Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#415) bul07


bul07
nagyúr

Szerény véleményem így pár óra után, fujj

Ugyan az mint a SW Battlefront és ugyan arra a sorsra is fog jutni, engem még egyszer nem fognak bepalizni

SW Battlefront-ot elővételbe vettem meg és 49óra játékidőm lett benne annyira bejött ;]

Ez még rosszabb is, a pálya miatt még szűkebb a tér teljesen csőszerű, a vége mikkor beszorul a pár folyosóra akkor meg már cod szintű hentelés

Fegyverek, hát vicc hogy a mesterlövész nem hogy másodikra de sokszor harmadikra se öl egyik oldalon se, teljesen egyformára van hozva minden fegyver

Űrcsata hát nem tudom, szokni kell de már most lehet látni hogy aki nem tolja sokat annak esélye se lesz, mert lesz egy két játékos aki 100 meg 100 órákat repked és azok letarolják majd egész bandát

Amúgy nálam nem volt eddig semmi hiba igaz LOW-on de fut, dél körül toltam meg most

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.