Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- GoodSpeed: KLINTHOLM 3 fiókos fekete, acél, zárható kiegészítő elem
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csaba_20_
őstag
válasz
Ferdzsoo
#111
üzenetére
Ahogy mondod, gyakorlatilag mindegy. Egyedül a 13-as érintkezőnél szokott lenni egy barna vezeték is a narancssárga mellett, ami egy érzékelő vezeték. Tehát ha egy narancssárga kábel mellett van egy barna is(ugyanabba a fém érintkezőbe krimpelve), akkor azt a 13-as helyre rakd!
-
CounterBoci
senior tag
válasz
Ferdzsoo
#105
üzenetére
Kis csavarhúzó megfog, két kis pöcköt behajlít, ami megakadályozza a tüske kicsúszását a csatlakozóból, tüskék ki, elvileg már rámegy. (De ha nem a vezetékekere is mechanikusan van rányomva a tüske, azt is kihajlít, kivesz, majd visszahajlít. Pepecs munka, de ingyé' van. Vagy elektronika boltokban ez filléres dolog, veszel újat, és rányomod.)
Mikor visszarakod a csatlakozóba a tüskéket a pöcköket kihajlítod, majd a helyére nyomod. Van akkora rugalmasága, hogy nem fog visszajönni. Nekem működött.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX RTX 3070Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ASUS TUF A15 FA507 - 15.6"FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 1TB - Win - RTX 4050 - 2,5 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


