Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#6151) #45997568 válasza Drenadar (#6150) üzenetére


#45997568
törölt tag

Eloszor en is azt akartam, ami most van az nagyon jol kizarja a zajokat, Beyerdynamic DT 770 PRO, studio fules, eszmeletlen ahogy szol, nekem ez valt be, ocsemnek is ilyen van, paromnak MMX2 mikivel.

Egyeni preferenciak szoktak donteni, nekem az nagyon durvan ut, persze ASUS STX-el hajtom meg hogy azon a vegen is jo legyen a hangzas.

Nekem ez igy eszmeletlen jol szol, biztos van meg jo par remek fules, valogass :D

(#6152) Drenadar válasza #45997568 (#6151) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

látom szövegértés nem megy :) Nem kell újabb füles, ez sincs fél éves sem.

Nekem pl nem feltétel, hogy zárt füles legyen, van pl hogy a nyíltnak jobb a hangja.
(itt nincs pl lakásfelújítás ami indokolná, hogy nagyon ki kelljen zárni a külvilágot, és ha szól benne, akkor hiába beszél hozzám valaki, úgy se hallom)

(#6153) #45997568 válasza Drenadar (#6152) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tokeletesen jol megy, erre valaszoltam: "és melyik füles a jó szerinted?" attol tekintsunk el hogy és-el nem kezdunk mondatot ;]

Nem mondtam sehol hogy vegyel barmit is :C

[ Szerkesztve ]

(#6154) David75 válasza Drenadar (#6150) üzenetére


David75
őstag

Ultimate Ears UE900 vagy Shure se535 előbbim van, valami elképesztő. Csak ajánlani tudom. link

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6155) Menthirist válasza David75 (#6154) üzenetére


Menthirist
veterán

400 dolcsi? :D Lol... :)

Én maradok a shure-hoz képest is harmad, majdnem negyed áron vett Audio Technica ATH-M50-esemnél :) Erről sem tudott senki sem mondani bármi rosszabbat annál hogy fantasztikus :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6156) ttamashu válasza David75 (#6154) üzenetére


ttamashu
aktív tag

400 dolcsis fülhallgató? El is mosogat :D?

Tea az élet!

(#6157) David75 válasza ttamashu (#6156) üzenetére


David75
őstag

Egyszerre négy "microdriver" van benne fülenként. Minden hangszert külön lehet hallani eszméletlen tisztán. És kb akkora hangtér van, hogy bizonyos hangok kb úgy hangzanak mintha 5-10 méterre szólnának. Külön eszméletlen jó benne, hogy a kábel cserélhető, tehát nem az a sorsa mint általában, hogy fél-egyév után megszakad a szál a kábelben és akkor baszakodok a garanciával, hanem csak cserélem. Adnak is hozzá két kábelt, amit nem használok :D :D mert a shure se 215 kábele mint hangzásban mint kényelemben köröket ver rá. link

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6158) #45997568


#45997568
törölt tag

Duvi mesterrel mentunk par kort, szerelgetem fel a GotY hero-mat, eleg laza a jatek, szoval csapatot epitunk ujra, tessek szepen jonni :)

A 1080-at tekertem most, 2100-as GPU, 11k-s memorian megy 45C-on 2-3 oranyi Division-on, eszmeletlenul mas mint korabban, eddig a legjobb kartyam, az hetszentseg :K

(#6159) Menthirist válasza #45997568 (#6158) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem tegnap már megvolt az első nagyobb b*szakodásom az nv driverrel, nem volt hajlandó ugyanis idle-ben visszavenni a P0 state-ből, ami miatt viszont hol bekapcsolt a venti, hol nem (elvégre 100%-os órajelen ment a vga még desktopon is). Nevetséges hogy egy külső programmal (nvinspector) kellett force-olnom a multi monitor energy saving-et, illetve hogy 50%-os gpu felett méltóztasson P state-et váltani.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6160) #45997568 válasza Menthirist (#6159) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nekem nincs semmi ilyesmi, az elejen mokazott aztan ennyi, megy mint az alom, maradjon is igy.

The Division csapattagok kerestetnek, Duvi mester allandoan online :)

szerk: a venti problemaval vegkepp nem tudok azonosulni ;]

[ Szerkesztve ]

(#6161) Menthirist válasza #45997568 (#6160) üzenetére


Menthirist
veterán

persze hogy nem, mert neked folyamatosan járnia kell a ventinek meg a pumpának ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6162) #45997568 válasza Menthirist (#6161) üzenetére


#45997568
törölt tag

Elarulom a kulcsszot, PWM ;]

(#6163) Menthirist válasza #45997568 (#6162) üzenetére


Menthirist
veterán

a PWM nem egyenlő azzal hogy nem pörög sem a venti, sem a pumpa :) Nekem is pwm-es minden venti a gépben, sőt mivel egy Grid+-al vezérlem őket, akár ki is kapcsolhatom őket. Viszont nálam a házventik, a vga és a táp ventijei konkrétan nem moccannak egy fokot sem idle-ben :) Csak a prociventi és egyetlen 14-es ultra halk házventi pörög nyugdíjas párszázas tempón, semmi más. Mondom, konkrétan a hangfalam alapzaja (minimál búgása) hangosabb mint a gépem idle-ben, és ehhez képest a konyhából beszűrődő hűtőnek és a zajszigetelt ablakon át kintről bejövő forgalom hangja is nagyobb :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6164) David75 válasza #45997568 (#6158) üzenetére


David75
őstag

Én hétvégén ráérek, két hét alatt felhúztam a karaktert 205-re. Hétvégéig még megpróbálok erősíteni.

Kérdés, ruhákba rakhatós socket cuccokat hol lehet szerezni? Nekem lilánál jobb nincs, ugyan ez fegyver modoknál... Pedig underground-ra az ammo cap-et felkéne húzni kegyetlenül vagy kell egy kispisztoly 100k+ dps-el. :D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6165) duvi válasza David75 (#6164) üzenetére


duvi
nagyúr

Bázison vannak 32-es gear mod receptek. Félúton lefelé, az első szinten tudod megvenni a vendornál. Ugyanitt találsz 31-es weapon mod recepteket is. Ezeken kívül DZ vendoroknál hetente változik a kínálat, de oda DZ szint és pénz is kell a vásárláshoz. UG óta bőven 100K dps fölötti pisztolyok esnek. Akár UG szintlépéses csomagból.Egyeztessünk időpontot és futunk egy pár kétfázisu hardot, nehezítésekkel. Másik lehetőség jobb cuccokra a heti HVT-k. Persze ezekhez 3-4 fős party kell, mert egyedül nem mennek le.

[ Szerkesztve ]

(#6166) Menthirist


Menthirist
veterán

Call of Duty Modern Warfare (2007 :D), 3840 x 2160 @ max, 4x AA mellett 280-300 fps :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6167) Drenadar válasza Menthirist (#6166) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

bezzeg a CoD-1ben console parancs nélkül alig lenne 1FPS-ed :D

(#6168) David75 válasza duvi (#6165) üzenetére


David75
őstag

Köszi ránézek.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6169) #45997568 válasza duvi (#6165) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ma szereztem 2 sealed chest-et, nem kiforgattak belole... :((( ez mar 3 eddig amit kiszedtek belolem :((

Holnap rendelem a moncsit is, aztan remelem lesz kis aktivitas es akkor lesz csapat is mert ez igy nem palya :D

(#6170) duvi válasza #45997568 (#6169) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry, ma nem tudtam jönni, de holnap este leszek, ha minden jól megy :K

[ Szerkesztve ]

(#6171) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Mutatom a technikai evolúciómat. Tegnap akartam, csak kiderült, hogy az újratölthető elemeim nem hajlandóak újratöltődni. Régi használtam a fényképezőt. Kicipeltem az eszközeimet a kerti rozsdás asztalra, hogy jobbak legyenek a fényviszonyok, végén jöttem rá hogy ha vakut használok, akkor tökmindegy. Semmi baj, az első képeken még nem használtam vakut, olyanok is lettek. :D

Szóval ez a régi kártyám. Valami Asus 4870 vagy ilyesmi néven fut, nem tudom már, a lényeg hogy 2009 magasságában vettem, és akkor is közép-alsó kategóriának számított. Decemberben még használtam. :D A ventit a régi gépem processzoráról ragasztottam rá, ezzel 2 évig döcögött, tehát úgy nézzetek rá, hogyebben az állapotban 2 évig bírta. :D

(#6172) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Aztán jött gyps decemberben, hogy a régi kártyáját elpasszolná nekem, januárban kedvezményesen megvettem tőle. Ez egy Radeon HD 5870-es nagyon jó kis kártya, így néz ki most a tartalék egységem a régi alaplappal, benne gyps kártyájával. Ha valami gebasz történne a mostani szerkezettel, ez egy remek mentőcsónak-konfig. Ez a képem nem sikerült túl jól, és a dizájn is olyan jó falusias. :D

(#6173) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Na és akkor van a mostani, ehhez pedig rupszé a dicsőség, aki egyszer csak rám levelezett, hogy lecserélték az öccse konfigját, és mit szólnék hozzá, ha csak úgy hozzám csapná az alaplap-proci-videokártya-ram kombót belőle. Hát mondanom sem kell, hogy eltátottam a számat, mert ilyen fejlesztést én karácsonyig nem is reméltem.

2012-es konfig, nagyon jó kis alaplap, 6 magos proci, 12 giga ram, a videokártya típusa is ott van. Mindenre jó ez a konfig, a legújabb játékok mind futnak rajta közepes beállításokkal minimum. Verzum a mostani formájában játszható, bár döcögősen, szerintem a Squadron42 ezerszer optimalizáltabb lesz és biztosan futni fog rajta tisztességesen. Egyébként a 2012-es videokártya és a 2009-es gyps kártya szinte azonos erőt képviselnek, szóval gyps kártyája brutál lehetett a maga idejében. Mindenesetre a régi kártyát raktam tartalékba, nem akarom gyötörni a ventijét. Köszi szépen ruszp, még egyszer!! :)

ja, a kábeleket említettem, hogy próbálom elkülöníteni ilyen falusi módszerekkel a nagy ventiktől, szóval most ez így néz ki és így is marad. :D

[ Szerkesztve ]

(#6174) #45997568 válasza Plissken102 (#6173) üzenetére


#45997568
törölt tag

:C Kiraly ! Nyomasd neki :DDD

Mire megjelenik a jatek 5-6 eves is lesz az a konfig, addig sporolj egy ujra :)

(#6175) Plissken102 válasza #45997568 (#6174) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Ezzel a Squadron 42-nek kutyakötelessége futnia legalább minimum grafikán, de szerintem közepes beállításokkal futni fog. Ha nem, az a játék sara lesz, mert akkor nem tudták normálisan optimalizálni. És akkor beszólok Chriséknek, és szépen megcsinálják a kedvemért. :)

(#6176) Plissken102


Plissken102
csendes tag

Közben Fallout 4-ben építgetem az erődömet. Még 1 métert nem haladtam a sztoriban, egyszerűen azzal szöszölök, hogy a saját házamat, amit szétrombolt az atomvihar olyan erőddé építsem, ami menedékül szolgálhat a környéknek. Már ki is néztem, hogy klinika és sebészközpont leszünk itt a régióban. Elvileg az egész települést védeni kellene, mert kijárkálnak az emberek, de engem ez nem érdekel, én erődöt építek.

Amúgy millió hibája van a játéknak, nem véletlenül készült rá ezer mod, de ez az építgetős rész ez ez egészen egyedülálló a maga katergóriájában. Mindenfélét gyűjtök hozzá, alapanyagokat is, de egy sima hajkefének is örülök, amit majd lerakhatok a fürdőbe, hogy a menekült csajoknak legyen mivel fodrászkodnia. Tányérokat gyűjtöm a konyhába, evőeszközök alap, és egyáltalán minden kis biszbaszt megmentek a pusztaságból és beépítem. Amire különösen büszke vagyok az a mindkét oldalról nyitható-zárható külső ajtó. Ráraktam egy modot, amelyik radiokativ viharokat csinál időközönként, és zombik kísérik a vihart, szóval rendszeresen kóstolgatnak a zomberek. Elvileg jönnek majd a raiderek is, de még nem jöttek.

(#6177) Menthirist válasza Plissken102 (#6176) üzenetére


Menthirist
veterán

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6178) David75 válasza Plissken102 (#6176) üzenetére


David75
őstag

Skyrim-al meg fallout3-al meg a new vegas-al nagyon sokat játszottam, viszont amíg nem cserélik le ezt a kb 15 éves motort a játékaiknál addig nem veszek tölük játékot. Megjelenés után, pont witcherezés után indítottam a fallout 4-et. Olyan érzésem volt mintha 10 évet mentem volna vissza az időben.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6179) Plissken102 válasza Menthirist (#6177) üzenetére


Plissken102
csendes tag

Ilyen alkotmányhoz még túl korai stádiumában járok a játéknak, most még jobban passzol ide egy ilyen szedett-vedett faerőd, mint egy ilyen jól összerakott kockavár. Majd betonból akarok később összerakni egy komoly, több emeletes épületegyüttest, és valami tiszta hely kell hozzá, ahol nincs ennyi nem lebontható ház. Itt a menedékben szerintem azt kell kihasználni, hogy összekötöm a nem lebontható épületeket falakkal. Utánanéztem és egészen bevadultak a gamerek, olyan erődöket építettek, hogy áááá. :D

Jaj most van egy olyan modom, amivel be lehet állítani, hogy a települést lerohanják különböző nációk. Sajna kicsit hülyén balanszálták be, mert bár be lehet állítani, hogy easy, medium, hard fokozaton jöjjenek, már easyben is rakétavetőkkel, lézerfegyverekkel jönnek a szimpla raiderek is. Beállítottam lassú zombikat, lementem közéjük csapkodni machetével, az egyik kitépte a torkomat egy támadással, pedig lassan van 300HP-m.

David, nekem a Fallout 3-nál volt olyan érzésem tavaly, mikor előszedtem, hogy oltári szar a grafika. Fallout 4-nél ez valahogy eszembe nem jut, engem ami kurvakibaszottul zavar, az a szarakodás a különböző tárgyakkal. Van egy backpack modom, szóval van egy hátizsák rajtam, és a cipelős perkkel 460 egységnyi cuccot tudok összeszedni. Mikor hazaérek, akkor kezdődik a munka, hogy szortírozni a különböző ládákba, hogy ezt beépítem erődanyagba, ezt beépítem fegyveralkatrésznek, ezek használati tárgyak, ezek ruhák, ruhákon belül amiket lebontanék az anyagáért, amiket eladnék, amiket megtartanák. Fegyverek ugyanez, mindegyiket átnézem hogy eladom később valami piacon, vagy kell nekem. Keresek is rá egy modot, hogy a tárgylistán jelölje már valami színnel a különböző kategóriákat, mert mikor át kell pakolni dobozva az teljesen leszedál.

[ Szerkesztve ]

(#6180) Menthirist válasza Plissken102 (#6179) üzenetére


Menthirist
veterán

Moddal csináltam (gyakorlatilag végtelenül) nyersanyagot. Mert tök jó összeszedni az első 40-50 órában a nyersanyagokat, de amikor már tucatnyi várost kellene felépítenem, akkor onnantól már generáltattam magamnak. Eleve szanaszét moddoltam amúgy a játékot, hogy pl többféle dolgot lehessen lepakolni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6181) #45997568


#45997568
törölt tag

Este GoTY folytatodik, az erdeklodoket varjuk a Discord szobaban ami mar millioszor volt linkelve, Kis napizas, Underground es tarsai, na meg az elmaradhatatlan Phoenix Credit farmolas a receptekert :D (DZ-rol is lehet szo :) )

[ Szerkesztve ]

(#6182) dimre70 válasza Plissken102 (#6179) üzenetére


dimre70
tag

Vannak fanatikus építészek is :D

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#6183) Menthirist


Menthirist
veterán

Közben az NV bejelentette az új Titan X-et, Pascallal (úgy néz ki névválasztásban sem tudnak már mit kitalálni). 3584 mag (a 1080-ban csak 2560 van), de csak 1530 boost MHz-en (az alap 1080-nál 1733 a boost, ugye megfelelő tápellátással és hűtéssel megvan a 2ghz+ kényelmesen). Mindezt csekély dupla pénzért, 1200$ MSRP, szóval 1500-1600 euró környékén. Szóval a 1080-hoz képest várhatóan olyan 20-25%-os gyorsulás, 100% extra ár mellett. Jah és továbbra is GDDR5X, 12GB belőle. Tekintetbevéve hogy már alapból 250W TDP, a customok sem mehetnek majd sokkal feljebb (275W-ot tippelek max), az meg azt jelenti hogy a 3584 mag szerintem biztos nem fog tudni tippre 1.7-1,8 ghz fölé menni, max vízzel

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6184) #45997568 válasza Menthirist (#6183) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nincs ra szukseg, uh a tokukre huzhatjak, foleg azert a penzert :) Majd esetleg a Ti, bar ahhoz sem fuzok nagy remenyeket, kiderul. Mindenesetre ha veletlenul jol sikerul, akkor majd telen hozok egyet hazafel amcsi-bol, jo arasitva.

(#6185) David75 válasza #45997568 (#6181) üzenetére


David75
őstag

Ma 6-tól (utc) vagyok. Remélem lesz valami játszás.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6186) #45997568 válasza David75 (#6185) üzenetére


#45997568
törölt tag

Lesz :K Egyelore meg 144Hz-es monitoron, ma indul utjara a masik felem :C

Uh ha hazaerek, logolok es kenhetjuk, bemelegitesnek 1-2 UG, napik Phoenix-ert aztan szabadonvalasztott program :) Farmolhatunk Creditet a receptekert :D

(#6187) Menthirist válasza #45997568 (#6184) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát én is azért vettem 1080-at, mert tudtam hogy ennél többet végképp nem adnék már egy vga-ért jelenleg. Nem keresek még annyit hogy 350-450 ezres kártyákat vásárolgassak (no meg jelenleg mi a fenének, pláne 60 hz-es fullhd monitorok mellé). Szóval tudtam hogy a többi drágább lesz.

Viszont ugye anno volt a Titan X, 3072 maggal és 12 giga gddr5-tel, a 980 Ti meg 2816 maggal és 6 giga rammal. Most ha ez az új Titan X 3584 mag és 12 giga gddr5x, akkor ha ebből készítenének is Ti változatot, akkor az várhatóan némileg kevesebb mag (pl 3072, kellően több mint a 2560, de bőven a 3584 alatt) lenne, viszont ramból maradnia kellene a 12 gigának a 3x128 bites memória interfész miatt, 6-ra nem mehetnek, ha meg csak 256 bit lenne, akkor meg 8, 16 szerintem felejtős (és felesleges). Ez viszont így nem igazán lenne 900 dollár alatt még így sem. Ugyanakkor korán sem biztos hogy ebből lesz sima Ti változat, lehet megvárják vele a következő évet, amikor az új Titan jön megfizethetetlen feláras HBM2-vel (12-16 gigával), és akkor gyakorlatilag ez lesz átnevezve Ti variánssá.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6188) duvi válasza #45997568 (#6186) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap KO lettem, de ma este 6-kor tuti jövök. Így már hárman vagyunk. Kéne még egy ember és meglenne a full csapat. Sapkás, Korrbak, Bibgr0? Nincs kedvetek visszanézni? ;)

(#6189) #45997568 válasza duvi (#6188) üzenetére


#45997568
törölt tag

bibgr0 majd szeptembertol, sapkas az a sapkas :P , Korrbak-nal meg nincs mar baratsag, eltunt mint alban szamar a kodben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6190) Menthirist


Menthirist
veterán

Lehetek épp este, ma nincs nagy dolgom, annyi hogy holnap 5 körül kell kelnem, szóval nem leszek sokáig.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6191) duvi válasza Menthirist (#6190) üzenetére


duvi
nagyúr

Királyság ♔ Este 6-kor találkozunk New Yorkban :C

(#6192) #45997568 válasza duvi (#6191) üzenetére


#45997568
törölt tag

Melyik hatkor, Ti 6 kor vagy mi 6-kor? :D

(#6193) duvi válasza #45997568 (#6192) üzenetére


duvi
nagyúr

Legyen a "mi 6-unk", HU időszámítás szerint :)

(#6194) Menthirist válasza duvi (#6193) üzenetére


Menthirist
veterán

ööö, igyekszek addig hazaérni :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6195) #45997568


#45997568
törölt tag

En leszek, fuzom Korrbak-ot is hogy jojjon ha raer :) Akkor tolljuk 2 csapatban :C

(#6196) David75 válasza duvi (#6193) üzenetére


David75
őstag

Rajta leszek, annyi, hogy nekem 10körül megjön a heti kaja szálítmányom, azt át kell vennem vagy nem eszek egy hétig de az kb 20 perc max.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6197) #45997568 válasza David75 (#6196) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hazhoz szallitattod Te vilag lustaja? :) En majd jatek utan lemegyek Tesco-ba vagy ASDA-ba es bevasarolok :) De ha hamar vegzek akkor megcsinalom hazafele :D

szerk: ugy nez ki holnap megkapom a monitort, uh csinalok neki helyet, aztan holnap mar azon veretem, 165Hz-es G-Sync Predator, IPS, 27". Kell munkara :U :DDD

Nagyon jo lesz ha vegre visszater mindenki GoTY-hoz es lesz mindig 2-3 ember online :K

[ Szerkesztve ]

(#6198) duvi válasza David75 (#6196) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, megvárunk. Ez nem időmérő futam :N

(#6199) David75 válasza #45997568 (#6197) üzenetére


David75
őstag

Ha nem szállítatnám házhoz akkor például a mai division helyett elbasznám a délutánomat bevásárlással. :D :D Sokkal jobb inkább a gépen 20perc alatt megrendelni, meg még 20 perc alatt átvenni minthogy elmenni főleg hogy nincs is kocsim, kerülgetni a totyogó embereket akik azt se tudják mit akarnak venni, sorba állni és utána még hazacipelni is. Én olyan magyar 6:30-45-re érek new yorkba :D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6200) David75 válasza #45997568 (#6181) üzenetére


David75
őstag

Ez a discord hogy működik, milyen szobába kell belépni vagy fel kell egymást venni? David75i néven vagyok regisztrálva.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.