Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) pn4hvq válasza l.skywalker (#3049) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Azért vicces (forrás):
Úgy döntöttek, hogy kiveszik a heti ingyenes játékok közül, de később meg lehet majd venni.
Nem kötöm fel magam az ingyen meg nem kapott játékon, de ha beharangozzák, akkor ne csináljanak már ekkora s*gget a szájukból.

(#3052) bobalazs válasza pn4hvq (#3051) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos elérték az algoritmus által előírt kvótát, megvan a kötelező user és visszalátogató szám amire a terjeszkedésüket alapozzák.
Külső szemmel ez seggcsinálás volt de a bereklámozássál is elértek valamit, nem hiszem hogy bánják.

(#3053) l.skywalker válasza pn4hvq (#3051) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lelkük rajta. A The Escapist 2 is volt már így egyszer de jövő hétre már be van ígérve megint ingyenesen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3054) Beniii06


Beniii06
őstag

Mortal Shell Beta Epic

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#3055) Dilikutya válasza l.skywalker (#3049) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak én nem zaklatom fel magam ezen? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3056) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Vasárnap este ingyenes Watch Dogs 2.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3057) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

De ugye vasnap is linkelitek, mert en a gyerkoc mellett meg a nevem is elfelejtem neha:DDD

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3058) Maksifül válasza Dilikutya (#3056) üzenetére


Maksifül
senior tag

Úúú, de jó, egy éve várok rá legalább! :) :C

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3059) l.skywalker válasza Archttila (#3057) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyan. Egy emlékeztetőt rakj be most és jó vagy;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3060) Beniii06 válasza Archttila (#3057) üzenetére


Beniii06
őstag

Kapcsold be az email-es értesítőt privát üzenetekről, a telefon legyen a közeledben és majd kapod az emailt, úgy majd eszedbe juttatjuk. :C

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#3061) Fecogame


Fecogame
veterán

The Cycle - Epic Store

Illetve lejjebb görgetve a DLC is behúzható.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3062) Komplikato válasza Fecogame (#3061) üzenetére


Komplikato
veterán

Deee, ez eddig is inygenes volt, nem? Csak most már talán nem korai hozzáférés?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3063) Golden9 válasza Fecogame (#3061) üzenetére


Golden9
addikt

Az oldal alján lévő Rogue Starter Pack szerezhető meg korlátozott ideig, a játék mindig ingyenes.

This free, time-limited starter pack includes the exclusive Rogue Thrill-Seeker Prospector, the Dark Horse Ride, Veterans Memento Melee Weapon and Netconnector Weapon Skin

[ Szeretkezve ]

(#3064) Golden9


Golden9
addikt

Killing Floor 2 - Epic Store
Lifeless Planet: Premier Edition - Epic Store
The Escapists 2 - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3065) Viktor77 válasza Golden9 (#3064) üzenetére


Viktor77
titán

Köszi. (Az eddigieket is).

16-ától a Torchlight 2 lesz free Epicnél.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3066) Beniii06


Beniii06
őstag

Day of the Tentacle Remastered MacOS App Store
Full Throttle Remastered MacOS App Store
Broken Age MacOS App Store
Grim Fandango Remastered MacOS App Store

"Got any other secret weapons?"

(#3067) bLaCkDoGoNe válasza Beniii06 (#3066) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hatalmas köszönet! :R
Ugyan Steam-en vagy GOG-on a Broken Age kivételével megvannak, de nem tudom, hogy azok a verziók frissültek-e/fognak-e frissülni macOS Catalinára (ahol már csak 64 bites appok futnak majd), ezeket meg látom, hogy frissítették, szóval bezsákoltam biztonsági tartaléknak.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3068) 8 válasza Beniii06 (#3066) üzenetére


8
senior tag

húú köszi! :R :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3069) Komplikato


Komplikato
veterán

Jól értem, hogy vasárnap este kemény 45 percig lesz ingyenes a Watchdogs 2?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3070) wjbhbdux válasza Komplikato (#3069) üzenetére


wjbhbdux
veterán

magyarországi idő szerint este 8:30 és 10:30 között kell nézni a streamet belépve a Uplay kliensben, vagy a ubisoft.com/forward oldalon, vagy twitch dropokra regisztrálva a twitch.tv/ubisoft vagy bármelyik partner streamet a listáról, és legkésőbb másnap fogja megadni a játékot.

/s

(#3071) l.skywalker válasza wjbhbdux (#3070) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Este 21:00-kor kezdődik a show, nem reggel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3072) Golden9


Golden9
addikt

Hentai Hexa Mosaic - Indiegala Freebies. +18-as játék.

[ Szeretkezve ]

(#3073) j11


j11
csendes újonc

Rayman Redemption
Rayman Redemption is a fangame reimagination of the original Rayman game from 1995. The features a lot of new content, including new worlds, levels, minigames and stuff to collect and complete.

(#3074) energy4ever válasza wjbhbdux (#3070) üzenetére


energy4ever
addikt

A Uplay kliensen belul merre kell keresni? :F

(#3075) 8 válasza energy4ever (#3074) üzenetére


8
senior tag

ma este 21:00-től lesz ingyenes

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3076) energy4ever válasza 8 (#3075) üzenetére


energy4ever
addikt

A Ubisoft forward nezoinek lesz ingyenes, a forumtars irta, hogy klensbol is meglehet majd tekinteni, arra vonatkozott a kerdes...
Szerintem store-ban akkor sem lesz majd ingyenes.

(#3077) wjbhbdux válasza energy4ever (#3074) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A felső sorban a UPLAY + mellett jobbra szoktak megjelenni az átmeneti promóciók, gondolom ott lesz valami Ubisoft Forward link. Én a twitchen mennék biztosra, mert a Ubi serverei ki tudja hogy bírják majd ha esetleg sokan nézik, tavaly is rémlik akadozás pedig csak beta jelentkezéseket indítottak be.

/s

(#3078) Louro


Louro
őstag

Most már megtekinthető, hogy mik lesznek a meglepik. Jobb szélén....a lényeg, hogy követni kell a közvetítést....Elég olcsó trükk, hogy elmondhassák mennyien nézték őket :/

[link]

Mess with the best / Die like the rest

(#3079) energy4ever válasza Louro (#3078) üzenetére


energy4ever
addikt

Nalad mukodik a log in? :F
En probaltam geprol 2 bongeszovel, es telloval is, de nem lep be a forwardos oldalra.

(#3080) Komplikato


Komplikato
veterán

Fasza, a UPlay-be be se lehet lépni, a szolgáltatás nem elérhető. :D
Közben meg hiába nézem az eddig tök unalmas Ubisfot Forward-ot, ezért a fizetős Trackmania-ért remélem valakit olajban fognak sütni a pokolban.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3081) Louro válasza energy4ever (#3079) üzenetére


Louro
őstag

Böngészőből nem, de Uplay-ben már lüktet a logó :D Uplayben újra rákattintva böngészőből már megy.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#3082) robogo81 válasza Komplikato (#3080) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nekem vagy 10 próba után lépett be a fiókba.
Louro: az is csak a böngészőt nyítja meg.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3083) zsigomark3 válasza Louro (#3081) üzenetére


zsigomark3
tag

A Trackmania stream alatt már dobáltak be Division2 és Trials Rising key-eket :))

Üdv: Márk

(#3084) Maksifül


Maksifül
senior tag

Természetesen nem lehet belépni Ubisoft oldalon, megy is az anyázás már most a Youtube live videójuk alatt... :(((

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3085) 8 válasza energy4ever (#3079) üzenetére


8
senior tag

nem működik a login itt sem

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3086) xeno204 válasza robogo81 (#3082) üzenetére


xeno204
aktív tag

Engem is beengedett, aztán kidobott... A Twitch Drops-ban sem bízok, mert a Rayman Legends-et sem adta meg.

[ Szerkesztve ]

(#3087) Komplikato


Komplikato
veterán

Vagy 30x probáltam kilensben ÉS weboldalon belépni, engem nem enged be. PC Guru csoportban ha jól láttam volt, aki jóval előtte belépett, őt meg ugye kidobta a rendszer nem sokkal előtte, belépni ő sem tud. :D
fasza.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3088) xeno204 válasza Komplikato (#3087) üzenetére


xeno204
aktív tag

Nem vesztettél semmit, a kliensben a Store kompletten elesett, már be sem tölt.

Hivatalos infó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3089) Louro


Louro
őstag

Mondjuk az is színvonal, hogy uplay-ben is megnyílt az oldal és bár be kellene lépni, ki van írva, hogy a böngésző, amit használok nem tudja kezelni a videót. (Saját alkalmazásuk...., ne meg belépni egy már autentikált ....) Ubi szerintem most kap hideget, meleget.

Mess with the best / Die like the rest

(#3090) Beniii06


Beniii06
őstag

Egy viccet elengedve, úgy működik a rendszerük, mint amennyire optimalizálni szokták a játékaikat. :C

"Got any other secret weapons?"

(#3091) robogo81 válasza Louro (#3089) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ránéztem a yt oldalra,csak kb.8k dislike-nál jár(eddig). főleg a belépés miatt.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3092) Komplikato


Komplikato
veterán

Na most a chaten legalább percek óta nem a !watchdogs2 van spamelve, hanem a !login :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3093) 8


8
senior tag

Szexuális zaklatás miatt vezetőknek kellett távozniuk az Ubisoftnál
https://index.hu/tech/godmode/2020/07/12/ubisoft_szexualis_zaklatas/

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3094) fcbarca


fcbarca
őstag

Valakinek sikerült behúzni a watch dogs 2 ?én be se tudok jelentkezni

(#3095) Beniii06 válasza fcbarca (#3094) üzenetére


Beniii06
őstag

Követek vagy 4 topikot, de eddig még senki sem írta, hogy behúzta volna.

"Got any other secret weapons?"

(#3096) fcbarca válasza Beniii06 (#3095) üzenetére


fcbarca
őstag

Vicc. Mennyi ideig lehet még behúzni?

(#3097) Maksifül


Maksifül
senior tag

Valami extra játékot kellene adni azoknak, akik egyáltalán be tudnak jelentkezni. :P :W

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3098) Beniii06 válasza fcbarca (#3096) üzenetére


Beniii06
őstag

Hivatalosan a stream alatt, de van egy tippem, hogy addigra nem "gyógyul" meg.

Maksifül

Uborkasoft Royale? Mert ez az. :C

"Got any other secret weapons?"

(#3099) Louro válasza fcbarca (#3094) üzenetére


Louro
őstag

A YT stream alatt megadták a "megoldást":

[link]

Valószínűleg holnap free-be kitolják mind a 4 "ajándékot".

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#3100) Apollyon válasza xeno204 (#3088) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hivatalos infó: [link]

A vicces, hogy válaszolni se lehet a posztra, mert nem tudnak bejelentkezni. :DDD

Nem lennék meglepve, ha direkt nem lehetne bejelentkezni. :D Én feladtam a próbálkozást, majd beszerzem a WD2-t humblibumbliból pár év múlva szintén ingyen. :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.