Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noPublicFG

    senior tag

    válasz jansky1 #6994 üzenetére

    Az az igazság, hogy eléggé elgondolkodtam, mit is írhatnék? Igazából a kártyákra felírt számok a valószínűség számítás szerint több vagy kevesebb darabszámban vannak jelen. (Pl. 8-as és 6-os szignifikánsan több, míg 2-es kevesebb, stb.) Valamint a kártyák többségén események szerepelnek. Negatív (pl. földrengés) és pozitív (pl. nyersanyag) is.
    Aki ódzkodik a szerencsefaktortól, annak melegen ajánlom, legalább a paklit, mert vele, egy kellemes euro lesz. Magyarul bárhonnan letölthető, egyszerűen kinyomtatható.
    A többi esemény és vagy kiegészítők amik ebben a dobozban vannak, szinte kötelező tartozékok! Mi leginkább az arany folyókat, a halászati engedélyt, és az oázist használjuk. Illetve a többi "nagykiegészítővel" megfűszerezve, kedvtől függően.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés