Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43201) ErőVarázsló válasza fecus (#43199) üzenetére


ErőVarázsló
tag

nekem i-2500 van
nagyon melegedik az orochi nem visszi passzívban

hát bobánál volt egy egy CM ami tök jó volt
ezen kívül:
zalman gx1000 ami most bejött

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#43202) maláj válasza Rick4 (#43200) üzenetére


maláj
őstag

a témában O a tudásom :DDD
1 sima asztali gépre menne a cucc, ilyen Cantenna-t csinálni + kézügyességem nincs :(

(#43203) Rick4 válasza maláj (#43202) üzenetére


Rick4
félisten

Ezeket a dolgokat lehet sok sok pénzzel kompenzálni... :DDD Természetesen a wifis rendszerre gondoltam, tehát ahonnan jönne a wifi jel, az merre, milyen messzire van, mivel nyomják a műsort, stb.. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#43204) bolcsodal válasza fecus (#43199) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én megvárnám a LIano-t... :U Bár attól függ mennyire sürgős a gép...

They drew first blood....

(#43205) ErőVarázsló válasza bolcsodal (#43204) üzenetére


ErőVarázsló
tag

sziasztok
ilyet keresek sürgősen

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#43206) gabesz82


gabesz82
senior tag

Eladók!

FSP Epsilon 600W (FX600-GLN) tápegység: 14000 Ft
Nokia N82 telefon (gyárilag kártyafüggetlen, dobozában, szép állapotban, fekete színű, 2GB-os memóriakártyával): 22000 Ft
Panasonic Lumix DMC-FZ8 digitális fényképezőgép (szürke színű, karcmentes, hibátlan, 2GB-os SD kártyával, Lowepro táskával, dobozával, minden tartozékával): 33000 Ft

Intel Celeron D 331 (S775, 2,66GHz): 3500 Ft
Intel Celeron D 336 (S775, 2,8GHz): 4000 Ft
Intel Celeron Dual Core E1400 (S775, 2GHz): 6500 Ft
Intel Core i5-520M (notebook proci, 2,4GHz, dobozos, bontatlan): 46000 Ft

PSN: Morfologus82

(#43207) macilaci78 válasza Luighi (#43194) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, el kell, hogy keserítselek. :( Két dolog:
A fogyvédhez annyi ilyen panasz futhat be a probléma általános és globális volta okán, hogy nem győzik kezelni, így elhajtják a panaszosokat.
Másrészt meglehetősen szigorú és jól ellenőrzött törvényi szabályok, irányelvek vonatkoznak a szolgáltatókra és az ár is hatóságilag van maximálva, ettől csak lefelé térhet el a szolgáltató. Valamint az is, hogy a számlán minek kell szerepelnie, milyen összetevőkből kell állnia, mit miként kell mérni, ellenőrizni, számolni, stb.

Nem nagyon tudsz mit csinálni, max más szolgáltatót használsz. Volt egy eset a Gas.hu-val. Úgy képzeld el a történetet, mint az LTO területen lévő ADSL-t. Megvett a Gas.hu mondjuk 50 millo m^3 gázt továbbértékesítésre. Ettől függetlenül a Dégáz Egyetemes Szolgáltatóé a rendszer, a gáz tározása, infrastruktúra, csak a Gas.hu számlázza ki Neked. Namost, a Gas.hu eladta az 50 milla köbmétert, meg még többet is és kiborult a bili. Mert hát a nagy nyomású gázcsövekben 25bar nyomás van, ami ha megszűnik,a cső összeszakad és selejt lesz. Egyszerűen nem tehetik meg, hogy elzárják a gázt ilyen rendszeren. Hosszú történet, egy hónap okítás volt ez ügyben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43208) Luighi válasza macilaci78 (#43207) üzenetére


Luighi
aktív tag

Értem, köszi :)

Gas.hu-hoz nekem is majdnem sikerült átmennem, már megvolt a szerződés, mikor lekapcsolták őket, így maradhattam a dégáznál - itt dolgozok a Szent István téren, minden nap látom a kígyózó sorokat reggel fél8tól az ügyfélszolgálatuk előtt - kívülről nagyon nagyon embertelennek tűnik az egész, lehet ezért van ellenérzés bennem.

Ha nincs érdekvédelmem, akkor a legjobb taktika tehát ha nem fogyasztok gázt, hanem fával fűtök, nappal melegítek hmv-t?

(#43209) pilóta válasza Luighi (#43208) üzenetére


pilóta
nagyúr

Passzív ház a megoldás. Nem is értem, hogy aki most épít házat, az miért nem passzív házat épít (meg hogy miért adnak ki építési engedélyt nem passzív házra).
Még csak nem is nagyon drágább, mert amivel többe kerül, azt meg lehet spórolni a kazán/radiátorok/csövek/bekötés/stb. árán. Amivel meg mégis többe kerül, azt pár év alatt visszahozza a fűtés/melegvíz/áram számlán.

Persze akinek már kész lakása/háza van, annak már mindegy...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#43210) veze válasza Luighi (#43208) üzenetére


veze
őstag

én már ott tartok hogy a fütésnél (gáz) nagyobb a villanyköltség.. na arra jo lenne valami okosság..
amugy meg.. jöttek éves leolvasást tartani (gáz villany) évente egyszer köteles vagyok ilyenkor a mérőhöz a hozzáférést biztositani.. meg is történt
Viszont köteles vagyok azt is eltürni hogy fényképezgesség? ez is benne van vana ÁFSZ-ben?
nézze meg..amennyire csak akarja, de ne fényképezgessen nálam...

(#43211) Luighi válasza pilóta (#43209) üzenetére


Luighi
aktív tag

Úgy hallottam, hogy Ausztiában csinálták okosan ezt a dolgot: nagyon kedvező feltételekkel adtak államilag támogatott hitelt (1-2%) energetikai korszerűsítésre, vagyis hitelből lehőszigetelte a házát, felrakta a napkollektort Hans, és amit megspórolt a rezsin, abból vígan fizette a törlesztőt. A másik oldala pedig, hogy nem importálták ehhez a gépészetet, hanem legyártotta Ausztria, így ezzel élénkítette saját iparát és gazdaságát. Valamivel több értelme van, mint gázártámogatást adni...

(#43212) Luighi válasza veze (#43210) üzenetére


Luighi
aktív tag

Milyen ízzókat használsz? Fogyasztásmérővel végigmérted már otthon a dolgokat? Készenléti fogyasztókat le szoktad lőni, mikor elmész otthonról?

(#43213) pilóta válasza Luighi (#43211) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát igen. De azzal nem lehet választást nyerni, a "NEM LESZ GÁZÁREMELÉS" mantrára meg a nyugdíjas rászavaz...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#43214) veze válasza Luighi (#43212) üzenetére


veze
őstag

már mindenhol kompakt fénycsövek vannak izzók (kivéve wc spejz, ahol alig világítunk) helyett (Osram, vagy GE , a Rigo u. boltban szoktam venni kb 500-al olcsobbak mint pl a tescoban - ugyanazok )
sokat megy a tv ( egy vagy kettö is és hagyomágyos , nem lcd) meg egy szgép legalabb vagy kettö néha három (ebböl kettö 17-es CRTvel).. router modem switch NAS..ezeket nem lehet kikapcsolni.. fagyasztószekrény (garázsban, nem fűtött) na és villanysütő.. Marha jo mert szépen szabályozható..szépen süt, de fele annyiba se kerül sztem egy gáz..és egy rakott krumplinak mindegy is lenne
és használjuk is.hetente..
ezekre gyanakszom..

(#43215) fecus válasza bolcsodal (#43204) üzenetére


fecus
őstag

"Én megvárnám a LIano-t... :U Bár attól függ mennyire sürgős a gép..."

Ráér. Jó, de miért? Mit várunk tőle? Nem nagyon találtam konkrétumokat a Neten.

Más vélemény? Ház tipp?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#43216) macilaci78 válasza Luighi (#43211) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért vedd figyelembe, hogy a nyugati lakáskultúra eltér az itt megszokottól. A saját tulajdonú lakóingatlan ritkaság, lényegesen nagyobb arányú az albérletek aránya.
Meg nagyon szeretnék én napelemeket, de a tízes paneltömb 40-80 lakótársától összekilincselni a hozzájárulás... :DDD

fecus: Az új platform lejjebb nyomja a régi árait. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43217) bolcsodal válasza fecus (#43215) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hogy ne lenne: Clock-to-clock veri, vagy pariban van a Sandy procikat és az IGP is jobb benne: [link]

Kell ennél több? :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#43218) fecus válasza bolcsodal (#43217) üzenetére


fecus
őstag

Jó link. Tessék, most megint elbizonytalanodtam... :F

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#43219) Rick4 válasza pilóta (#43209) üzenetére


Rick4
félisten

Lassan őrölnek a malmok, de azért haladunk, 2018-tól az EU területén közintézményt, 2020-tól pedig magáningatlant már csak passzívházként építhetsz meg. Most perpill mi van? Az építési vállalkozó épít egyházat, és eladja a lakásokat. Az ő érdeke, hogy a jelenleg érvényes műszaki előírások betartásával minél nagyobb profitra tegyen szert. Ezt csak úgy lehet, hogy ha mindenből a leggyengébbet építi be, ami még épp megfelel. Aztán jön az új lakóknak a meglepi... Egyébként is pár apróságot kivéve a jelenleg épített házak műszakilag a 80-as évek színvonalán vannak, a korszerű technológiák pedig sok éve léteznek, csak hát ha a kész ház 15%-kal több, mint a többi, akkor nem fogja tudni eladni.. Pedig mögé téve egy kis marketinget, aztán egy A4-es lapon egy kis számolást, rögtön látszana, hogy hosszú távon az lenne az olcsóbb...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#43220) macilaci78 válasza Rick4 (#43219) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a 15%-kal nagyobb előállítási költség generál egy szolid 50%-kal magasabb eladási árat is, mert hát extraprofit, meg a marketingkőtség...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43221) Luighi válasza macilaci78 (#43216) üzenetére


Luighi
aktív tag

Pont inkább hogy saját tulajdonú ingatlannal lehetett ezt a játékot megcsinálni, ha albiba lakott volna Hans, akkor sztem nem fizette volna a főbérlője tulajdonába levő ingatlan fejlesztésének a hitelét.

Társasház az ebből a szempontból télleg katasztrófa, akármilyen kevés lakásos a társasház, biztosan van egy olyan, aki behúzza a kéziféket :)

(#43222) Luighi válasza Rick4 (#43219) üzenetére


Luighi
aktív tag

Pedig simán beleférne a 250.000,-es négyzetméter árba akár a legfejlettebb technika - te is tudod, hogy 80-100k haszna van minden m2-en a befektetőnek...

(#43223) veze válasza Rick4 (#43219) üzenetére


veze
őstag

legjobb ha nem vállalkozóval épitteti a házat a leendö tulaj hanem maga veszi kézbe..akkor nem lesz átbaszva annyira. és azért az árért amit fizet érte jobb minőséget is bele tud építeni ( tapasztalat)
meg láttam a szomszéd telken a vállalkozo "munkáját" pofás ház kivülröl.. de a padlásszintet már nem betonfödémböl csinálta... hanem néhány palló, gipszkarton, és közé minimalis höszig anyag..

(#43224) macilaci78 válasza Luighi (#43221) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Természetesen igazad van. Én úgy értettem, hogy az Hans Allgemeiner azonban albérletben lakik.

veze: Azért az is igaz, hogy az építtető viseli az anyagi kockázatot is. Nem tudja értékesíteni a lakásokat és benne áll a pénze. Műszaki felelősség, stb. Ennek is ára van és benne van a 250k/m^2-ben.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43225) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Komolyan mondom, szomorú vagyok.
Most íratták alá velem a bérjegyzékemet és 2230Ft-tal rövidebb vagyok nettóban. Éljen az új adórendszer! :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43226) veze válasza macilaci78 (#43225) üzenetére


veze
őstag

nyilván a bruttód nem ötszázezer.. mert akkor kicsitt még a nettód is növekedhetett volna..
igy az igazságos szerintük..:(

(#43227) ErőVarázsló válasza macilaci78 (#43225) üzenetére


ErőVarázsló
tag

én kicsit többel sajnos
kap 5k béremelést és 8k-val keresek kevesebbet

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#43228) macilaci78 válasza veze (#43226) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem öt, csak egy. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43229) Rick4 válasza veze (#43223) üzenetére


Rick4
félisten

Az átbaszás az leginkább ott valósulhat meg, mikor a vállalkozó hirdeti a házát. Az már egész más kérdés, mikor a Te telkeden, a Te terveid alapján épül ház, még az sebaj, ha a vállalkozó keres rajta, azért sokfelé kell szaladgálni egy ilyennel, és lehet nem ért az ember annyira hozzá, mint egy olyan aki ezzel foglalkozik évek óta.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#43230) veze válasza Rick4 (#43229) üzenetére


veze
őstag

Pontosan... nem feltétlen sajat kezü épitésre gondoltam.. hanem arra ha én bizom meg és felügyelem a köművest gázszerelöt ácsot.. és keresse meg vele a jövedelmét..hisz dolgozik érte
De legalabb velem megbeszélve azt épit be amit én kérek( vagy amire nekem fussa. ésszerű kompromisszumokkal) és ott vagyok és látom..a költségeket felügyelem..

(#43231) macilaci78 válasza veze (#43230) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És veszed az antidepresszánst, idő, energia, ideg, benzin az ellenőrizgetés, egy sor kilincselgetés, ki kit ajánl, vagy kit kerülj el, szerződéskötések, akkor ügyvéddel konzultálni, hogy a saját érdekeid körbe legyen bástyázva, ha valami miatt felelősségre kell vonni.

Persze, mindennek van előnye és kockázata is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#43232) veze válasza macilaci78 (#43231) üzenetére


veze
őstag

én nem látom ezt ennyire tragikusan..
és nem is olyan ördöngösség. csináltam én is, pedig nem vagyok egy extra képességekkel megáldott valaki.
csak nem szabad "general kivitelezöre" bizni.. mert az már itt ott meg fog (akar) vezetni, és elveszíti az ember a teljes körű rálátást beleszólást a részletekbe. A pénzt pedig ott lehet megfogni. és vagy ugyanaiba kerül mintha készen venné az ember de jobb minöség lesz, vagy kb ugyanazt a minöséget de olcsobban, mintha épitési vállalkozótól venné készen

[ Szerkesztve ]

(#43233) Luighi válasza macilaci78 (#43231) üzenetére


Luighi
aktív tag

Veze véleményén vagyok én is, aki már látott építkezést, az kb tudja mi után mi következik, és önmaga össze tud szervezni egy fsza kis csapatot - ha nem sürget az idő, akkor nagyon szépen nyugisan meg lehet csinálni mindent úgy, hogy akár milliós nagyságrendet is megspórolsz!

[ Szerkesztve ]

(#43234) boba6


boba6
aktív tag

vennék 1GB működő microSD kártyákat (privi)

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#43235) lorcsi


lorcsi
veterán

eladó:

Msi 4670 512 rammal , doboz, kábelek stb...
12 ezer

(#43236) Rick4 válasza Luighi (#43233) üzenetére


Rick4
félisten

Na de azt kiszámoltad, ha ott állsz, én nem máshol csinálsz valamit, akkor az is pénzbe kerül....

Abban se lennék biztos, hogy egy cég, amelyik levezényel évente 10-15 házépítést, ne tudna kedvezményesen építőanyagot szerezni, és árajánlatot kérni meg mindegyiktől lehet, aztán kideülr, merre hány méter. Persze akinek mindenhol dolgozik valakije, úgy könnyű .:D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#43237) SirRasor


SirRasor
őstag

Lomtalanítás miatt még pár cucc eladó még mindig:
KÉP

2. Media port Joysticknek vagy szintinek+2 USB 400 huf
10. hangkártyát és optikai meghajtót összekötő hangkábel (nem tudom mi a neve)
11. párátlanító izé
12. gép hátlap záró 2 db
13. Zalmanos kacatok+csavarok+paszta
14. gyári grill 150 huf
15. 2 db gumírozott csavar (zalman)
16. Gigabyte+zalman matrica
17. 80 pines kábel 100 huf
18. floppy kábel
19. 2 db 40 pines kábel
20. SATA kábel (piros) 300 huf
21. SATA áramkábel (1 db) 150 huf
22. S-Video kábel 150 huf

Make Love not war!

(#43238) veze válasza Rick4 (#43236) üzenetére


veze
őstag

nem kell ott állni..csak a sajat tapasztalatombol mondom.. munkahely mellett csinaltam végig. kell egy tervező, aki megcsinálja az engedélyeket, kalkulációt, aláirja, ezen nem lehet sporolni
az anyagbeszerzést azonban nem szabad kiengedni a kézből, mert az anyagbeszerzéseken oriásit lehet sporolni.. pl a téglat cserepet a gyártól közvetlen venni... még a fuvart is ingyen adjak a tétel mennyiségéért és az ár is kevesebb az épitöenyagforgalmazohoz képest.. a vállalkozo is onnan hozatja.. szintén ingyen fuvarral söt még talan további kedvezményeket is kap. de tüzépi áron számolja fel... mert kb 5x telefonált a rendelés ügyében..
ugyanez nyilaszároknál... és még sorolhatnám a többi épitési anyagokkal.. arrol nem is beszélve hány helyen lehet a dolgokat számla nélkül is intézni mégolcsobban..mert ez az ország most ilyen.. a vállalkozo is igy teszi de Neked felszámolja..
sokszor elég csak telefonalgatni, neten nézni. néha alkudozni. pl fütésnél megnéztem a járulékos anyagok költségét, fitting stb számoltam több bolt árával aztan mondtam a kiszemelt kereskedönek hogy mindent töle vennék meg ( a radiátorok csövek kb egyárban volt mint másnáll) ha a kazánra adna kedvezményt merthogy akkor azt is vinném..és adott..nem egy két ezret.. ha nem, probáltam volna másnál.
Ahhoz hogy falazzanak lécezzenek nem kell az álványon állnom, de kétségtelen hogy odafigyelést igényel.
Az idövel meg kalkulálni kell, ha nem sürgős hogy egy honap alatt kulcsrakész legyen.. kifizetödöbb így
van aki nem szeret ezzel foglalkozni, megrendeli és kész és fizet amennyibe kerül
van aki nem tud annyit fizetni de szeretne, felméri a lehetöségeket és végigcsinalja
van aki felméri és nem kezd bele mert ugy érzi nem képes rá
kb ezek a lehetöségek vannak

[ Szerkesztve ]

(#43239) ShadowX


ShadowX
őstag

Egy szanaszét roncsolt fejű csavart hogy lehet kioperálni?? :F Kitakarítottam a laptopot teljesen (nem maradt ki egy csavar sem összeszerelésnél :C) és a wifi modult rögzítő egyik csavar menete szanaszét van menve...új laptop volt, amikor vettem, gondolom valamelyik 'kici szárga' volt buzgóbb a gyárban a kelleténél.

(#43240) Luighi válasza ShadowX (#43239) üzenetére


Luighi
aktív tag

Ha hozzáférsz kisfejű harapófogóval annyira, hogy legalább megindítani tudd, akkor utána már megy csillagfejűvel is.

(#43241) Luighi válasza Rick4 (#43236) üzenetére


Luighi
aktív tag

Jajajaja :B

Számolni sose árt :DDD Pláne ha a melósoknak is el tudsz adni egy-két gépet, notit, akkor közbe' dógozol is ám! :DDD

szerk.: pl villanyszerelésre kértem árajánlatot 2 helyről, az egyik csapat (a generál haverja) 900k-ra számolta, az egymagában dolgozó szaki meg megcsinálta 250k-ért ugyanazt a melót!!! És télleg nem kellett ott állni mellette egész nap - bár a különbözet feléért szivesen állnék akárki mellett 8 órás műszakban.

[ Szerkesztve ]

(#43242) Luighi


Luighi
aktív tag

Hamár így benne vagyok a rizsázásban: igényfelmérést tartanék, miszerint érdekel-é valakit újszerű noti bruttó 90k-ért?

Fujitsu Esprimo Mobile D951015.4" wxga, P8400 2660/3M, 4GB DDR2 1066, 500G SATAII 5400rpm, DVD-RW, agn wifi, dokkoló

Vagy bruttó 75k-ért Fujitsu Lifebook E8210?
15.4" wxga, T5500, 3GB DDR2, 160G SATA 5400rpm, DVD-RW, WiFi, dokkoló, WXP P jogtiszta

(#43243) maláj


maláj
őstag

a W7 mi alapján rakja sorba a sata hdd-ket :F
az alaplapi sata számozás szerint vagy valami más opció játszik be :F :U

(#43244) pmheros válasza maláj (#43243) üzenetére


pmheros
senior tag

csak a hdd sorrend a lényeg? mert azt a Bios -ban állítod

nem vagyok tökéletes

(#43245) maláj válasza pmheros (#43244) üzenetére


maláj
őstag

ja, majd költözni szeretnék a WD20EARS-omra :DDD
éshát nemigen van kedvem utorrentben célmappát módosítani 1000+ filenál ;]

(#43246) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

S.O.S-be kellene egy tipp a holnapi nőnap alkalmából, hogy hol lehet a belvárosban olcsón szép virághoz jutni. :U 300Ft-ot sokallok egy szál rózsáért, de ha csak ennyiért lehet beszerezni, akkor természetesen megveszem. Szóval jöhetnek jó tippek, ha vannak.
Előre is köszi!

:R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#43247) pmheros válasza Inv1sus (#43246) üzenetére


pmheros
senior tag

szia,

a Szent György térnél lévő erdészeti( vagy mi) suli mellett van egy kellemes virágos. Nekem pár különleges kérést is megoldottak.

Azt nem mondom hogy olcsóbb mint más virágos, de nem drágább.

Ha drága a rózsa vigyél neki dobozost sört, ha nem szereti majd megiszod te.
Hóvirágot (annak ellenére hogy most szezonja van) kihagyhatod, 10eFt/szál(a bünti)

nem vagyok tökéletes

(#43248) _Petya_


_Petya_
őstag

Sziasztok!

- Canon Pixma IP1500 nyomtató ingyen elvihető (évekig nem volt használva, a fejek minden bizonnyal beszáradtak.Tehát alkatrésznek való, vagy ha valakinek van kedve kitisztítani a fejeket...)

- Keresek valami PCI vagy PCI Express hangkártyát, kicsi pénzért (akár a legszutykabb C-Media is jó, csak szóljon)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#43249) ErőVarázsló válasza maláj (#43243) üzenetére


ErőVarázsló
tag

vezérlőpult -->felügyeleti eszközök-->számítógép kezelés--> tároló eszközök
jobb klikk meghajtó betűjelének modósítása

ott tudsz akármilyen sorrendet állítani kívétela C: mert az mindig a win partció

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#43250) Inv1sus válasza pmheros (#43247) üzenetére


Inv1sus
addikt

Köszi a tippet!

Szerintem a dobozos sör lesz a tuti.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.