Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#441) sqr válasza ssolitude (#440) üzenetére


sqr
csendes tag

A codec, mint hibaforrás nekem is eszembe jutott, de nem tudom, hogyan bizonyosodhatnék meg róla, illetve hogyan orvosolhatnám. Codec-pack-okat nem raktam fel soha, igyekeztem csak a legszükségesebb codec-eket telepíteni. Ettől persze még lehet, hogy sikerült - ahogy fogalmaztál - ütközést létrehoznom.

Hardverbeállításra nem gyanakszom, a konfig (A64 3400+, 1Gb RAM) szerintem elég egy ilyen renderelésre, és amíg dolgozik, nem is szoktam terhelni mással a gépet. Talán a virtuális memória okozhat gondot, az fix 1 Gb-ra van állítva. Elfogyhat az 1 Gb RAM mellett?

Találtam egy codec-et, Lagarith a neve, az uncompressed avi-val rögzítettnek kb. fele lesz a fájlméret. Minőségben nem látok különbséget, Vegas látja mindkét sávot, és renderelésnél nem fagy. Legalábbis eddig, de még keveset teszteltem. De ahogy mondtam, ezt az avit csak azért erőltetem, mert az mpeg-2-vel nem bír a Vegas. Jobb lenne ezt megoldanom, mert egyszerűbb lenne a folyamat. Hely meg van, egy 120 Gb-os merevlemez erre a célra van fenntartva.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.