Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48575) Dare2Live válasza szebe (#48574) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Úgy mondanám, hogy saját, munkatársak tapasztalatai alapján az arányok másak. Nagyon másak.

Amibe lakom új építésű a hangszigetelés ki merem jelenteni, hogy érdemben jobb mint egy panelé. Három kisgyerekes család lakik felettünk 74nmen, panel esetén már tuti költöztem volna. Alsó szomszédot kérdeztem mit hallanak az én kettőmből annyit mondtak, hogy a szék huzogatáson kívül semmit. Ez erősen meglepett... raktam szék aljára való szivacsmatricát széklábakra. Oldalra szarabb a hangszigetelés de úgy csak egy szomszédunk van.

Viszont a kivitelezés más részeivel erőssen vannak gondjaim. A garanciához való hozzáállásuk is finom a mai napig nem sikerült garanciába javítaniuk a festési hibákat pedig időben be lett jelentve, többször szólva. btw hamár szóba került pl az ott dolgozók... gosipja alapján a Huszár 5 minőségben alulmúlja a 3at.

@Napfénysüti Sarkó, Budai, József A vonal átlagban talán a legjobb. Kigyónál már vannak gondok, továros, palotaváros egyes részei meg őőő erősen contained. De nem reprezentatív a felmérésem. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.