Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) energy4ever


energy4ever
addikt

Ha valaki nem latna eloben, akkor leirom a lenyeget osszefoglalaskepp:
#CantloginBugsoft

;]

(#3102) xeno204


xeno204
aktív tag

Legalább a Twitch Drop működhetett volna... de nem... az sem.

(#3103) Hando


Hando
tag

Engem 21:15-kor beengedett a kliens, de nagyon lassan tölti be az oldalakat és Wach Dogs 2 nem is találom!

(#3104) Komplikato válasza Hando (#3103) üzenetére


Komplikato
veterán

Nekem 21:22-kor majdnem sikerűlt belépnem, de mire megjött e-mailban az igazoló kód, már le is járt. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3105) sixpak válasza Hando (#3103) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kattints a Ubisoft forward live stream-re, átirányít, majd jobb oldalt keresd a free WD2-t...na, ott már bajosabb lesz a login.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3106) xeno204 válasza Louro (#3099) üzenetére


xeno204
aktív tag

Most már több mint valószínű, a post is frissítve lett. :K

[ Szerkesztve ]

(#3107) Hando válasza Komplikato (#3104) üzenetére


Hando
tag

nagynehezen eljutottam a Watch dogs 2-ig nem űgytűnik hogy ingyenes lenne!

(#3108) Golden9 válasza Hando (#3107) üzenetére


Golden9
addikt

Nem az áruházban ingyenes, hanem valamelyik stream nézéséért adják.

[ Szeretkezve ]

(#3109) 8


8
senior tag

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3110) looser


looser
addikt

Epic ebből a szempontból (is) szimpatikusabb, ott egy hétig beránthatsz időnként egy jó címet, plusz ubis játékok is töredék áron elérhetők (a 10€ kupont beleértve, természetesen).

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3111) Maksifül


Maksifül
senior tag

"Bugisoft" :C :D

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3112) robogo81 válasza Golden9 (#3108) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ha legalább be lehetett volna lépni a tvicsből az ubiba.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3113) lacus666


lacus666
csendes tag

Ubisoft - WD2 ingyenes rövid történet:
Lehetetlen bejelentkezni az uplay-be, de ha sikerül, akkor sem látod a WD2-őt sehol. Nézed, de nem tűnik ingyenesnek. 10 eur. Hmm. Kutakodsz a neten. Rájössz hogy nézz 1 percet az online közvetítésükből szigorúan 20.30-22:30 között és akkor lesz ingyenes.
Ok. Nagynehezen megtaláltad ezt az infót és elindítod az online közvetítés, de hiába léptem be az uplay-be előtte, nem baj lép be újra és azonosítsd magad az online stream felületen. Na ott meg nem ended tovább, mert hiába adom meg megint a felhasználó nevet meg jelszót (amit előtte az uplay elfogadott) nem fogadja el, szóval nézheted az online közvetítést, de nem fogadja el neked a megnézett perceket, és így nem kapod meg a sz***** watch dogs 2-est. Ubisoft bő ***** nyállal ****** ****.
Már 1 órája kinylódok itt a bejelentkezési mizériával, de már az uplay-be ese enged be legalább. Bravó ubisoft.
Aztán 2 lépcsős azonosítás van az uplay-re is, és még, ha fel is fogja a felhasználó nevet meg jelszót amit nem fog fel az esetek 99%-ban
akkor kódot kér amit 4 percig fogad el. De mivel le vannak terhelve a szerverek, még ha el is jutsz a kódig, akkor az 4 percen túl érkezik
és már nem fogadja el, és így kezdheted előröl, és nem tudsz belépni.
Aztán jön a következő csavar.
A sok próbálkozás után bannolták a fiókomat 10 percre.
Na ez olyan jól sikerült nekik hogy ez érdekes mód pont kitartott az online stream végéig ami 8 percel hamarabb ért véget.
Ja az uplayes bannal kapcsolatban:
Azt mondja lépjek kapcsolatba a supportal, ha problémám lenne.
Ok. Hát jó. Kapcsolatba lépek. Jaaaaaaa. Nem dolgoznak Vasárnap 22.30-kor. Majd hétfőn. Ez igen.
Na akkor levelet írok az oldalon: erre ez fogad: -> Service is unaviable
Ez igen Ubisoft.
Pár homokórával később jön az újabb csavar:
Jelentkezz be hogy hibajegyet indíthass:
aha-> csak bejelentkezni nem hagytok -> ezaz
A 10 perces bünti már több mint 20 perce tart.
tudnak számolni. Grat Ubisoft.
21 percet kell még szivatnijuk még engem és nem lesz semmim
se watch dogs 2
se fiókom
ez igen
és elment rá 2 órám.
óóó de érdekes
22:22 vége az eseménynek 8 percel hamarabb
és rögtön beenged. Csak már nem tudok 1 percet nézni belőle
és nem kapom meg a játékot, de legalább az accom megvan
de jóóóóó. Szóval az ajándék az, hogy nem játékot kapsz ingyen
hanem visszakapod az accodat. De jóóóóó. Tényleg. Köszi ubisoft az almúlt 2 óra szivatást.
:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#3114) Tomassy00 válasza looser (#3110) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Az epic már már gusztustalanul egy olcsó "valami" :DDD

(#3115) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nem tudom ennek mi értelme volt az uborkasoft számára, hogy ledosolják a streamjüket, de én inkább leszartam, amiket itt írnak nekem olyan áron nem kell egy játék sem, mert ez nem ingyenes. Ha ingyen akarják adni, akkor rakjanak ki egy mindenki számára elérhető linket, de nem ezt csinálták, csak ők tudják mire volt jó ez nekik. Az biztos, hogy a megítélésüknek nem tett jót.

(#3116) Komplikato válasza lacus666 (#3113) üzenetére


Komplikato
veterán

Plusz ha a Twichdropra akartál bejelentkezni az UBI csatornájáról, akkor ugye az is hanyathátast dobott, hiszen a szerver is halott volt, amin az azonosítási ment volna.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3117) Neberu


Neberu
csendes tag

ingyen Watch Dogs 2
Ide kell belépni Ubisoft fiókkal (hogy igényled a játékot), és később teszik bele az Uplay PC könyvtáradba:
https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-US
Tessék kérni !! :K :K

Hivatkozás:
https://support.ubisoft.com/en-US/News/000056669

[ Szerkesztve ]

Az emberiség megérett a kipusztulásra..

(#3118) twollah1976 válasza Neberu (#3117) üzenetére


twollah1976
őstag

Arra azert kivancsi lennek, hogy igy tenyleg megkapjuk a jatekot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3119) xeno204


xeno204
aktív tag

Én sem bízok benne... tisztább lenne, ha néhány napig ingyenessé tennék a Store-ban.

(#3120) 8 válasza lacus666 (#3113) üzenetére


8
senior tag

te aztán tudsz rinyálni

ON:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kanawati.TheRollBall
Ball Reach

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3121) Golden9 válasza lacus666 (#3113) üzenetére


Golden9
addikt

(#3122) katsi


katsi
tag

Ekkora ász játék a Watch Dogs 2, hogy páran több órát is képesek voltak miatta idegeskedni és kínlódni? Komolyan, megérte?

Nálam így alakult a történet: Már a követítés elején, amikor nem tudtam belogolni a streamre láttam, hogy ebből valószínűleg nem lesz semmi, 5 perc után hagytam az egészet a francba. Most az egész internet az Ubin röhög. Egyszerűbb lett volna, ha pár napig szabadon beszerezhetővé teszik.

Nyugi srácok, lesz ez még ingyenes az Epicnél. :)

(#3123) ViZion válasza katsi (#3122) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem megvan az első rész... havernak tetszett, mondtam neki, h nem az én stílusom, nem veszem meg. Erre megvette nekem :) Szerintem 20 perc játék után ment a levesbe... Persze ezt nem mondtam neki. De nekem is fura, h ennyit sz.ni érdemes játékért? Majd lesz ez még, nem szalad el.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3124) bLaCkDoGoNe válasza ViZion (#3123) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem értitek! Ha INGYÉÉÉÉÉ' van, akkor bármi legyen is, kell! Akármilyen szar, akármennyire nem érdekel, akármennyire nem fogja az ember soha elővenni, ingyen KELL!

Ez mélyen bele van kódolva a magyar néplélekbe, hogy ingyen (vagy baromira akciósan) a szar is jöhet, mert KELL! ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3125) Ropman válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


Ropman
tag

+1 :))

By Luke SkyRopman :]

(#3126) rosejbli válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


rosejbli
senior tag

Amennyi időt és energiát elb*szol az idegeskedéssel, annyi idő alatt már meg is keresed valami melóval az "ingyenes" játék árát... :DD

[ Szerkesztve ]

(#3127) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ácsi. Nálam nem a magyarság miatt van ez. Én digitális hörcsög vagyok :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3128) 5150head válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


5150head
senior tag

A legszebb magyar szó: INGYEN
:U

(#3129) interstate76 válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


interstate76
addikt

és (#3128) 5150head

Nem akarok nagyon OFF-olni, de a Ubi szervereit nem a magyar néplélek döntötte romokba. Az ún. jóléti társadalmakban sokkal több olyan ember él, akit a "beszerzés" tesz boldoggá. Legalábbis azt hiszik, hogy boldogok lesznek tőle. És ez természetesen az ingyenes dolgokra is igaz.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3130) Solymi81 válasza interstate76 (#3129) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Nem csak azt hiszik, hanem tudományosan is be van bizonyítva, hogy ez így van :)
Csak nézz szét a környezetedben mi van akkor amikor Black Friday, Cyber Monday, Glamour napok, Joy napok, karácsony, akciók vannak...
Korábban az IPON-on volt egy cikksorozat, igaz az achievementekről meg talán egy másik is hasonló témában, de érdekes olvasmány.

https://ipon.hu/magazin/cikk/az-achievementek-es-trofeak-pszichologiaja

(#3131) energy4ever


energy4ever
addikt

Nalam mar a konyvtarban hever a watch dogs 2... :K

Nem mintha letoltenem elore lathatolag barmikor is... ;]

(#3132) lacus666 válasza bLaCkDoGoNe (#3124) üzenetére


lacus666
csendes tag

"Nem értitek! Ha INGYÉÉÉÉÉ' van, akkor bármi legyen is, kell! Akármilyen szar, akármennyire nem érdekel, akármennyire nem fogja az ember soha elővenni, ingyen KELL!"

Nem teljesen így van. Az akármilyen szar de ingyen van nem érdekel.
Ez érdekelt. Az első már megvolt eredetibe és azt végig vittem és tetszett. A másodikkal nem játszottam (mert nem töltöttem le törve), nem tudom a mai napig milyen, de ki akartam próbálni. Úgy gondolom ez nem bűn.

Meg hát az vesse rám az első követ aki sose szerzet be ingyenes jogtiszta játékot. Persze arcoskodni azt lehet.
Meg lehet tolni a tört programokat is és az észt osztani és röhögni a másikon hogy az próbál legális forrásból programot beszerezni.
Melyik a jobb? Az ingyenes, de jogtiszta program vagy a tört? Gondoljátok át.

"Amennyi időt és energiát elb*szol az idegeskedéssel, annyi idő alatt már meg is keresed valami melóval az "ingyenes" játék árát... "

- Fene se gondolta hogy ilyen sok idő/energia rámegy.
Ha tudom el se kezdem hidd el.
A végén a fiókomat akartam már visszahozni mert látszott ebből semmi se lesz. Ez fontos volt mivel nem csak ingyenes cuccok vannak az accomban mivel én szoktam fizetni is a játékokért.

[ Szerkesztve ]

(#3133) bLaCkDoGoNe válasza lacus666 (#3132) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Húha, ezt az inget nagyon magadra vetted.

Nincs azzal gond, hogy az ember behúz ingyen játékokat – én sem vagyok hülye, én is berántom, ami legalább minimális mértékben érdekel.

De nem fogok ezzel órákat elszúrni az életemből meg eköré szervezni a vasárnap estémet, nem fogok fórumban hisztizni, meg komplett wall-of-text-eket gyártani a sérelmeimről, hogy velem mennyire ki lett szúrva, ha véletlenül valamilyen technikai malőrbe futok bele.

Többieknek: nekem senki nem tartozik magyarázattal, hogy miért húzza be az ingyen játékot, ha úgy látjátok jónak, zsákoljatok be mindent is, jó játékot hozzájuk – én csupán arra reflektáltam némileg ironikusan, hogy egyesek itt személyes sérelemnek élték meg a dolgot, amit viszont erős túlreagálásnak tartok.

(#3134) l.skywalker: Húbasszus bocs, teljesen elfelejtettem, melyik topikban vagyok. Részemről off vége.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3134) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#3133) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez mindig várható, hogy egy Topik egy ilyen malőr után erről fog szólni. Mind az ő kommentjeik, mibd az olyanok mint a tiéd boritékolhatóak voltak.

#MINDENKINEK: Engedjük el az Ubi témát mostmár. Köszönöm.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3135) Ciccuka válasza Golden9 (#3121) üzenetére


Ciccuka
veterán

Not avilable

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3136) csibe1 válasza l.skywalker (#3134) üzenetére


csibe1
addikt

Ubiiii, van Kenobi? :P :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3137) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Elérték, hogy megnézzem a FC előzeteset. Borzongatóan jó lett. Igen, kiváncsi vagyok milyen lesz végre egy igazi folytatás. Ha ilyen lesz a történet, komoly és hihető, még ha a játék élmény marad, én elfogadom.

[ Szerkesztve ]

(#3138) Beniii06 válasza Skullwipe (#3137) üzenetére


Beniii06
őstag

Oké és miért éppen ebbe a topikba írtad be? Miért nem a [link] hírnek a topikjába? :U

"Got any other secret weapons?"

(#3139) Dilikutya válasza Beniii06 (#3138) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ráadásul nem is folytatás, csak a szokásos elemekből egy új játék. Egzotikus környezet, nyilván a szokásos játékmenet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3140) energy4ever válasza Beniii06 (#3138) üzenetére


energy4ever
addikt

Mi kize van a Far Cry 6-nak a Death Stranding topikjahoz? :F

Dilikutya:
Szerintem FC3 elozmeny lesz. Hiszen valoszinuleg a kisgyerek Vaas... ;)

(#3141) Beniii06 válasza energy4ever (#3140) üzenetére


Beniii06
őstag

Véletlenül rosszat linkeltem, mert mindkettő benne van a listámban jobb oldalt. Akkor itt [link] a helyes link. Azért folytatod tovább, hogy itt még offban sem fér meg a téma, mert egyáltalán nem ingyenes játék és még meg sem jelent.

"Got any other secret weapons?"

(#3142) Golden9


Golden9
addikt

Merry Glade - Indiegala (Ismét.)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#3144) 8


8
senior tag

Bethesda
The Elder Scrolls Arena

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3145) Skullwipe válasza 8 (#3144) üzenetére


Skullwipe
senior tag

(#3146) TeeBee73


TeeBee73
addikt

The Deed - Indiegala
Merry Glade - Indiegala

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3147) TeeBee73 válasza 8 (#3144) üzenetére


TeeBee73
addikt

:C :R
Még meg van valahol a padláson a doboza, térképpel, vászonzacsiban' rúnakavicsokkal, 5.25-ös Floppy lemezeken. :))

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3148) 8


8
senior tag

[Android] [iOS]

Lost Memories
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GMStudios.LostMemories
https://apps.apple.com/hu/app/lost-memories/id1504843854

Guide Adelaide and Eli as they embark on an epic journey in this magical puzzle platformer, collecting memories of a wonderful relationship between the two which was lost due to hard times and dark forces.

Lost Memories is intended to be a relaxing puzzle platformer, thus there are no ads, scoring system, in-game purchases or any other distractions. There’s only an immersive journey told through the eyes of Adelaide and Eli with gorgeous art and music.

The game is currently only available in English, Russian, Spanish, Italian, French, German and Arabic. Support for additional languages is in progress.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3149) sebijani1982 válasza twollah1976 (#3118) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Tegnapelőtt nem volt bent a fiókban. Most néztem, ott virít az első rész mellett... :DDD
(A "balhé" miatt néztem rá az uplayre. Akkor feldobta az új forwardos akármit, regisztráltam, és voilá ott van...)

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#3150) Komplikato válasza 8 (#3148) üzenetére


Komplikato
veterán

Vagy nem szereti a telefonomat a játék, vagy (aminek sokkal nagyobb az esélye) egy bughalmaz a nálad lévő tárgyak nemkezelése, ajtók kinemnyitása, stb.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.