Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Old Death válasza birka1337 (#50) üzenetére


Old Death
senior tag

1. miért nem írod rá akkor amikor megveszed a bérletet?
2. nem vagy köteles kifizetni a bírságot, válaszhatod azt is, h leszállsz a járműről (kivonod magad a forgalomból)
3. nem vagy köteles odaadni a bérletet se
4. egyből kifizetted a pénzt? :Y öreghiba... írjon csekket: viszont a személyid sem vagy köteles odaadni... ha meg rendőrt akar hívni: nyugodtan.. de az adataid akkor is csak _hivatalos_ levélben kérheti el a _kapitányságról_ v bevállalja, h fals címet/nevet adsz meg neki...
5. a diákot sem vagy köteles odaadni.. csak felmutatni... ha gyors vagy, nem jegyzi meg a neved és a címed...
6. ha nem enged leszállni akkor meg kell mondani a frankót neki: Személyi szabadság korlátozása 1,5-től 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető és feljelented ha nem élhetsz emberi jogaiddal... és _komolyan_ ha leszállsz nem kell kifizetni a pótdíjat!!!!
felkészült ember vagyok :D

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#52) birka1337 válasza Old Death (#51) üzenetére


birka1337
tag

csekket írt :DDD, elkérte a bérletemet oda adtam és mondta hogy jólvan akkor ezt most bevonom a forgalomból itt egy cím amin átveheti a tulajdonosa

-

(#53) Old Death válasza birka1337 (#52) üzenetére


Old Death
senior tag

:))
de remélem nem az adataid adtad meg :U
mert ha igen akor biza azt be kell fizetni ill. 8napon belül fel lebbezni lehet: indok... szórakoztatok suliban a bérletekkel (pl.: kártyáztatok, v a fantáziádra bízom :D ) és elcseréltétek (persze ehhez kéne azaz igazolványszám tulaja is :D , majd veszel egy másikat ráírod az igazolvány számot ;)

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#54) eXodus válasza mobal (#41) üzenetére


eXodus
őstag

Hehe nem lesz egyszerű kiatlálni :DD

(#55) mobal válasza birka1337 (#50) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

erről annyit mondok. ha leszáltál utána bizonyatsa be ,hogy utaztál a buszon bérlet nélkül. mellesleg a nincs szám az jobb lett volna az 200ft helyi bírság! de azt sem vagy kötelező odaadni. vagy mondja nincs szám mond most vettem aggyá tollat nem volt ídőm ráírni. pfff szvsz a csekket dobd ki ha nem írta rá a neved.... amúgy meg ez van a törvény nem a kaller hanem mi melletünk áll!

exy nem volt neház kitalálni! :D srácok jó lesz az exy becenév? :R birka :R amúgy meg oldynak igaza van. ez köbö olyan dolog ,hogy ő nem tud micsinálni. de mondom ha leszáltál bizonyítsa be....

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#56) Old Death válasza mobal (#55) üzenetére


Old Death
senior tag

ha leszáltál bizonyítsa be.... ezt ugye te se gondolod komolyan... egyedül utazni a buszon... (a vezető nem tanuskodhat, mert a felperes alkalmazásában álll...) és ugye az utasok tanuskodhatnak ill. beuidézhetik őket tanúnak és a hamis tanuzás büntetendő...
le kell szállni oszt kész...
igaz... a helyszíni 200Ft eszembe se jutott... hiába szegény diák vagyok, szeretek mindent megúszni minél olcsóbban :D
exy hmmm... és birkának mi lesz a neve ;] az ő neve se lehet hosszabb 4 karakternél :P

szerk.: a 2 zsákost keverem.. vki változtasson avatart mert zavaró :P köszönöm

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#57) birka1337 válasza Old Death (#56) üzenetére


birka1337
tag

bari :P

-

(#58) Old Death válasza birka1337 (#57) üzenetére


Old Death
senior tag

az nem a bárány becézése? te meg egy birka vagy ;]
ok.. mostantól bari :))

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#59) eXodus válasza Old Death (#56) üzenetére


eXodus
őstag

Nem hinném hogy utasok tanúskodnának.

Tanúlság: bérlet nélkül kell utazni.(Bár ez tb-n nem igazán megvalósítható :O )

[Szerkesztve]

(#60) birka1337 válasza eXodus (#59) üzenetére


birka1337
tag

nem e ?:)). Nem egyszer mentem bérlet nélkül.. Tatára, Tatabányán stb. :C

-

(#61) eXodus válasza birka1337 (#60) üzenetére


eXodus
őstag

Én meg Győrben utazom bérlet nélkül
(bár nem gyakran csak akkor amikor esik vagy nincs kedvem gyalogolni, olyankor vállalom a tömegnyomort)

(#62) mobal


mobal
MODERÁTOR

én vok idősebb de szvsz ha addikt leszek új zsákom lez :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#63) Old Death válasza mobal (#62) üzenetére


Old Death
senior tag

milyen zsák? :F

exy: az utasoknak kötelességük tanuskodni ha beidézik őket, de ebbe ne menjünk bele...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#64) birka1337


birka1337
tag

Ti szoktatok velencébe járkálni?? Halottátok hogy nem adnak piát 18 alatt?? Elkérik a személyit.. nevetséges :O

-

(#65) Old Death válasza birka1337 (#64) üzenetére


Old Death
senior tag

nem.... engem már évek óta nem érint, h kell-e személye vagy nem :D
nem nevetséges... fiatalkorúak védelméről szóló törvényben van benne... ;)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#66) birka1337 válasza Old Death (#65) üzenetére


birka1337
tag

jó... :)), de eddig kaptunk mindenhol.. Most meg sehol, Se átjáró se patkó se veli :O

-

(#67) Old Death válasza birka1337 (#66) üzenetére


Old Death
senior tag

:DD
kell venni kis boltban ott mindig adnak hisz ebből élnek... aztán ki a szabadba és ott meginni, ha már muszáj alkoholizálni ;]

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#68) mobal válasza birka1337 (#64) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

békepipa :D amúgy ezt az új csal a velencZe pubban megcsinálta de csak szivatott minket. húsvéti szünet olyan du 14.00 kor :D :)) szvsz adnak. de a kisbolt az jobb.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#69) birka1337 válasza mobal (#68) üzenetére


birka1337
tag

hetente más pultos csaj van ott :)), a mostani nem ad. Eddig mi is midíg kaptunk..

-

(#70) Petie válasza birka1337 (#69) üzenetére


Petie
veterán

legalább jol néznek ki?:)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#71) birka1337 válasza Petie (#70) üzenetére


birka1337
tag

dehogy, álalába öreg picsák, ameik fiatal annak meg nincs foga :DDD

-

(#72) birka1337


birka1337
tag

tájnyleg lesz a Sportcsarnokba május 7-én valami buli féleség valameikőtök érdekelt benne ?:DDD

-

(#73) mobal válasza birka1337 (#72) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

máj 7 sportcsarnok? nagybanküldöd :D én nem vok benne.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#74) Petie válasza birka1337 (#72) üzenetére


Petie
veterán

én is kihagyom. csak goa-partykra járok :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#75) mobal válasza Petie (#74) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:)) (nem arra gondolok :D be free...)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#76) Old Death


Old Death
senior tag

most ezt hallgatom: Die Apokalyptischen Reiter - Vier Reiter stehen bereit egész jó :DDD bár előbb Marduk-ot hallgattam... ebben kevesebb a hörgés... ill. hallható vmennyire az ének.. nem nyomja el annyira a gitár ill. a dob :))
a psytrance után felüdülés a szomszédoknak :DD ;]

btw: mi ez a sportcsarnokos banzáj?

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#77) birka1337 válasza Old Death (#76) üzenetére


birka1337
tag

valami Henrik B. lesz a fő dj, meg jön 3 magyar valami Levi még valaki meg a Budai, 2500 a beugro

-

(#78) mobal válasza birka1337 (#77) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nemtom. menny el és meséld majd el! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#79) Petie válasza birka1337 (#77) üzenetére


Petie
veterán

:Y uristen :DDD
még jo hogy nem hallottam rola :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#80) birka1337 válasza Petie (#79) üzenetére


birka1337
tag

:P

-

(#81) Old Death válasza Petie (#79) üzenetére


Old Death
senior tag

szintén :D :B
fergeteges party lehet... :))
nekem meg kénme vmi fontosat csinlálni.. v nemtóm.. vmit... áááá keresek is vmi elfoglaltságot.. most olyan tettre kész vagyok :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#82) mobal válasza Old Death (#81) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:)) tettre kész. légy szüperhős! :D :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#83) Petie válasza Old Death (#81) üzenetére


Petie
veterán

igyon meg pár üveg bort és nem lesz tettre kész ;]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#84) Old Death válasza Petie (#83) üzenetére


Old Death
senior tag

ehhh... nem iszok alkoholt :P inkább nézelődök a neten és tanulok... most találtam pár érdekességet.. .csak anglul nem tudok :O de rajta vagyok a témán ;)

mobal: szuperhős... hmm... már gondoltam rá... csak van pár gond: nincs emberfeletti hatalmam, nem tudok repülni... viszont eszméletlen jó poénjaim vannak, igazi sztájler lettem... sőt még szerény is vagyok (bár az utóbbiban nem vagyok biztos...)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#85) mobal válasza Old Death (#84) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mind1 oldy már azért megéri ez a szuperhősös dolog mert kívülre veheted fel az alsónadrágod! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#86) Petie


Petie
veterán

Tisztelt ***** Péter Úr!

Köszönettel kézhez kaptuk a UPC Magyarország Kft.-hez érkezett megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt.

Cégünk a közeljövőben nem tervezi Vértestolnára a kábelbevezetést. Jelenleg a környékünkön is csak Tatabányán, Szárligeten, és Vértesszőlősön vagyunk elérhetőek.

Amennyiben további kérdése van, várjuk e-mailen történő megkeresését az ugyfelszolgalat@upc.hu címen, vagy kérjük, forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz, a TeleUPC-hez a 1221-es, helyi tarifával hívható telefonszámon, ahol munkatársaink hétfőtől péntekig 7 és 21 óra között készséggel állnak a rendelkezésére.

További kellemes televíziózást kívánunk!

Tisztelettel:

UPC Magyarország Kft.
Ügyfélszolgálat




ezt irta a upc a netre...kellemes tv-zést bah. anyátok bazzeg nincs is rendes csatorna...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#87) Old Death válasza mobal (#85) üzenetére


Old Death
senior tag

ehhh.. jó érzés kívűl hordani? próbáltad már? ;]

Petie: :( írjá nekik vissza, h mégis milyen csatornát nézzé?
telefon szolgáltatónak írtá mán? v ő válaszra se méltatott :D

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#88) mobal válasza Old Death (#87) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nemtom gondoltam te majd elmondod :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#89) mobal válasza Petie (#86) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hallod és vmi mikrohullámus net nincsen? van már azis olcsón. de ez így sajnos suxx. :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#90) Old Death válasza mobal (#88) üzenetére


Old Death
senior tag

azt hittem tapasztalatból írod :D

#89: árnyékol a hegy...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#91) Petie válasza Old Death (#87) üzenetére


Petie
veterán

matávnak egy hétig mindannap elküldtem ugyanazt a levelet, lehet bannoltak :)

möbi: nincs. takarva van antenna :( skydsl meg semmire nem jo mer ahoz is kell modem...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#92) mobal válasza Petie (#91) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

akkor marad a suxx :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#93) Old Death válasza mobal (#92) üzenetére


Old Death
senior tag

dehogyis... majd SDLS-el próbálkozik.... füst jel (Smog DSL) ;]

Petie: de nem ip alapon banolták... írjon nekik még egyet.. v hetente egyet :D

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#94) localhost


localhost
Közösségépítő

R e s z k e s s Tatabánya!
Szombaton megyek! :))

- hm.... aztán süssön ám a nap! ... -

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#95) mobal válasza Old Death (#93) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah ozt feljelentik spammolásért :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#96) mobal válasza localhost (#94) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ozt mér jössz? :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97) Old Death válasza localhost (#94) üzenetére


Old Death
senior tag

:R
nocsak-nocsak... és mikor? hova? bővebben? ;]
remélem nem fiog esni.. most ippeg nagyon vacak idő van :(

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#98) mobal válasza Old Death (#97) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jaja :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#99) DopeBob válasza Petie (#91) üzenetére


DopeBob
addikt

:R

MZ/X

(#100) birka1337


birka1337
tag

yipíí, a 100 hsz is megvan az új totyikba:R

Szerk: egyébként valameikőtök jár eddzeni valamien konditerembe?
Lehet nyáron átjárnék tbányára ha tatán nincs semmi értelmes :C

[Szerkesztve]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.