Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) g0tcha


g0tcha
tag

hali
atolvastam a topikot 2003 tol napjainkig :D de nem talaltam hasonlo esetet, ugylatszik ahany problema annyi féle..

amit szeretnek: itthonrol iranyitani egy koleszos gepet. mind a 2 gép az enyém, szoval bármit tudok állítani a gépeken. régen csináltam már ilyet VNC vel, annyi volt a kül, hogy ott 2 sima gép volt adsl el, itt meg az itthoni gép is router mögött van (SMC WBR14-G2) illetve gondolom, hogy a kollegiumi halozat se egyszeru dolog felépítésileg.. attol tartok, problemam megoldhatatlan, mivel nem férek hozzá a kolis cuccokhoz a fali UTP csatlakozon tulmenőleg :D és semmi ismeros sincs aki nekem csak ugy nyitogatna portokat az elosztoban..
dehát ugye a remény hal meg utoljára ezért fordultam ide hozzátok, hátha van megoldás a bajomra.
szoval ha valaki ugy gondolja tud segiteni, akkor legyenszives az alapoktol indulni, mivel en a routeremet itthon is csak annyira konfigoltam hogy fellőttem a netre. (Router tűzfal kikapcsolva, WinXP tűzfal bekapcsolva)
kollegiumban is winxp van, engedélyezett winxp tüzfallal. természetesen a kolis gép lenne a szerver, itthoni meg a viewer de ennel messzebb nem jutottam a gondolattal se, hogy hogy lehetne megoldani.

Vae victis!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.