Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valami eszméletlenül néz ki ultrán. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#402) ForRedGlory válasza tepenzed (#400) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valami nem tetszik? Vagy csak dicserni lehet? A tied sem lett tul szinvonalas. Lehet lapozni, ha nem tetszik.

(#403) tepenzed válasza ForRedGlory (#402) üzenetére


tepenzed
őstag

nyugodj le kisfiam :D
amúgy egy fél játék alatt sokat tapasztalhattál. Biztos megérte, legalább beírthattad ezt a minőségi kritikát

[ Szerkesztve ]

(#404) ForRedGlory válasza tepenzed (#403) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem vagyok a fiad. Ketszer 5-10 perc alatt lattam, amit szerettem volna. Pont annyira bena a szememben, mint az elso resze. En nem csurgatok magam ala, ha egy jatek szep... Majd 9 honap utan Accessben ranezek. A teszteket meg vard meg, lesz pislogas.

Ahogy latom nem en vagyok az egyetlen, akinel nem jon be, szovel fogadd el szepen. Ugyanazt meg nem irom le, amit mar masok megtettek.

[ Szerkesztve ]

(#405) k-adi


k-adi
nagyúr

hajaj lesz itt moderálni való....... Q :D

(#407) Snooker


Snooker
senior tag

Azt hittem fog legalább úgy futni, mint a BF1...sajna nem...még full lowon se fut simán és úgy annyira okádékul néz ki a játék nálam, hogy még a MoH AA is szebb volt fénykorában

szerk: LOL, feljebb vettem a grafikát, és jobban fut.....

[ Szerkesztve ]

(#408) eeXaa válasza k-adi (#388) üzenetére


eeXaa
addikt

...hmm.. ez így engem se hengerelt le... szerintem inkább Lawbreakers-re költök pénzt... magasan a legjobb multi amiket próbáltam mostanság..

(#409) MK VII válasza ForRedGlory (#399) üzenetére


MK VII
veterán

Én kétszer töröltem...
Harmadszorra is esélyt adtam neki... Harmadszorra már kicsit barátságosabb, de először tényleg a hátam közepére kívántam...
Biztos nem fogom megvenni, talán majd, ha 1 dollárért szórják... Annyit megér kb.
Kampányt majd végigtolom virágbolti verzióban, többet nem érdemel..
Grafika csodálatos, bár egy kicsit idegen, hogy minden kis levél szálldogál a levegőben meg békegalambokat eregetnek... De hát ez ilyen. :)
Nyugodj meg. Nem vagy egyedül a véleményeddel. ;)

(#410) Raymond


Raymond
félisten

Nem mennek a szerverek? Nem kapcsolodik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#411) MK VII válasza Raymond (#410) üzenetére


MK VII
veterán

Az Origin b@szakodik... Nekem a kliens írta ki, hogy nincs internet kapcsolat. Közben 56 megával töltök lefele. :)

(#412) nimfas válasza MK VII (#411) üzenetére


nimfas
addikt

Akkor már a szomszédnak sincs internete! ;]

(#413) Snooker válasza Raymond (#410) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem működött az utóbbi 1 órában

(#414) #13056512


#13056512
törölt tag

A holo lens, film grain, chromatic aberration/blur effektektől nagyon csúnya a játék, ha ezeket opcionálisan ki lehet majd kapcsolni beruházok rá.

(#415) bul07


bul07
nagyúr

Szerény véleményem így pár óra után, fujj

Ugyan az mint a SW Battlefront és ugyan arra a sorsra is fog jutni, engem még egyszer nem fognak bepalizni

SW Battlefront-ot elővételbe vettem meg és 49óra játékidőm lett benne annyira bejött ;]

Ez még rosszabb is, a pálya miatt még szűkebb a tér teljesen csőszerű, a vége mikkor beszorul a pár folyosóra akkor meg már cod szintű hentelés

Fegyverek, hát vicc hogy a mesterlövész nem hogy másodikra de sokszor harmadikra se öl egyik oldalon se, teljesen egyformára van hozva minden fegyver

Űrcsata hát nem tudom, szokni kell de már most lehet látni hogy aki nem tolja sokat annak esélye se lesz, mert lesz egy két játékos aki 100 meg 100 órákat repked és azok letarolják majd egész bandát

Amúgy nálam nem volt eddig semmi hiba igaz LOW-on de fut, dél körül toltam meg most

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#416) MK VII válasza bul07 (#415) üzenetére


MK VII
veterán

"Fegyverek, hát vicc hogy a mesterlövész nem hogy másodikra de sokszor harmadikra se öl egyik oldalon se, teljesen egyformára van hozva minden fegyver"

A számból vetted ki a szót.
Tragédia, hogy mennyire nincs különbség a fegyverek közt. Illetve van, de forditva.
Távcsövessel 3x-4x testen lőttem az egyik ellenfelet, alig ment le hp-ja, erre rám fordul és egy U szöges csúzlival simán leszed 1 lövésből.. WTF??

[ Szerkesztve ]

(#417) VincentVG válasza MK VII (#409) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Hasonló érzések nálam is.
Nagyon vártam, a napokban gondolkodás nélkül elő is rendeltem volna a korábbi betaért..
De most.... 1 óra játék után tegnap abbahagytam...

Nehéz is megmondani, a sok kis apróság amit itt is írtak a többiek... Nem állt ez össze.
Az űrcsata tűnik a legerősebbnek a bétában, (bár ebben a formában (FOV+ugyetlen jatekosok (én is) = kapkodós káosz) de a "normál" pályák nagyon gyengék.

Nekem valahogy a grafika sem az igazi, lehet h a film grain és amit írtatok...de nálam per pillanat a BF1 szebb.

Ma még teszek vele egy két próbát, de messze nem az mint amikor a BF1 el volt early access és nem győztem szomorkodni, h letelt a 10 óra.

Ez így most nem győzött meg a vásárlásról :((

(#418) ProEvoFan válasza Snooker (#407) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

DX12 off.
DX11ben nyomasd, akkor jobban fut.

(#419) Ellia


Ellia
addikt

Pigeon War FTW!

Na kezdjük az elején: remélem ha már anno megvettem a Battlefront 1-et akkor hozzácsapják a pályákat... ;]

Viccet félretéve, az idegesítő effekteken kívül nagyon szép a játék és szépen is fut, bár utóbbi időben ez nagyjából igaz a frostbite játékokra (khhmmm BF1). Az animációk is jók, bár ez a FoV az őrületbe kerget. Ez a cardos rendszer a ládákkal hát érdekes - DLC elvileg nem lesz, lesznek majd ládák, egyelőre hátrányát nem éreztem. A kasztok furák, valahogy a blanace nincs meg, én heavyvel tudtam a legjobban érvényesülni, az assault csak csipeget, a sniper meg csak simogat, officer meg hátsó soros lenne, nehéz vele jól játszani elsőre. Erősebb karakterek/hősök meg talán picit gyengék - legalábbis életerőre.

Ami igazán bejött az űrben játszódó csata, na azt nagyon élveztem, nagyon tetszik.

Visszaolvasva elég sok negatívot sikerült írnom, pedig hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszett. De igen, tetszett, de akkor is sok esetben naaahhh... :/

Picit olcsóbban majd bezsákolom. Teljes áron biztos nem.

(#420) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Campaign-rol van valami pontos info, kb mennyire lesz hosszu?
(15-20 orat olvastam valahol, de a BF1 "furcsa" campaign része ovatossagra int..)

(#421) Ellia válasza VincentVG (#420) üzenetére


Ellia
addikt

Fogadni mernék inkább egy kb. 5-6 órás intenzív és jól rendezett élvezetes kampányra mint egy 15-20 órásra...

(#422) po1son


po1son
addikt

Nevetségesen rossz a játékmenet naboo-n, ezt a hős dolgot újra kéne gondolni, mert értelmét veszti a szórakozás az átlag játékosoknak, mivel egy kocka megnyerheti kb a meccset...
Példa: Palotát védjük a kis folyósokon, egyszer csak megjelenik darth maul 5-6 kill pár másodperc leforgása alatt és utána megszökik hp-t vissza tölteni. Játszottam pár meccset és ~50 fraget lehet így szerezni simán, ha ügyesen játszik vele az illető...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#423) sith7


sith7
nagyúr

10 éves fiamnak nagyon tetszik, én 1 percet nem játszottam vele, megvettem :)

(#424) Snooker válasza ProEvoFan (#418) üzenetére


Snooker
senior tag

Abban van alapból, mert Win 7-em van. De mondom, felraktam mediumra minden beállítást és szinte teljesen simán fut. Volt 1-2 alkalom, hogy beakadt 1 másodpercre teljesen, de ezt leszámítva sima.

(#425) gabor222


gabor222
tag

Nekem eddig nagyon bejön. Ha van rendes csapat akkor bármelyik oldal élvezhető. Szerintem azért a fegyverek bőven eltérnek. Az erősségük meg változni fog még. Többször is haltam már egy lövésből snipertől.

Az űrcsata tetszik a legjobban :) Pár kör után simán megszokható az irányítás, utána meg nagyon szórakoztató, ha tudod mit kell csinálni és elolvasod melyik képesség mire való.

Szerintetek karácsonyi akcióban mennyire csökkenhet le az ára? Most a legolcsóbban 12.800 ért tudnám beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#426) Snooker válasza gabor222 (#425) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem max 30%-al

(#427) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Tetszenek az űrcsaták. A földik annyira nem, az arcade meg nagyon nem. A graf utlrán volt, de memória hiánnyal kidobott az imént, szépen futott kivéve a bevezető videók, azok totál beszaggatnak. Amit észrevettem, hogy az űrhajó irányítása néha túl érzékeny lesz, néha pedig nem reagál semmit...

Resistencia eterna

(#428) MK VII válasza bagyulajuve (#427) üzenetére


MK VII
veterán

Ez a memória para havernál is előjött...
Minden meccs végén kidobta, memóriahiányra hivatkozva...
16GB ramja van és egy GTX970-e. Minden meccsről kidobta a végén.
Nekem is 16GB ramom van és 1050Ti, és egyszer sem találkoztam memóriagondokkal... Szóval elég hektikus a játék memória kezelés terén jelenleg.. :)

[ Szerkesztve ]

(#429) hibavissza


hibavissza
veterán

Pár év kihagyás után kipróbáltam ezt az fps-t. Tök jó hogy vannak ezek a béták. Így ezt sem veszem meg. :D Szánalom ez így 2017-ben. Szemtől szembe lövöm gépágyúval, szépen adja a találatot, de ő egyetlen lövéssel leszed. Mit lehet ezen élvezni?

[ Szerkesztve ]

(#430) k-adi válasza Ellia (#419) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem is a HEAVY a legjobb class jelenleg, de sniperrel is lehet csipegetni az erdős strike mapon lázadóként.. főleg mikor elejtik az erdőben az artifact-ot és próbálják felszedni - sikertelenül :D (ha az elején nem sikerül a védés az épületben, akkor érdemes hagyni őket, hogy hozzák az erdőbe - a fehér ruhájuk miatt úgyis könnyű célpontok)

Erősebb karakterek/hősök szerintem is gyengébbek, főleg a lángszórós egy kész vicc, meg a wookie is. Kb. a rakétás jumper az egyetlen jó.. viszont a jediket tényleg át kell dolgozni

(#431) po1son válasza MK VII (#428) üzenetére


po1son
addikt

Nekem is majdnem ugyanez a konfig van és én is boldogan konstatálom, hogy nálam remekül van optimizálva a játék (legfrissebb nvidia driver - win10). Tegnap kicsit meg is edzettem, mert jó szokásom szerint az asztalon még futott a World of tanks, steam, mozilla 20 ablakkal, skype és még sorolhatnám... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#432) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Engem határozottan megnyert magának a beta, tetszik, hogy ki van bővítve az idővonal, az aktív reload (aktív hűtés? :D) is jópofa lett, meg külön öröm, hogy van tps mód. Ha le lesz árazva kicsit karácsonykor, akkor lehet beszerzem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#433) Raymond válasza MK VII (#411) üzenetére


Raymond
félisten

Hagytam tegnap ota, mot probaltam es ugyanaz. Nem kapcsolodik a szeverekhez (Error 721), de minden mas mukodik beleertve az Origin-t is. Azt hiszem nekem a Beta mar veget ert :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#434) gabor222 válasza Raymond (#433) üzenetére


gabor222
tag

Próbáld meg újraindítani a modemed/routered hátha segít.

(#435) bagyulajuve válasza MK VII (#428) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak 8 giga ramom van, de ugyanúgy 970 GTX, mint ismerősödnek

Resistencia eterna

(#436) k-adi válasza Bad Pritt (#432) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igazából gyorsabban újra lehet tölteni (hűteni) a fegyvert ha felforrosítjuk és a kék sávban kattintunk, mintha nyomnánk egy sima "reload"-ot. :C

(#437) Makesz79


Makesz79
tag

Hello

Mért van az hogy tölteném a beta-t és egyszerüen egy hiba üzenet és a origin leáll....
[A hiba üzenet...]

[ Szerkesztve ]

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#438) lolal


lolal
senior tag

Hát nem tudom gyerekek , ma kb 3 órát játszottam. Szép is meg jó is , meg minden. De valahogy nem érzem ezt az instant buy érzést benne. Grafikai szempontból az I. előtt van egy lehelettel , nem is hasonlítanám mert kb felesleges , nincs nagy különbség. A hangok pazarok , az irányítás fura , net code borzalmas , a droidok szórakoztatóak , de mindent egybe vetve , ahogy feljebb írtam nem rohannék érte hanyat homlok. Lehet velem van a baj. Elővettem utána az I. et is 1 órácskára kb és talán még jobban elvoltam vele. Persze egy Black Friday leárazásnál szívesen bezsákolnám a II-t is , de súlyos tízezreket nem fogok kiadni érte az fix.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#439) kokokka válasza ProEvoFan (#418) üzenetére


kokokka
őstag

Ezt hogyan?

(#440) M@rdel válasza po1son (#431) üzenetére


M@rdel
őstag

A Bf1 beta-t is high kezdtem egy r9 380-l, megjelenés után a patch-nek köszönhetően visszacsúsztam low-ra. :)

(#441) kokokka


kokokka
őstag

Nem fut túl jól, ami sokat ront a játékélményen, de ettől függetlenül is : nem fogom megvenni. Nekem csupán egy zagyvaság az egész, grafika ide vagy oda. És még az első részt szidták sokan? Hogy ebből mi lesz, amikor kiadják a végleges verziót nem tudom, de a látottak alapján csak akkor fogok beruházni rá, ha leárazzák (méghozzá nagyon). Sajnálom, mert nagyon vártam, hisz nekem az első tetszett. Jobbra, többre számítottam, de ez hatalmas csalódás nekem....

(#442) lofagi válasza kokokka (#441) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából nem értem,hogy miért nem tetszik a 2, ha az egy tetszett. Szerintem az infis része kb ua, sőt sokkal több lehetőség van benne, mint az 1-ben. Ezzel nem azt mondom,hogy ez a BF2 mindenki számára insta báj kéne,hogy legyen, csak azt,hogy nem értem,hogy akinek az 1 tetszett annak miért nem tetszik a 2. Semmi kötekedés, tényleg érdekel,hogy miért.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#443) #85552128 válasza lofagi (#442) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Igazából nem értem,hogy miért nem tetszik a 2, ha az egy tetszett."

Pl. az, hogy a Theedes Galactic Assault k*rva nagyon gyenge a Walker Assaulthoz képest. A zene, announcer mintha nem is létezne - ezek az első részben kitűnőek voltak. Egyedül a droidok közötti banter ami jól sikerült, van pár jó beszólás.

Eleve az a térkép akkora design fail, hogy szerintem ilyen még egy Dice játékban sem volt, mintha valami effektmester kapta volna meg a mapdesign feladatkört és teleb*szta semmiből előtűnő galambokkal, meg levelekkel 'oszt ennyivel elvan intézve. Játékmenet szempontjából nagyon gyenge.
Az első stage valami hihetetlenül elvan rontva, azon minél hamarabb túl kéne lenni, tehát vagy gyorsítani kell a "walkeren" és kevesebb hp-t adni neki, vagy rövidíteni az útvonalán. De mondom WA-hoz képest ez a GA semmi.

Nálam mondjuk eleve a szemgyilkoló effektek miatt kiesett ez a béta (olyan ~15 kör assaultot mehettem), de a mostani spawn rendszer a random váltakozó emberekkel rosszabb mint az előző partner rendszer, pedig az se volt egy nagy dobás. Spawn pontot megint nem lehet választani, server browser megint nem lesz.
Nem is kell messzire menni, ott van nekik a BF1, ha az megtudja a felsorolt dolgokat kapni akkor ez miért nem ? A balanceot meg nem is említem, az még a kisebbik gond.
Trialra még befizetek és ott dől el, hogy marad e az előrendelés vagy sem, ha az okádék post process effekteket még ott sem lehet majd kikapcsolni direkt is visszamondom az origines pre-ordert és megveszem olcsóbban valami kulcsos oldaltól ha majd belerakják...

[ Szerkesztve ]

(#444) kokokka válasza lofagi (#442) üzenetére


kokokka
őstag

Az a bajom vele, hogy az egész olyan, mintha tech demónak készült volna : effektek mindenütt, szálló virágok, galambok,katyvasz. Mindeközben elvész a lényeg, a játszhatóság! Nekem az egyes bejött játszhatóság szempontjából is, ezen meg kifolyik a szemem, de nem látom az eembereket. A radar egy kuka, egyszerűen nem látni az ellenséget, csak amikor már kilőtt!!! Nem tudom, hogy van kitalálva, de az ellenfél futását egyáltalán nem jelzi, míg az első részben ehhez egy scout kellett. Az irányítása is teljesen más, mert bár ugyan oda állítottam az ingame érzékenységet, mint az egyesnél, a 400dpi-mhez ez itt tuti nem jó.
Én meg azt nem értem, hogy miért mondod : ha tetszett ez első, hogy-hogy ez meg nem. Egyáltalán nem olyan, mint az, amiben van 1100 órám!

(#445) Cydie


Cydie
csendes tag

Nem tudom mit kell elájulni. Battlefront 1 után a grafika downgrade. Az effektek számát növelték, a textúrák alacsonyabb minőségűek (gyanitom már nem scanneltek), a pop-in pedig teljesen megboritja az immerziót. Nincs meg az a Star Wars feeling sem, mint az elsőben, akár hello kitty is lehetne azt sem venném észre. Naboo első felén mire túljutunk elalszom, úgy kell fel alá rohangálni értelmetlenül, hogy találj ellenfelet. Futás pedig szörnyen lassúnak érződik (3rd person). Ambient Occlusion/árnyékolás kimondottan nem jó. Zárt térben jók a fények és az árnyék, de pl az erdős mapon nem. [link] Pár kép összehasonlitásnak. Geforce Experience nem teljes minőségben készit screenshotot. Nem tudom lehet-e állitani, ha tudtok megoldást, szóljatok. Ennek ellenére is átjön a különbség a textúrák minőségéről. A képekről mindenki vonja le maga a következtetést.

Szaby59:
Tökéletesen egyetértek, minden ponttal! Még kicsit a balance-ról: nagyon rossz, kaptam egy arany infiltrator starcardot scouthoz. EE4 is jár hozzá, mapon lathatatlan leszek, cooldown resetelodik ha ölök, nagyon OP. Nehany fegyvert meg csak a hulye hasznal annyira nem ernek semmit.

[ Szerkesztve ]

(#446) k-adi válasza #85552128 (#443) üzenetére


k-adi
nagyúr

valóban más map kellett volna GA modba, ez a Theed egy vicc

(#447) bagyulajuve válasza k-adi (#446) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ezen a pályán olyan mintha csak a droidos csapat nyerhetne. Ha velük voltam, akkor nyertünk mindig, ha a klónokkal voltam, mindig veszítettünk...

Resistencia eterna

(#448) VincentVG válasza #85552128 (#443) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Profi megfogalmazása a problémáimnak..
Jó látni, hogy nem én vagyok teljesen vak,
az első rész helyenként szebb és jobb, pedig.... voltak ott is gondok rendesen..

(#449) VincentVG válasza Cydie (#445) üzenetére


VincentVG
aktív tag

szuper összehasonlítás.
és egy kicsit szomorúbb is lettem...

(#450) gabor222 válasza bagyulajuve (#447) üzenetére


gabor222
tag

Én már kaptam ki droidként úgy, hogy a palotába se jutottunk be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.