Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) rup1u5 válasza VinoRosso (#2950) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Még pont sikerült behúzni. :D

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2952) VinoRosso válasza rup1u5 (#2951) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem csinál semmit. Rányomok, hogy go to giveaway >> Hurry up sale ends >> go to giveaway

Ez a loop megy, a játék meg sehol.

(#2953) VinoRosso válasza VinoRosso (#2952) üzenetére


VinoRosso
veterán

Na sikerült behúzni

(#2954) AssAssynn válasza VinoRosso (#2953) üzenetére


AssAssynn
őstag

Mi a titka? Én sem látok vásárlós gombot.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2955) VinoRosso válasza AssAssynn (#2954) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom, folyamatosan hibákat dobott aztán visszamenve egyszer csak kiírta, hogy hozzá lesz adva a játék nem sokára.

(#2956) Viktor77 válasza AssAssynn (#2954) üzenetére


Viktor77
titán

Mert az oldal egy olyan oldalra dob, ahol nem vagy bejelentkezve. A bejelentkezés ott meg nem megy. Szerintem túlterheltek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2957) TeeBee73 válasza AssAssynn (#2954) üzenetére


TeeBee73
addikt

Go to Giveaway-> lentebb görgetsz, Get it Free.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2958) Viktor77 válasza TeeBee73 (#2957) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, már jó. Eddig abban a bannerban nem volt gomb amit megnyomhattál volna. Már van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2959) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Köszi mindenkinek! Egyszerűen nem volt ott a Get it Free gomb, most viszont megjelent és meg is van. :C

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2960) Golden9


Golden9
addikt

Rover Rescue - Gleam

[ Szeretkezve ]

(#2961) Golden9


Golden9
addikt

Portal Dogs - Gleam
Nekem a Twitteres feladatot nem könyveli el. :((

[ Szeretkezve ]

(#2962) l.skywalker válasza Golden9 (#2961) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

There are no keys available at this time, try again later

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2963) C. s. válasza wjbhbdux (#2946) üzenetére


C. s.
addikt

Szia!

Hogyan lehet csak azt letölteni, amivel játszani akarok? Nekem egyben szedte le az egészet. :W

(#2964) Golden9


Golden9
addikt

Clash: Mutants vs Pirates Gift Pack - Gleam
A Discordos feladatot nem adja meg. :(((

[ Szeretkezve ]

(#2965) l.skywalker válasza Golden9 (#2964) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Töröld ilyenkor a fiókot a Gleam-ből. Itt egy kód:

mza-ibty-j5o

Nekem úgy sem kell

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2966) TeeBee73 válasza C. s. (#2963) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az Epic kliensben, a játék "képének" jobb alsó sarkában lévő 3 pontra klikk, majd a Manage DLC menüpontban ki tudod választani, hogy miket töltsön pluszban. Uninstallálni ugyanitt lehet, ha már telepítve vannak.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2967) C. s. válasza TeeBee73 (#2966) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen!

(#2968) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Hammerfight - Steam

(#2969) Golden9


Golden9
addikt

Girls of Hentai Mosaic - Az Indiegala Freebies-en. 18+-os.

[ Szeretkezve ]

(#2970) Golden9


Golden9
addikt

ONYX CLAD - Itch

[ Szeretkezve ]

(#2971) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ingyenes a Witcher 3 a GoG Galaxyban: [link]

Image

Június 23-ig.

Ha valakinek már megvan:
Image

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2972) interstate76 válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


interstate76
addikt

Áh, köszi! :DD

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#2973) Benoe77 válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


Benoe77
őstag

Úgy látom, hogy akinek már megvan az is kérheti, kódot kap.
Nem láttam a beillesztett képet, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#2974) l.skywalker válasza Benoe77 (#2973) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, be is raktam a hsz-em második felébe.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2975) interstate76 válasza Benoe77 (#2973) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem csak az kérheti, akinek már megvan pl. PS-en és az accountja csatlakoztatva van a GOG Galaxyhoz.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#2976) -secret- válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hogy lehet ezt behúzni? Sehol sem találom ebben a Galaxyban.

[ Szerkesztve ]

(#2977) l.skywalker válasza interstate76 (#2975) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, most realizálódott nálam is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2978) l.skywalker válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak azoknak ingyenes akiknek megvan más platformon és összekapcsolják az adott platformot a GOG Galaxy-val. Sorry a félreolvasáért!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2979) interstate76 válasza l.skywalker (#2978) üzenetére


interstate76
addikt

clickbait ;]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#2980) -secret- válasza l.skywalker (#2978) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jajajajaj.

(#2981) Solymi81 válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Igazából csak azoknak ingyenes akik másik platformon már birtokolják...egyébként nem :)

(#2982) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hát ezt jól beszoptam. :) Szerencsére haveroknak is továbbküldtem, mielőtt realizáltam a dolgot.

(#2983) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elnézést mindenkitől :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2984) xeno204 válasza l.skywalker (#2983) üzenetére


xeno204
aktív tag

azért nem olyan rossz, ha pl. valakinek megvan más platformon és gog-on is, akkor kap egy extra ajándékozható kódot, vagy ha valakinek megvan más platformon és most veszi meg gog-ra akkor ezzel 2 kódot kaphat 1 áráért (én így értelmeztem).

[ Szerkesztve ]

(#2985) 8


8
senior tag

[Google Play Store]
Sentinels of the Multiverse
2.890.-Ft helyett 0.-Ft

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#2986) l.skywalker válasza xeno204 (#2984) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom más platformon hogy van, de nekem csak azokat az Xbox játékokat mutatja a GOG Galaxyban, amelyikeket elindítottam. Szóval nekem ez még így sem működik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2987) Benoe77 válasza xeno204 (#2984) üzenetére


Benoe77
őstag

De az is lehet, hogy most nem veszi meg gog-ra, hanem megkapja ebben az akcióban. :)

(#2988) l.skywalker válasza l.skywalker (#2986) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És igen. Letöltöttem gyorsan Xbox-on, elindítottam és azonnal megjelent a GOG Galaxy-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2989) interstate76 válasza l.skywalker (#2988) üzenetére


interstate76
addikt

Game Pass-es Witcher III-ra is megadja vajon?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#2990) l.skywalker válasza interstate76 (#2989) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elméletileg csak azt nézi, hogy elindította-e valaki. Én nem tudom megmondani, lévén én megvásároltam mielőtt GP-be került volna, de simán lehet, hogy elég annyi is neki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2991) interstate76 válasza l.skywalker (#2990) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz! Én nem tudom megnézni, mert xbox-vonalon most csak egy 360-as van itthon, de talán másnak hasznos infó lehet, ha valaki ki tudja próbálni GP-s Witcherrel.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#2992) Redneck válasza l.skywalker (#2971) üzenetére


Redneck
veterán

Hú, egy pillanatra már azt hittem, megint feleslegesen költöttem. Nemrég fejeztem be, és két napja vettem meg a DLC-ket.

Ugyan "csak" az alapjátékot lehet behúzni, de nagyon ajánlom annak akinek kimaradt. Nem vagyok fantasy vagy RPG fan, de nagyon ütős lett, és az egyik legjobb játék amit valaha csináltak. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2993) l.skywalker válasza Redneck (#2992) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a GOTY-t adta be. Az van meg Xboxon is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2994) L_ajos


L_ajos
őstag

Csak nekem csinálja azt hogy "conection time out" szöveggel nem tudom addolni a psn fiókomat?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2995) Redneck válasza l.skywalker (#2993) üzenetére


Redneck
veterán

Akkor ezek szerint megint "hiába" költöttem? Van refund GOG-on? Mert unom már ezeket a feleslegesen eltapsolt pénzeket. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2996) Redneck


Redneck
veterán

Refund van, viszont privát ablakból megnyitva 50€-t ír a GOTY-ra. Akkor ezt most nem értem. Ez most csak a konzolosoknak ingyenes, ha párosítják a profiljukat a GOG-gal?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2997) Dilikutya válasza Redneck (#2995) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért költöttél volna hiába? Vettél egy játékot, amivel jól szórakoztál? Erre szántad azt az összeget, mi a probléma?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2998) Redneck válasza Dilikutya (#2997) üzenetére


Redneck
veterán

Az alapjáték már rég megvolt, két napja upgradeltem GOTY-ra, de még egy percet nem játszottam az új tartalmakkal. Ha ingyen is megszerezhető az a 11€ kidobott pénz, így értettem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2999) l.skywalker válasza Redneck (#2996) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem pontosan értem, de nekem Xbox One-on megvan a GOTY változat, ezért megkaptam GOG-ra is ingyen. Csak akkor jár ingyen, ha bármilyen más platformon megvan már. Ha az alap játék, akkor az - ha a GOTY akkor az.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3000) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Adam Wolfe - Indiegala

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.