Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Petie válasza nofreenick (#900) üzenetére


Petie
veterán

bánhidai plus melletti 10es aljában van a családi házak felöli oldalon.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#902) nofreenick válasza Petie (#901) üzenetére


nofreenick
aktív tag

aha, így már tudom... kb 6-7éve vettem ott egy 12''(!)-os használt IBM CRT-t :DDD

szerk: köszi az infót mind2töknek ;)

[Szerkesztve]

(#903) Bubee82 válasza Petie (#901) üzenetére


Bubee82
őstag

Ezt már nem tudtam volna :D

Csak személyesen :)

(#904) Petie válasza nofreenick (#902) üzenetére


Petie
veterán

nm ;)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#905) Bubee82 válasza nofreenick (#902) üzenetére


Bubee82
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)

(#906) Bubee82


Bubee82
őstag

Nah.. nem pörög itt az élet? :)

(#907) Bubee82


Bubee82
őstag

Még mindig semmi élet? :D

Jóreggelt ám :D

(#908) Old Death


Old Death
senior tag

reggelt :DDD
vki tanul éccaka is... aztán felkel 8-9 között... majd mire idejut a tb off-ba már fél dél van... :U

hát holnap meg leszek vágva programból... de nagyon... kár érte... nem nehéz... csak olyan feladatok vannak, a szemem keresztbe áll... pedig nem most kezdtem el tanulni rá... asszem jövőre lesz újra programom.. nem olyan jó móka... jó lett volna ha minden meglesz ebben a félévben... :(

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#909) mobal


mobal
MODERÁTOR

ram, blúfiss?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#910) mobal


mobal
MODERÁTOR

jóvan oldy. ha bozsorzo akkor kéne fizetni :B beszéld meg a Robával!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#911) Cicero


Cicero
őstag

Bocs, hogy így eltűntem csak megvettem a CoD 2-őt és nehezen állok le vele :D:D:D:DDd

[Szerkesztve]

(#912) Bubee82 válasza Old Death (#908) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is, csak én nem 8kor kelek, hanem 6-7 körül :(

Utálom a vizsgákat... Főleg ha igazságtalanok is az emberrel... Dehát erről szól a magyar felsőoktatás. Megszoksz vagy megszöksz... :((

(#913) Old Death válasza mobal (#910) üzenetére


Old Death
senior tag

nem megy a fiú...



felsőoktatás, vizsgák... én holnap végzek :DD
vagy így vagy úgy :DDD
remélem inkább sikeresen :U

jut eszembe... nem is holnap ma :D vmikor aludnom is kéne... mingyá NBA közvetítés... asszem azon el is alszok... ma ismét jót beszélgettem egy lánnyal... majdnem egyig... előzőhéten kedden is jót beszélgettem egy lánnyal és meglett a vizsgám és hasonlóan sz@rt se tudtam szóval reménykedek.... bár nem tudom miben :B

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#914) Bubee82 válasza Old Death (#913) üzenetére


Bubee82
őstag

Én ma végeztem... Hál' égnek!

(#915) Petie


Petie
veterán

mindenki végzett :C dejo :)

oldy akkor 7végén hogy lesz maga vagy micsoda? sztem szombaton tb-n leszek legolandban megint. azaz holnap is de lesz vmi generals bajnokság szombaton és bemegyek wowozni akkor is :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#916) mobal


mobal
MODERÁTOR

wow fujj. guild wars a menö. asszem megérte a 10ks árat. kaptam poszter + art book + zene cd ajándékba ja és extra pvp cuccokat is :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#917) Petie válasza mobal (#916) üzenetére


Petie
veterán

pf lol, nem vitázom =)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#918) Old Death


Old Death
senior tag

hmmm... hát én is végeztem... progon megvágtak... a legszarabb az, hogy tudtam mit kéne csinálni csak a kib-ott. 80 sorból nem jutott eszembe 10 sor... anélkül meg nem megy a program... egy tök alapvető dolog nem jutott eszembe... most se jut... fejben padlón vagyok... nem jó érzés...

Petie: hétvégét nem tudom... de nem fog összejönni a találka... minden összejött most... pedig pihenni akartam :o

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#919) mobal


mobal
MODERÁTOR

dít számítottam vona rád héregen. a végén ugynézki énis mek.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#920) Petie válasza Old Death (#918) üzenetére


Petie
veterán

vizsga :(
jó mind1, nem gáz :) majd vmikor koccanunk. mikor vizságzol megint?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#921) Petie


Petie
veterán

Analízis

Analízis Alapdefiníció: A nő olyan pontok halmaza, amelyek fölállítanak egy egyenest. A nőkre használatos, szokványos matematikai jelölés: P. A továbbiakban jelölje P a nők, F pedig a férfiak halmazát!

Állítás: Bármely A (eleme F-nek) férfi idealista elképzelése, hogy létezik B (eleme N-nek) nő, hogy belőlük (a,b) rendezett pár alkotható.

Elnevezés: Bármely n nő topologikus vizsgálatánál nagy élményt nyújthat bizonyos belső pontjainak mélyreható analízise.

Alapdefiníció: Bármely n nőnek pontosan egy G belső pontja létezik. Ennek szokásos elnevezése G-pont.
Megjegyzés: A fenti állítás leginkább csak egzisztencia-tételként érvényesül, mert a G-pontot igen nehéz megtalálni.

Definíció: A nők fehérneműjét tartóhalmaznak nevezzük. Ha a nő sehogyan sem akar megszabadulni a tartóhalmaztól, akkor azt mondjuk, hogy a nő kompakt tartójú.

Állítás: A nő nem konvex halmaz.

Állítás: A nő nyílt halmaz.

Állítás: A P halmaz fölülről erősen korlátolt.

Elnevezés: A férfi bizonyos szervét fölfoghatjuk f függvényként, a nő bizonyos szervét pedig p függvényként. Az analízis izgalmas témaköre az f és p függvények pof (p kompozíció f) összetételének vizsgálata.

Állítás: f és p egymás inverzei.

Állítás: Az f függvény a p függvény közelében éri el maximumát.

Állítás: Legyen z(t) a zsebpénzünk időfüggvénye. Ekkor a nők hatására z(t) szigorúan monoton csökkenő lesz.

Állítás: Bármely n nőt intenzíven érdekli, hogy egy m férfi miféle sorozatokra képes.

Állítás: Legyen a férfi egy előjel. Ekkor nagyon sok nő Leibniz-típusú sorként viselkedik, mert gyakran előjelet vált.

Sejtés: Még nem bizonyított hipotézis, hogy bármely a férfi esetén létezik b nő, aki egyenletesen konvergál a-hoz.

Állítás: Ha n nő légzése szakaszonként folytonos, az valami egészen jót szokott jelenteni.

Állítás: Legyen n egy nő. Az n konvergenciakörében található férfiak között heves vita tárgyát képezi, hogy végül is ki legyen n érintője. Annak a férfinak jelölése, aki megszerzi magának ezt a jogot: Őr.

Elnevezés: Fogjuk fel a nőket függvényként, és legyen most n egy ilyen függvény. Érdekes feladat, hogy egy éjszaka alatt ki hányszor tudja n-t differenciálni. Vannak ugyanis egyszeresen differenciálható, kétszeresen differenciálható, és - a fene egye meg � végtelen sokszor differenciálható függvények is.

Állítás: Két nőt nem lehet egyidejűleg differenciálni.
Bizonyítás: Jelöljük a g és h nők együttes jelenlétét g*h-val. Ekkor (g*h)' = g'*h + g*h', ami pontosan azt jelenti, hogy először az egyiket differenciáljuk és a másikat békén hagyjuk, majd fordítva.

Állítás: Legyen n nő egy függvény. Ekkor n gyakran elég primitív függvény.
Megjegyzés: Legyenek m és n halmazok. Szerencsés esetben az m és n halmazok egymásba nyúlók. A nők esetében leggyakrabban megoldásra váró feltételes szélsőérték feladat: jussunk el a nőnél bizonyos szempontból vett extrém szélsőségekig!
Feltétel: eközben költségeink minimálisak maradjanak. Élvezetes feladat kiszámítani a nő felületi integrálját, csupán a felületre mindig merőleges egységvektort kell a férfinak biztosítania. Nőkkel való ismerkedésünk folyamán gyakran akaratlanul de megmásíthatatlanul alkalmazzuk az eltolás műveletét.

Állítás: Bármely nő kíváncsi nem csak Dirichlet, Fejér, hanem bármely férfi magfüggvényére is.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#922) Old Death válasza Petie (#920) üzenetére


Old Death
senior tag

programból majd decemberben...

koccanás: hétfő nem jó, kedd (de. vagy kora este), szerda nem jó, csüt. még nem tudom

möbi: hát... ez van... vhogy nem visz rá a lélek... komolyan mondom az alkohol sem esik jól... meg fejben elfáradtam... nagyon sok minden összejött és hétvégén megpróbálom rendezni... de most nyugodtság kell nekem... egy biztos pont... nem pedig buli :)
sry

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#923) mobal


mobal
MODERÁTOR

ok oldy értesz pászkálul? (programozás)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#924) Old Death válasza mobal (#923) üzenetére


Old Death
senior tag

mi kéne? :D
tanultam azt is már párszor :DDD

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#925) DopeBob


DopeBob
addikt

Húú de sokan lettunk már itt :))

MZ/X

(#926) Petie válasza DopeBob (#925) üzenetére


Petie
veterán

rofl hát maga meg:F:DDD:C
képzelje, 200g hiányzik epic mounthoz :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#927) mobal válasza Old Death (#924) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát úgy minden tudásod éreccségire! :) lassan igy folytassuk kérhettyük a kiemelést! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#928) Old Death válasza mobal (#927) üzenetére


Old Death
senior tag

hát úgy érzem az én tudásom kevés lenne mostanság az érettségire... meg más is kitölti a napjaim nemcsak a tanulás... :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#929) Petie válasza Old Death (#922) üzenetére


Petie
veterán

holnap nem jo. anyám most mondta hogy holnap megyünk macskát oltatni tatára...
magának mikor van beiratkozás? én csütörtökön megyek fel mert akkor lesze nekem 9-11ig

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#930) Old Death válasza Petie (#929) üzenetére


Old Death
senior tag

máma volt :)
csüt-ön én fel nem megyek... majd hazafele ugorjon be értük... (már ha készen lesznek :DDD na ma este elkezdem...)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#931) NitemaN


NitemaN
tag

Hi, ha kell valakinek eladó x1800xl vagy cserélné, keressen megy, (tatai vagyok)

''Auribus frequentius, quam lingua utere.'' Duplán igaz.

(#932) Petie válasza Old Death (#930) üzenetére


Petie
veterán

jovan na, gyengusz proba volt :DDD
küldjön már friss listát, lehet még hozzácsapnék vmit :B

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#933) Petie válasza NitemaN (#931) üzenetére


Petie
veterán

csere 1-1be én gépemre?:DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#934) mobal


mobal
MODERÁTOR

neeee. te nem bf2 zöl véletlenül, nem ex sxhrs? :D bázz tbányai vok ha te az a Niteman vagy :) valsószínü nem te vagy de hátha. monnyuk csak kicsit de hasonlít rá a neved :P

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#935) Petie válasza mobal (#934) üzenetére


Petie
veterán

lál :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#936) Cicero


Cicero
őstag

re :DDD

(#937) mobal


mobal
MODERÁTOR

pitbull

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#938) Old Death


Old Death
senior tag

jajjj... micsoda egyszavas+szmájlis postok... nem erőltetitek meg magatokat...

Petie majd küldök... milyen listát? :F :DDD

ennyit akartam mondani... ma is fáradt vagyok... és este sem leszek itthon... jó lesz... asszem...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#939) Petie válasza Old Death (#938) üzenetére


Petie
veterán

menjen aludni, ''árlistát'' küldjön legyen oly kedves :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#940) Old Death válasza Petie (#939) üzenetére


Old Death
senior tag

most azé, mert olyan számú a post mint amilyen a maga proci foglalata? :DD
vazzeg... szólt volna... fent volt... most azé mert én a Tündérkémmel beszélgettem... ennyit szól (a sok hülyeség mellett) vazzeg kűdd át... :U

mentem is aludni... :P

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#941) Petie válasza Old Death (#940) üzenetére


Petie
veterán

754-es procim van. 939-et akarok :P

nem akartam ezzel is zargatni magát...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#942) mobal


mobal
MODERÁTOR

minek új gép? a mostani nemjó? gazdag!!! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#943) Petie válasza mobal (#942) üzenetére


Petie
veterán

nem:( lassú, meg nemsokára nem ér semmit :O és igenis szegény vagyok :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#944) Cicero


Cicero
őstag

Off :DDD Hol találom azt a beállítást a windowsba, amivel a chace filet tudom átteni egy másik vinyóra?

(#945) mobal


mobal
MODERÁTOR

hallod az enyimhez képest lassu. mostani p4c800-edlx 3gz 1gbram 9600xt... lol

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#946) Petie válasza Cicero (#944) üzenetére


Petie
veterán

windows gomb + pause gomb egyszerre, erre előjön a Rendszertulajdonságok ott a Speciális fül Teljesítmény-Beállítások, utána előjön egy ablka ott meg látod a Virtuális memória ablakot és ott van a módosítás és ott lehet beállítani.

möbi: tömörítésben lehet hogy gyorsabb vagy :P de máshol nem :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#947) mobal


mobal
MODERÁTOR

kimondta ,hogy az enyim gyorsabb? csak azt akarom mondani ,hogy jó a pécéd ne cseréld le de ha gazdag vagy akkor mind1 hiába beszélek neked :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#948) Petie válasza mobal (#947) üzenetére


Petie
veterán

hallod az enyimhez képest lassu
945ös hsz eleje :P
ez nekem azt jelenti hogy a tied gyors enyim lassú :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#949) mobal


mobal
MODERÁTOR

bammeg ugyértettem hogy nem lassu. ilyen izé duma tod.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#950) mobal


mobal
MODERÁTOR

na ez a mai msn társalgás menö volt pöti. 3 betű lol.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.