Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) laskr99


laskr99
addikt

(#302) #85552128 válasza VincentVG (#300) üzenetére


#85552128
törölt tag

Annyira nem néztem, beállítottam mindent ultrara (AA-t kikapcsoltam, mert mégjobban elmos mindent + utólag a Post process effekteket is) és
ezen a gépen (i7 4790k+R9 Fury) ugyanúgy megvan a stabil 60 FPS FHD-n 120%-os resolution scale mellett, most még a FOV-ot is kitoltam és így még talán simábban is fut a játék (low fovon mintha kicsit akadozott volna a kamera).
BF1-től biztos, hogy kisebb a gépigénye, de az előző részétől nagyobb.
Az alfa még elég sokszor dropolt, de ez már most stabil, a végleges + új driverekkel szerintem még jobb lesz.
Szóval teljesítményben annyira nem vesz el, viszont látványban igen, mert sokkal csúnyább/elmosottabb így a játék. Mondjuk technikai bakik most is vannak, az LOD-t még finomítani kell, mert elég látványos pop-inek vannak.

Első részhez képest az űrcsata mindenképp jobb, felszíni harcnál mintha le lenne lassítva, lomhább lenne a játékmenet (még lassabb volt az alfában), meg az UI-n is lenne még mit dolgozni, mert a designos holo UI miatt mintha feladták volna a használhatóságot (fél képernyőt elfoglalja a bazi nagy holokatona, másik felére meg bekellett sűríteni a többi dolgot, úgy, hogy valami már oda sem fért csak külön kattintással lehet előhívni).

Szóval a potenciál ott van, tartalmilag odatették magukat, de most mintha a játékmenetet nem sikerült volna eltalálni és örlődnek a BF1 meg az előző rész játékmenete között.
Sok múlik azon, hogy milyen a többi térkép és mennyi változás lesz még a beta feedback alapján.

Nekem pl. az első részben ha nem is minden tetszett, de elvoltam vele az utóbbi 2 évben. Ha itt viszont Naboo alapján kéne dönteni akkor no thx.
Szerintem amúgy ezt a bétát már augusztusban megkellett volna ejteni, hogy legyen idő alakítani a játékon, mert még ha utólag sikerülne is a lényeges dolgokon változtatni addigra elég sok játékos elvész.

[ Szerkesztve ]

(#303) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Vagy velem volt a baj vagy nem tudom. 5 perc után annyira elkezdett fájni a fejem a játéktól, hogy nem igaz. Annyira nem futott szépen boxon. Jól néz ki meg minden,de csomószor húzta az effekteket a játék. Főleg lézerkardnál volt feltűnő.Mintha valami zászlóval rohangászott volna Dart Maul. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#304) #85552128 válasza IntelKiller7 (#303) üzenetére


#85552128
törölt tag

Igen, ez a fent említett túleffektezés miatt is van, meg gondolom az alacsony FOV sem segít...

(#305) Raymond válasza IntelKiller7 (#303) üzenetére


Raymond
félisten

Huzd fel a FoV-ot maximumra es jo lesz. Alacsony konzolos FoV a PC-n klasszikus fejfajos problema.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#306) IntelKiller7 válasza #85552128 (#304) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tipikus EA... csodálkoztam volna, ha normálisan adják ki, de már az aktiválásokkal is gond volt, utána a jogok elfogadásával most meg még ez is.. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#307) VincentVG válasza #85552128 (#302) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Köszi, nálam is a 60fps a cél, úgyogy ez az info megnyugtat.
Azt hiszem a kétségek ellenére előrendelem,
szerintem ha az első részbe beleraktam 100órát, akkor ebbe is vígan belemegy majd..
Az pedig nem rossz nálam :)

(#308) #85552128 válasza VincentVG (#307) üzenetére


#85552128
törölt tag

(#309) VincentVG válasza #85552128 (#308) üzenetére


VincentVG
aktív tag

FROSTBITE engine-t minden játék alá!!! :)

(csak ne úgy mint az Andromedaban... )

(#310) IntelKiller7 válasza VincentVG (#309) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Inkább normális optimalizációt minden játék alá. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#311) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Amit eddig játszottam, eddig tetszett, igaz béna vagyok. De grafika szép, jól fut a gépemen, a teljes verzió meg igen változatos lesz (remélem). Bár engem úgy is az sp érdekel inkább.

Resistencia eterna

(#312) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxon nem lehet invelni egymást? Meghívtuk egymást haverral aztán semmit nem mutat... :'D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#313) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hány GB-ot tölt az Origin? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#314) pohár válasza Bjørgersson (#313) üzenetére


pohár
félisten

22 valamennyi, számolj inkább 23-mal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#315) Bjørgersson válasza pohár (#314) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#316) pohár válasza Bjørgersson (#315) üzenetére


pohár
félisten

:R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#317) Pedro78


Pedro78
senior tag

Aki jatsza a betat pc-n az felvehetne baratlistara. Alairasban a nickem.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#318) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Na a tegnapi szenvedés után kipróbáltuk haverral a bétát. Hát...
Az alap pálya ami az E3-as videókba is volt, nem rosz, de túl sok a csiki-csukis rész. Van olyan rész ahol futsz 1,5 percig és 1 embert sem látsz. Ez elég fura. BF-ben lehet ilyeneket tapasztalni,de hát a kettő ég és föld. A benti rész viszont tetszik. Ott úgy éreztem magam mintha az első részben játszottam volna. Az tetszett.
Az erdős pálya is elég vicc. Nem láttuk sok értelmét annak a modnak sem. Minden ki össze vissza futosgál, szépnek szép, de nem a legjobb...
Az űrcsatát nem próbáltam, az hidegen hagy.

FOV-ot Xboxon nem lehet állítani, leglábbis én nem találtam rá opciót.
Volt 2-3 kör egymás után amikor nem szinkronizált a kör végén a szerverekkel és nem kapott senki sem pontot. :DDD
Ilyen hypeal így kiadni megint valamit... tipikus EA. Remélem összekapják magukat a teljes verzióra.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#319) VW válasza laskr99 (#270) üzenetére


VW
aktív tag

Működik,köszönöm! :)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#320) lofagi válasza IntelKiller7 (#318) üzenetére


lofagi
addikt

Ha a Beta nem fogott meg akkor a teljes sem fog. 1 hónap alatt nem lesz itt egetrengető változások. Ez kb szerintem a végleges verziónak a limitált változata. Nyilván más pályák más élményeket hoznak majd, de az alap koncepció úgy is ez lesz. A balancolgatás meg ezután jön majd. Ha multi miatt vennéd meg a játékot, akkor azt mondom,hogy ne tedd.

Nekem ez a játék olyan lesz, hogy el-el játszogatok majd vele, amikor mondjuk megunom a For Honort. Tökéletes kikapcsolódás, s mivel nem számolja a k/d-t sem, így az ember tényleg az élvezetre tud koncentrálni, nem a statjára. Ami szerintem óriási nagy dolog a mai statfarmolós időszakban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#321) jsk


jsk
senior tag

Hát még nekem is nyammognom kell rajta. Jelen pillanatban sajnos nem győzött meg.

(#322) IntelKiller7 válasza lofagi (#320) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Sztori nem hiszem, hogy valami nagy cucc lesz, hisz EA. :DDD
Multi miatt venném meg. Vagyis én nem, de hometársam igen. Mondjuk, ha őt leköti akkor vegye most, engem annyira nem fogott meg, hogy kifizessem a teljes árat vagy home-al a felét. Még akár mókolva sem.
Első része sem kötött le, el-el játszogattunk haverokkal aztán annyi.

Inkább előrendelem az új AC-t. Nyáron végigtoltam a 600Ft-os Unity-t, bejött. Videók alapján az új is király lesz. Remélem. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#323) k-adi válasza laskr99 (#295) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én azt néztem, hangosan fel is röhögtem rajta :D

Amúgy nekem csak úgy engedte ha átállítottam USA-ra a régiót. Mondjuk elég gáz hogy ilyen könnyen ki lehetett játszani a rendszert. Persze ez csak béta, stb.. értem én, de akkoris.

(#324) IntelKiller7 válasza k-adi (#323) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Óó pedig még mennyi mindent lehet csinálni, ha átállítod a Store-t. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#325) k-adi válasza IntelKiller7 (#324) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na mesélj, érdekelnek a lehetőségek :D

(#326) IntelKiller7 válasza k-adi (#325) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha megfelel egy 20 perc múlva leírom PM-ben. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#327) laskr99 válasza IntelKiller7 (#326) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem is küldheted :D

(#328) k-adi válasza IntelKiller7 (#326) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megvárom :D

(#329) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ment. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#330) nimfas válasza IntelKiller7 (#329) üzenetére


nimfas
addikt

Mesélj :D

(#331) atila4 válasza IntelKiller7 (#329) üzenetére


atila4
senior tag

Nekem is elküldhetnéd :R

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#332) Pedro78 válasza IntelKiller7 (#326) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem is johet. :K

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#333) Drenadar


Drenadar
veterán

Én kipróbáltam a bétát nekem kicsit unalom... :-(

Vajon lehet refundot kérni?

[ Szerkesztve ]

(#334) prokxy válasza IntelKiller7 (#324) üzenetére


prokxy
veterán

VPN? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#335) jsk


jsk
senior tag

A tegnapi élmények alapján eddig az van, hogy nem veszem meg. A grafika szép, de a sok madár, meg őszi falevél csak zavarja a játékost. Jobban szeretem a letisztult grafikát. A Maz Katanás pálya jobban bejött. A Naboon játszott játékmód nem jó. Egy Walker Assault sokkal jobb volt. A pálya min. 50%-a kihasználatlan. A közepén puffogtatunk. Beakadásos probléma is volt, oszlop és korlát közé szorultam. Nem lehet átmászni az akadályokon. A játékmód vége meg egy nagy mészárlás a palotában. Mindenki összevissza lövöldöz az ajtóban állva, hátha bead egy találatot. Írta is ki rendesen, hogy eliminated, a végén meg, hogy csak 10 kill, és 18 assist :D Azt viszont a javukra írom, hogy nem találtam K/D arányt. Hátha ez arra ösztönzi a játékost, hogy a feladatot csinálja, ne rambózzon.

A kis pálya jobban bejött, de ott csak védő oldalon játszottam. Kb. esélye sem volt a támadóknak. Az épületbe visszavonulva kb. 10-es killstreakek után tudtak kiszedni, teljes mértékben védhető az épület ajtónként 1-1 emberrel. Ma kipróbálom támadó oldalról is. Az eredeti Battlefrontban is inkább a droid run, ctf tetszett. Sokkal pörgősebb volt.

Az űrcsatához érdemben nem tudok hozzászólni, mert azt az első részben sem játszottam, és ebben sem játszanám.

(#336) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem sietik el a public béta hozzáférhetőségét, vagy valami pre-load esetleg... még mindig sehol semmi. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#337) jsk válasza FollowTheORI (#336) üzenetére


jsk
senior tag

Elvileg ma 10 órától töltheted, és már játszhatsz is. Ezek szerint rosszul tudtam?

[ Szerkesztve ]

(#338) oriic válasza FollowTheORI (#336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 6-tol indul az open beta meg egyben a letoltesi lehetoseg is.

Live-Die-Respawn

(#339) laskr99


laskr99
addikt

Vagy ott volt a trükk :D

(#340) oriic válasza oriic (#338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kevertem a zaras idejevel bocs. 10-tol toltheto a jatek.

Live-Die-Respawn

(#341) Dendytv válasza oriic (#340) üzenetére


Dendytv
senior tag

De nem még nem tölthető :O

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#342) oriic válasza Dendytv (#341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jolvan, EA megint ugyes ezek szerint.

Live-Die-Respawn

(#343) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Hol lesz tölthető egyébként? Semmi előrendelés meg ilyet nem csináltam, csak felraktam az origint, de nem látok semmit, csak a hírt a beta-ról, amiben csak megvenni lehet.

(#344) eeXaa


eeXaa
addikt

jah... már megy a hirekben hogy elérhető, oszt közben meg nem... reggel 9 et írtak, de akárhogy frissitgetem az origin appot, sehol sem látom...

(#345) Gabor777


Gabor777
aktív tag

8:00 UTC, ergo 18 perce tölthetőnek kellene lennie Originen. Elfelejtették felrakni :)
Azért a szlogen az ott van "Don't miss a single minute of action" :D

[ Szerkesztve ]

(#346) Dendytv válasza oriic (#342) üzenetére


Dendytv
senior tag

;] Ők megoldják xD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#347) eeXaa


eeXaa
addikt

ok... kint van.. tölthető.. :)

(#348) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... végre megjelent a Demo és Beta alatt és tölthető is... :D

Úgy látom 35MB/s fölé nem akar kúszni digin nálam. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#349) Gabor777 válasza eeXaa (#347) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Varázsló vagy Harry...Hol?:D Nem nagyon változott semmi Originen. Nekem továbbra is Sims és Fifa van a Demo/Beta menüpontnál.

[ Szerkesztve ]

(#350) Dendytv


Dendytv
senior tag

Nekem is ott van :C :C :R Ma nem alszunk xDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.