Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Petie válasza birka1337 (#50) üzenetére


Petie
veterán

401 :O

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#402) mobal válasza Petie (#401) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:DD402:DD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#403) DopeBob


DopeBob
addikt

1,5Giga RAM Powa :D nem is tolt a vinyorol :))

MZ/X

(#404) mobal válasza DopeBob (#403) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:Y nekem csak 1gb és nekem se sokat :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#405) DopeBob válasza mobal (#404) üzenetére


DopeBob
addikt

Az nagyon durva hogy alt-tabra rogton reagál és nem kezdi el a vinyot buzerálni :DD

MZ/X

(#406) mobal válasza DopeBob (#405) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

broáf :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#407) Petie válasza DopeBob (#403) üzenetére


Petie
veterán

jól zárja le a gépét, ki ne lopjam :P
milyen márka? időzítések?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#408) DopeBob válasza Petie (#407) üzenetére


DopeBob
addikt

sima kingstone valueram cl3 de 2,5esen megy :U ki érti? :DDD

MZ/X

(#409) Petie válasza DopeBob (#408) üzenetére


Petie
veterán

hehe.
nekem meg kéne A64 X2 :P
meg mondjuk egy 600as adata meg egy tft és akkor jol is vagyok emgint :))
de ebből az álombol a tft fog legelőször megvalósulni.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#410) DopeBob


DopeBob
addikt

logi mx510+steelpad ss rulez :))

nagyon jo kis cucc mind2:))

MZ/X

(#411) mobal válasza DopeBob (#410) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

dope. tucc ilyen grafikát csinálni? www.powertrans.hu ?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#412) Petie válasza mobal (#411) üzenetére


Petie
veterán

tud.csak most balcsin van vasnap jön haza :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#413) Old Death


Old Death
senior tag

:U

látom, vkit itt nagyon madárnak néztek :))
fáradt voltam na... ez van... :P
én meg szerda hazajöttem vizitúráról... nagyon faintos volt.. majd este ismerkedtem a monitorral :DD furcsa volt, no meg a bill. is, de már jól összehaverkodtunk...
ez a post csak amolyan életjel adó üzenet volt, kérjük a sípszó után hagyjon üzenetet

oldy - akit a vizitúrán elneveztek Sárkányfűárusnak (Süsü RulZ) :C

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#414) mobal válasza Petie (#412) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

oké :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#415) mobal válasza Old Death (#413) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mér? füveztél? :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#416) Petie válasza Old Death (#413) üzenetére


Petie
veterán

na üdv újra itthon :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#417) Old Death válasza mobal (#415) üzenetére


Old Death
senior tag

:B lebuktam....
:P irígykedsz?

akkor a sztori:
minden este föztünk bográcsban vmi kaját... én vágtam mindig a fát, s csiholtam tüzet... majd hogy ne jöjjenek rám a szunyogok mindig a füstben álltam... tettem ezt hosszú gatya, kapucnispulcsiban, ami persze a fejemen volt... és itt jönne be a képbe egy kis gyerekszobai emlék ( ;] ) : Süsü, a sárkány... ott szerepel a Sárkányfűárus, akinek hasonlószakálla van mint nekem (csak hosszabb) és neki a fején is kapucni van...
tehát: füst--> Süsü | kapucni--> Sárkányfűárus... tehát semmi illegális cselekedet...
najó... :U esténként kocsmáztunk... no meg a reggeli sültszalonnához is lecsúszott némi ser, no meg hideg szél is fújt evezés közben, szal lélek-melegítőt is kellett inni :B

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#418) mobal válasza Old Death (#417) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:)) hehe.

Pöti: legyen neted. azt a bf2 heli csatát le akarom veled nyomni. erre gyúrok :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#419) Petie válasza mobal (#418) üzenetére


Petie
veterán

ehh.neked előnyöd van, mert nem szar gépek ellen kell zuznod :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#420) mobal válasza Petie (#419) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:( :D www.specopssquad.atw.hu ha lesz neted ide is várlak! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#421) DopeBob válasza mobal (#411) üzenetére


DopeBob
addikt

elvileg :U

miben segitsek?:) nem látok semmit :]

MZ/X

(#422) DopeBob válasza Petie (#419) üzenetére


DopeBob
addikt

Holnap reggel várom :))

MZ/X

(#423) mobal válasza DopeBob (#421) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

olyan képet tudsz varázsolni? www.powertrans.hu asonló kéne.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#424) DopeBob


DopeBob
addikt

Nem tudom mennyire surgos, de hétfon vagy kedden osszedobok valamit... még nyaralok egy kicsit csak vasárnap leszek

MZ/X

(#425) mobal válasza DopeBob (#424) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hétfő jó. akkor beszélek sráccal és elmodom mi kell ok. meg majd a lóvét is megdumáljuk :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#426) Petie válasza DopeBob (#424) üzenetére


Petie
veterán

meg jó lenne ha megcsinlánád az állatdokis feliratokat :P köszi :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#427) DopeBob


DopeBob
addikt

most nem tok rajzolni bocs segitenem kell itthon :(

apu megint korházban :O

MZ/X

(#428) mobal válasza DopeBob (#427) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#429) Petie


Petie
veterán

kér vki pizzát?:) fincsiii

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#430) mobal válasza Petie (#429) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#431) DopeBob


DopeBob
addikt

mobal gyere már fel msnre kell help :) tisztázzuk mit is kell muvelnem :) van már egy rahedli teherautos képem netrol nem tom milyen kell pontosan :S

MZ/X

(#432) DopeBob


DopeBob
addikt

na alkottam :) jo lenne ha elokerulnél mert nemsokára mennem kell

MZ/X

(#433) mobal


mobal
MODERÁTOR

szép :)) majd hétfön megtodom ok.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#434) mobal


mobal
MODERÁTOR

pöti! kellene help. azt ,hoy lehet megoldani ,ha egy lapot nézel és más a felbontás akkor a kép változik felbontás szerint.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#435) Petie


Petie
veterán

van nekem is TFT-m heheeeee :D
samsung 173p 70k-ért zsír új 3 év gari és kurva szép :C:C:C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#436) mobal válasza Petie (#435) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

broáf

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#437) Petie


Petie
veterán

Bővebben: link
angol nyelvtudás előny :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#438) mobal válasza Petie (#437) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mien vonalról beszél pontosan? nemértek a geforcéhoz

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#439) Petie válasza mobal (#438) üzenetére


Petie
veterán

a lényeg sztem, hogy a kártya pci-e-es, és egy agp-s lapba akarta beletenni ezért levágta a végét a csatlakozonak és csodálkozik hogy nem megy :DDD
legalábbis az én értelmezésem szerint

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#440) mobal válasza Petie (#439) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hogyan verjünk el 150 rugót. szép :D most aztán reszelheti mire jó lesz :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#441) DopeBob válasza mobal (#440) üzenetére


DopeBob
addikt

lett valami a honlappal? :U

MZ/X

(#442) cickany


cickany
csendes tag

itt vagyok
i am here
ich bin hier
jo oké nem kell ez ilyen :R elöttem

tibboh asszem kicsit returned

(#443) Petie


Petie
veterán

möbi dopebob megtalált? mert keres :D
adjál vmi életjelet :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#444) mobal válasza DopeBob (#441) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

még folyamatban. hidd el engem is idegesit :O

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#445) mobal válasza cickany (#442) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

respekt :R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#446) mobal válasza Petie (#443) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

p4c800 -e deluxe vagy abit ic7 egy 3ghzs prescott alá? (nem új. p4 478)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#447) Petie válasza mobal (#446) üzenetére


Petie
veterán

én ic 7 párti vagyok.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#448) mobal


mobal
MODERÁTOR

ok. még meglássuk.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#449) Petie


Petie
veterán

na ápoljuk a témát, itt az ősz szinte mindjárt oldy is visszatér a szobájába a gép elé és tavaszig nem fog elszakadni ph-tól :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#450) Petie


Petie
veterán

naa jöjjön már valaki ide is

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.