Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) eeXaa válasza Gabor777 (#349) üzenetére


eeXaa
addikt

..frissits rá

(#352) Dendytv válasza Gabor777 (#349) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem az oldotta meg hogy kiléptem belőle meg vissza nekem sem volt ott de már ott van :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#353) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Párszor újraindítottam az Origint, továbbra is csak a Simset és a Fifát látom.

[ Szerkesztve ]

(#354) prokxy válasza FollowTheORI (#348) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogynem...link :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#355) Dendytv válasza Gabor777 (#353) üzenetére


Dendytv
senior tag

Indítsd a PC-t is újra xD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#356) Gabor777 válasza Dendytv (#355) üzenetére


Gabor777
aktív tag

...Oké....:D

Nem hajt a tatár. Majd egyszer megjelenik nálam is :D Az a pár perc nem oszt, nem szoroz.

(#357) po1son


po1son
addikt

Valaki volna olyan kedves, hogy a profilján kipróbálhatom a játékot?! :B
Vagy hogyan lehet szerezni még beta kulcsot, ami lehetőleg nem nagyon összeg ~500 Ft alatt?
Cserébe családi megosztást tudnék felajánlani az illetőnek az én steam profilomról, amin van 600 darab játék - link vagy esetleg 1 hónap teljes hozzáférést ehhez a steam fiókhoz link (email nélkül).
hardverpapró megbízhatóságom - 2208 pozitív

Ha hirdetésnek minősülne, akkor elnézést a topik lakoktól, csak pár órára szeretném kipróbálni, hogy érdemes-e előrendelnem. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#358) jsk válasza po1son (#357) üzenetére


jsk
senior tag

Regisztrálsz az Origin-en, és simán letöltöd a bétát. Már nem kell kulcs hozzá.

(#359) Raymond válasza po1son (#357) üzenetére


Raymond
félisten

Open Beta, bejelentkezel az Origin-be es ott van a Free Games - Demos and Betas szekcioban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#360) laskr99 válasza po1son (#357) üzenetére


laskr99
addikt

Már bárki töltheti a bétát.

(#361) po1son


po1son
addikt

Ohhh akkor elnézést az offért, köszönöm a segítséget mindenkinek! :R
Több mint 10 éve rengeteg órát raktam bele a régi részekben, jó lenne újra nosztalgiázni egy kicsikét felturbózott grafikával. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#362) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Picit talán jobb lett, mint az Alpha, gameplay terén is, de még mindig megvan az a furcsasága a játéknak, hogy olyan érzés, hogy én egyből meghalok gyorsan, akit meg én lövök az istenért sem akar meghalni hiába tunkolom... így az élmény amolyan esés kelés lesz az egészből. Ez vette el a kedvem az Alpha után is az egésztől, nem tudom az SW témán kívül ezzel hogy akarják behúzni a játékosokat tartósan. Kb a frusztrációtól az lesz pár perc után a többség gondolata, hogy uninstall. :o :(

Az űrcsata viszont jó lett szerintem, csak ezzel az alap 55-ös FOV-al borzasztóan szűk a látótér és emiatt átláthatatlan az egész... és mintha nem engedné állítani most valamiért. :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#363) gyuromoj válasza FollowTheORI (#362) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ne is mondd.
Tegnap egy tagot lőttem állandóan alig vette le a HP-ját, erre ő minden egyes alkalommal 1 hit kill. Ott egy kicsit kiégtem. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#364) Ragnar_ válasza po1son (#361) üzenetére


Ragnar_
addikt

"jó lenne újra nosztalgiázni egy kicsikét felturbózott grafikával." és a szénnébutított játékmenettel ? :) Ha a Battlefront 1-et nem próbáltad volna. Bár kétségtelen, hogy audiovizuálisan tökéletes volt az első rész is... Én is töltöm egyébként, csak nincsenek már túlzott elvárásaim.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#365) sith7


sith7
nagyúr

húúúú ... 23 percig tartott, amíg elmagyaráztam a fiamnak, hol keresse, hol és hogyan tudja letölteni, end user statement, és társai ... mondta: "apa, már tölti lefele, és kiírta, 0 H és 17 méter" :P

(#366) Ragnar_ válasza FollowTheORI (#362) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Az űrcsata viszont jó lett szerintem, csak ezzel az alap 55-ös FOV-al borzasztóan szűk a látótér és emiatt átláthatatlan az egész" Azaz az űrcsata majdnem jó lett, de nem az... ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#367) Draken


Draken
őstag

Nagyon gondolkozom, hogy előrendelem! Első részével nem volt dolgom, így teljesen újként hatna! Mik az eddigi tapasztalatok a bétával? Nálam egy g751-en futna (gtx965m), remélem, hogy gyakorlatban azért félig meddig magasabb minőségen tudnám megoldani a beállításokat!

(#368) Ragnar_ válasza gyuromoj (#363) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha az adott player magasabb lvl akkor nem lehet, hogy a perkek, meg upgradek/unlockok miatt erősebb, mint mondjuk egy friss lvl 1 player ? (Én legutóbb CoD ww2-ben jártam úgy, hogy rájöttem, hogy fegyverupgrade meg lvlup opcionális ugyan, de gyakorlatilag kihagyhatatlan. Meg lehetett duplázni egy fegyver pontosságát, meg sebzését 10-15 lvl alatt, de ugye akkor kb. ugyanazt a fegyvert kell használni x körön át. Egy lvl30 ember terminator lehet egy lvl10 átlag mezőnyben, persze skill is kell hozzá azért az upgradek mellett.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#369) Raymond


Raymond
félisten

OK, ez nekem nem jon be egyelore. A droidkent jatszas miatt a nezet amugy is fura kameras, de azon kivul a FoV allithatatlan es ami kulonosen rohejes az a folbol/kovekbol materializalodo es felszalo galambok :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#370) po1son válasza Ragnar_ (#364) üzenetére


po1son
addikt

Mindig szemeztem a mostanában behozott részekkel, de valahogy soha nem jutottam el arra a pontra, hogy ki kell próbálnom. Viszont most jelenleg megvettek kg-ra a sok gameplay és a trailer alapján, de hát ez még nem jelent semmit.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#371) Ragnar_ válasza po1son (#370) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha őszinte akarok lenni nálam a Battlefront1 tuti vétel volt addig, amíg ki nem próbáltam a bétát... Néhány dolgot azóta javítottak, pl. a powerupos járműhasználat, de ennyi playerhez szerintem kellene a tervezhetőség, squadok, kasztok (healerek supportok) stb.. (Nekem akkor lenne tuti vétel, ha legalább egy BFBC2 játékmenete lenne. Használható, átlátható minimap, squadok, választható járművek, kasztok mint support, medic, antivehicle, legalább...)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#372) laskr99


laskr99
addikt

Engem belépéskor ez fogadott 1x.

(#373) Gery9112 válasza Ragnar_ (#371) üzenetére


Gery9112
őstag

+1, megmondom őszintén nem is értem, hogy miért van itt erőltetve az, hogy nincs lőszer csak "túlmelegednek" a fegyverek...Star Wars játéktól nem idegen az, hogy kell a lőszer. Sw Battlefront 2-ben is volt ha jól emlékszem, Republic Commandóban is (hűtőcelláknak hívták vagy minek de lényegében az ammo szerepét töltötték be). De aztán lehet, hogy ez csak engem zavar ennyire.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#374) gyuromoj válasza Ragnar_ (#368) üzenetére


gyuromoj
veterán

Látod ezt nem tudom, akár ez is lehet a magyarázat.
De mind egy is, számomra elég volt ennyi a bétából.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#375) tepenzed


tepenzed
őstag

Valakinek van kedve este közösöen belecsapni a bétázásba? discordon dumálhatnánk
privi me :R

(#376) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Az előző részért kiadtam 5 eurót, szerencsére ez már többet ér, mint 5 euró..de nem 60 eurót. Sajnos az előző résznél pont akkor csöppentünk bele a játékba (2-3 hete), amikor már mindenki maxos szinten, pajzs-jetpack kombó, lehetetlen megölni az ellenfelet, és ehhez még hozzácsapódott a borzasztó játékmenet. Azt nem értem, hogy miért nem tud elhatárolódni az EA ettől az agyatlan lövölde játékmenettől. Tény és való, hogy jobbnak tűnik mint az előző rész, de ahogy fentebb is írták, egy kis "észjáték" elférne még benne. Mondjuk itt is lehet szépen flankelni, illetve ha összejöttök egy csapattal, akkor lehet nagyon jó meccseket játszani. Remélem teljes játékban folytatódik ez a tendencia. Theed nagyon jó, droidok valami eszméletlenek :D Roger-Roger...Hangulat ott van, az biztos.
A sima 10v10, amikor az artifactot kell elvinni a-ból b-be..na az borzasztó. Ott tökéletesen visszaköszön a BF1, amikor csak mész, futsz, aztán ha mákod van, eltalálsz valakit..de amúgy szitává lőnek, és nem tudod, hogy honnan.

(#377) Ragnar_ válasza Gery9112 (#373) üzenetére


Ragnar_
addikt

Gondolom, mivel nincs support kaszt így nem akarják, hogy a player esetleg kifusson a töltényből. De CoD WW2-ben pl. nem nagyon él addig az ember, hogy ellőjje az összes töltényét. (De persze ott nincs 20v20, meg kisebbek a pályák is.)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#378) Gery9112 válasza Ragnar_ (#377) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó de COD-ban nem is nagyon kell csapatban harcolni, legalábbis COD MW2-ben nem kellett. A játék jó lehet nélküle is (késő délután fogom tudni csak megnézni) csak egy kicsit még bolondította volna a játékmenetet, ha elvileg csapatmunkáért pont jár, amit beválthatsz hősre vagy spéci egységre. Legalábbis nekem az eddigi videók alapján ez jött le. Kár kihagyni a medic v. a support kasztot egy olyan játékból, ahol arra kapacitálják a játékost, hogy dolgozzatok össze a közös sikerért.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#379) Ragnar_ válasza Gery9112 (#378) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én is így gondolom, és ezért is gondoltam, hogy squadok kellenének, mert persze ha supportol, vagy medic az ember lehet úgy is, ha nincs squad, de a squadokkal átláthatóbb lenne, és ugye kissebb csoportok szétválhatnak úgy, hogy megmarad a squadban 1 support+1 medic, és a squadba spawnolás is jó szerintem az objective-es játékmódoknál főleg. De nem hinném hogy lesz ilyen akár még a következő részben is...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#380) gabor222


gabor222
tag

Én úgy tudom amikor spawnolsz akkor egy úgymond squadba dob. Általában mindig eltérő kasztokkal rendelkező embereket rak össze. Írja is, hogy ha együtt maradtok több pontot kaptok.

Azt nem tudom mi van akkor, ha 5-en ismerősök együtt léptek be.

[ Szerkesztve ]

(#381) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyennel találkozott már valaki? vagy csak engem boldogít?

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#382) k-adi válasza kisza25 (#381) üzenetére


k-adi
nagyúr

tedd fel a hiányzó DLL filet amit kér

(#383) kisza25 válasza k-adi (#382) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hónaj? :F

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#384) #85552128 válasza kisza25 (#383) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha N-es windowsod van Media Feature Pack-et rakd fel.

(#385) kisza25 válasza #85552128 (#384) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R az pont most megvolt, de nem segített :(
mondjuk most nézem, itt több is van, felteszem mind az a biztos :R

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#386) atenza válasza kisza25 (#385) üzenetére


atenza
senior tag

Nekem is ezt írja, kb 1 hetes win10 de hiába teszem fel ezt a media packet nem segít :S

[ Szerkesztve ]

(#387) kisza25 válasza atenza (#386) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szuper, már a 3. frissítést tolom rá, egyelőre nem segített egyik sem :O
na mindegyik frissítést feltoltam a linkelt oldalról és reboot, most megy köszike :R

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#388) k-adi válasza kisza25 (#383) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na elég lett nekem is a bétából, többször kipróbáltam mindent és nem győzött meg.
Se ez, se a cod ww2 open beta. Csalódás mindkettő de legalább lesz karácsonyra pénzem...

Pedig nagy volt a hype, szeretem az SW-t és tényleg sok mindent kijavítottak az előző részhez képest, ezt is elismerem...
Ez a bf2 kb. olyan, hogy az első résszel jól kiéheztettek aztán mikor eléd tesznek egy alig megrakott tányért már arra is ugrasz..,.pedig csak félig van a tányér és még férne rá desszert is.

Abban biztos vagyok így látatlanban is, hogy a single kampány szuper lesz. A grafika tényleg szép, a zenék is jók, a karakterek kinézetei részletesek és szépek, de a játékmenet ugyanaz, hamar unalmassá válik és néha esetlen is.

Closed-open beta véleményem:

STRIKE:
- A lázadóknak könnyebb a dolguk. Kezdéskor az ajtóban campelnek, utána meg mindenkit csipás lesz és a zöldes ruhájuk miatt nehéz kiszúrni őket, ellenben a fehér ruhás rohamosztagosokkal akiknek 0 esélyük van lopakodni (pl. first orderes sniper hogy támogassa a csapatát)
- A módban elérhető hősök közül egyedül a rakétás csávó jó. A lángszóró nem ér messze és lassan is sebez, a wookie meg egy vicc.. de legalább viccesen hörög.
+ A pálya viszont szép

ŰRCSATA:
- Jó lenne de nem az.. köszönhetően az alacsony FOV miatt. Így csak keszekusza az egész, totál káosz sokszor.
+ Viszont az effektek és a hangok igazi SW-sek, lehet rá élvezni

G ASSAULT:
- A legszarabb pályát rakták be. Az elején mindenki sniperkedik, a 2. fázisban meg a Palotában mindenki lő a folyosón hátha kap egy kill assist-ot....totál káosz az egész. :U
- A hősök gyengék, mármint Maul és Rey.. egyszerűen kevés a HP-juk, még úgy is hogy Rey tud blokkolni és regenerálódó élet van a játékban. Alapvetően mindkét kardos hőssel gerillázni kell, ami eléggé rontja az élményt, mert mindig parázni kell az alacsony HP miatt, így kb. mindenki bújócskázik, főleg Rey-el akinek van legit WH-ja is még. Emiatt pedig hatalmas várakozó tömeg alakul ki Maul/Rey-re, mert vagy campelnek velük vagy rögtön megdöglenek és akkor a köv. player campel vele megint x percig.... :W
+ Repülnek a madarak...a földből...felfelé...aztán hirtelen eltűnnek.... lol.

STAR CARDS:
- A legnagyobb baromság amit ki tudtak találni, de hát minden játékba kell valami, ami elb...ssza a játék balance-ot :D

ARCADE:
- senkit nem érdekel 2 kör után

Jó volt ez a closed-openbéta arra, hogy megspóroljak kb 17ezer forintot.

De a nép venni fogja, merthát SW!!!4444!
Hiába volt sokaknak csalódás az első része is...

[ Szerkesztve ]

(#389) atenza válasza kisza25 (#387) üzenetére


atenza
senior tag

A legutolsót tedd fel, ez után elindult nekem is, csak kért a win még egy újraindítást telepítés után:

Media Feature Pack for N edition of Windows 10 Version 1703 (April 2017)

[ Szerkesztve ]

(#390) kisza25 válasza atenza (#389) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már megy thx :R
eddig egy agyatlan lövölde benyomását kelti:D

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#391) gabor222 válasza kisza25 (#390) üzenetére


gabor222
tag

Ez a baj, ha agyhalottak játszanak vele :D Akkor a játék is az lesz :) Pedig nem kis ikonok jelzik, hogy mit kellene csinálni :)

(#392) jsk válasza k-adi (#388) üzenetére


jsk
senior tag

Osztom a véleményed. Az elsőbe beleöltem több száz órát, de az amiatt is volt, hogy előtte 6 évig nem multiztam. Ez most már nekem kicsit kevés. Le is töröltem. Maradok a Battlefield 1-nél. Pedig az sem atomfizika. Ennek az árából rendeltem is inkább sört a Beerside-ról :D

[ Szerkesztve ]

(#393) modern


modern
aktív tag

Üdv.
Valakinek előjött már black screen hiba?
Elindítom a játékot, fekete kép, majd mintha töltene és kilép a játékból..
Próbáltam frissiteni a vga drivert, origint, újra is telepítettem a játékot és az origint is és ugyanez :/

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#394) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

I5 2500k, 8GB ram, GTX 960 2GB
Highon megy a játék, 50-70fpsel.Durva.Optimalizálás jeles :R

(#395) nimfas válasza ProEvoFan (#394) üzenetére


nimfas
addikt

Érdekes, én is feltettem.
Az űrhajós rész tök simán fut, de a Naboo pálya az kész szaggatás.

i5 4590
8 GB
Radeon RX480 8GB

Ki érti ezt?

(#396) ChromeX


ChromeX
addikt

Az en konfigomon full grafon megy :) Nem akadás mentes (egy egy röccenés) Nagyon jól van optimalizálva.

A repülés szerintem nagyon jó. Jobb mint az első részben,(nekem. érzésre.) sokat nem tudtam nyomni mert most beszrt nem indit semmilyen jatékot.

Megveszem majd valószínűleg de nem az elején. Akcóban ez jobban megéri majd mint az első..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#397) tepenzed válasza nimfas (#395) üzenetére


tepenzed
őstag

dx12-őt nem kapcsoltad be véletlen? Ha igen, akkor rögtön ki, nekem +50 fps

(#398) nimfas válasza tepenzed (#397) üzenetére


nimfas
addikt

Naná hogy de.... :D
Köszi a tippet, ha beájult a gyerek kiprobálom.

De repülés közben nem használja ezek szerint?

(#399) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Júj ez iszonyat sz@r lett, töröltem is. Egy meccset nem volt ingerem végigjátszani...

[ Szerkesztve ]

(#400) tepenzed válasza ForRedGlory (#399) üzenetére


tepenzed
őstag

köszönjük a színvonalas hozzászólást

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.