Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) RangerFox válasza Areturus (#1600) üzenetére


RangerFox
veterán

Uhh, pedig pont most akartam kérdezni, hogy Trophy Guide-ban olvasott 100-150 óra korrekt-e, míg elérem az 50-es szintet. Ezek szerint még keveset is írtak ott. :Y

(#1602) marilllyo válasza RangerFox (#1601) üzenetére


marilllyo
veterán

Ps4-re vettem. Az a baj, hogy a leveling nagyon lassan megy. Szerintem 100 óra simán van. Meg lehet nézni valahol hány óránál tartunk? A szop*s trófeákkal megvagyok szerintem. Ez a hero kill kellene még...
22 vagyok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1603) Expendable


Expendable
aktív tag

Hát nálam valami borzasztó módon fut ez a játék. Pedig sztm a hardvernek elégnek kellene lennie és elég is, mert ha normálisan fut, akkor full hd ultrán megvan 90-120fps. Viszont minden pálya elején kb 1, másfél percig játszhatatlan, 10-15 fps és darabos az egész, pedig az SSD-re tettem. Kevés lenne neki a 4GB HMB videomemória?
A másik meg, hogy láda nyitogatáskor folyamatosan újraindul a gép. Vagy ki tudok nyitni 1-2-őt és utána indul újra, vagy már az elsőnél. Egyszerűen nem értem. Minden más tökéletesen fut. Battlefield 1 is megy ezerrel, akadás mentesen. Mi nem tetszhet neki?

(#1604) gduck válasza Areturus (#1600) üzenetére


gduck
addikt

Az órát honnan tudjátok?

(#1605) stoon válasza gduck (#1604) üzenetére


stoon
őstag

Origin írja

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1606) RangerFox válasza marilllyo (#1602) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak Pc-n meg XOne-on lehet megnézni a játékidőt. Én tegnap este töltöttem le a gépre, 8-as szintű vagyok, de rengeteg dolgot lehet benne csinálni. Annyira visszaadja az egész SW feelinget, hogy az valami hihetetlen. Főleg az űrhajók. Eddig csak 2 multis játékba tettem 100 óránál többet (LoL, CSGO), nos úgy látszik, ez lesz a harmadik. :D Nagyon megfogott, én is ki akarom platizni. (Alapból nem szokásom az ilyen.)

(#1607) lanw válasza Expendable (#1603) üzenetére


lanw
aktív tag

Nem tudom mi lehet ez,Nálam ugyan ez,idáig 120-144 között volt,most ledroppol 80ig is ,és nagyon idegesítő.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#1608) marilllyo válasza RangerFox (#1606) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is platina a cél. Az első rész is 100%-on van.
Szerintem az nehezebb volt. Itt csak két szívás trófea van a hero-s 50 kill (bár szerintem már patchelték) meg az űrhajós hero vadászat. Ezeket leszámítva csak a leveling ami nagyon lassú. Szóval nem veszélyes...
Nekem cs:s volt a favorit... Na meg az 1.6. Mindkettő karcolta az 1000 órát szerintem. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1609) stoon válasza marilllyo (#1608) üzenetére


stoon
őstag

bf4 /2800 ora bf3 /2400 kb!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1610) javorszky válasza stoon (#1605) üzenetére


javorszky
tag

És hol írja?Segítenél?

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#1611) Ellia


Ellia
addikt

A leveling is fura dolog, míg GA-ban simán össze lehet hozni 10-20k pontokat bárkinek aki képest az objective-et játszani addig SA-ban 10k pontot is nehéz... Amúgy igazából sok értelme nincs a szinteknek.

javorszky: keresd meg a játékot originben, katt rá (ne indítsd el) és a jobb oldalt fogja írni.

[ Szerkesztve ]

(#1612) gduck válasza RangerFox (#1606) üzenetére


gduck
addikt

XBOX-on hol?

(#1613) stoon válasza javorszky (#1610) üzenetére


stoon
őstag

origin/saját játékok/battlefront2

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1614) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Darth Chewbacca :DDD

(#1615) stoon válasza whitezo88 (#1614) üzenetére


stoon
őstag

:C :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1616) javorszky válasza Ellia (#1611) üzenetére


javorszky
tag

Köszönöm szépen!!!
stoon:Köszönöm neked is!!!

[ Szerkesztve ]

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#1617) Ellia válasza whitezo88 (#1614) üzenetére


Ellia
addikt

Lesz itt még jarjar sith nagyúr... :D

(#1618) stoon


stoon
őstag

ma végre nyitottam egy "értelmeset" mindnek ilyennek kellene lennie! :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1619) Pro!Petya válasza stoon (#1618) üzenetére


Pro!Petya
addikt

tegnap 2x is nyitottam olyat amibe 4 duplicate volt.... megérte azért a 70 crafting parts-ért
:W
Most nem azért de miért nem upgradeli ha már egyszer megvan?!
Ez több mint kibaszás ha már a szintlépést nem teljesitményhez mérik, hanem a kibebaszott ládanyitogatáshoz!!!! Nem elég hogy kvára csak is a szerencsén mulik h szintet lépsz e de még amit nyitsz és megvan, azt is apróért váltja be. :((( :((
Hidjétek el, akik ezt a szar rendszert kitalálták biztos semmi közük a játékhoz de még csak nem is játszanak ezzel. Különben másképp lenne ez....
FCK
:(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1620) stoon válasza Pro!Petya (#1619) üzenetére


stoon
őstag

+1 engem is szétb@sz az ideg tőle! és ezért még pénzt akartak kérni! :U

nekem pl Lendo a leg fullosabb úgy hogy kb 1 percet játszottam vele és nem igazán tetszett .....de a ládákból áradt a lendo cuccok/uppok

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1621) marilllyo válasza stoon (#1620) üzenetére


marilllyo
veterán

Én deluxet vettem.. Azzal kylo meg rey is 2-2 lilával indul.

Már csak egy hero kill kell és kész a fighteres trófea :R Már nem veszek több ládát hozzá. Marad 3 kékkel a fighter.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1622) stoon


stoon
őstag

ennél a 4 arkádosnál mit/kivel kéne csinálnom esetleg melyik pályán? :R

(#1621) marilllyo : amikor vettem csak a simára volt akciós , ezért kicsit elmaradott vagyok ebben! :DDD :U

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1623) Pro!Petya válasza stoon (#1620) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én is occón vettem még megjelenéskor a cdkeys-ről asszem valami 24-26 eur + originen mikor akciós volt upgradeltem. De ez a ládanyitogatós leveling valami agyhalott szüleménye.....

assault heavy officer meg a csipás azok 20as szint környékén vannak +-2lvl .
Többnyire craftolva asszem mindegyiknél 1max 2 lila card de többnyire csak kék és zőőd.
starfighterben bomber 23as 3 lila card + pár kék (nagyon lassan jönnek a crafting partsok) fighter meg a másik az 10 és 12 körül zöldekkel azokra nem feküdtem rá.
Herokhoz nem nyultam csak amiket nyitottam ládából :DDD
23as szint közepén vagyok 68 órával köszönhetően a foshhh láda levelingnek... :((( :((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1624) Areturus válasza stoon (#1622) üzenetére


Areturus
tag

A natural leader: Tíz alkalommal ötven vagy több ellenséget kell likvidálnod egy -team battle- meccs keretei között. Indítasz egy custom arcade játékmódot, beállítasz hetvenöt pulyát és játszol (arra figyelj, hogy ne onslaught legyen). Ezt megismétled tízszer.

Quick reflexes: Nyerned kell húsz -team battle- meccset expert AI ellen. Indítasz egy custom arcade játékmódot tíz ellenféllel, hogy minél hamarabb lemenjen.

Survive the onslaught: Ugyanez mint feljebb, csak itt -onslaught- módba kell beleválasztanod.

Let the force guide you: Nyerned kell huszonöt darab -onslaught- mérkőzést egy "jó" oldalhoz tartozó hős megjátszásával halál nélkül. Itt is csak tíz botot állíts be meccsenként mivel úgy a leggyorsabb. Én a Yodát vegzáltam mert azzal volt a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#1625) Ellia


Ellia
addikt

Outpost Deltán valakinek már sikerült összekötnie a walker lábait? Próbálkoztam de egyszerűen nem tudtam olyan kis ívben kanyarodni, hogy sikerüljön az összes körön átmenni...

[ Szerkesztve ]

(#1626) kornel76


kornel76
aktív tag

Ez most igen jól sikerült menet volt.....

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#1627) marilllyo


marilllyo
veterán

49-ről 50-re mennyi xp kell?

10 órát nyomtam most a Starfighter assaultba ...csak hero vadászattal. Csupán egy szintet ugrottam. Nem volt valami kifizetődő ez a trófi az biztos. De most már hála az égnek megvan. A többi az már nem veszélyes. A level 50 elérése lesz még érdekes az biztos...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1628) RangerFox válasza marilllyo (#1627) üzenetére


RangerFox
veterán

A platináig csak ezzel fogsz játszani?

(#1629) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Űrhajós játékmódot lehet játszani split screenben, vagy itt is csak földi pályák vannak?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1630) marilllyo válasza RangerFox (#1628) üzenetére


marilllyo
veterán

Hááát! Miért? Van más ötleted? :D

Én általában csak 1 játékot játszom. Azt kihúzom ameddig van kedvem... esetleg platináig...és utána megyek másra. A műfajt is mindig variálom így nem unom meg egyiket sem.
A Horizon Zero Dawn Frozen Wilds DLC-je van befejezetlenül...
Felüdülésként gyorsan letoltam az új NFS első DLC-jét...
Shadow of Mordor két DLC-je van még hátra...

Rio__HUN psnprofiles

Most is pl. azért nyomtam folyamatosan a Starfighter Assault-ot mert egy idő után belejöttem és ráált a kezem. Ha ott félbehagyom és átmegyek másra akkor ha visszatérek újból rá kéne éreznem...
Itt volt a Shadow of Mordor is.. mire eljutottam a platináig már iszonyat jól ment a játék. Halomra daráltam az orkokat, élveztem minden percét... most (egy évre rá) elindítottam a DLc-ket, hogy azokat is végigviszem-kitrófizom... azt se tudtam mi-hol-merre.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1631) Locutus


Locutus
veterán

:D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1632) baulage


baulage
csendes tag

Nálatok hogy fut a játék PC-n a Last Jedi DLC kiadása óta?
Karácsonyra kaptam a játékot, most lenne vele időm játszani, de még a menüje is akad.
Utánaolvastam AMD meg EA fórumokon, rengeteg embernél fennáll a próbléma, de úgy látom mások vígan játszanak.

AMD FX 8350
R9 390 (driver 17.12.1, de próbáltam 17.11.1-el is, 17.12.2 állítólag nem különb)
16GB DDR3
SSD
Win 10 64bit (frissítve)

A vicc, hogy nvidia és Intel párosításnál is jelentkezik a hiba.

Fórumok itt:
EA
AMD

Videó példa gyanánt itt:
Youtube

Van ötletetek? Nálatok minden OK?

(#1633) v!ct0y válasza baulage (#1632) üzenetére


v!ct0y
veterán

windows játék módot kapcsold be ha nincs. Szerintem nekem ez oldotta meg a mikro akadásokat meg a szervereken a laggot. A tűzfalat is kinyomtam.

(#1634) baulage válasza v!ct0y (#1633) üzenetére


baulage
csendes tag

Köszi a tipped, a de Fall Creators Update-ben már eleve be van kapcsolva. Csak registry turkálással lehet kikapcsolni.

(#1635) Locutus válasza baulage (#1632) üzenetére


Locutus
veterán

Nálam teljesen hibátlanul fut, a windows turkálása nélkül is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1636) pEtii94! válasza baulage (#1632) üzenetére


pEtii94!
csendes tag

Nekem ugyanúgy fut mint előtte a leírásban látható konfiggal.

Intel i5 8600K - ASUS TUFZ370-PRO GAMING - 16 GB DDR4 2400MHz RAM - ASUS DUAL-GTX1060 6GB - 1 TB HDD - CORSAIR 450W

(#1637) FollowTheORI válasza baulage (#1634) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs bekapcsolva semmi a FCU-ba eleve... pont hogy a globális kapcsoló nincs már, hanem játékonként kell bekapcsolni, ha akarod.

Ez nem lehet probléma oka.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1638) Ellia válasza baulage (#1632) üzenetére


Ellia
addikt

A játék tök jól fut, akadasmentesen ellenben a menü mint te is írod szaggat. Nem túlzottan zavar, de szerintem ez valamilyen frostbite betegség lehet - ugyanezt csinálta bf1 alatt is jó ideig.

(#1639) #85552128 válasza baulage (#1632) üzenetére


#85552128
törölt tag

17.11.4 a legjobb a 17.12.x grafikai hibákat okoz.
Shadercachet ha kikapcsolod a driverben akkor nem fogja annyira fogni a procit töltéskor, viszont lassabban tölthet a játék emiatt.

(#1640) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

1) Hány óra a trial időtartama?
2) Lehet-e már magunktól kiválasztani, hogy konkrétan melyik mapon akarunk menni vagy csak a játékmód kiválasztás esetében kapunk szabad kezet ?

(#1641) Snooker válasza Snooker (#1640) üzenetére


Snooker
senior tag

Közben utána jártam, és választ kaptam az első kérdésemre.

(#1642) RangerFox válasza marilllyo (#1630) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát nem tudom. Így egyhuzamban letolni lv50-ig kicsit húzós, anélkül hogy mással ne játszanék. De hát mások vagyunk :D

(#1643) v!ct0y válasza Snooker (#1640) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak módot lehet választani.

(#1644) marilllyo válasza RangerFox (#1642) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja hát nem tudom még a gyakorlatban mit jelent az a lvl 50. Kiszedem belőle a többi trófeát aztán meglátom, hogy állok vele. Természetesen ha még csilliárd óra van vissza belőle akkor félre lesz téve egy darabig. Úgyis jön még hozzá pár dlc.. nem sürgős. Meg hát persze én sem vagyok időmilliomos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1645) Locutus


Locutus
veterán

Bejön bazmeg a 3x lila cardos palpatinnal, és 70-80 killel osztja le a szervert... esélye sincs senkinek ellene... Az ilyenek miatt fogok ráunni hamar erre a játékra is...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1646) v!ct0y válasza Locutus (#1645) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem ugyanazzal találkoztunk akkor. tök messziről pillanatok alatt leszedett...

(#1647) marilllyo válasza Locutus (#1645) üzenetére


marilllyo
veterán

Bizony palpatine az ha fel van húzva akkor OP.
Ps4-en is futottam bele ilyenbe. De ott még összeállt egy erősebb maul-lal meg ren-nel ...
Dózer volt...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1648) baulage válasza #85552128 (#1639) üzenetére


baulage
csendes tag

Kipróbáltam, klasszisokkal jobb lett.
Meccs elején nagyon akad, aztán egyre kevésbé, de még így is nagyon idegesítő.
Várom amíg az DICE vagy az AMD javítja a hibát.

(#1649) stoon


stoon
őstag

itt mit kéne csinálnom mert "használom" de eddig semmi biztos rosszúl csinálok valamit de mit!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1650) gduck válasza stoon (#1649) üzenetére


gduck
addikt

Használod, ellenfél fegyvere megbénul tőle és legyilkolod ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.