem bLaCkDoGoNe-nak van igaza!
A Beniii06 fele tagoknak semmi keresnivalojuk a forumon. Szabalyzatban bennevan. Tilos trollkodni. En helyedben irnek a modkerben, es beszantattnam veluk az itteni krealmanyat. Plusz ha tenyleg mashol is ezt muveli, legalabb megkapja erte a jutalmat.

(#2697) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox360 (Xbox One-on is játszható)
Crackdown
Crackdown 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2698) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Cities: Skylines Events >Parklife Giveaway - Steam

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2699) l.skywalker válasza Maksifül (#2673) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Rájöttem, miért. Mert a mi régiónkban nem elérhető...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.