Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1507) maj-viktor válasza Büszke (#1506) üzenetére


maj-viktor
őstag

Huhh, ez elég "merészül hangzik"...

Én saját hosszú 1-1,5hónapos külföldi nyaralást tudom mondani példának,
Netbook (Dell mini 1018), akkuról elmegy vagyakár 4-5órát is simán, szal ha nincs konnektor a közelbe akkor is jó (beépített SD kártyaolvasó... Win7Starter... 250-500GB HDD, ha nem elég, akkor pluszba külső HDD - 1TB-osat most olyan 20E-ért kapni... onnan tudom, most vettem... belföld - bruttó ár... aqua.hu)
Kicsi 10"-os méret, így egy hátizsákban is könnyen elfér ,mint egy 7"-os 10"-os tablet, de azért többet tud... de mégsem egy 15,4"-os majd teljesértékű laptop....

Tablet-es megoldás elég merésznek hangzik... pláne mobil HDD-vel... Áramot kapna!? Ha csak rácuppantod adapter USB-átalakítóval!? Kétlem... 2,5" még talán, de azt is kétlem, meg leszívná tablet akkuját sztem... akkor már inkább 3,5"-os... de akkor már +konnektor kell (bár nemtudom milyen túráról van szó... milyen szállási lehetőségek, akár csak "sátorozás"! :D értsd nomádabb körülmények)

Így felvezetve sztem netbook lenne megoldás, de lehet valaki rákontrázik, hogy lehet sok adatot eltárolni "ilyen körülmények alatt"... nekem a netbook-os megoldás bevált

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.