Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mobal válasza Petie (#250) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hehe kéne melózni :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#252) Petie válasza mobal (#251) üzenetére


Petie
veterán

fszt kell :DDD ma kaptam 8k-t 15én 25öt kapok. anyámék lognak 15tel, bátyám 25tel :U
és még van pár honlapos melo is amire várunk :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#253) mobal válasza Petie (#252) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

há ja aki szarja a pénzt tudod...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#254) Petie válasza mobal (#253) üzenetére


Petie
veterán

nem sz@rom hanem a kezembe teszik, vagy a számlára :U

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#255) mobal válasza Petie (#254) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

lol! :)) egyeszeknek milyen jó. és ezt mér kapod? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#256) Petie válasza mobal (#255) üzenetére


Petie
veterán

mert okos vagyok és szép :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#257) mobal válasza Petie (#256) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

kacc kacc majd lol majd ROTfL! :)) na azé ezt nem hittem volna. :)) tehát...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#258) Petie


Petie
veterán

Gianni bekaphassa :D 3szor kérdeztem meg és le se bagózott...

most meg megyek aludni mert joot wowoltam :DDD

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#259) mobal


mobal
MODERÁTOR

[kép]

:DD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#260) Old Death válasza mobal (#259) üzenetére


Old Death
senior tag

ööööööööööö ööööööööööööööö öööööööööö ööööööööööööö....

lehet, h jobb lenne.. de jövőre úgyis kormányváltás :DD
na mi ez itt kérem szépen.. poltopic? nem-nem... jah ezt nézzétek meg...Bővebben: link mivel ti nem olvastok OFF TOPIC-ot így terjesztem az érettségit... :))
szabadság elvtársak

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#261) mobal válasza Old Death (#260) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

lol már régi :)) lejárt cucc :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#262) Old Death válasza mobal (#261) üzenetére


Old Death
senior tag

miazhogy régi? :F tegnap du csinálta VladimirR azóta bejárta az egész országot :D
Bővebben: link a készítés története...
Bővebben: link majd elterjedése a neten
na jó én is elküdtem pár havernak... :U msn-ben még este éjfél körül...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#263) Petie


Petie
veterán

k|b@sz0tt fűű...utálok füvet nyírni:(((:(((:(((
fáj a csuklom mint az állat.:(((

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#264) Old Death válasza Petie (#263) üzenetére


Old Death
senior tag

szívd el ;] :DD
én is utálok.... jah nekem nem is kell :D
azé fáj a csuklója mert edzetlen... ne aggódjon nyár végére belejön ;] ;]
na komolyra terelve a szót: nem tóm én sztem meghalnék fűnyírásközben... allergia :B

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#265) Petie válasza Old Death (#264) üzenetére


Petie
veterán

hát jah...ien rohadt görönygyös helyen nagyon sz@r nyírni...
maga allergiás a fűre? de szar :( a vágottra vagy arra is ha mondjuk belefexik egy lánnyal és közben khm :B
[kép]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#266) Old Death válasza Petie (#265) üzenetére


Old Death
senior tag

khm közben jól megfulladok :DD
nincs kimutatható allergiám, csak minden szir-szar _vágott_ fűtől ill pár fának a pollenjétől kegyetlenül bedurran a nyálkahártyám... kedden kész élvezet volt úszni, mert még de. levágták a füvet az usziban én meg edzés közben jól nem kaptam levegőt :))
most készülök majd menni allergiavizsgálatra... oszt remélem kapok vmi ''spré''-t ami könnyíti a légzést :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#267) mobal


mobal
MODERÁTOR

nah srácok mobal megvette a kingstone value ramját. 512/400 azt nem mondom mennyiért mert jó ócsó volt :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#268) Old Death válasza mobal (#267) üzenetére


Old Death
senior tag

Bővebben: link
Kingstone ''e'' nélkül :P mennyi az annyi? 6?

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#269) Petie válasza mobal (#267) üzenetére


Petie
veterán

mennyit megy max? mennyi mhz-et?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#270) mobal válasza Petie (#269) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ez egy eccerű kingstoN value ram tehát 400 :) ;). nem tom nekem 333-an megy mint oldinak. csak jó mert nem volt drága.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#271) mobal


mobal
MODERÁTOR

jah ha kell galchialtech silentblade venti most van a ramba :) 12cm 8 meg lesz ha kell :)) mazz 950rpm 19db és 37,2 cfm az én procihűtőm 2400rpm 41,7cfm és 30db! nem is rossz . igaz az 12cm venti de egy kis tuning a házon és befér ;)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#272) Petie válasza mobal (#271) üzenetére


Petie
veterán

nekem már van olyanom :) neverendből vettem az hüti vinyokat.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#273) Old Death


Old Death
senior tag

na ha már menőzünk...
az én vinyóimat 1 db Tt piros ledes venti hűti + van 2 db Y.S.Tech ventim(14dB :B) ami elszállítja a levegőt + vidkari hűtésként is szolgál :)
ja meg különben is sztájler vagyok meg jó fej is...
ma de. virágot ültettem... jó volt.. de 2 rohadt virágnak köllött 5L virágföld :o sőt! még így sincs teli a virágládám... asszem lopok majd vhonnan fődet :D
most meg fáj a fejem, edzésen lefáradtam mint a barom, utána anyám kitalűálta, h világháború lesz és venni kell 3x6-os pakk ásványvizet amiből persze 2-őt én hoztam haza a kezembe + volt egy tatyóm is... este meg buli.. kb 2-3-ig oszt reggel fél 7-kor éberszető edzés... utána haza reggelizni majd foci kb 2-ig aztén haza ebéd és asszem alszok :D
lehet, h blogot kéne nyitnom ahol kisírhatom magam? :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#274) Petie válasza Old Death (#273) üzenetére


Petie
veterán

blog jo 5let :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#275) mobal válasza Old Death (#273) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én meg jó buzinesszmann lennék. mér el is adtam a mememet :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#276) mobal


mobal
MODERÁTOR

4 pikcsőr: Bővebben: link,Bővebben: link,Bővebben: link,Bővebben: link

szerénységem cseéli a szalagkábelt revoltec ezüst riunded cablera majd

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#277) Old Death válasza Old Death (#273) üzenetére


Old Death
senior tag

hajó napló csillagidő 50514,1023 hajnali fél 4-kor haza jöttem buliból... szar volt... de sokáig maradtunk.. viszont a felhozatal nem volt rossz.. 3 csajt ki is néztem erre mind3 pasival jött :(( innentől nem is érdekelt a buli... viszont a sok ''bulizós'' zene között volt egy igai kedvenc: Fenyő Miki - Megamix... na arra oldy nem gyengén rockizott :B persze a haverok jött nevettek... na fél 4-kor haza kb 4 körül aludtam is majd fél 7-kor keltem, meglepően könnyen... majd felhívom bratyóm (előre látó módon (tapaszatlatból) nem öltöztem fel csak így az ágyból csörögtem rá) aki álmos-komás-alvós-fáradt hangon közli, h nem jön edzeni... én meg kerékpározni máskor is tudok így egy fél fordulattal landoltam az ágyban, amjd keltem 10-kor... könnyedén-üdén bár fél 7-től 10-ig inkább csak félálomban voltam ,mert minden kisebb zajra felkeltem... (a kedves emberek hát nem fát vágnak itt) most meg élelembeszerző körúltra kéne menni... majd el labdát kergetni... :)

ps.: mobal jó arc eladta a memjeit.. sztem áron alul... no de ő tudja :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#278) Petie válasza Old Death (#277) üzenetére


Petie
veterán

pletyca-ba én nem nagyon megyek mert van ott egy gyerek akivel nem akarok talizni :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#279) mobal válasza Old Death (#277) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

há te lol vagy tod mennyi újon 4090.- a ramban. mégeccer 256mb és 333! :) jah bocs én meg 3500.- adtam el és havernak. :)) úgyhogy az ócsóbb volt így is :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#280) mobal válasza mobal (#276) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hú most nézem már este írtam. tehát lesz majd szalagkábelcsere revoltec roundedra :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#281) mobal


mobal
MODERÁTOR

mivan bazzeg csak nem tanultok? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#282) Old Death válasza mobal (#281) üzenetére


Old Death
senior tag

nem :DD

csak ma kipihentem tegnapi és tegnapelőtti fáradalmaim... :))

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#283) Petie válasza mobal (#281) üzenetére


Petie
veterán

lol :D
hát nem hát nem hát :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#284) mobal


mobal
MODERÁTOR

srácok hol lehet kapni olyan y.s tek ventit ami csak 14 decibell?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#285) Petie válasza mobal (#284) üzenetére


Petie
veterán

computermode.hu postáznak is

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#286) mobal válasza Petie (#285) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és mennyi a postaköltség? mert én ebben spúler vok. inkább felmászok pestre :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#287) Petie válasza mobal (#286) üzenetére


Petie
veterán

nemom de ha rendelsz akkor rendelünk mi is Veled oldival mert akartunk még régebben cuccot onnan:) és akkro 3adolodik a posta és lesz 400huf per koponya vagy mennyi.
oldi mennyit mondott a csaj?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#288) Old Death válasza Petie (#287) üzenetére


Old Death
senior tag

400-nál olcsóbb lesz hiszen kb 800 Ft a pk bár súly függő...

möbi: ne 14dB-eset vegyél hanem inkább 17dB-eset jobb a levegő szállítása.. az enyém csak arra van, h elvigye onnan a levegőt, világot megváltani nem lehet vele...
Pestre ne menjé, mert mire kiérsz Cinkota-alsóra, már uannyi mintha egyedül! fizetnéd a pk-t :)
na arcok akkor összegyűjtjük kinek mi kell? :))

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#289) DopeBob


DopeBob
addikt

kollektiv ventlilátor vásrlás lesz? nekem is kéne két darab 8cmes ultrahalk és ultraolcso:D

MZ/X

(#290) mobal


mobal
MODERÁTOR

még nem döntöttem el ,hogy kell e a cucc de attól még lehet. ha kell nekem is vmi besállok. de ha vártok picit akkor tutkóra jó mert olyan júniusban kell majd revoltec rounded cable.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#291) mobal válasza DopeBob (#289) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na mosz már 4 vagyunk tehát a pk fejenként 200 :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#292) Old Death válasza DopeBob (#289) üzenetére


Old Death
senior tag

nem
nekem ventirács kéne :DD
meg még körülnézek...

tantárgyak? zh-k? vizsgákra készülés?

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#293) Petie válasza mobal (#290) üzenetére


Petie
veterán

junius azjo mert akkor nekem is lesz több cashem :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#294) DopeBob válasza Old Death (#292) üzenetére


DopeBob
addikt

Ha minden jol megy szerdán végzek :B

MZ/X

(#295) Petie válasza DopeBob (#294) üzenetére


Petie
veterán

naa jöjjön még pénteken :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#296) DopeBob válasza Petie (#295) üzenetére


DopeBob
addikt

hova? szerdán cisco... ugye jon?:)

MZ/X

(#297) Petie válasza DopeBob (#296) üzenetére


Petie
veterán

őő hát közgáz vizsgám lesz :D reméltem elkísér :DDD
szerda oks megint 2kor?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#298) Old Death válasza Petie (#297) üzenetére


Old Death
senior tag

közgáz? megy az magának.. nem először tanulja ;] (tényleg most úgyvan, h végig csinálja ezt a szakot?)

DopeBob: az jó... mármint, h ilyen gyorsan végzel.. tényleg nem előző héten kezdődött a vizsgaidőszak? v mindnet megcsinált zh-ból?

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#299) Petie


Petie
veterán

na a héten boldog tulaja leszek ennek a drágaságnak :P
[kép]
Bővebben: link

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#300) Petie válasza Old Death (#298) üzenetére


Petie
veterán

nem, ez a szak a nagyonszarésutálom szak :)
Dop sokat megcsinált zh-bol :C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.