Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#5885) Plissken102 válasza Menthirist (#5883) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Az a része egy hatalmas luk maradt számomra, hogy most akkor a Margaery és a királyfi mit akartak kezdeni a helyzettel. Margaery eljátszotta, hogy megtért, ezt tudjuk, legvégén is elárulja magát mikor halálfélelmében elkövet egy vaskos istenkáromlást. Csak közben meggyőzte a férjét, a királyfit, hogy ő is térjen meg. De ha Margaery csak színleg tért meg a szektához, akkor a királyfinak is ez egy színjáték lett volna, csakhogy annyira nem volt az, hogy az anyjával a legvégén teljesen kibaszott volna, tulajdonképpen ő hajszolta bele a végső tervbe. Tehát akkor most a királyfi megtért vagy sem, és mi volt a terve? Ugyanez a Lorassal. Neki is kényszerből kellett megtérnie, viszont a végén olyan simán mondja fel a bűnbánó szöveget és olyan simán hagyja hogy összevagdossák, hogy úgy néz őszintén megtért. De mi volt Margaery és a királyfi terve arra nézve, hogy kibasznak a végén a főverébbel, és megmentik a birodalmat? Volt egyáltalán ilyen terv? Én vártam, mert nem lehetett az a perspektíva, hogy most aztán örökre szektások maradnak. Tehát most nem tudom hány epizódon keresztül felépítették ezt a szektás történetet, benne a királyi családdal, Margaery nem tudom hány részen keresztül készül valamire, téríti a testvérét, a férjét, és amikor azt várnám, hogy ebből kisül valami, akkor jön Cersei, és rövidre zárja. Most én fantáziáltam bele túl sokat, vagy valóban maradt itt egy luk?

Az epizód többi része természetesen zsebre vágott, együtt ordítottam a king in the north-ot és együtt szálltam hajóra a déliekkel. Illetve Cersei ebben a fekete szerelésben egy igazi boszorkányistennő. Gyakorlatilag mint egy varjú rátelepszik a halott birodalomra. :)

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.