Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) k-adi válasza jsk (#150) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyanígy vagyok vele én is! Manapság nem lehetsz eléggé óvatos...... :U

(#152) Gery9112 válasza k-adi (#151) üzenetére


Gery9112
őstag

Főleg úgy, hogy ez megint csak átvezető.....hogy mire képes a Frostbite azt eddig is tudtuk.....játékmenetet kéne mutatni. Érthetetlen számomra, hogy mi az indokuk rá, hogy semmit se mutatnak belőle.....hacsak nem tudják, hogy egy kalap ewok trágya lesz. De remélem nem lesz az és végre kapunk egy jó SW szingli játékot, itt lenne már az ideje.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153) k-adi válasza Gery9112 (#152) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hogy érted hogy átvezető?
Bár a trailerben mutatott számok bíztatóak (lesz single kampány + több tartalom MP-ben is) de valóban gyanús, hogy nem mutatnak semmit a csili-vili trailereken kívül és 2 hónap múlva startol a game elvileg...., de gondolom úgy vannak vele, hogy SW márkanév eladja úgyis..... ami lássuk be sikerülni fog most is a többségnél. :DDD

Igazából maga a gameplay sokat nem fog változni szerintem az előzőhöz képest, csak többféle pályán, járművel, hőssel lehet majd kalapálni egymást, meg talán a graf is szebb lesz, meg balance-olnak ezt-azt (pl. spawn location, weapon dmg, heroes, stb) Én szerencsére nem vettem meg az első részét :D de kb. DLC-nek fogom fel ezt az sw bf2-t (annak meg drága mondjuk:D)

Viszont kíváncsi leszek a BF2 dlc-kre.. amik elvileg ingyenesek lesznek..? (gondolom majd kiszúrják a játékosok szemét pár csillogó star carddal és +1 hőssel +1 pályával minden dlc esetén)

[ Szerkesztve ]

(#154) lofagi


lofagi
addikt

Én amúgy nem várok nagy SP módot, mert abban az az igazság,hogy talán a Bad Company 2 volt ami kimagaslott. Aztán nem mondanám,hogy bármi érdekességet letettek volna. Bf1 az jó ötlet volt,hogy több katonát mutattak be, de némelyik olyan rövidre sikerült,hogy szégyelhették volna magukat a készítők,hogy egyáltalán ki merték adni úgy. Természetesen az AI se volt a helyzet magaslatán, különösen a lopakodós résznél lehetett érzékelni,hogy nem fektettek túl sok energiát a programozásukba. Persze egy alapjában véve MP játéknál ne is nagyon várjunk többet én azt mondom.

Itt sem ringatom magam,hogy mekkora story lesz, bár talán azzal még nem is lesz baj, inkább az AI ami aggaszt, de mint írtam ez még mindig egy MP játék elsősorban és én ezért is vettem meg, nem pedig a SP miatt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#155) Gery9112 válasza k-adi (#153) üzenetére


Gery9112
őstag

Jajj bocsi ez még a mai átvezető videóra vonatkozott a kampányból. A multiból már vannak gameplayek, de multi volt a battlefront 1-ben is....itt a kampány érdekelne, ha már egy komplett brigád azon dolgozik.

A BF 1 kampánya siralmas....az alapötlet megint nagyon jó de a kivitelezés botrányos. Az olasz vasembernél léptem ki és mondtam, hogy na jó.....mi ez már. Az egész kampánnyal nem az a gáz, hogy egy nagyra nőtt tutorial, hanem, hogy annyira rövidek a katonák "története", hogy mire megismernéd/azonosulsz vele már ki is vették a kezedből az irányítást. Eszméletlen nagy kihagyott ziccer főleg úgy, hogy pl. ott szerintem tökéletesen működött volna a Bad Company 2-ben is lévő "csapatszellem". A BC 2-ben az egész osztag veled volt, na ezt átültetve első vh-ba, frontvonalak mögött masírozva.....de nem...másolni kell a kálófgyútit.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#156) k-adi válasza Gery9112 (#155) üzenetére


k-adi
nagyúr

A multiból én továbbra is csak sponzorált youtuberes videókat találok csak...majd az open béta segít ezen.
Bár alapvetően ez is multis játék, de a single kampány most szerintem jó lesz, hisz előző részben a kihagyása nagy ziccer volt, most feltételezem ha nem retardáltak akkor egy kicsit is odateszik magukat a singlehez (az átvezető videók szépek lesznek azt már most látni)

(#157) jsk válasza Gery9112 (#152) üzenetére


jsk
senior tag

A multi játékmenet szerintem ugyanolyan lesz, mint az első résznél. Ebbe az irányba tart a Battlefield sorozat is. Ott is egyszerűsítették a játékmenetet a Bf4-hez képest. A külső, a több jármű és a single eladja a játékot. Ugyanakkor remélem, hogy a fent leírtak nem lesznek igazak, és látni fogunk némi fejlődést. Elsősorban kényszerítsen a játék jobb minőségű csapatmunkára. Első lépésként a K/D arányt ne logolja, mert az öli meg az egész mókát.

(#158) Gery9112


Gery9112
őstag

Picit offolok és berakom ide is a filmes topicból :DDD Star Wars Jedi Outcast LEGO movie, akik játszották és szerették a játékot, azoknak érdemes vetni rá egy pillantást. Nagyon ügyes a srác és remélem befejezi a filmet. :C

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#159) laskr99


laskr99
addikt

Beta után is lehet előrendelni? Sose csináltam még. Lesz DLC? Deluxot érdemes-e a +11k(HA-ról) felárért?

(#160) #13056512 válasza laskr99 (#159) üzenetére


#13056512
törölt tag

Báta után is előrendelheted, eddig úgy áll a dolog hogy a jövőben megjelenő dlc-k ingyenesek lesznek mindenki számára. A deluxban hozzájutsz azonnal olyan kártyákhoz, perkekhez amiket amúgy is idővel feloldasz a játékban, ez egyéni kinek éri meg.

(#161) Snooker


Snooker
senior tag

Nem tudjátok esetleg, hogy a Beta kipróbálható lesz-e ingyenesen, vagy kell hozzá majd Origin Acces?

(#162) oriic válasza Snooker (#161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open béta lesz, bárki kipróbálhatja. Annyi, hogy ha előrendeled a játékot, akkor 2 nappal korábban, azaz október 4-én elkezdhetsz vele játszani.

Live-Die-Respawn

(#163) #13056512 válasza Snooker (#161) üzenetére


#13056512
törölt tag

A béta elérhető lesz mindenkinek aki rendelkezik origin fiókkal :K

(#164) jsk válasza Snooker (#161) üzenetére


jsk
senior tag

Ingyenes. Sima Origin account kell hozzá.

(#165) Bravo198 válasza laskr99 (#159) üzenetére


Bravo198
tag

Én előrendeltem a Deluxe Editiont, remélem megérte. Habár eddig az origin nem volt le semmi lóvét a számlámról, érdekes... Csak akkor fogja vajon, amikor megjelenik a játék?
Egy Angliában élő haveromnál is ugyanez a helyzet.

(#166) v!ct0y válasza Bravo198 (#165) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ne aggódj. Le fogja vonni :)

(#167) Bravo198 válasza v!ct0y (#166) üzenetére


Bravo198
tag

Hátha elfelejtik :D

(#168) Snooker válasza oriic (#162) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Akkor valószínűleg, ha ennél is lesz majd trial (mint a BF1-nél pl), akkor majd az lesz kipróbálható az Origin Access-el.

(#169) oriic válasza Snooker (#168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen lesz, de az már a teljes játék lesz 10 órás limittel. (meg valszeg a kampány sem lesz végigtolható, csak egy bizonyos küldetésig)

Live-Die-Respawn

(#170) v!ct0y válasza Bravo198 (#167) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megjelenés előtt pár nappal vagy a megjelenés napján fogja azt hiszem levonni.

(#171) Bravo198 válasza v!ct0y (#170) üzenetére


Bravo198
tag

Köszi az infót, akkor nem úszom meg. :N

(#172) #85552128


#85552128
törölt tag

Előrendelőknek PC-n már ott kell, hogy legyen a béta is a könyvtárban:

Ez alapján szerda délelőtt 10-től tölthető és játszható lesz, viszont early pre-load nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#173) bagyulajuve válasza #85552128 (#172) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én ma rendeltem csak elő, ezek szerint a korai próbáról lemaradok

Resistencia eterna

(#174) Bravo198 válasza #85552128 (#172) üzenetére


Bravo198
tag

Én tegnap este 11-kor rendeltem elő, nekem nincs ott a könyvtáramban.

Neked már ott van?

[ Szerkesztve ]

(#175) #85552128 válasza Bravo198 (#174) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ott, az a kép az enyémről van. Elméletileg a szeptember 30-ig előrendelők kapnak korai hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

(#176) Bravo198 válasza #85552128 (#175) üzenetére


Bravo198
tag

"To get early access to the Beta (from October 4), pre-order Star Wars Battlefront II before September 30, 2017."

Amit linkeltél, abban találtam. Lehet az akkor szept. 29. volt...
Na mindegy, akkor erről lehet lecsúszok, nem nagyon leszek a hétvégén, aztán jó lett volna tolni vele egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#177) #85552128 válasza Bravo198 (#176) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az EA supportot lehet érdemes megkeresni ezzel, hogy elvileg még időben rendelted és ők utólag hozzá tudják adni a fiókhoz.

[ Szerkesztve ]

(#178) Bravo198 válasza #85552128 (#177) üzenetére


Bravo198
tag

Az a baj, hogy szerintem a before September 30, az szeptember 29 nap végét jelenti.
Egyébként kíváncsiságból kipróbáltam az EU supportot, az advisor azt mondta, hogy próbáljam meg letölteni 4-én, ha nem megy akkor jelentsem be.
Annyira nagyon nem volt képben a dátumokkal kapcsolatban, ahogy láttam. :)

(#179) sirszevenap válasza sirszevenap (#120) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nem nagyon küldözgetik ezek nekem kifelé az Early Access kódot... Valahogy gondoltam, hogy fingjuk nincs az egészről. Mindenesetre írtam nekik, hátha.

Bankkártyával? Hát persze!

(#180) laskr99 válasza #13056512 (#160) üzenetére


laskr99
addikt

-azt híttem ,hogy a deluxe cuccok nem szerezhetők meg a simában- Akkkr megéri,nem fogok olyanért fizetni amit alapból is meg tudok kaparintani.

(#181) jsk válasza laskr99 (#180) üzenetére


jsk
senior tag

Nem éri meg. Mindent megszerezhetsz magadtól is.

Az előző résznél, annyi előnye volt a deluxe-nak, hogy azonnal megkaptad a DL-44 blastert. Iszonyat op volt a kispályás játékmódokban. A 25. rank elérése után kaptad csak meg. Emlékszem, hogy amint megkaptam, rá kb. 1 hónapra nerfelték is.

(#182) laskr99 válasza jsk (#181) üzenetére


laskr99
addikt

Azt akartam írni csak buszon voltam.

(#183) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#184) #85552128


#85552128
törölt tag

A 2005-ös verzió kapott egy nagyobb frissítést és ismét működik a MP akit érdekelne.

(#185) oriic válasza #85552128 (#184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kitettem hirnek is reggel. Van crossplay is GOG es Steam verziok kozott.

Live-Die-Respawn

(#186) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Na erre nagyon kíváncsi leszek! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#187) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kíváncsi leszek a bétára, most vettem apróról 4690-et és mellé egy RX390-et.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#188) .LnB válasza sirszevenap (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Open beta lesz nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189) sith7 válasza .LnB (#188) üzenetére


sith7
nagyúr

24 hsz - t kellett volna csak visszaolvasni

De lesz ...

(#190) .LnB válasza sith7 (#189) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazán belinkelhetted volna akkor már, ha leszámoltad azt a 24 kommentet. :((( Most vonhatom ki számológéppel a 24+1-et. Na kösszz.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191) sith7 válasza .LnB (#190) üzenetére


sith7
nagyúr

ha írni, olvasni tudsz, akkor nem lesz ez olyan nehéz ... bár a fentiek alapján, az egérgörgő használata az nehézséget okoz ...

(#192) .LnB válasza sith7 (#191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj. Én Arrow-nak írtam, hogy open beta lesz (kérdőmondatban), nem értettem miért írt email-t a Konzolok Szervizének ha open lesz. Mikor megírtam azt a kommentet, akkor is tudtam, hogy nyílt lesz. Te értettél félre engem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193) sith7 válasza .LnB (#192) üzenetére


sith7
nagyúr

áh, így már más, ok :R

(#194) Bravo198 válasza .LnB (#188) üzenetére


Bravo198
tag

Aki időben előrendelte, az 2 nappal többet bétázhat (már holnaptól a péntek helyett), szerintem ehhez kell neki a kulcs.

(#195) .LnB válasza Bravo198 (#194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196) sirszevenap válasza .LnB (#188) üzenetére


sirszevenap
őstag

Early Acces kódot várom. Kitudja mi lesz belőle...

Bankkártyával? Hát persze!

(#197) #85552128 válasza sirszevenap (#196) üzenetére


#85552128
törölt tag

A nagyobb külföldi boltok már a múlt héten kiküldték. Redditen az egyik posztolta is, hamarabb a könyvtárában volt a béta mint annak aki originen rendelte, szóval ideje lenne...

[ Szerkesztve ]

(#198) Raymond


Raymond
félisten

Megvarom a penteket es kiprobalom a beta-t, de azt hiszem a vasarlassal varok, rakopulaltam az elozo reszevel is rendesen, az volt hosszu ido utan az elso megint full aron vett jatek es idaig az is maradt :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#199) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolvilag elkezdte kikuldeni early beta kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#200) sirszevenap válasza oriic (#199) üzenetére


sirszevenap
őstag

Konzolok Szervize még mindig alszik... :D

Bankkártyával? Hát persze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.