Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#3051) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#3050) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Legyen benne normális karaktergenerálás (bár szerintem ebben pont nem lesz), meg lehetőség, hogy úgy öltöztessem fel őket, ahogy én akarom... akkor engem már megvettek :D Most épp az APB Reloadedben élem ki a felöltöztetem magam kemény cuccokba hiányomat :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#3052) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#3051) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Star Citizenben remélem lesz olyan, ami a Star Trek Onlineban volt, hogy meg lehet szabni a karakter stílusát (szégyenlős, kemény, hősies, nőies, férfias stb. és ez a testtartáson, mozdulatokon látszott). Mondjuk nem tartom valószínűnek, de baromi jó lenne :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#3053) Menthirist válasza Yllgrim (#3048) üzenetére


Menthirist
veterán

ubifos játékot előrendelni szvsz öngyilkosság :) Nálam az ubi most a legrosszabb kiadó/fejlesztő szintjén van. Nem mondom hogy a division is szar lesz, de azt igen, hogy előrendelni nem merném :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3054) Yllgrim válasza Menthirist (#3053) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem is merem, ha kapok Beta kulcsot, ki tudom probalni es tetszik amit latok akkor lehet rola szo, szigoruan felaron ;)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3055) Menthirist


Menthirist
veterán

HyperGameHUN: google keresés: Tech Support: How to set up port forwarding on a Tenda Router

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3056) ttamashu válasza Yllgrim (#3054) üzenetére


ttamashu
aktív tag

(#35147) HyperGameHUN:
Van olyan tenda amiben nem is lehet.
Amelyikben igen, annál be kell pipálni az advaced settings-et és akkor adja ki a menüpontot, arra már sajnos nem emlékszem hol találod.

SzVSz: Lesz még ezer bajod azzal a routerrel. Én a helyedben az első adandó alkalommal - értsd holnap hajnalban - lecserélném.

Tea az élet!

(#3057) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Kellene egy kis segitseg :)

Van ez a bolt ahonnan berendelnek par cuccot de kulfoldre nem kuldik ki :U Angol es egyeb shop-okbol sokkal dragabb, Na mar most ha valaki vallalna kozvetito szerepet, akkor a cuccot elso korben elszallitanak hozza o meg kipostazna nekem ide :K (kipostazasra tudok OTP szamlarol kuldeni 2 oras utalasi idovel zsetont :) )

Ha eddig sikerult kovetni es benne vagy a dologba akkor irj egy PM-et. :DD

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3058) Drenadar válasza Yllgrim (#3057) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Segítenék, de!
A magyar postára bízni bármit, nem túl szerencsés, illetve emiatt nagyon én most fogadni sem tudok csomagot a munka miatt, oda meg nem kérhetem...

Kapcsolat

Küldj nekünk egy e-mailt! 24 órán belül válaszolunk.

Az e-mail címünk: info@pingvinbolt.hu

Hiszünk benne, hogy egy jó ügyfélszolgálat minden problémát megold és minden kérdésre válaszol. Próbáld ki!

Egy próbát megér, próbáld ki, és kérj csomagküldő szolgáltatást,.... dhl vagy bármi :) a szutyok magyar postával külföldre is feladható csomag... megoldják!

(#3059) vaakuum válasza Szőrös  (#3034) üzenetére


vaakuum
addikt

Itt nincs olyan, hogy ha a környéken ólálkodókat lehenteled, akkor egy darabig nyugi van, amíg új szomszédokat nem kapsz? Mert oké, hogy túlélősös, de a semmiből nem terem ellenség az univerzum alaptörvényei alapján...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3060) vaakuum válasza Yllgrim (#3050) üzenetére


vaakuum
addikt

"HA JO lesz"
erről ez ugrott be:

etnikum a haditengerészetnél:
-úszni tud?
-mé, hajó nem lesz???

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3061) Szőrös  válasza vaakuum (#3059) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nemtom, az biztos, hogy rossz helyre telepedtem mert állandóan zargatnak ezek a rohadék kannibálok. Ráadásul tettem még ki ilyen totem izét is ( halom kéz,láb,fej van ráaggatva ) amiről azt gondolná az ember, hogy elijeszti őket de nem. Mondjuk így legalább van kihívás. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3062) ttamashu válasza Szőrös  (#3061) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Az olyan mintha madáretetőt tettél volna ki :D

Tea az élet!

(#3063) Yllgrim válasza Szőrös  (#3061) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat nem tudom, jo ez a jatek vagy csak jo egynek?

Ja, megrendeltem CIGtol azt a concierge kartyat, berakom majd a penztarcamba, szep aranykartya :) Vagy mit tudom en... Csillog :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3064) bladex73


bladex73
aktív tag

Sziasztok!

Volna pár kérdésem hátha tapasztalt valaki hasonlót.

1: A 1.3 patch óta nem működik a zenelejátszó a hangárban. Újra raktam az egész játékot előtte kipucoltam a regisztrit mégse jó. Forog a jel rajta körbe, de nincs zene.

2. A Mustang Delta gépen leszedtem a rakétavetőt beraktam másik hajóról leszedett fegyvert, és bérelt fegyvert. Nem tudok repülni vele szimulátorba semmilyen módban. Töltő képernyő megy végtelenségig.

(#3065) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#3063) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Azokról már egy csomót írtam, mi a francot tud? Csak egy kártya, hogy concierge vagy, aztán ennyi? :D Van valami funkciója? Kés lesz belőle? :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#3066) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#3065) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ja, egy VIP kartya, barmilyen rendezvenyre mesz akkor felmutatod es labat csokolnak, bar lehet h ezzel be tudnek menni siman barmelyik irodaba korbenezni, ha igen, akkor beugrok Manchesterbe :)) Valamikor....

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3067) Menthirist válasza Yllgrim (#3066) üzenetére


Menthirist
veterán

azért tedd hozzá hogy 1000 dollárnyit kell hozzá támogatnod :)

amúgy bejöttek az első Fallout 4 pontok:
Gamespot - 9
Polygon - 9.5
IGN.com - 9.5
PCGamesN - 8
PC Gamer - 88%
RPS - no score
Eurogamer - recommended
GamesRadar - 5/5
Destructoid - 7.5
Xboxygen - no score
PSU - 9.5
Videogamer - 9
Digital Spy - 5/5
Stevivor - 10
God is a Geek - 9
Game Informer - 9
Xbox Achievements - 9
PSLS - 8

Igazából akik alacsonyabbra pontozták, azoknak inkább a Witcher 3 fényében ért ennyi pontot, de mivel az nekem kevésbé jött be, így szerintem nálam 9-10 körül lesz :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3068) Yllgrim válasza Menthirist (#3067) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az mar megvan egy ideje :U 1100+ :DDD

;]

Witcher 3 zsenialis jatek (bar nekem Wolfenstein is az :DDD ) Fallout-ot nem szerettem korabban mert nem ertettem igazan, most kap tolem egy rendes sanszot, szoval majd megbeszeljuk par het mulva :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3069) Menthirist válasza Yllgrim (#3068) üzenetére


Menthirist
veterán

Engem a witcher 3 világa mindig taszított, kapott bőven esélyt, mert mindegyik részt megvettem, de most a harmadik sem tudott lekötni. Ezzel szemben a Fallout világa mindig azonnal beszippantott, szóval nálam kétlem hogy a witcher alá menne élvezeti szinten. Viszont leginkább csak annyit mondtak most ellene, hogy régi már ez a motor, meg hogy konzolokon ebből fakadóan akadós is. Viszont elképesztő mennyiségű tartalom van benne, szóval köszi, én meg vagyok véve kilóra :) Jobb szerettem volna jobb grafikát, de nem a játéktartalom rovására. Van még a játékmechanikában változás, azt meg majd meglátom játszva hogy jó-e vagy sem.

Az biztos hogy a witcher 3 nálam nem az év játéka.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3070) Nathan Boggs válasza Menthirist (#3067) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

"azért tedd hozzá hogy 1000 dollárnyit kell hozzá támogatnod :)"

Azt még előfizetői koromban megtanultam, ezért nem is nagyon erőlködöm a Consis kérdésekkel RtV-ben :D Bár én eddig azt se tudtam, hogy bárkinek megvan itt az 1000+, viszont Yllgrim beszél angolul, szóval így járt :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#3071) Laox


Laox
aktív tag

Nekem nem tetszik a Witcher 3. A Fallout 2 gyerekkorom nagy kedvence volt, az a játék miatt tanultam meg angolul. A 4-en gondolkodom, de csak azért, mert a 2 mély nyomot hagyott, amúgy ezek a first person shooter-szerű dolgok nem jönnek be. Attól félek, hogy ez csak egy sima FPS lesz, csak más történettel. Nem egy olyan stratégiai játék, mint a 2 volt.

(#3072) Menthirist válasza Laox (#3071) üzenetére


Menthirist
veterán

nézz és olvass review-kat. Nem sima fps, távolról sem, amúgy virágboltban már kapni ha nem tudod eldönteni hogy megvedd-e. Nem fps, de az eredeti sem volt stratégia, még jellegében sem, körökre osztott harcú rpg volt mint a baldurs gate sorozat is anno. Amúgy ráadásul itt is megmaradt a VATS, tehát testtájra lehet célozni lassított időben, mintha kicsit körökre osztott lenne, csak épp fps/tps nézetből, és nem kell várnod mások lépésére. Mindenesetre nem kell fps huszárnak lenni benne, ugyanakkor fps nézetből még jobban szeretem a fallout világát.
Én most megpróbálom megvesztegetni a bolti eladót hogy adja ki, ha nem, akkor holnap kapom várhatóan meg :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3073) Yllgrim válasza Menthirist (#3069) üzenetére


Yllgrim
őstag

Sok a viszont :) Nekem mindegy, nem prejudikalok, ha odaerek megveszem, megnezem, es ha nem allok fel napokig, akkor oke. Nagyon regvoltmar ilyen jatek, uh meglatjuk mit produkal Fallout 4. Ha jol szorakozok akkor mar megerte, hogy mi az ev jateka? ami hosszu tavu jo szorakozast ad :)

Ez nem X vs Y, hanem jo szorakozas vs nem jo szorakozas ;)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3074) Laox válasza Menthirist (#3072) üzenetére


Laox
aktív tag

Milyen virágbolt? :)

(#3075) HyperGameHUN


HyperGameHUN
csendes újonc

Heló,
korábban voltak problémáim a star citizen letöltésével,melyet port forwarding oldott meg,viszont közben új routerünk van ahol sehol sem találom a port forwarding opciót + kijött az 1.3 amit le kéne tölteni :(
Router típus: Tenda Wireless AC1200 Dual Band Router (nem ilyen)
Égen földön kerestem de az internet szerint ilyen nincs is :(
Ha valaki tud bármilyen megoldást erre nagyon várom.

(#3076) Laox válasza HyperGameHUN (#3075) üzenetére


Laox
aktív tag

Miért nem hívod fel az internetszolgáltatód? Ha már 2 routerrel is ugyanaz a probléma, akkor nem a routerekben van a hiba.

(#3077) Szőrös  válasza Yllgrim (#3063) üzenetére


Szőrös 
veterán

Majd' 10 órát toltam eddig bele és még csak most lesz kész a kis tanyám, a szigetet még be se jártam rendesen a coop meg még hátravan. Szóval nem rossz. Persze figyelembe kell venni, hogy alfa tehát vannak még hibák/hiányosságok.
Én nem nagyon szoktam early acces játékokat venni de ez szerintem simán megéri a pénzét de persze csak annak aki szereti is ezt a stílust.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3078) HyperGameHUN


HyperGameHUN
csendes újonc

Áh....
A routerek jók csak az a kérdéses hol tudom ezt a szépséges routert port forwardolni mert nem találok ilyen menűt :S Amúgy a net tökéletesen működik azzal nincs baj csak a starcitizen letöltésével (0.0b/s az elég gyatra) de átengedtem a star citizen portjait ami akkor megoldotta a problémát,(Tp-link router) viszont most van ez a gyönyörű új tenda router ahol egyáltalán nem találom a port forwarding funkciót. Tehát minden megy csak az sc nem. :(
Addig is fotóztam párat a routerről:

(#3079) Szőrös  válasza HyperGameHUN (#3078) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hááát most kicsit keresgéltem a zinterneten és van ahol ezt írták egy reviewban : "There is no way to configure the firewall. no port forwarding, DMZ, or QoS." Bár ezt pont arra írták, amire írtad hogy "nem ez".

Saját oldalon valami, esetleg új firmware ?

Vaaaagy végleges megoldás : veszel egy normális routert ? Vagy nem fér bele a keretbe ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3080) Menthirist válasza HyperGameHUN (#3078) üzenetére


Menthirist
veterán

itt nem erre reagáltam? nem tudom milyen a szoftvere, de a tp-linkeknek kb ugyanolyan, attól függetlenül hogy számtalan típus van.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3081) HyperGameHUN válasza Menthirist (#3080) üzenetére


HyperGameHUN
csendes újonc

Ez nem az a firmware... :(

(#3082) HyperGameHUN válasza Szőrös  (#3079) üzenetére


HyperGameHUN
csendes újonc

Hát, akkor ez simán lehet hogy az a routerecske,akkor valószeg beszerzek egy jobbat.

(#3083) ttamashu válasza HyperGameHUN (#3082) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Tudnám minek írom, ha úgyse olvasod :D

Tenda: Rakat szar és tényleg van routernek csúfolt retkük amiben még portforward sincs, dobd ki vegyél újat. Ne tendát :)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#3084) Laox válasza ttamashu (#3083) üzenetére


Laox
aktív tag

Nekem 2 Tendám is van, 500 és 1000 mbps-es internetet kezelnek már évek óta, semmi probléma sincs velük. Nekem a TP-Linkek közül volt eddig az összes használhatatlanul rossz. Kinek hogy.

(#3085) Drenadar válasza Laox (#3084) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem is tp link van most, és már ez is szarakodik, hogy időnként újra kell indítani, mert hálózat az van de nincs net... :| pedig megvétel előtt dicsérték, hogy jó... azelőtti linksys routerrel bezzeg semmi baj nem volt, csak nem bírta a digi sebesség emelését...

(#3086) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Menjetek at szepen a routeres topikba es kerdezzetek meg a szakikat. Kaptok par tippet, azt google-zzatok meg es kivalasztjatok azt ami jo.

Sok routernel jo a hardver de a szoftveres resze retek, en ezert vettem Asus N18U-t, 5p utan mar rendes firmware volt rajta (tomato) es azota remekel, meg 50% OC is ment ra siman...

Majd nezek egy komolyabbat, eddig teszi a dolgat, bar kellene egy combosabb lassan, majd meghosszabitani a netet a kertbe jo lesz...

szerk: kozben Windowson duhongok, akkora egy hulladek ez hogy mar faj, meg jo h csak jatszani kell, de... (a 7 is meg a 10 is mielott megkerdezitek...)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3087) Yllgrim válasza Yllgrim (#3086) üzenetére


Yllgrim
őstag

Itt a router topikja, van elet benne es barmi kerdes van, erdemes megkerdezni vasarlas elott :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3088) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nem en lennek ha ezt nem huztam volna be ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3089) Laox


Laox
aktív tag

Mi annak a programnak a neve, ami játék közben kiírja az adatokat? GPU-CPU kihasználtsága, hőmérsékletek, fps, hasonlók.

(#3090) Menthirist


Menthirist
veterán

Nekem egy TP-Link N600-am vam. de fikarcnyi gondom sincs vele. Többet tud mint eredetileg akartam, de a többlet egy részét használom is (guest network-től a 2.4 és 5 ghz-es wifin át amin külön-külön whitelist tulajai csatlakozhatnak fel, pár másik dologig), van amit nem (pl hogy usb-vel rákötött meghajtóról a tévé tudna olvasni vagy más firmware-rel alapból torrentezni). Tudja amit várok tőle, max a jelerősséggel vannak néha gondok a nagyon fémmel körülvett irányokban (pl a fürdőszobában)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3091) Yllgrim válasza Laox (#3089) üzenetére


Yllgrim
őstag

MSI Afterburner, egy kis guide is hozza...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3092) ttamashu válasza Laox (#3084) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Biztos vannak belőle hibátlanul működő darabok, hisz ha nem lenne már nem gyártanának.

Az én tapasztalatom az, hogy rengeteg false bejelentés érkezik Tenda router mögül - viszonyítva tplink, asus, mikrotik problémák számához.
/ Bár mikrotiknél árnyalja a képet, hogy olyanok nem veszik akik nem tudják kiszűrni hogy a routerjük rosszalkodik, vagy szolgáltatói hiba. /

Tea az élet!

(#3093) Laox válasza Yllgrim (#3091) üzenetére


Laox
aktív tag

Köszi!

(#3094) bladex73


bladex73
aktív tag

Volt két kérdésem amire senki nem tudott válaszolni.

Ezek szerint nekem van egyedül zenelejátszóm a hangáramban, és én vagyok az egyetlen akinek nem működik a játék szimulátor része ha lecserélem a fegyvereket.:)

(#3095) Menthirist válasza bladex73 (#3094) üzenetére


Menthirist
veterán

nincs zenelejátszóm a hangárban, és nem játszottam már egy ideje az AC-val. Boldogság? :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3096) Yllgrim válasza bladex73 (#3094) üzenetére


Yllgrim
őstag

Passz, erdemes esetleg a hivatalos oldalon megkerdezni :(

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#3097) Menthirist


Menthirist
veterán

"Nem vágom hogyan lehet "Fallout hangulat" amikor pl nincs körökre osztott harc.."
A hangulatot a világ adja. A romos pusztulat, keverve azzal a fajta humorral, azokkal a fajta karakterekkel amikkel találkozol... Amilyen cuccokat találsz, amilyen lore-t olvasol, stb. A harc csak csepp a tengerben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3098) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha esetleg valakit érdekelne az EVERSPACE, nyitottam neki egy topikot. Én biztosan ki fogom próbálni, mert a Galaxy on Fire sorozat alkotói csinálják, és szerintem ez máig a legjobb játék Androidra.

A crowdfunding 447000€-nál jár 11,7k backerrel. :)

[ Szerkesztve ]

(#3099) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Nah, mindenki falloutozik? Nagy csönd van... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#3100) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#3099) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem, én Forestezek meg most kómázok. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.