Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) #07746304 válasza betyarr (#850) üzenetére


#07746304
törölt tag

Van benne olyan rész igen, pl a címjegyzék.

(#852) betyarr válasza #07746304 (#851) üzenetére


betyarr
veterán

most az utóbbiba direkt nem másoltam be a címjegyzéket,csak az automatikus kapcsolatot (ne kelljen engedélyezni a kliens oldalán).erre lennék kíváncsi.

(#853) seger válasza betyarr (#848) üzenetére


seger
addikt

Be kell állítani, hogy kapcsolat engedélyezése bármikor. És adni kell egy jelszót. Így bármikor be lehet lépni! Nem kell pro verzió hozzá....

(#854) #07746304 válasza seger (#853) üzenetére


#07746304
törölt tag

Valóban, megtaláltam én is az opciót :)

(#855) fireman123


fireman123
őstag

sziasztok, ....egyik gép win7 a másik win10, eddig jó volt minden teamwieverrel és távoli asztallal is, viszont pár napja azt tapasztalom, hogy bár a kapcsolat mindkét progival létrejön, látom a másik gép képét és az egér is mozog, viszont nem tudok semmit sem csinálni, az egér kattintásra nem reagál. Továbbá a távoli gépen nyitva van állandóan egy progi ablak amelyben futnia kellene folymatosan a soroknak (kripto bányászgép), de olyan mintha le volna fagyva, közben nincs lefagyva mert amúgy működik (futtatja a bányász progit), csak nem tudok semmit csinálni a másik gépről. Újraindítás után megint jó egy darabig. Mi lehet a bibi?

(#856) jupp008


jupp008
senior tag

TeamViewer kérdés.

Jelenlegi helyzetre való tekintettel céges felhasználás / Home office / 8-10 felhasználó / de ingyenes fiók.

Létezik arra megoldás, hogy a számítógépek és kapcsolatok részen ne lásson mindenki mindenkit - és ebből kifolyólag ne is tudjon véletlenül rámenni a másik gépére - hanem csak a saját otthoni-munkahelyi gépét lássa ?

(#857) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ma szükségem volt erre a progira, már rég használtam, de sikerült. Ugyanakkor azt láttam, hogy a másik gép is látja az én munkaállomás címemet, tehát ezt a 9 számjegyből állót. Nem úgy volt régebben, hogy miután megadtam a címet, kért még egy pint vagy hasonlót?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#858) nyikszi válasza tylerddd (#857) üzenetére


nyikszi
őstag

Most is kér. 6 jegyű kódot, számok és betűk vegyesen.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#859) tylerddd válasza nyikszi (#858) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem kért. Az illető megadta nekem a 9 számjegyből álló "címét" és utána elfogadta a csatlakozási kérésemet és ment a kapcsolat. Átnéztem a beállításokat, de én nem találtam erre vonatkozó lehetőséget.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#860) seger válasza tylerddd (#857) üzenetére


seger
addikt

Melyik progiról beszélsz most? Anydesk?

[ Szerkesztve ]

(#861) tylerddd válasza seger (#860) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen. Azóta már többször használtuk. Én benyomom a kapott 9 számjegyű címet, kolléganő meg elfogadja magánál és már ott is vagyok.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#862) BigManus válasza tylerddd (#861) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

A biztonsági beállításokba nézz bele.
Lehet be volt kapcsolva, ha aktív az AnyDesk a gépen és már voltál csatlakozva, akkor engedje a kapcsolatot.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#863) seger válasza tylerddd (#861) üzenetére


seger
addikt

Ha első telepítés után nem adsz meg jelszót, és nem állítod be, hogy csatlakozás bármikor, akkor csak akkot tudsz csatlakozni, ha az anydesk el van indítva az elérni kívánt gépen, és ott elfogadják a csatlakozást! Ha beállítod, hogy bármikor elérhető és jelszót is adsz, akkor nem kell elfogadni. Jelszóval bármikor lehet csatlakozni!

(#864) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Team viewer-t használok, nincs semmi gond igazából. DE van esetleg olyan progi aminél a másik fél nem látja mikor vagyok csatlakozva a gépre?

(#865) tylerddd válasza BigManus (#862) üzenetére


tylerddd
veterán

@laca026 @seger Igen, ez a második opció van bekapcsolva. Tehát magyarán ez azt jelenti, ha fut az Anydesk? Ha a felette lévőre állítom, akkor pedig van a jelszavas megoldás? Egyébként nálam nem fut a háttérben, a rendszerrel sem indul, beállítottam. Így akkor elvileg a középső megoldás is biztonságos, nem tud rámászni senki a gépemre, hiszen manuálisan kellene elfogadnom. Jól értem?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#866) seger válasza tylerddd (#865) üzenetére


seger
addikt

Ha nem adtál jelszót, akkor el kell fogadni...

(#867) BigManus válasza tylerddd (#865) üzenetére


BigManus
addikt

Igen, így van.

@Talala: Igen, van ilyen, de nem legális.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#868) Talala válasza BigManus (#867) üzenetére


Talala
senior tag

Akkor felejtős, gyanúsz hogy tesóm fia nem tanul miközben a gép előtt ül. rajta akartam kapni :D. Azért ksözi (itt is) a segítsélget :R

(#869) bcsarli


bcsarli
tag

Sziasztok!

Teamviever-hez kellene egy kis segítség: a Lenovo tabletemet gond nélkül látom, és tudom irányítani a számítógépemmel, és a Redmi Note 7-el is. Édesanyám Chuwi HI9 pro tabletjét viszont látni látom, de nem tudom irányítani. Mindkettőn fent van a Quicksupport, és a Teamviewer is.
A Chuwin-n csak egy nagy kék kezet tudok mozgatni rajta, de vezérelni nem engedi. Hogyan tudnám megoldani a távoli vezérlést? Most különösen fontos lenne, hisz minimális időre látogatom, amíg a bevásárlást elintézem neki. A többi távirányítással menne :)

Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is.

(#870) BigManus válasza bcsarli (#869) üzenetére


BigManus
addikt

Sajnos vannak olyan tabletek illetve telefonok amiket nem lehet vele távirányítani. Én is futottam már bele ilyenbe.
Próbáld meg az AnyDesk programot, talán.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#871) bcsarli válasza BigManus (#870) üzenetére


bcsarli
tag

Köszönöm, delután felrakom nála, és kipróbálom.
Ha addig van valakinek ötlete a Teamviewer-el kapcsolatban, kérem írja meg.

(#872) bcsarli válasza BigManus (#870) üzenetére


bcsarli
tag

Az Anydesk-el pillanatnyilag a Lenovo-t nem tudom irányítani, ugyanaz a helyzet, mint a Teamviewer/chuwi párossal. Látja, de nem lehet vezérelni. Hogyan kell az anydesk-et beállítani?

(#873) BigManus válasza bcsarli (#872) üzenetére


BigManus
addikt

Nem látok az AnyDesk-ben külön erre vonatkozó beállítást.
A Lenovóban nézd meg, nincs-e valami korlátozás a programok között.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#874) bcsarli válasza BigManus (#873) üzenetére


bcsarli
tag

Nem vagyok nagy guru sajnos. Mi az ami korlátozhatja esetleg?

(#875) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok!
Más be tud a Teamviewer fiókjába jelentkezni? Se böngészőben nem megy - csak 'gondolkozik' - és a kliens is kidobott, hogy a licenszt nem tudja lekérni. Reggel még ment.

Update
Látom, globális a gond. Majd meghegesztik.

[ Szerkesztve ]

(#876) BigManus válasza tibike8 (#875) üzenetére


BigManus
addikt

Jaja, nekem sem megy...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#877) BigManus válasza bcsarli (#874) üzenetére


BigManus
addikt

Androidon én sem :DDD
Nekem egy Huawei P20 van, abban van ilyen: Beállítások/Alkalmazások/AnyDesk/Engedélyek

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#878) fireman123


fireman123
őstag

teamviewer és anydesk helyett 1-1,5 hónapja én a dwservice-t használom asztaligépen és lenovo tableten is, eddig probléma mentesen...kopp-kopp :) ...én az anydesk-el is kínlódtam, egyszerűen nem tudtam felbontást állítani, hatalmas betűk, szétdobta a képet, ...stb. (lehet én voltam béna, de nekem eddig bejöt a dwservice)

[ Szerkesztve ]

(#879) bcsarli válasza fireman123 (#878) üzenetére


bcsarli
tag

Az anydesk-en keresztül gyönyörűen megjeleníti a távoli gép tartalmát, csak vezérelni nem tudom. Minden engedélyt megadtam.

(#880) fireman123 válasza bcsarli (#879) üzenetére


fireman123
őstag

nálam talán 800*600 vagy még rosszabb volt a felbontás és nem tudtam állítani rajta, azaz állítottam, de nem regált, marad ugyanazon :(( ...a dwservice-vel semmi gondom

[ Szerkesztve ]

(#881) bcsarli válasza fireman123 (#880) üzenetére


bcsarli
tag

Na, az anydesk-el meg simán tudom vezérelni anyám tabletjét. Végülis ez volt a cél, úgyhogy probléma megoldva :)

(#882) BigManus válasza fireman123 (#878) üzenetére


BigManus
addikt

Ezt a dwservice cuccot még nem próbáltam... Ma megnézem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#883) Tomi_78


Tomi_78
tag

Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy az AnyDesk ingyenes változata szétkapcsol egy idő után magától? Irodában használjuk ezt a programot, és van most, aki otthonról ezzel távirányítja a számítógépét, de egy idő eltelétvel megszakad a kapcsolat és újra kell indítani az AnyDesk-et. Ami egyébként nincs telepítve, csak letöltöttem és úgy használjuk. Esetleg telepíteni is kell?

(#884) BigManus válasza Tomi_78 (#883) üzenetére


BigManus
addikt

Erre már többször panaszkodtak... Próbáld meg a telepített változatot, nálam az van, de sem a cégnél sem otthon nem tapasztalok szétkapcsolást.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#885) seger válasza Tomi_78 (#883) üzenetére


seger
addikt

Minden képpen telepítsd!

(#886) cozmo


cozmo
őstag

Sziasztok. Durván megszivatott a TeamViewer. Távoli géphez kéne hozzáférnem ,de ott nem a legújabb verzió fut így már hozzá sem férhetek. Az hogy a felhasználónak elmondjam, hogyan frissítse nem opció, mivel alig lát! Ilyenklor mi van??? Más távoli megoldás? Ötlet?
A gép amit el kéne érnem Win7-et futtat, Eset Smart Security védelemmel.

A vezérlő gépen nálam ezzel utasítja el a csatlakozást.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#887) BigManus válasza cozmo (#886) üzenetére


BigManus
addikt

Nincs nagy baj. Kérdezd meg, melyik verzió van a cél gépen. Azt a verziót telepítsd magadnak. Jártam már így régebben én is.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#888) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

Sziasztok,

több gépen is az alábbi a helyzet.
TeamViewer-ön keresztül az Outlook-ban válasz email esetén a í betű nem írható, hiába nyomom meg. Közvetlenül a gép billetyűzetén megadva jól működik. Csak laptopról tudtam tesztelni. W10+Outlook 2013 és W7+Outlook 2016 esetén is ez a helyzet!

Tapasztalt már valaki ilyet? Ha igen, talált rá megoldást?

Köszi!

(#889) jupp008 válasza tkomlosi (#888) üzenetére


jupp008
senior tag

A megoldás engem is érdekelne, minden nap belefutok. :)
Meg azt hiszem vmelyik másik hosszú magánhangzó is problémás még ... illetve a németnél az "ä" sem megy.

(#891) cozmo válasza BigManus (#887) üzenetére


cozmo
őstag

Köszönöm a tippet sajnos ez sem jött be az alábbi verziókkal mind megpróbáltam, volt reinstall is:
v6, v8, v9, v10, v11, v12, v13, v14, v15
Még a v3-al is tettem próbát de azt szerintem már a TW szerver szinten blokkolja.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#892) modosdesign


modosdesign
csendes tag

Win 10 távoli asztallal kapcsolatban lenne kérdésem. Kapcsolat létrejön hibátlanul működik, mint ha a másik gépnél ülnék, semmi késleltetés, egészen addig, amíg el nem indítok olyan alkalmazást ami a gpu-t is használná (CAD progi) onnantól szétesik, szaggat, használhatatlanná válik. Valakinek megoldása esetleg erre a problémára?

(#893) seger válasza modosdesign (#892) üzenetére


seger
addikt

Tervező program... nyilván nem fogja tudni megjeleníteni!!! Lassú hozzá a képátvitel...
Ez van.

(#894) BigManus válasza modosdesign (#892) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Én TeamViewert használok erre, ellenére a távoli asztal kapcsolatnak, valahogy stabilabban működik vele az Autodesk Inventor.
Néha röccen, de működik.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#895) BigManus válasza #46372352 (#890) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ki tudod kapcsolni, de egyre vigyázz!
Ha kikapcsolod, akkor távolról nem tudod vissza kapcsolni, csak ott a helyszínen.
(gondolom, még nem próbáltam)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#897) BigManus válasza #46372352 (#896) üzenetére


BigManus
addikt

Nem.
Belépsz a távoli gépre, jelen esetben a cégesre, ott a beállításokban kikapcsolod.
Innentől amikor a cégesre csatlakozol, nem fog menni a billentyűzet...
Bár lehet rosszul írtam, mert távolról is vissza tudod kapcsolni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#899) modosdesign válasza seger (#893) üzenetére


modosdesign
csendes tag

Azt gondolnám valami beállítás probléma lehet. távoli asztalnál valamiért nem használja a gpu-t, vagy nem tudom.
Ha a céges gépre csatlakozom Teamviewerrel, akkor megy minden, röccenés nélkül. Ha be van kapcsolva a benti monitor. Ha ki van kapcsolva, a Cad egyből lehal, nem tudja megjeleníteni.
Win10 távoli asztallal a saját otthoni gépemre csatlakoznék, ugyanúgy munka céljából, ezen is Cad menne, de itt sima távoli asztal, Teamviewer Anydesk, bekapcsolt monitor, kikapcsolt monitor, nem számít, mindenképpen szar sajna.

(#900) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

csak nálam hagyta abba a tw ezt a "nem magán célú felhasználást észlelt,ezért szétkapcsol" dolgot vagy másnál is?változott valami?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.