Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1949) twine válasza Levente75 (#1948) üzenetére


twine
addikt

:R

cca.2 óra, 30mp-es időközönként fotózva...
A videó felétől(csukódás) csalás,mert "reverse" ,hogy mégis legyen valami íve a filmnek, ha már a minősége több sebből vérzik... :B De a (sz@r) minőség az az én hibám,,,ennél hatványokkal jobb(minőségű) videókat szoktam vele rögzíteni...

Én (itt sokakkal ellentétben) tökéletesen elégedett vagyok ezzel a kis "kulcstartóval"(AS20) :) Szeretem nagyon,,,,
Most rendeltem hozzá én is a nyitott tokot, hogy a timelapse-nek ne szabjon határt az aksi (powerbankal),,akkor remélem kitágul a "játszótér" :D
Melóba meg egy ilyen autós tartóval szoktam a tükrökre cuppantani....és "gerilláskodni" vele...Hálásak a táncosok, mert amíg a "nagy" kamerával dolgozom, addig ez rögzít 120frame-el, és tökéletesen tudják késöbb elemezni a mozdulataikat...

Nemrég rendeltem a telefontartó helyett egy ilyen b@szt, hogy mégse az a csipeszes őrület legyen a tükrön :DDD

Ahoz képest, hogy mikor megvettem csak a kisfiamra(2 éves) gondoltam, hogy majd az usziban
kamerázgatom, egész sokrétű kis játszótárs lett belőle...20 rugóért ajándék volt... :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.