Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Sziasztok!

Édesanyámon ma hajtottak végre egy "rutin" műtétet ami balul sült el. Jelenleg a 1számu nőgyogyászati klinikán fekszik, és vérre vár.

Azért kereslek titeket mert szükségem van elsősorban RH+ de másodsorban bármilyen vércsoportu emberre, aki tud vértadni és megfelel az alapvető feltételeknek.

Elnézést a moderátoroktól, hogy pont itt nyitom és pont ilyen topicot, de nagyon sürgős, és nekem ti vagytok a "nagy családom" tőletek várok valami segitséget, a közeli barátikör sajnos illetve szerencsére aktiv véradó igy ők nem felelnek meg a tárgyi feltételeknek.

Az elökvetkezendő 3órában csak telefonon vagyok elérhető, 06 20 564 610 41. De ha visszajövök elolvasmom amit irtatok.

A véradás a holnap ugyelet alatt esedékes, mert elég expressz a helyzet, remélem tudtok segiteni.

Ezer köszönet az édesanyám nevében is: Polyák Dániel ahogy itt ismertek TexT

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2) Integra válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


Integra
titán

nullás vagyok, megfelel?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) t1 válasza Integra (#2) üzenetére


t1
addikt

igen megfelelsz mert a 0-ás mindenkinek adhat

(#4) Integra válasza t1 (#3) üzenetére


Integra
titán

nem mondod... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) TexT-BoY válasza Integra (#2) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Bármi megfelel.
Csak holnap délelött legyen szabadidőd...Neked is és mindenkinek köszönöm.

Megígérem ha túlvágyunk ezen a dolgon akkor valahogy honorálni fogom a segitőknak, addig kérlek benneteket hogy ne hagyjátok a topicot veszni.

Telefonon elérhető vagyok, ha valaki keres ezer örömmel visszahívom, számom meg az 1.hszba.

Ha bemegyek (most) a kórházba megkapom a pontos leírását a dolognak, és mindenkit megkeresek vele aki addig felajánlja a segítségét.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) Integra válasza TexT-BoY (#5) üzenetére


Integra
titán

nem tudlak hívni, elírtad a számod:)
ment priv

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) TexT-BoY válasza Integra (#6) üzenetére


TexT-BoY
addikt

06 20 564 61 41

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#8) Calibos


Calibos
addikt

Ez a Baross utcai Klinika :F (férfi vagyok, szóval nem tudom)
A RH Negatív a vércsoportom :(
De ha kell...

(#9) t1


t1
addikt

Ha Integra pesti akkor én már nem jelentkezek innen 150km-ről. Sok szerencsét anyudnak

(#10) tiv83us


tiv83us
veterán

Kiemeltem.../rejtett up/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

szóval
1. köszönöm a kiemelést tiv
2. ne krédezzétek meg hogy melyik vér jó, bármilyen vér megfelel, müvért fog valószinüleg kapni, igy bármit kikevernek.
3. most indulok
4.igen barosutca de valahol a 6.kerületben van a véradás.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#12) Calibos


Calibos
addikt

Én hívtalak az előbb, várom a konkrét hely, időpontot...
[B]6 ker szintén jó, Belvárosban vagyok[/B]

[ Szerkesztve ]

(#13) Calibos


Calibos
addikt

textboy megkért hogy írjam be: Szükség van minél több véradóra. Please, aki tud, jöjjön!

(#14) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A+... csak sajnos debrecen...

(#15) Calibos


Calibos
addikt

Váruk még véradókat!!!

(#16) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Mikor és hova kell menni?

Ment privi is.

[ Szerkesztve ]

(#17) kételkedem


kételkedem
addikt

UP! Sajna csak ennyivel tudok segíteni :((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18) Calibos válasza Foglalt név (#16) üzenetére


Calibos
addikt

Textboy most ment be a kórházba hogy pontosan megtudjon mindent, annyit tudok egyelőre hogy holnap, 6-ik kerületben. Nemsokára felhívom és ha tudok valamit beírom majd.

(#19) Tim82


Tim82
nagyúr

Ide is bírom TexTBoy-nak emlékeztetőnek: az előbb beszéltünk telefonon, dobtam rá privátot is, ahogy kérte, ha megírja a helyet és időt, ahova/amikor menni kell, megyek vért adni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20) Flow


Flow
senior tag

Up! És mielőbbi felépülést kívánok Anyukádnak!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#21) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

UP!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#22) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Szívesen segítenék, de nem adhatok, mert némi gond van a vesémmel és a véradással nagyon megterhelné a szervezetemet. Legutóbb mikor adni akartam ezt mondta a dokinéni, mert könnyen én is kórházban köthetek ki utána. Sajnálom!

De amint látom, vannak jóérzésű és segítőkész emberek, akik ott segítenek, ahol tudnak. :R

Mielőbbi gyógyulást Édesanyádnak!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23) Calibos


Calibos
addikt

Véradás Helyszíne és időpontja

Vam design center
Bp 1061. Király utca 26
Reggel 10:00-17:00-ig

[ Szerkesztve ]

(#24) Foglalt név válasza Calibos (#23) üzenetére


Foglalt név
addikt

Kell valamit hozzáfűzni? Vagy itt nincs preferencia, hogy én x embernek akarok adni?

(#25) Calibos válasza Foglalt név (#24) üzenetére


Calibos
addikt

Ennyit sikerült hirtelenjében megtudnom, meg kellett szakítani a telefonbeszélgetést. De hamarosan Textboy is válaszolni fog.

(#26) TexT-BoY válasza Foglalt név (#24) üzenetére


TexT-BoY
addikt

szia!

Nem, semmit, csak elmész és vért adsz, annyi biztos hogy a szükséges vért innen szállitják hozzá.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#27) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Nos, most értem haza a kórházból.
Jelenleg stabilizálódott édesanyám állapota, és már este 8kor megkapta az első ampulla vért. Reméljük innentől kezdve már nem lesz nagy probléma.

Egyébként az okozta a bajt hogy a műtét során altatásra került sor, édesanyám pedig szívritmus zavarban szenved és a monitorok több percen át halottként jelezték, majd magától kelt fel. De közben a műtéten vétettek egy kis hibát, ami következtében nagy mennyiségű vért vesztett...

Azoknak akik felajánlották a segítségüket nagyon köszönöm, és számítok rájuk. Ahogy irták elöttem, a Vam Design Centerben lesz az önkéntes véradás, ahol a ti véreiteket is lecsapolják. Azt kell erről tudni hogy édes anyám nem konkrétan a ti véreteket kapja meg, hanem ez egy csere vér a klinikára, ugyanis hatalmas vér hiányban szenvednek, ezért kértek meg mint hozzátartozót hogy próbáljak segítséget kérni. A mai napon tőlem és édesanyám testvéreitől vettek vért és ez került beadásra most.

Azt hiszem így most már minden tiszta és nyugodtabban tudok írni mint ahogy tettem. A fejajánlásokért meg nem tudok elég hálás lenni.

Hazaértem , bár a hugom nemérti igazán mi történik, de remélem gyorsan átvészeljük ezt az időt, és édesanyám gyorsan felépül.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#28) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Na, ez az utolso, tele floodolom a topicot:)

Csak egy rövid lista a teljesség igénye nélkül akik önzetlenül felajánlották a segítségüket és akik holnap vért adnak:

ArrayOfLilly +2
Calibos
Foglalt név
Integra
Tim82

Köszönöm nektek, aki még tud, holnap látogasson el egy vérszívás erejére a VAM DESIGN CENTER

Lehetőség van a vasárnapi nap is vértadni, ugyancsak itt ugyancsak 10-17óra között, és ez már nem feltétlen az én édesanyámon segít:).

Minden esetben nem okoztatok csalódást, reméltem hogy segítságet kapok, és nagyon örülök hogy beigazolódott a dolog :R maximális respect a csapatnak és az uppoloknak.
Remélem hogy még a holnapi nap 1-2ember befut, de nem voltam egész nap ilyen bizakodó.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#29) ArrayOfLilly válasza TexT-BoY (#28) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Bocsánat, mi csak egy fő vagyunk, tőlem vért venni is alig lehet, úgyhogy csak Mr. AoL.

http://www.arrayoflilly.com

(#30) Foglalt név válasza TexT-BoY (#28) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha valakinek van kedve nem egyedül menni, akkor rászervezhetünk. Én pl. dél körül érek, de ha van rá igény tudok később is :R

(#31) Tim82 válasza Foglalt név (#30) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem sajnos betervezett programom van délelőttre, így igyekszem minél hamarabb (10 körül) lecsapoltatni magam. Aztán megyek havercsajhoz ( :DDD ) lakástfelújítani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32) Calibos válasza TexT-BoY (#28) üzenetére


Calibos
addikt

ott leszek :)

(#33) Calibos válasza Tim82 (#31) üzenetére


Calibos
addikt

Kb. 18 éves lehettem, elmentem véradásra én rá más fél óra múlva edzésre siettem (birkózás)
nagyban benne voltam és edzőellenfelem ahogy megszorongatta a kezem hirtelen 15-20cm magasságban spriccelt a vérem :D

Szóval csak óvatosan a fizikai munkával ;)

(#34) pohár


pohár
félisten

Sajna Debrecen mellett lakom, esélytelen, sőt még a vércsoportom sem tudom :D :(((
Jobbulást anyudnak!! Látom ennyi rendes emberrel menni fog az a gyógyulás!! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35) Tim82 válasza Calibos (#33) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is olyan korom óta vagyok rutinos véradó, de ablakmosástól-takarítástól-mesteremberek utáni sz@rvakarástól nem hiszem, hogy hirtelen vérezni kezdenék. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36) Thrawn


Thrawn
félisten

UP!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Integra már a vámpirok keze alatt..

Édesanyám kapott tegnap 2 zacsi vért és már annyi előnye van hogy van vénája és vérnyomása, de még ma is kapni fogja.:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#38) Foglalt név válasza TexT-BoY (#37) üzenetére


Foglalt név
addikt

Up, amíg oda nem érek. Adatokat felírtam ;)

(#39) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jobbulást kívánok édasanyádnak! Sajna 230km-re lakom így segíteni nem tudok :(

UP!!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) mikoljan


mikoljan
tag

0 RH+

Kb. 12 órára érek a helyszínre.
Remélem nem szórnak ki a vérnyomásom miatt.

- - - We Enter Into The Future - - -

(#41) venember83


venember83
nagyúr

(#42) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Mielőbbi jobbulást kívánok Anyukádnak!

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#43) Integra válasza TexT-BoY (#37) üzenetére


Integra
titán

én már itthon
kaptam bodeis-ra jegyet.
megkérdi a csaj, esetleg szeretném ma megnézni?
épp ömlik belőlem a vér, ránézek, mondom magamban most pont 4 órát van kedvem ácsorogni a tömegben a kiállításon szétkaszabolt embereket..
inkább pihennék most.. :)
de majd valamikor megnézem, úgyis rakás szabim van még amit kikell vennem.

ancid meg rendbejön, kap egy kis inti vért, cigánykerekezve fog kijönni, no para!:)

azt nem tudom megmondani, hogy a kék metró jár e már...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) TexT-BoY válasza Integra (#43) üzenetére


TexT-BoY
addikt

jár a metro, csak elfelejtettem beirni, bocs tim:DDD

Örülök hogy akkor ti is kaptok valamit. De persze ttől még majd kitalálok valamit még én is külön:). Legalábbis remélem hogy minden véradó kap...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45) Foglalt név válasza TexT-BoY (#44) üzenetére


Foglalt név
addikt

Most indulok. Ha véletlenül Integra kevés lett volna, akkor amit belőlem kap tutti rendbehozza ;)

(#46) TexT-BoY válasza Foglalt név (#45) üzenetére


TexT-BoY
addikt

kurva sok vért kap, valószínűleg a szívritmus zavara is most rendbe jön:). már kapott 2 zacsit és még 2 zacsi várható.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47) Foglalt név válasza TexT-BoY (#46) üzenetére


Foglalt név
addikt

:(

Nem sikerült. Hogy miért nem írnám le, ez nem az a topic. Sajnálom, hogy nem sikerült segíteni és remélem, hogy a többiek áldozata elég lesz. Jobbulást neki mégegyszer :R

(#48) LOTR válasza Foglalt név (#47) üzenetére


LOTR
addikt

up

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#49) mikoljan


mikoljan
tag

Kb. 16 órakor kászálódtam ki a székből. Minden oké volt.

Ha jól hallotttam, akkor még holnap is lehet menni vért adni. Én szerintem érdemes délelőtt beérkezni, mert talán nem kell annyit sorban állni.

Text: Jobbulást kívánok az anyukádnak!

up

[ Szerkesztve ]

- - - We Enter Into The Future - - -

(#50) Integra válasza Foglalt név (#47) üzenetére


Integra
titán

minden ok?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.