Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#5851) #45997568


#45997568
törölt tag

Sok a duma sapkas ;] Megmagyarazni en is meg tudom, belekotni mindenbe:P Aki nem koveti a hireket annak van izgalom, aki elolvas minden infot, annak nincs, ez mar csak ilyen :K

The Division a tarsasag miatt volt GOTY meg a kozos hangulat miatt, bar nehez lenne ezt egyeseknek elmagyarazni ;] (Ugye Dren :Y ) Persze azert ahol epulnek kozossegek ott az emberek ossze is jarnak idovel (Felsoors - Julius, rings a bell? :DDD )

Amugy miert latok csak 4 hozzaszolast mikor 5-ot ir a topikra :F :DDD

Overwatch-ozni sem jarsz fel. Szoval na! :DDD

szerk: Mindenki kapja be! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5852) Menthirist válasza #45997568 (#5851) üzenetére


Menthirist
veterán

minden nap overwatch-ozok :D Tegnap csak egy meccset toltam, mert dolgoztam este, de amúgy minden nap tolok valamennyit :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5853) Drenadar válasza Menthirist (#5852) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És az jó játék? Vagy hasonlóan goty mint a division?

(#5854) Menthirist válasza Drenadar (#5853) üzenetére


Menthirist
veterán

GOTY téren nem nyilatkozok, egészen más. Az biztos hogy egyhuzamban az ember kevesebbet tol vele átlagosan (még csak 26-27 órám van benne, de mintha már évek óta játszanám :D), de rövid csapatásokhoz szerintem király. Szóval szórakoztató, és kielégíti a kompetitív fps-ek iránti napi igényemet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5855) Plissken102 válasza Menthirist (#5848) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Szerintem az egy nagy jelenet, mikor kiderül, hogy Sansa sokkal jobb stratéga mint Jon. Persze, tele van lukkal és butasággal az epizód, de ezeket beáldozták azért, hogy a Sansa a lüke Dzsoni fölé nőhessen minden tekintetben.

Amúgy nyilván mindenki a lovagokra számított, hogy majd megmentik a csatát, csak aztán elterelték a figyelmet, ugye Sansa semmivel nem utalt rá, hogy ott vannak a közelben, semmivel nem utalt rá, hogy sikerült kapcsolatot teremtenie a Kisujjal és egyáltalán érkezőbben vannak, a csatában pedig olyan szinten megverték Dzsonit, hogy volt egy pont ami után én legalábbis azt gondoltam, hogy veszteni fog, nem menti már meg senki. Tehát az egy kisebb katarzisélmény volt, mikor végül mégis megjelentek a lovagok Sansával és a somolygó Kisujjal. Ez a része teljesen rendben van, nekem inkább az nem tetszett ahogy Dzsoniból totál hülyét csináltak. Azért ennyire nem ostoba az a karakter.

Engem most inkább csak az zavar, ami a Királyvárban történik. Úgy össze lett ott kutyulva minden mióta a szekta átvette a hatalmat, akkora lukak tátonganak mindenfelé magyarázat nélkül, hogy mostanra idegrángást kapok mikor megjelenik a színen a szektássá avanzsált királyfi például, és szomorú bűntudatos tekintettel szopatja meg az anyját például a legutóbbi epizódban, mikor megtiltja a párbaj általi igazságtételt. Erősen remélem, hogy színjáték amit művel, pláne hogy a felesége már jelezte az anyjának, hogy ő színészkedik, csakhogy a királyfi minden lépése arra utal, hogy mégis szektás. Tehát akkor mégsem az, ismerve az írók észjárását. :D Viszont akkor is az van, hogy sok-sok epizódon keresztül ott éktelenkednek a lukak a történetben, és nem értjük.

[ Szerkesztve ]

(#5856) Menthirist válasza Plissken102 (#5855) üzenetére


Menthirist
veterán

mivan? volt olyan jelenet ahol üzenetet írt "valakinek" sansa, előtte meg ahol kisujj mondta hogy a rendelkezésére áll. ne mondd már hogy semmi utalás nem volt :D Konkrétan épp csak nem mondták be :D Mondom, konkrétan már amikor megírta a levelet, lehetett tudni hogy mi lesz ebben a részben.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5857) Plissken102 válasza Menthirist (#5856) üzenetére


Plissken102
csendes tag

De volt valami kavarás, hogy nem érkezett válasz a levelére, vagy mi. Tehát hogy a lovagos project az bukó. De lehet keverem valamivel. Mindenesetre nem erőltette meg magát Sansa cica, hogy Dzsonit tájékoztassa, hogy útban van idefelé kábé az egyetlen esélyük a győzelemre. Itt van is most egy luk is a sztoriban, mert utólag legalább Dzsonnak és Tormundnak elő kellene szednie Sansát, hogy mégis ezt hogy képzelte. Néhány ezren belehaltak abba, hogy a bőrükre taktikázott.

(#5858) Menthirist válasza Plissken102 (#5857) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem volt semmi ilyen. Sansa papírt kért hogy üzenetet küldhessen. Ennyi történt. Az pedig a hülyeségek közé tartozott, hogy nem tájékoztatta az ötletéről John-t, illetve hogy a boltonoknál senkinek nem tűnt fel, hogy közeledik egy sereg. Ez egyike volt azoknak a butaságoknak, amik ebben a részben voltak, és emiatt sem tetszett ez a rész.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5859) Drenadar válasza Menthirist (#5858) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és amikor végignézték, hogy bekerítsék őket? :(

+az az óriás... mint egy nagy bébi... nem sokat csinált, pedig lehetősége bőven lett volna... pl beugorhatott volna a tömegbe pogózni...

(#5860) Plissken102 válasza Menthirist (#5858) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Az egészet megúszhatták volna, ha 1 körrel korábban Sansa nem zavarja el a Kisujjat a lovagjaival. De az túl egyszerű lett volna forgatókönyvileg gondolom, ezért kellett a kavarás, hogy a lovagok úgy essenek be az ablakon. Szóval belegondolva Sansa végül is ugyanolyan hülye, mint Jon. Először nem gondolkodik előre, és elzavarja Kisujjt. Utána mégis hívja, de nem szól Jonnak, mert hogy majd ő taktikázik ám, és majd ő tudja mikor kell elárulni mi van a tarsolyában. Legvégül pedig megöleti a sereg felét, mire hajlandó beavatkozni. Erre rátesznek Jonék azzal, hogy mindezt meg sem említik neki. Én azért adtam volna neki egy pofont vaskesztyűvel. Mondjuk utána a Kisujjék felkoncolnak. :D

Bekerítés: jah, ez a csata olyan hülyén lett megtervezve elejétől a végéig, hogy azt kell hinnem valami nő agyalta ki. A több méter magas hullahegy is erős túlzás, ami csak azért kellett, hogy ne legyen erőltetett, hogy 360 fokban keríti be őket egy pajzsos sereg. A pajzsos-lándzsás boltonok is erőltetett, mert az északi családoktól teljesen idegen ez az ókori görögöket idéző falanx. A csata minden ízében baromság lényegében, érződik hogy nem volt szempont, hogy a reális csatát hozzanak össze. Eleve a rohamozó Dzsoniék ellen a falanxot kellett volna küldeni, a lovasságukkal meg oldalba kapni az egészet. De én ezt meg is bocsátom, ahhoz képest messze többet raktak le az asztalra, hogy az 1. évadban még az egészet elintézték annyival, hogy megérkeztek a csatából egy győztünk felkiáltással.

[ Szerkesztve ]

(#5861) #45997568


#45997568
törölt tag

Aki hangolodna az evadzaro GoTY-ra

WarPIGS!

(#5862) #45997568 válasza #45997568 (#5861) üzenetére


#45997568
törölt tag

Yes!! :)

Jo resz volt, lesz itt ereszd el a hajam majd. ;]

Lehetoleg ne spoilerezzen senki meg par napig ide egyik reszbol sem, vannak akik csak most kezdik el a 6-ik evadot.

Cool a resz, tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#5863) Drenadar válasza #45997568 (#5862) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Sztem már eleget spoilereztünk, aki meg nem nézi meg is érdemli...

(#5864) #45997568 válasza Drenadar (#5863) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nagyon jo kis cucc volt ez, este megnezem meg egyszer :D

(#5865) ttamashu válasza Drenadar (#5863) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Egy napig is nehéz elkerülni a spoilereket, aki most kezdi az évadot annak kb. lehetetlen.

Tea az élet!

(#5866) Drenadar válasza ttamashu (#5865) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Már lement az összes rész. Ez már nem számít spoilernek...

(#5867) #45997568 válasza Drenadar (#5866) üzenetére


#45997568
törölt tag

De lehetunk tekintettel masokra, nem? ;)

(#5868) Menthirist válasza Drenadar (#5866) üzenetére


Menthirist
veterán

viszont én csak este nézem meg az utolsót :) Még egy kicsit bírjátok ki :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5869) Drenadar válasza Menthirist (#5868) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azt még én sem láttam. Sztem egy spoiler 2 hétig az... Utána már lényegtelen. Aki kivarja hogy egy sorozatot majd akkor nézi meg mikor már kaszálták az vállalja azt is hogy fog olvasni róla spoilert...

(#5870) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

A 9gag-en már reggel 7-kor belefutottam spoilerbe :D Még szerencse, hogy már nem követem a sorozatot. Amúgy az újabb könyv megjelent már magyarul? Én ott tartottam, hogy havasjont megbökdösték.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#5871) duvi válasza #45997568 (#5867) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi rupsz :K :R
(Én mindig egyben nézem a teljes évadot, miután leadták az uccsó részt)

(#5872) #45997568 válasza duvi (#5871) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nincs mit, tudom hogy Te egybenezed, ezert is hanyagolom :)

Egy szot mondok: Awesome! :)

Nagyon jo resz volt szerintem, vegre :)

(#5873) Menthirist válasza #45997568 (#5872) üzenetére


Menthirist
veterán

Neked már az előző is mintent elsöprő GOTY 10/10/50k ember rész volt, szóval nem tudom mi ez a "végre" :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5874) #45997568 válasza Menthirist (#5873) üzenetére


#45997568
törölt tag

Az elozo meg mindig 10/10, de biztos tobb 10k (millio) ember vs sapis eseteben a sapisra figyelunk oda ;)

IMDB, 100k szavazat :U :C

Utolso resz 20k szavazat 10/10 :B

Azert mert par embernek nem tetszik annyira vagy direkt fikazza... erted... :)

[ Szerkesztve ]

(#5875) Menthirist válasza #45997568 (#5874) üzenetére


Menthirist
veterán

Meg is van a véleményem a szavazókról, mikor ennél jóval jobb részek, sorozatok és filmek nem kapnak ilyen pontokat.
No meg mivel szép és jó és kumbaya lett, ezért nem kapott egyeseket sem, mint pl a Red Wedding rész, amiben vagy ezer elkeseredett tini lepontozta a részt, mert meghalt a szíve szerelme. Pedig az 10x ilyen rész volt. Itt mindenki szíve választottja életben maradt, nem taposott szívekbe, semmi meglepő fordulat. Polkorrekt rész volt.

The hype is strong with this one.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5876) Szőrös  válasza duvi (#5871) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én meg ugye várom a könyvet ami viszont késiiiik :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5877) duvi válasza Szőrös  (#5876) üzenetére


duvi
nagyúr

Na az is érdekes történet lesz! Hamarabb készült el a film, mint a könyvsorozat következő része. Mostantól ki írja a storyt? George R. R. Martin vagy a HBO :F

(#5878) #45997568 válasza duvi (#5877) üzenetére


#45997568
törölt tag

A fo torteneti szal megvan, D&D es GRRM leulltek es atbeszeltek az egeszet a vegeig. D&D meg tudja csinalni a sorozatot aminek a vegkifejlete ugyanaz, de az oda vezeto ut lehet mas nemileg, ezert is a sorozat egy alternativ GoT.

Nezzetek mar meg a reszeket es mondjatok el milyen szerintetek azon kivul hogy Qrva jo :)

(#5879) duvi válasza #45997568 (#5878) üzenetére


duvi
nagyúr

Már nem sokat kell kibírnom és nézhetem. Ettől függetlenül már előre mondhatom, hogy "Qrva jo". A részleteket majd utána :DDD

(#5880) Szőrös 


Szőrös 
veterán

GoT Telltale játékot valaki próbálta? Érdemes belevágni?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5881) #45997568


#45997568
törölt tag

Az utolso ket resz lenyegeben meg az evad meg az egesz sorozat:

(#5882) Plissken102 válasza Szőrös  (#5880) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Nagyon nagyon jó az a játék. Csak a legvége zavaros, mert nem hogy nem zárják le normálisan, de valagnyi cliffhangert hagynak benne, mintha lenne még 1-2 epizód hátra. Csak nincs. Ez ne tántorítson el, nagyon jó a sztori, tele durva drámával.

(#5883) Menthirist válasza #45997568 (#5881) üzenetére


Menthirist
veterán

Na ez a rész már mindjárt jobb volt, ez végre felpiszkált hogy mégis kíváncsi leszek a következő évadra. Kellő tempóban húzták le a szereplőket, bár már megint Liam Cunningham és a mormont kislány volt az, aki lejátszott mindenkit a vászonról :) A királyváras ág így érdekesebb lesz, amikor pedig a vérben úszó Lyanna-t mutatták, már azonnal lehetett tudni hogy miről is lesz szó :)
Mindegy, ez így legalább felhozta egy kicsit az évadot, ennek adok egy 9/10-et. Az évadra meg mondjuk egy 7.5/10-et, szvsz a hat évad közül ez volt az eddigi leggyengébb, a többi mind 8.5-9 felett volt nálam (és egyedül a harmadik évad, élén a red wedding-gel volt nálam 10/10 eddig). De én nem osztogatom olyan bőszen a full pontszámokat mint egyesek ;]

torz on borz: én nagyon bírtam a Telltale féle GoT-ot. Kellően hozta azt amit a sorozat jobb évadai, és a vége sem hazudtolja meg magát :) Elég annyit mondanom, hogy a hat chapterből az első hármat egy karácsonyi szünetben csináltam meg, egyet-egyet egy nap. Aztán visszamentem az albiba az ünnepek után, nekiestem délután a negyediknek. Este 11 körül az ötödiknek. Hajnalban meg végképp nem bírtam és megcsináltam a hatodikat is :D Szóval az úgy behúzott :D Amúgy nagyon várom a második évadot, mert baromira tetszett az első.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5884) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Köszi, akkor azoknak is nekiesek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5885) Plissken102 válasza Menthirist (#5883) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Az a része egy hatalmas luk maradt számomra, hogy most akkor a Margaery és a királyfi mit akartak kezdeni a helyzettel. Margaery eljátszotta, hogy megtért, ezt tudjuk, legvégén is elárulja magát mikor halálfélelmében elkövet egy vaskos istenkáromlást. Csak közben meggyőzte a férjét, a királyfit, hogy ő is térjen meg. De ha Margaery csak színleg tért meg a szektához, akkor a királyfinak is ez egy színjáték lett volna, csakhogy annyira nem volt az, hogy az anyjával a legvégén teljesen kibaszott volna, tulajdonképpen ő hajszolta bele a végső tervbe. Tehát akkor most a királyfi megtért vagy sem, és mi volt a terve? Ugyanez a Lorassal. Neki is kényszerből kellett megtérnie, viszont a végén olyan simán mondja fel a bűnbánó szöveget és olyan simán hagyja hogy összevagdossák, hogy úgy néz őszintén megtért. De mi volt Margaery és a királyfi terve arra nézve, hogy kibasznak a végén a főverébbel, és megmentik a birodalmat? Volt egyáltalán ilyen terv? Én vártam, mert nem lehetett az a perspektíva, hogy most aztán örökre szektások maradnak. Tehát most nem tudom hány epizódon keresztül felépítették ezt a szektás történetet, benne a királyi családdal, Margaery nem tudom hány részen keresztül készül valamire, téríti a testvérét, a férjét, és amikor azt várnám, hogy ebből kisül valami, akkor jön Cersei, és rövidre zárja. Most én fantáziáltam bele túl sokat, vagy valóban maradt itt egy luk?

Az epizód többi része természetesen zsebre vágott, együtt ordítottam a king in the north-ot és együtt szálltam hajóra a déliekkel. Illetve Cersei ebben a fekete szerelésben egy igazi boszorkányistennő. Gyakorlatilag mint egy varjú rátelepszik a halott birodalomra. :)

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#5886) Drenadar válasza Plissken102 (#5885) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nah ez viszont már spoilerezés...

szívesenválaszolnék a kérdésedre, de inkább nem... vagyis de:

Margery mit akart? Nézd meg újra a 9. részt. Vagy gondold át, hogy mik voltak benne, amiben ott lehetett Margery keze is... ennyi.

(#5887) Plissken102 válasza Drenadar (#5886) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Nem tudom mit akart azon kívül, hogy elhiteti a Főmadárral, hogy áttértek, és az öreg elengedi a Lorast. Ebbe a tervbe már nem nagyon fért bele, hogy a királyfit is megtéríti. Ez nem volt szükséges, bár oké a Főveréb örül neki. De ha az a cél, hogy ne legyen vérontás, akkor térítés nélkül is meggyőzheti a királyt, hogy éppen akcióban van és nyugi legyen amíg a Loras ki nem szabadul. Plusz a királyfi megszivatta az anyját azzal, hogy betiltotta a párbaj általi igazságtételt. Ha ez még mindig az elterelés része, tehát a Főrigót akarja ezzel megtéveszteni, akkor le kellett volna kommunikálni a nézőknek, hogy ez egy trükk. Vagy a végén elárulni, hogy ez egy trükk. Tehát itt egy csavarra számítottam, amiben kiderül hogy ügyesen összejátszottak Margaery meg a király.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#5888) Menthirist válasza Plissken102 (#5885) üzenetére


Menthirist
veterán

erre inkább pm-ben megy a válasz, ne spoilerezzünk többet (vagy akár töröltethetik is a fentieket)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5889) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Oké, sorry morry.

(#5890) #45997568


#45997568
törölt tag

:O :((( :O :((( :O :((( :O :((( :O :((( :O :(((

Gyermek es felnott korom legmeghatarozobb filmjeit csinalta Terrence-val, R.I.P. Oreg medve.

Egy kis emlekezteto :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5891) Menthirist válasza #45997568 (#5890) üzenetére


Menthirist
veterán

Mondjuk én nem voltam nagy rajongója, de mindenképp filmtörténet szempontjából meghatározó ember távozott. A 86 év azért szép kor, teljes élet.

#5893: én is több filmjüket sokszor láttam, de messze nem láttam mindet (és nem is éreztem a szükségét megnézni mindet). Baromi sok filmjük volt, ehhez képest nekem az a kb 10 elég volt, amit rongyosra néztem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5892) duvi válasza #45997568 (#5890) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem is gyerekkorom nagy kedvence volt. Nyugodjék békében :(

(#5893) #45997568 válasza Menthirist (#5891) üzenetére


#45997568
törölt tag

Most mar mindent ertek ;)

A legnagyobb ajandek amit kaptam toluk az a merhetetlen sok rohoges, hogy akar 20-30adjara is kepes voltam/vagyok megnezni barmelyik filmjuket ugyanolyan orommel mintha eloszorre latnam :C

(#5894) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Olasz-spanyol meccs alatt halt meg szegény. Biztos nézte. Hacsak nem feküdt betegen.

(#5895) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#5890) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát végleg elfogyott a pisztácia... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5896) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#5895) üzenetére


Szőrös 
veterán

Meg a hagymás bab és a puffin se ad már mindent lebíró akaratot. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5897) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Jaj annak a fejre szerelhető cuccnak mi is a neve, ami átveszi a joystickon a nézelődés szerepét? Tehát hogy ne kelljen gombokkal szórakoznom, ha repülés közben oldalra szeretnék nézni, hanem elég a fejemet elfordítani.

(#5898) Menthirist válasza Plissken102 (#5897) üzenetére


Menthirist
veterán

trackIR?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#5899) Nathan Boggs válasza Menthirist (#5898) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ú, egy ideje már nézegetem, valószínűleg be fogok szerezni egyet :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#5900) macy válasza Nathan Boggs (#5899) üzenetére


macy
addikt

Érdemes, nagyon jó, főleg repülő szimulátoroknál. Bár én használom autós szimekhez is. Nem tudom a cicizen mennyire támogatja, mikor utoljára próbáltam a karakter fordította ugyan a fejét, de nem a sisakkal együtt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.