Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Ragnar_ válasza hackeeeee (#997) üzenetére


Ragnar_
addikt

Inkább a lootboxok, mint az a gyurmagrafika... ;] És a hősöket tekintheted skinnek. Majdnem mindegy melyik hőssel mész, mindegyik op, csak máshogy néz ki. A starcardok más tészta, (de az is olyan, hogy egy op starcard meglehet elsőre játékból kifarmolva, meg 25.-re fizetve whatever...)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1002) hackeeeee válasza Ragnar_ (#1001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor max kredit, vagy valami.. És bizonyos randomban kártya.. Meg lehetne oldani szerintem, logikusan felépítve.

Véleményem szubjektív...

(#1003) Roleegsi válasza hackeeeee (#1000) üzenetére


Roleegsi
tag

Nem találok olyat. Vannak hibák, de nem írja soknál, hogy milyen program, csak számok, stb...

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#1004) Ragnar_ válasza hackeeeee (#1002) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát de a lootboxokból mindig random cuccok jönnek, ha fizet az ember, ha nem. Nem ? A lootbox vétel annyit tesz csak, hogy az illető több ládát tud nyitni. A szerencsének még mindig jelentős szerepe van, vagy csak én nem látom jól :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1005) N@idia


N@idia
őstag

Valaki tudja hogyan lehet a craft parts-ot növelni ? Mert játékkal nem igazán akar több lenni van erre valami lehetőség? Mert eddig ládákból esett csak, de elméletileg láda nélkül is minden unlockolható a kártyák feloldásához pedig az kellene....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#1006) M@rdel válasza Ragnar_ (#1004) üzenetére


M@rdel
őstag

De jól látod, meg a belgák is! :D

(#1007) Ellia válasza N@idia (#1005) üzenetére


Ellia
addikt

Milestone-ok teljesítéséért is kapsz - career fülön nézelődj miért jár.

(#1008) hackeeeee válasza Ragnar_ (#1004) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugyan úgy random cuccok jönnek, csak gyorsabban.. De a lényeg azon van, hogy semmi érdemi előnyt nem szerzel azzal, hogy veszel lootbox-ot. Remélem így már érthető, ha nem, akkor feladtam. :)

Roleegsi: Akkor passz, akkor valszeg nem appcrash miatt omlott össze a játék.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1009) Highground válasza M@rdel (#1006) üzenetére


Highground
aktív tag

:DD :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#1010) Ragnar_ válasza hackeeeee (#1008) üzenetére


Ragnar_
addikt

Persze. Ha arra gondolsz, hogy az Overwatchban csak sima cosmetic itemek vannak azok egyértelműen nincsenek hatással a játékmenetre, ezt nem is vitatom, de a BF2 lootbox vásárlás is 'csak' olyan szinten változtatja a játékmenetet, hogy a starcardok, perkek számát tudod vele növelni, az összes kifarmolt starcardot nem tudod egyszerre használni. Azaz kb. olyan, mintha lenne egy vagy több + hősöd a starcrdokkal nyújtott újabb perkek miatt, az meg már a LoL-ban se volt ördögtől való, vagy pont a Hearthstoneban sem ugye, ha nagyobb poolból lehet összeállítani egy decket, de BF2-ben... Mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1011) Ragnar_ válasza M@rdel (#1006) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ajánlom figyelmébe a belgáknak a CSGO ládanyitásokat a Youtubeon... Ott vannak csak igazán jackpotok. Persze azok cosmetic itemek, játékmenetre nincs hatásal, de ha őszinték akarunk lenni az gyakorlatilag egy félkarú rabló.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1012) hackeeeee válasza Ragnar_ (#1010) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem, mert nem csak azok vannak benne, ugyan úgy kapsz "kreditet" is, csak tök random..

A lényeg, hogy meg lehetne oldani, csak akarni kellene.. De, valszeg nem fogják akarni, mert a pénz nagy úr.

Véleményem szubjektív...

(#1013) gduck válasza hackeeeee (#1012) üzenetére


gduck
addikt

"A lényeg, hogy meg lehetne oldani, csak akarni kellene.."

Utána meg jönnének a felháborodott kommentek: "Jajj, ezért nekem keményen meg kellet dolgoznom! Aki meg most kezdi a játékot az könnyen megszerzi! Jajj, követeljetek refundot és meg ne vegyétek ezt a játékot!" :DDD

Szerintem élvezzétek a játékot és ne ezen rágódjatok még mindig ;)

[ Szerkesztve ]

(#1014) #85552128 válasza gduck (#1013) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem sem érdemes "még mindig" olyan dologról győzködni az embereket amit már a kiadó is elismert (még ha nem is igen tetszik nekik), hogy ez így SZ@R. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1015) hackeeeee válasza gduck (#1013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert most nem az van/volt? :)

Most is keményen kell(ett) dolgozni a pénzért, hogy vegyél kontentet. :)

Meglátjuk, hogyan alakítják át.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1016) #85552128


#85552128
törölt tag

(#1017) hackeeeee válasza #85552128 (#1016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ekkora népharagot... Ez nagyon kemény.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1018) Drenadar


Drenadar
veterán

lehet én vagyok maradi de sokkal jobb lenne ha valami xp-s tech tree lenne, mint ez a lootbox hülyeség...
ez pl engem egyáltalán nem motivál arra hogy menjek és játsszak még vele még többet...

(#1019) Lac-coo válasza #85552128 (#1016) üzenetére


Lac-coo
őstag

:)

(#1020) Ragnar_ válasza hackeeeee (#1017) üzenetére


Ragnar_
addikt

Két év múlva 30 euró lesz a BF3 nyitó ára, 50 pályával, és az előző 2 részt ingyenesen megkapják a vevők a BF3 mellé (+ egy bocsánat kérő levelet a BF2 lootboxokért) ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1021) hackeeeee válasza Ragnar_ (#1020) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A bocsánatkérésen már túl van az EA. :)

Véleményem szubjektív...

(#1022) gduck válasza #85552128 (#1016) üzenetére


gduck
addikt

:DDD

(#1023) gduck válasza #85552128 (#1014) üzenetére


gduck
addikt

Én se szeretek a kártyákkal bohóckodni, jobban tettszett az első részben alkalmazott módszer. Viszont egy nap alatt megszoktam, nincs vele semmi gondom. Valódi pénzt nem öltem bele, ennek ellenére szépen fejlődnek a karakterek. Elhiszem, hogy sokaknak nem tetszik, de így programozták le oszt annyi ;) Persze az is igaz, hogy nekem nem 10-20, hanem több száz óra játék lesz a multiban.

[ Szerkesztve ]

(#1024) #85552128


#85552128
törölt tag

Azt mondja már meg nekem valaki milyen "matek" ez ?

Tier2 -> Tier3 upgrade 120 kacat kell hozzá. Tier3 -> Tier4 meg már 480 kéne nekik, 4x több egyetlen szint ugrásért.
De még időtartamra se (+2 sec) jön ki, mert a lvl 1 és 3 között (ami szintén +2 sec) "csak" 240 scrapet kérnek.

#notpay2win #senseofprideandaccoplishment

[ Szerkesztve ]

(#1025) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, akinek lagol a játék.. PC-n.

Egy érdekesség, most tesztelgetem a vasat HT nélkül, vagyis csak 4 maggal, 8 szál helyett, és azt kell mondjam, hogy az űrharcnál tapasztalható mikró akadások eltűntek, ahogy kikapcsoltam a HT-t...

Esetleg aki tudja, próbálja ki..

Véleményem szubjektív...

(#1026) #85552128 válasza hackeeeee (#1025) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem HT-vel ok, viszont nincs OC, turbo se. És BF1-el is valami olyan bug volt, hogy OC+HT-vel akadozott eleinte.

[ Szerkesztve ]

(#1027) hackeeeee válasza #85552128 (#1026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Stock-ra biztos nem megyek vissza..

Most csak heccből lőttem ki a HT-t, és jobban megy a játék mint 8 szállal. Más lényegében nem változott.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1028) gduck válasza #85552128 (#1024) üzenetére


gduck
addikt

Hát ízlés kérdése! Én a +4 másodpercért nem adnék egy fityinget se, azaz ezt a kártyát tuti nem fejleszteném ;)

(#1029) #85552128 válasza gduck (#1028) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ettől még az összes többi kártyára is igaz... Az a 4 mp meg +40% időtartam, pont, hogy az első két tiernek nincs így értelme ha az utolsóval lehet elérni ekkora boostot, mert ott már +2-t nő.

[ Szerkesztve ]

(#1030) cZBc


cZBc
csendes tag

Valakinek nincs kedve közösen játszani?

(#1031) k-adi válasza cZBc (#1030) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már nincs elég játékos? ;]

(#1032) oriic válasza k-adi (#1031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről jut eszembe, szerintetek ehhez is lesz stat oldal majd?

Live-Die-Respawn

(#1033) Ragnar_ válasza k-adi (#1031) üzenetére


Ragnar_
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1034) cZBc válasza k-adi (#1031) üzenetére


cZBc
csendes tag

Nyilván nem, csak izgalmasabb lenne pár emberrel együtt, hogy ne mindenki arra rohanjon amerre áll.

(#1035) stoon válasza oriic (#1032) üzenetére


stoon
őstag

a statozással rontanak el minden játékot, ha nem mutogatnák hogy e péniszt növeljenek , elfogadhatóbb lenne a játék/ok! láthasd a sajátod azt csókolom a parti végén sem kellene mutogatni az eredményt! azis csak fórum-menőzésre való ;] :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1036) ForRedGlory válasza stoon (#1035) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En is remelem, hogy nem lesz.

(#1037) gduck válasza ForRedGlory (#1036) üzenetére


gduck
addikt

Elkezdtem ma játszani a single-playert. Vegyesek az érzelmeim. Sztori erősnek tűnik, de nekem a játék túl "steril". Na nem egy FarCry méretű területet szeretnék ( ja de), de lehetne több minden egy pályán. Ráadásul a legnehezebbre állítva is baromi könnyű. Szóval alakul ez, de talán majd a III. rész eljut odáig, hogy lesz benne egy szuper single-player ;)

[ Szerkesztve ]

(#1038) Ellia válasza gduck (#1037) üzenetére


Ellia
addikt

Hát szerintem nem erős - inkább tisztességes iparosmunka de semmi több pár jobb pillanaton kívül. Tipikus "kacsavadászat" lett.

bocs nem a nevedre akartam reflektálni... :D

[ Szerkesztve ]

(#1039) Gery9112 válasza gduck (#1037) üzenetére


Gery9112
őstag

Sajnos szerintem a sztori se valami hű de jó :(

Masszív spoiler lejjebb:

- Rengeteg a kérdőjel a sztoriban, ezt írtam is párszor.

- Az, hogy Iden és Del lánya lenne Rey...nem lenne rossz..de erre kevés esélyt látok, főleg ha a szülők kilétének felfedését az új trilógia egyik központi elemének szánják. Nem tehetik meg azt, hogy a fő sztorivonalat szétdarabolják játékokban és képregényekben és csak az tudhassa meg a teljes történetet, aki olvassa,játssza,moziban követi a Disney féle Star Wars világot.

- Operation Cinder.....tegyük fel, hogy egy vihar elpusztíthat egy bolygót (szerintem max. lakhatatlanná tudja tenni de oké...fogadjuk el) annak mi értelme volt? de úgy őszintén? Ez kb. olyan mintha a nácik lebombázták volna Berlint 1943-ban, hogy elrettentsék a szövetségeseket.....nézett volna Eisenhower, hogy wtf? :F

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1040) gabor222 válasza Ellia (#1038) üzenetére


gabor222
tag

Nekem ma már minden single FPS játékban kacsavadászat érzésem van :S pl. Titanfall 2, CoDok, ez is... A nehézség feljebb állítása is abban merül ki az ilyen játékokban, hogy kilométerekről pontosabban céloz az ellenfél. Ma már szinte csak a souls féle játékok és pár jobb rpg jelent csak kihívást.

[ Szerkesztve ]

(#1041) Drenadar válasza Gery9112 (#1039) üzenetére


Drenadar
veterán

én hiányolom, hogy nem volt benne útválasztó mint a legtöbb ilyen játékba, hanem kötelezően át kellett menni a másik oldalra... hányok ettől :|

a pályák nagyon lineárisak, a sztori harmatgyenge...

(#1042) k-adi válasza Drenadar (#1041) üzenetére


k-adi
nagyúr

szépet spoilereztél :C

(#1043) Gery9112 válasza Drenadar (#1041) üzenetére


Gery9112
őstag

és ez volt a Motive studios első játéka, jó nem tudni mennyire szólt bele a munkájukba az EA de indításként egy ennyire összecsapott, harmatgyenge, multiplayer pályáit egymás után rakosgatott 4-5 órás "kampányt" összerakni gáz. :(

DE! Jade Raymond még mindig szép.....szóval azért lehet minek örülni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1044) sith7


sith7
nagyúr

A gyémántokkal - vagy kristállyal - mit lehet csinálni ?
későbbi upgrade - hez kell ? :F

(#1045) #85552128 válasza Gery9112 (#1039) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az egyik fő írójuk (Mitch Dyer) 2 évvel ezelőtt még az ign-nél dolgozott, ő tesztelte az első részt: [link]

Szóval odaadták az egészet egy olyannak, akinek zéró írói tapasztalata volt és ez meg is látszik a végeredményen.

Amúgy: Star Wars Battlefront 2 UK sales down 60% compared to Star Wars Battlefront

Úgy látszik hatott a kritika ;] Ehhez még hozzájön, hogy a kristályokat is le kellett kapcsolni, amelyek a megjelenés után hozták volna a bevétel nagy részét, eddig elég szép kis bukta pénzügyileg...

[ Szerkesztve ]

(#1046) Gery9112 válasza #85552128 (#1045) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt nem tudtam de így már mindent értek, köszi. :R :DDD

Hát....sci-fi írónak ne menjen....vagy nem tudom mennyi esélye lesz ezek után más játéknak a sztoriját írni.

Helyes, remélem sokáig elrettentő példa lesz ez a kiadóknak és picit felrázza a milliárdoktól vérszemet kapó kapzsi kiadókat. (és alliterációnak se volt vállalhatatlan :)) )

Spoiler:

Másik kedvencem az volt, amikor Iden még a játék elején beszélget Hask-al, aki nagyon okosan megjegyzi, hogy fel kéne robbantaniuk a lázadók hajóját.
Iden erre...túl sok kérdést vetne fel..... ikszkjúzmi???!! ti vagytok a birodalom...a lázadók meg az ellenállók, akik a birodalmiak szemében a nagybetűs TERRORISTÁK...miért is lenne visszás felrobbantani a hajót?

Mindegy, kontármunka..... ennyi :C

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1047) sith7 válasza #85552128 (#1045) üzenetére


sith7
nagyúr

A hősök játék közbeni "árán" nem akarnak spórolni ? Nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem jön össze a 8000 kredit :(

(#1048) #85552128 válasza Gery9112 (#1046) üzenetére


#85552128
törölt tag

Spoiler
Meg amikor felrobbant a Death Star, 2 perc sem telt el, de a nagy lojális "Inferno" Iden már az Emperort beszéli ki a háta mögött XD Meg is jegyzi Hassk, hogy eléggé árulónak hangzol b+
Szerintem amúgy Hasskot kellett volna fő karakternek tenni, ő végig a Birodalom mellett maradt és később csatlakozott a First Orderhez is. Az ő sztorija sokkal inkább a Birodalom nézőpontjából mutatta volna be az egészet. Iden karakterét eléggé elrontották, de semmiképp nem olyan irányba vitték el mint azt eredetileg hangsúlyozták.

[ Szerkesztve ]

(#1049) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

spoiler

én végig abban bíztam, hogy Iden valami kettős ügynök lesz...

Resistencia eterna

(#1050) Gery9112 válasza bagyulajuve (#1049) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem ne vedd el az EA derék íróinak a kenyerét..... :U
Ebben a 10 szóban jobb sztori rejlik, mint amit kaptunk. :DDD

(#1048) Szaby59 : Sajnos +1...nagyon érződik szegényen, hogy azért ő a főszereplő mert most a "minden főszereplő nő" korszakot élik Hollywoodban és ezt főleg a Disney erőlteti. A másik két férfi karakter ezerszer árnyaltabb.

Mielőtt valaki félreértené nem azzal van a bajom, hogy a főszerepet nők kapják...csak legyen a karakter tisztességesen megírva és ne csak jól nézzen ki.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.