Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Megnéztem az első 3 részt. Cancel-öltem a Disney+-om.
Srácok én erre nem voltam felkészülve. :DDD :DDD

Ez úgy mi a jó leborult ? Ez gyakorlatilag még egy fan filmnek is gyenge, azok ettől erősebbek szoktak lenni. Jelmezek rendben, díszletek rendben de ettől több pozitívot én nem tudom egyszerűen összehozni róla.... :D
Pedig azon kevesek egyike vagyok akik az Obiwant is magasztalták és a Mandot együltében nézte végig. :U

A plot gyengeségén felül emelkedve, ezek most kvázi amolyan mindennapivá tették Anakin születésének körülményeit? :DD :DD :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1352) l.skywalker válasza Micsurin (#1351) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak a vicc kedvéért majd megnézem én is, de tényleg csak a vicc kedvéért. De a D+ra már nem fogok előfizetni érte ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1353) Dilikutya válasza l.skywalker (#1352) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekünk asszony+gyerek miatt konstans van Disney+, de még nem vettem rá magam, nem mertem. A régi trilógia után most újrázom az EP7-8-9-et, a 8. részt nem láttam a mozi óta. Most még szarabb, így hogy a régiek is lementek a múlt héten. Olyan ostobák a karakterek, blőd a sztori, az egész cselekmény, bedarálják az ellenállást, de még ennek sem érezteti a súlyát a film. Messze az új trilógia legszarabbja. Emlékszem, anno tetszett moziban az EP7, de most az is szar volt, annyira buta a régi trilógia után. Az új karakterek mind nulla, a régiek is kínosan nosztalgiáznak, öregeskednek, olcsó fanservice. Han Solo halálát is sikerült eljelentékteleníteni a folytatásban. Kőbuta lelketlen látványfilmek, az előzménytrilógia minden hibája ellenére is sokkal jobb, Lucas szívvel lélekkel csinálta, a saját projektje volt, ahogy a régi is. Nem lett volna szabad eladnia.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1354) Redneck válasza Dilikutya (#1353) üzenetére


Redneck
veterán

Ugyanezen a véleményen vagyok. SW fronton az utóbbi években nyomokban vannak jó dolgok, de a Disney többnyire a gagyit tolja.
Ami régi rajongóként tetszett: Rogue One, Andor, Mando az elején, Jedi játékok, Lego: Skywalker Saga.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1355) l.skywalker válasza Dilikutya (#1353) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érdekes, hogy nálunk nem karmolják véresre magukat érte, pedig van négy gyerek is. Inkább a Netflixet nézik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1356) anulu válasza Dilikutya (#1353) üzenetére


anulu
félisten

van US streaming-ünk, tegnap adták EP9-et az egyik adón. belenéztem, és így... anno se volt egy nagy szám, de már kifejezetten "bélsár"-nak tűnik...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1357) Dilikutya válasza anulu (#1356) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegnap félig megnéztem, ha már újrázom a szériát, ezt tudom, hogy mozi után otthon is láttam. Akkor nem tűnt annyira szarnak, pláne az EP8 után, mert ennek legalább van egy forgatókönyve. Mégha szar is, mert Palpatine bedobása a semmiből iszonyat bénán lett megoldva, bután, ostobán. Főleg, hogy amikor az EP8-ban Snoke-ot kettévágták, még lehet nem is volt tervben Palpatine visszatérése. Amit meg lehetett volna oldani értelmesebben is.
Továbbra is az EP8-at tartom a legrosszabbnak, ott van benne egy fél filmnyi küldetés a kaszinóvárosba, ami teljesen fölösleges, ráadásul valami iszonyatmód balfasz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1358) anulu válasza Dilikutya (#1357) üzenetére


anulu
félisten

EP8-at egyszer láttam, többször nem kínzom magam vele, még próba szintjén sem...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1359) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valaki aki látta a 4. részt összefoglalná Ki-Adi-Mundi mi a búbánatot művel ott? ~100 évvel korábban?:DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1360) anulu válasza Micsurin (#1359) üzenetére


anulu
félisten

főleg úgy, hogy a fajuk képviselői 65 éves korukra már nagyon idősnek számítanak, lol :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1361) Dilikutya válasza anulu (#1360) üzenetére


Dilikutya
félisten

Főleg úgy, hogy ez az info egy kánonból kitett CD-ROM-on és gyűjthető kártyán szerepel. :) Így már rendben is van. :)
Nincs még egy univerzum, ami így össze lenne barmolva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1362) Joccc07


Joccc07
addikt

Mivel Lucas nem gondolta, hogy siker lesz, így nem is gondolkodott előre. Engem nem zavar ez a másoknak hatalmas probléma. Itt megint csak az a gond, hogy az emberek ezt a részét látják meg. Azt, hogy fel akarják építeni az univerzumot azt senkit nem érdekel.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1363) Dilikutya válasza Joccc07 (#1362) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet nem gondolta, de akkor kezdett katyvasz lenni, amikor már siker volt. A 80-as évek végén jöttek a rajongói könyvek, aztán a játékok, jött Thrawn, volt Luke-nak gyereke stb. Aztán ezek mentek a kukába, még a hivatalos Star Wars játékok történései is.
De pont a most előkerült probléma, Mundi életkora egy ősrégi CD-ROM-on totál jelentéktelen a sztorik szempontjából. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.