Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) lanszelot válasza Golden9 (#3800) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem, nekem Windows10-re kell, nem androidra.
Akkor oda írtam volna. :)

(#3802) DeFranco válasza lanszelot (#3799) üzenetére


DeFranco
nagyúr

wizorbot én szerettem, de nem ingyenes. 3 tolár steamen.

(#3803) Golden9 válasza lanszelot (#3801) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem az arkanoid is android :D.

Hirtelen ezt a kettőt találtam Steamen.
Caterpillarnoid
Hypnotic Experience - ANOIX

[ Szeretkezve ]

(#3804) lanszelot válasza Golden9 (#3803) üzenetére


lanszelot
addikt

Caterpillarnoid tökéletes, megtaláltam steam nélkül :)
Szüleimnek nincs
Nagyon szépen köszönöm :R

(#3805) looser válasza lanszelot (#3804) üzenetére


looser
addikt

Esetleg rákeresel az "atari breakout" kifejezésre a google képkeresőn ;)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3806) Golden9


Golden9
addikt

Little Nightmares - Bandai Namco

[ Szeretkezve ]

(#3807) Golden9


Golden9
addikt

(Heroes of the Three Kingdoms) 三国群英传 - Steam.

[ Szeretkezve ]

(#3808) l.skywalker válasza Golden9 (#3806) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez eléggé túl van terhelve

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3809) Komplikato válasza Golden9 (#3807) üzenetére


Komplikato
veterán

Mondjuk nyelvi támogatás kimerűl a kínaiban és az egyszerűsített kínaiban. Azért ehhez kell egy skill, hogy így használja valaki. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3810) Ciccuka válasza Golden9 (#3806) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nagy nehezen megtaláltam hova adják a key-t. Köszi

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3811) Golden9 válasza Ciccuka (#3810) üzenetére


Golden9
addikt

Steamre.

Az pár éve még egy népszerű játékplatform volt, mikor még nem volt az Epic. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#3812) Ciccuka válasza Golden9 (#3811) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem ott hanem a bandainamcoent-en fél óra volt mire megtaláltam hol adja.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3813) fcbarca válasza Ciccuka (#3810) üzenetére


fcbarca
őstag

én sehol sem lelem :O

(#3814) koko52 válasza fcbarca (#3813) üzenetére


koko52
veterán

Regisztrálsz, kapsz e-mailre egy aktiváló kódot amit steam fiókodban beváltasz és ott lesz a játékok között.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3815) JóGéza válasza fcbarca (#3813) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Account/Orders.
A download mellett jelent meg, email-t még nem kaptam.

(#3816) Golden9


Golden9
addikt

STAR WARS Battlefront 2: Celebration Edition - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#3817) MageRG válasza JóGéza (#3815) üzenetére


MageRG
addikt

Nekem is egy nap volt.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3818) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Bomber Crew - Humble Bundle

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3819) twollah1976 válasza Golden9 (#3816) üzenetére


twollah1976
őstag

Az Epic az Origint akarja megnyitni.

Ott meg anno megvettem a jatekot, de nem a szipi-szupi verziot, na akkor most mi van?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3820) joe-ker válasza twollah1976 (#3819) üzenetére


joe-ker
senior tag

+1 nálam is ez a helyzet.

(#3821) ToMy_ válasza joe-ker (#3820) üzenetére


ToMy_
tag

Megnyitja az Origin login-t, belépsz, összelinkeli a két account-ot, és az Origin-ben látni fogod új tételként, az alján "Epic Games" szöveggel. Legalábbis nálam így volt.

(#3822) ViZion


ViZion
félisten

én nem pötyköltem be a share e-mail with origin-t, elvileg megkaptam a cuccot, install-ra vár.
Másrészt az epic launcher igazi EPC FAIL, lassú, tovább tölt be, mint a játékaim többsége...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3823) joe-ker válasza ToMy_ (#3821) üzenetére


joe-ker
senior tag

Az Epic kliensben a Storban nyomtam az Owned-re a játéknál utána működött ahogy írtad.

(#3824) Apollyon válasza ViZion (#3822) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bár én is begyűjtöm a free Epic games játékokat, de ha valamivel tényleg játszani szeretnék (ami nem UT4), akkor inkább megveszem steamen...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3825) ToMy_ válasza ViZion (#3822) üzenetére


ToMy_
tag

az install után jön az acc-ok összelinkelése

(#3826) twollah1976 válasza ToMy_ (#3821) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem nem csinal semmit.

Azt mondja az Origin kliens, hogy kulso alkalmazasbol lett megnyitva a program es legyek szives bepotyogni a szeriaszamot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3827) Visormail válasza twollah1976 (#3826) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt bezártam erre bezárta magát teljesen, elindítottam újra az origint, majd rányomtam megint az epicben az installra és akkor már nem kérte a szériaszámot.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3828) Golden9


Golden9
addikt

Suicide Guy: Sleepin’ Deeply

Ezeknél a feladatoknál a Twittereseket már hónapok óta nem fogadja el nekem. Csináltam új fiókot is, akkor azzal egyszer sikerült behúzni valamit, aztán az is átment bénába, pedig a játékgyűjtésen kívül másra nem használtam őket. :F :(( :W

[ Szeretkezve ]

(#3829) l.skywalker válasza Golden9 (#3828) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már vége is meg sem tudom nézni neked :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3830) Ciccuka válasza Golden9 (#3828) üzenetére


Ciccuka
veterán

This Reward has ended

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3831) Sonja


Sonja
veterán

Van olyan topik, ahol eleve ingyenes játékot oszthatok meg, vagy jöhet ide nyugodtan? :F :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3832) Cs1csó válasza Sonja (#3831) üzenetére


Cs1csó
félisten

"Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül."

Ezek alapján az is jöhet. A lényeg, hogy teljesen ingyenes és teljes játék legyen nem valami promó stb.

(#3833) Sonja válasza Cs1csó (#3832) üzenetére


Sonja
veterán

Most találkoztam a FreeMars játékkal. Körökre osztott stratégiai játék, ahol cél a Mars kolonizálása. Olyan FreeCiv mintájára készült. Egyelőre még béta állapotban, de így is ajánlom kipróbálásra! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3834) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Ha már fölmerült ez a téma, eszembe jutott, hogy van pár oldal, ahol régebbi játékokat lehet ingyen letölteni, és természetesen legálisan. Nem tapasztaltam velük kapcsolatban semmi gyanúsat, de van olyan, amelyik a játékból való kilépéskor megnyitja a saját kezdőlapját a böngészőben. (De nem állítgat át benne semmit!) Azt hiszem, a MyRealGames az. (Az ilyesmit mindig a Sandboxie-ba telepítem, mert így egyszerűen le lehet tiltani a netről, és amúgy sem árt egy kis plusz biztonság.)

Több olyan játék is akad ezeken, amelyek a Big Fish-en megvásárolhatók, szóval mielőtt a következő kupont ellőjük a BF-en, érdemes ellenőrizni, a lenti oldalakon.

Tud még valaki hasonló oldalról? Ha megbízható, érdekelne. :)

MyRealGames
MyPlayCity
Toomky Games
GameTop

Érdemes a játék ikonjának a linkjét saját kezűleg az asztalra küldeni (vagy akárhová), mert némelyik telepítő nem közvetlenül a játék ikonját rakja ki, hanem egy indítóalkalmazásét, amire persze semmi szükség. A neve általában game.exe vagy hasonló, és az ikonja is normálisan néz ki, ami illik a játékhoz. Ha „üres” fehér, akkor keresgélj tovább.

Kellemes játszadozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#3835) Dilikutya válasza C. s. (#3834) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez valami gagyi gyűjtőhely lesz. Elég a játék borítóképére, majd a screenshotokra nézni: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3836) Busterftw válasza Dilikutya (#3835) üzenetére


Busterftw
veterán

Yep, akkor inkabb mar a myabandonware.com

(#3837) batman91 válasza Busterftw (#3836) üzenetére


batman91
őstag

Ezt én is csak ajánlani tudom. Sok régi játékot amit már nem lehet sehol megtalálni innen szedtem le.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3838) SenorGrande válasza SenorGrande (#3787) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Új kód egy ingyenes játékhoz BigFishGames-re:

FREEGAME990999

Itt pedig egy lista, hogy a BigFishen nem csak "ismeretlen" hidden object és match3 játékok vannak.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3839) Dilikutya válasza batman91 (#3837) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk jogilag erősen kérdéses ez az oldal is. Pl. fent van a régi Need for Speed 2, de nem hinném, hogy ez legálisan és ingyen letölthető lenne, függetlenül attól, hogy hivatalosan nem kapható már, max aukciós oldalakon lehet régi kiadást venni. De az EA tuti nem adta áldását a letölthető verzióra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3840) Viktor77 válasza Dilikutya (#3839) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont szerintem le is vetette volna, ha nagyon zavarná.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3841) Dilikutya válasza Viktor77 (#3840) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csodálkozom is, hogy nem tették még elérhetővé az Originen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3842) wjbhbdux válasza Dilikutya (#3841) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az szokott lenni a gond a régi autós játékoknál hogy az autó gyártók már nem azokat a modelleket akarják reklámozni ami abban volt és nem adnak újabb engedélyt.

/s

(#3843) looser válasza wjbhbdux (#3842) üzenetére


looser
addikt

Pedig az milyen király lenne, ha az EA csak azért felvásárolná a Porsche AG-t, hogy 5€-ért újra árulhassa az Unleashed-et...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3844) Dilikutya válasza wjbhbdux (#3842) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont az imént említett Porsche Unleashed sem hiszem, hogy csak a reklámról szól, majd' 40 évnyi modellkínálattal, emlékeim szerint még sorozatgyártásba nem került típus is volt benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3845) C. s. válasza Dilikutya (#3835) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :)

Aki gagyit keres, bárhol megtalálhatja, még a netre sem kell kimerészkednie. Ettől függetlenül egy rakás jó játék is van az oldalon, sokat behúztunk róla mi is. Kicsiknek és nagyoknak, többféle stílus, többféle igény esetére. És jópárat a mai napig árusítanak is a Steamen, a BigFish-en és egy sor más helyen. Innen meg ingyen megvan. :) Csak pár példa: Bato, Witch's Pranks - Frog's Fortune, Chronicles of the Witches and Warlocks, Brink of Consciousness sorozat, Dreamscapes sorozat, Virtual Villagers sorozat, Fishdom sorozat, stb.

SenorGrande:

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3846) Dilikutya válasza C. s. (#3845) üzenetére


Dilikutya
félisten

Köszönöm! :B

Ha még értékesítik, akkor megint csak kérdéses az oldal legalitása. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3847) batman91 válasza Dilikutya (#3839) üzenetére


batman91
őstag

Nem tudom, hogy miért jelent ez gondot neked? Én inkább örülök ennek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3848) looser válasza C. s. (#3845) üzenetére


looser
addikt

Nem is beszélve a temérdek flash/html5 oldalról; én ott szerettem bele a tower defense cuccokba :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3849) C. s. válasza Dilikutya (#3846) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :D

A legalitásnak igyekeztem utánaolvasni, amint rátaláltam ezekre az oldalakra. Amennyire ki tudtam hámozni, rendben vannak:
https://www.myrealgames.com/term_of_use.html
https://www.myplaycity.com/terms_of_use/
https://www.myplaycity.com/help/
https://toomkygames.com/terms-of-use/
https://toomkygames.com/eula/
https://www.gametop.com/about.html

Ha mégsem legálisak, szeretném tudni.

looser:

A lényeg, hogy mindenki találjon kedvérevalót. :)

(#3850) interstate76 válasza SenorGrande (#3838) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi szépen, tök jó kalandjátékokat találtam! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.