Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) lofagi


lofagi
addikt

Bakker ez az űrcsata valami hihetetlen jó. Ez kellett volna már az egybe is. Óriási! :Y

(#252) Raymond:Én a DLC-kkel már nem játszottam, de hogy ilyen nem volt az alapban, mint ebben az 100%.

(#253) Pedro78: Pontosan úgy! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#252) Raymond válasza lofagi (#251) üzenetére


Raymond
félisten

Van benne, legalabbis az enyemben van :F

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#253) Pedro78 válasza Raymond (#252) üzenetére


Pedro78
senior tag

Gondolom ugy erti, hogy ILYEN urcsata kellett volna az elsobe is.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#254) Raymond válasza lofagi (#251) üzenetére


Raymond
félisten

"Én a DLC-kkel már nem játszottam"

Akkor ertheto. En se vettem meg oket, de par honapja megadtak az Origin elofizetoknek ingyen mindet, abban mar benne vannak az urcsatak is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#255) bagyulajuve válasza lofagi (#242) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én október 1-én vettem és ma megjelent nekem is a beta, hogy tölthetem le és mivel otthon melóztam egy darabig, gyorsba rá is néztem és működött :K

Resistencia eterna

(#256) k-adi válasza bagyulajuve (#255) üzenetére


k-adi
nagyúr

szuper! akkor van egy extra meghívós kódod ? :D

(#257) VincentVG válasza bagyulajuve (#255) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Csak hogy hülyebiztosan is megkérdezzem, :)

Ez azt jelenti hogy ha ma előrendelem (CD keys-en 38eur) akkor tudok azonnal a bétával játszani?

vagy ez nem biztos?

köszi!

(#258) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyedül az Én szememet készíti ki az, hogy minden szöveg vibrál?

Bankkártyával? Hát persze!

(#259) Pedro78 válasza VincentVG (#257) üzenetére


Pedro78
senior tag

Tuti, hogy nem fogsz jatszani vele ma. Szept 30-ig kellett elorendelni.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#260) #85552128 válasza sirszevenap (#258) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem csak neked, a filmgrain, chromatic aberration meg mittudom én milyen csoda blur effektek is forced on vannak. A lockolt FOV meg egy vicc így 2017-ben. Remélem azért van így mert valamiért még bugos, nem pedig így van tervezve a játék.

[ Szerkesztve ]

(#261) Raymond válasza #85552128 (#260) üzenetére


Raymond
félisten

"A lockolt FOV meg egy vicc így 2017-ben"

What? :Y

Azert talan tenyleg csak bug miatt van igy, az elozo reszben es a BF1-ben se volt fix.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#262) #85552128 válasza Raymond (#261) üzenetére


#85552128
törölt tag

De BF1-ben nincs 3rd person mód...
Így volt már a zárt alfában is, config fájlból állítható, játékból nem. A 3rd person kamera olyan közel van, hogy derékig látszik csak a karakter. De most már a repülésnél is látszik, hogy túl közel van a jármű. Valamilyen rázoomolt nézetet használnak+alap 70-es FOV, rossz ránézni.

[ Szerkesztve ]

(#263) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként engem eddig sajna nem győzött még meg a játék, folyamatosan tolom 11 óta... :(

Bankkártyával? Hát persze!

(#264) Raymond válasza sirszevenap (#263) üzenetére


Raymond
félisten

Ugyanaz mint az elozo resz?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#265) gabor222


gabor222
tag

Amúgy ha most előrendelem bárhol akkor megkapom a béta kódot, de utána lemondhatom az előrendelést minden gond nélkül, nem?

(#266) sirszevenap válasza Raymond (#264) üzenetére


sirszevenap
őstag

Sajnos semmi többet nem látok egyelőre benne...

Bankkártyával? Hát persze!

(#267) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Nah nekem USA Storeon engedte aktiválni a kódot xboxon. Már töltöm is. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#268) mettek válasza sirszevenap (#266) üzenetére


mettek
addikt

miért mit várnál tőle? beletettek egy csomó új térképet, új karaktereket, járműveket, kapott egy kis sztori módot, űrcsatát. Ennél nem nagyon tudsz többet kitalálni egy SW shooterbe szerintem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#269) sirszevenap válasza mettek (#268) üzenetére


sirszevenap
őstag

Jogos és értem is. Csak kicsit így sajnálja az ember érte a 16 ropit. Mondjuk az is lehet, ha nem csak a Naboo-t rakták volna most bele, akkor tovább fent tartotta volna az érdeklődésem. De így.. áh fene se tudja. Imádom az SW világot. Ha ez nem lenne, nem is foglalkoznék vele.

Bankkártyával? Hát persze!

(#270) laskr99


laskr99
addikt

Azonnal megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#271) IntelKiller7 válasza laskr99 (#270) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Már nem működik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#272) laskr99 válasza IntelKiller7 (#271) üzenetére


laskr99
addikt

Abban a percben kaptam ahogy kiraktam. Miért ne működne?

(#273) pohár válasza IntelKiller7 (#271) üzenetére


pohár
félisten

akkor azért nem tudom kiválasztani a Battlefront 2-t, mert nincs is a listában... :(

ja, hogy azért, mert be voltam jelentkezve, áááá...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#274) laskr99


laskr99
addikt

Most néztem megint,benne van a listábam. Jelentkezzetek ki és kijelentkezve próbáljátok. Jobbra görgetve.

(#275) Ellia válasza laskr99 (#270) üzenetére


Ellia
addikt

Próbáltam hasonlót más szöveggel miért ne alapon, csak homokórázott. Most továbbengedett, kíváncsi leszek.

(#276) IntelKiller7 válasza laskr99 (#272) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Valaki korábban már azt írta, hogy nem küldenek kódokat. Na mindegy. :)

Más:
haver nem tud Xboxon skippelni, nem mennek a gombok. Valakinek sikerült megoldani ezt a problémát?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#277) gabor222


gabor222
tag

Akik már játszanak vele: milyen lett az űrhajók irányítása? Javult az 1-hez képest?

(#278) pohár válasza Ellia (#275) üzenetére


pohár
félisten

nekem is ez volt, de 2. alkalomra elküldte már, és még abban a percben meg is küldték a kódot! :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#279) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Átírtam a szöveget és rögtön megkaptam. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#280) Rardow válasza pohár (#278) üzenetére


Rardow
csendes tag

Nekem is egyből megérkezett a kód, amint sikerült elküldenie az emailt az oldalnak. :DD

(#281) Pedro78


Pedro78
senior tag

Akkor csak nekem gondolkodik az oldal? kiraly -.-

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#282) k-adi válasza Pedro78 (#281) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem is csak tölt,..

(#283) Rardow válasza Pedro78 (#281) üzenetére


Rardow
csendes tag

Nekem is állandóan csak pörgött a töltés animáció.

Chrome-ban: Nyomj jobb klikket az oldalon -->Vizsgálat -->bejön a developer console --> "<div class="page-loader" style="display: none;"><span></span></div>" sort jelöld ki és jobb felső sarokban az element.style alatt a "display" opció elől vedd ki a pipát. Így eltűnik a töltés animáció és újra rá tudsz nyomni a gombra. Nekem így nagyjából 5-6 próbálkozás után elküldte.

Remélem segít :))

(#284) #67947008


#67947008
törölt tag

Viszlat topik. Sajnos egyaltalan nem jon be a jatek. Majd amikor bekerul ea/origin accessbe, akkor vegigjatszom a stortyt, de szamomra nagy csalodas.
Nem ereztem az SW hangulatot es nem jott be a gunplay se. :(

[ Szerkesztve ]

(#285) Pedro78


Pedro78
senior tag

ugyanaz :s

Kozben siker! Fasza hogy elment az egesz szabadnapom, masfel orat vartam az ugyfelszolgalatra, probaltam a game-co.uk oldalt, most meg ez, mire letolti mehetek aludni mert reggel melo es holnap huzos nap lesz, valszeg csak este erek haza, tehat meg holnap sem tudom elinditani...mire elinditom addigra mar lesz openbeta...fakkje

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#286) sirszevenap válasza Pedro78 (#285) üzenetére


sirszevenap
őstag

Azért remélem, hogy nem egy játékért vettél ki szabit... :U

Bankkártyával? Hát persze!

(#287) Pedro78 válasza sirszevenap (#286) üzenetére


Pedro78
senior tag

Neeeeem,abbol mar kinottem azert :D, nemetorszagban tegnap nemzeti unnep volt, nem dolgozott senki, igy nem kaptunk arut, emiatt volt szabadnapom ma.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#288) sirszevenap válasza Pedro78 (#287) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na , megnyugtattál! :DDD

Más: Na Uraim, hogy érzitek a játékot aki már próbálta?

Bankkártyával? Hát persze!

(#289) laskr99


laskr99
addikt

Sikerült mindenkinek?

(#290) Pedro78 válasza laskr99 (#289) üzenetére


Pedro78
senior tag

Jut eszembe, koszi! :)

De elobb is johetett volna az info, az ugyfelszolgalatra vartam 1 orat, utana chateltem vele felorat, kepekkel bizonygattam, hogy van preorderem bazze. :O

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#291) v!ct0y válasza laskr99 (#289) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem az origin se frissíti be magát...

(#292) pohár válasza sirszevenap (#288) üzenetére


pohár
félisten

rá kell érezni, jóval másabb, mint az első része... legalábbis első próbára

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#293) Ellia válasza laskr99 (#289) üzenetére


Ellia
addikt

Nem de ez van, max pénteken tudnék vele foglalkozni leghamarabb a közeljövőben, holnap gépközelbe se leszek. Nem is bánom, a játék megvár.

(#294) #85552128


#85552128
törölt tag

No így pár óra után:

Teljesen más a játékmenet/gunplay/karakterkezelés/képességek használata/stb. az előzőhöz képest - TELJESEN.
Naboo/Theed szar, már az alfában is látszott, hogy ez a térkép ebben a formában nem a legjobb választás.

Grafikailag nagyon túl van tolva pár effekt, a ma már szokásos Chromatic aberration, filmgrain, meg valamilyen elmosás is kikapcsolhatatlan amitől az amúgy gyönyörű grafika csak rondább lesz.
A semmiből előtűnő repkedő madársereg, és az állandóan szállingózó törmelékekből, levelekből is visszavehetnének, mert amúgy sem reális. Először jól néz ki, utána már inkább irritáló - ugyanez volt az első résszel is, a legszebb térképeknél a látvány inkább a játszhatóság rovására ment.
A már említett vibráló holoeffekt is nagyon rontani tudja az élményt: [kép] - ez így pl. nem maradhat, végére már a szemem folyt ki. Fov csúszka is mindenképp kell in-game, jelenleg cfg-ből állítható - ég és föld.
Szóval a grafikusok kicsit túlbuzgóak voltak, de ez még nem olyan nagy gond, utólag patchelhető...
A BF1-ből már ismert erős Lens flare szintű fényeffekteket sem szeretem, de azokat legalább csak bizonyos kameraállásnál látni.

Járművek/repülők vezérlése teljesen át lett dolgozva - még most sem tudom 100%-ra pontosan hogy s mint működik, de átgondoltabbnak tűnik már most, viszont itt egyelőre nem lehet CFG-vel sem FOV-ot váltani így meg nagyon rázoomolnak, kényelmetlen nézni, meg irányítani is.

Az upgradek és a gearek/karakterek variációja az amiben nagy lehetőségek vannak, konkrétan mindent (karakter, hero, jármű, fegyver) fejleszteni lehet.

Ami egy jó húzás és végre talán a killhajhászásnak is vége a feladat kárára, hogy a K/D meszűnt, nem számol halált, nem számol killt sem, "Eliminations" van, ami kill+assist.

Ha a 2015-ös bétát kéne ezzel összehasonlítani akkor viszont ez "csak" a Space combat és a tartalom miatt "nyerne", mert az tényleg jól sikerült.
Assault on Theed vs. Walker Assault on Hoth témában egyértelműen utóbbi adta át legjobban az SW hangulatot, nekem mondjuk a feladat is jobban bejött, kíváncsi vagyok hogyan lesz átdolgozva ebben. Naboo szimplán unalmas, az elején rengeteg üresjárat van, a palotában meg már nagy a fejetlenség, remélem a többi térképen jobb feladatok lesznek. Igazából alapból a térkép nemjön be, még ha az objectiven javítanak akkor se, szóval nem nagyon tudok mit gondolni, mert ilyen minden játéknál van. Nem lenne rossz dolog, ha utolsó 1-2 napra beraknának még egy térképet.

[ Szerkesztve ]

(#295) laskr99


laskr99
addikt

Látom,valaki berakta a képet innen ugyan abba a csopiba ahonnan volt :W

(#296) IntelKiller7 válasza laskr99 (#295) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én is azt néztem. Valaki megint okos akart lenni. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#297) laskr99 válasza IntelKiller7 (#296) üzenetére


laskr99
addikt

Az a lényeg ,hogy szereztem pár jó órát a PH! tagoknak. Remélem felvállalja :C

[ Szerkesztve ]

(#298) lofagi


lofagi
addikt

Néhány óra játék után, nekem az űrben játszódó harcok jönnek be a legjobban. Szerintem nagyon jól összerakták. Persze az emberek többsége még nem tudja,hogy mit kell csinálni, de az egy dolog. Majd idővel mindenki megtanulja.

Az infis résznél viszont akkora nagy eltérést én nem vettem észre az 1-hez képest. Jó persze, ha nagy lenne az eltérés akkor az lenne a baj. :D

Annyit viszont már most le tudok szögezni,hogy akinek az 1 nem tetszett azoknak ez sem fogja elnyerni a tetszését szvsz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#299) mettek válasza sirszevenap (#269) üzenetére


mettek
addikt

Max kivársz egy akciót vagy hogy bekerüljön ea accessbe 1-1.5 év múlva. Csak az a baj az SW-vel hogy jovo jabuárban már csak a keménymag fog vele jatszani, kihalnak a szerverek mert ugyis mindenki megy vissza Battlefieldezni, Codozni.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#300) VincentVG válasza #85552128 (#294) üzenetére


VincentVG
aktív tag

köszi a részletes beszámolot.
az új grafikai agyoneffektezés nem ment az FPS rovására? (frame per sec)
mi a tapasztalatod az első résszel összehasonlítva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.