Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#5701) Pipó válasza hunbandit (#5699) üzenetére


Pipó
őstag

Mindkét kártya ilyen hűtésű? Melyik kártya ez, csinálj már egy fotót, vagy dobj egy linket.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5702) hunbandit


hunbandit
csendes tag

Jövőhéten teszek majd fel képeket az építésről és a kész gépről..
GTX 480 SLI lesz a vége akkor is.
Addig is itt egy kis ízelítő milyen felépítés valószínű;
[link]

(#5703) Szoftver24


Szoftver24
csendes tag

Üdv!

A Jövőhéten szeretném összerakni a saját konfigurációm! Nincs nagy tapasztalatom benne. (Az alaplap és a processzor már megvan)
A kérdés a következő:
Az ASUS GTX 670-es kártya, tudna-e SLI-ben működni, egy GTX 650-es kártyával?
És, ha igen, ez mennyi teljesítménycsökkenéssel járna ? (a két teljesítmény összeadódásához képest)

A konfig:
AMD FX-6300
Ascrock Fatality FX990
1TB Seagate 3.5" 7200rpm 64MB SATAIII
2x4 GB Kingston HyperX Blue 1600 MHZ
Chieftec smart 700W
Elite Knight 350 ház
Videókártyák:
Asus GTX 670 2GB
Gigabyte GTX 650 1GB

Üdv,
Martin

(#5704) Pipó válasza Szoftver24 (#5703) üzenetére


Pipó
őstag

Ez így nem jó, a két különböző gpu nem megy sli-ben. Max fizikszre tudod beállítani a gyengébbet és néhány ezt igénylő játéknál nőne az fps.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5705) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Helló!

Ez egy kicsit fura kérdés, de ezek a matricák a kártyákon elég jól bírják a hőt? 2 kártya van a gépben (ezért is írtam ide) közvetlen egymás felett, mert az alaplap 3. slotjába egyszerűen az usb header stb. vezetékek miatt nem fér be a kártya és a felső matricája egyszerűen elengedett és most rálóg az alsó kártyára. Ami azért elég forró. Már csak az kéne, hogy kiégjen az egész gép :D

(#5706) laca000 válasza prime_adam (#5705) üzenetére


laca000
őstag

Hát szedd le a matricát, az a legkevesebb, egyéb megoldás nagyon nincs.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5707) prime_adam válasza laca000 (#5706) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Megoldásokat már találtam ki, csak ha nem vészes a dolog, nem állok most neki buherálni, meg szétrámolni mindent, hanem majd fél év múlva kb mikor úgy is takarítom. De ha nem gáz lehet nem is piszkálom. A különféle id-s cetlik is tömegével vannak közvetlen a nyákra ragasztva, bár azokat lehet kezelik valamivel.

(#5708) hunbandit


hunbandit
csendes tag

Szerbusztok !
NAGYON NAGY SEGÍTSÉG KÉNE !
Elmentem a videokártyáért egy magába le is teszteltük az én GTX 480-anammal sincsen semmi baj.
DE be lett rakva az én gépembe az istennek se akarja látni frissítettem a drivert az SLI hidat is bekötöttem már mindenféle lehetőséggel !
(csak egy GTX 480-at lát)
Mit felejtettem el szerintetek ? tudnátok segíteni ?
Fontos lenne mert ha még ma este nem tudom megoldani akkor holnap vissza vihetem !
Konkrétan hol kéne beállítgatni vagy valami ?
Segítségeteket megköszönném !

(#5709) prime_adam válasza hunbandit (#5708) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Jó a másik slot az alaplapon? Ha a kártya tutira jó végig kéne próbálni az összes slotba, hátha az a hibás.

(#5710) hunbandit válasza prime_adam (#5709) üzenetére


hunbandit
csendes tag

Bios frissítés kellett neki.
Jó pár újra indítás.
Bár még az SLI híd mindig nem stabil de legalább a két VGA-t látja.

(#5711) prime_adam válasza hunbandit (#5710) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Legalább nem a kártya a problémás :)

(#5712) hunbandit válasza prime_adam (#5711) üzenetére


hunbandit
csendes tag

Újra tettem mondom legyen tiszta a gép erre nem látja az SLI-t csak külön külön a két kártyát....

(#5713) laca000 válasza hunbandit (#5712) üzenetére


laca000
őstag

Semmit nem kell csinálnod, csak bekapcsolnod az Nvidia vezérlőpultban(SLI, Surround, PhysX konfigurálásánál) ha alaphelyzetben "nem látja " a két kártyát, a 3D teljesítmény maximalizálását.
És már látja is.
Tudsz feltenni képet, ott mit mutat a Driver?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5714) hunbandit válasza laca000 (#5713) üzenetére


hunbandit
csendes tag

Most éppen a trafik mutyiban dolgozom este 22-ig !
Lefotózok minden feljövő linket és oldalt és bios beállítást és mindent még a háttérképem is feltöltöm csak valaki mondja meg mi a gond .D

(Két SLI híddal is próbáltam de holnap veszek egy másikat is a biztonság kedvéért hátha csak az a rossz.)

(#5715) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Alant látható gépem elvinne még egy 660ti-t? Igazából a lapban nem vagyok biztos, mert az asus oldalán ezt írja multi gpu-ra: Supports AMD Quad-GPU CrossFireX™ Technology
De szoktak néha hülyeséget írni, ezért kérdezem. Köszi

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5716) Pipó válasza JoolsNOS (#5715) üzenetére


Pipó
őstag

A második x16-os slot az adatlap szerint csak pcie 2.0 x4 sávszélességet tud, így ha rá is tudnád erőltetni az sli-t, elég kérdéses a sávszélesség. A táp is nagyon határon működne, bár nagy valószínűséggel megbírkózna a rendszerrel. Eszerint [link] egyébként nem menne az sli, bár vannak erőltetett módszerek, de azért kérdéses.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5717) JoolsNOS válasza Pipó (#5716) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Táppal nem lenne gond 518wattot tud 12 volton. Jelenleg konnektorból 300 watt alatt eszik linx+prime alatt. Játék közben 230 körül. +170 watt (legrosszabb esetben is) még beleférne. Játék alatt 400 alatt maradna. De akkor a lap miatt nem kockáztatok. Ha jóáron elmegy a 660ti, lesz belőle egy 680 vagy 770.
Köszi :R

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5718) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Adott egy Maximum IV GENE-Z/GEN3-mas alaplap. Elvileg, ha jól tudom tudja az sli-t is 2x16-ban, kérdésem az lenne, hogy a GTX295-ömet meghagyva, mellé téve egy másik kártyát (ugyan ilyet lehetne csak?) sli-be kössem, vagy hagyjam, mert nem érné meg, illetve nem kapnék sokkal jobb adatokat, és vegyek egy komolyabb modernebb kártyát?

Köszönöm hozzáértő válaszaitokat! :R

Üdv

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#5719) zolee5016 válasza h1ght3chzor (#5718) üzenetére


zolee5016
őstag

Alapból az a kari egy SLI....mégeggyel quad Sli-d lenne....hát lenne benne kakaó,bár a 4.gpu-t mennyire használná az talány......nameg a dx10.....anyagi téren meggondolandó,hogy a másik kari ára,illetve a meglévő eladása és a +pénzed milyen kártyát engedne meg.....
Egyáltalán procival elgyőznéd a 4 gpu-t?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5720) h1ght3chzor válasza zolee5016 (#5719) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Procival nem lenne gond sztem (QuadCore Intel Core i7-2600K, 3800 MHz). Másik kérdés, hogy 4 magot mennyire kezelnek a játékok, programok... Tehát akkor érdemesebb inkább venni egy másikat. :) Amúgy nvidia sli-ben csak azonos kártyák rakhatók össze igaz?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#5721) zolee5016 válasza h1ght3chzor (#5720) üzenetére


zolee5016
őstag

Azonos gpu,és egyenlő ram..ez a feltétel.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5722) Pipó válasza h1ght3chzor (#5718) üzenetére


Pipó
őstag

Hagyd a francba, mindenhol azt hallani, hogy a quad sli egy totál szívás. Nem skálázódik ahogy kéne, hagyták gyerekcipőbe az nv-nél. Egyébként, ha mellé tennél még egy ilyet, a két slot 8/8x-ben menne csak, és erre még ráadásul két-két gpu jutna. A fogyasztás, hő, zaj az egekben, a teljesítményed meg egy 660ti-n megállna (nem néztem utána, de így tippelem).

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5723) h1ght3chzor válasza Pipó (#5722) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Rendben, köszönöm, akkor hagyom a francba. :) Esetleg ajánlanátok vmi jó kis karit az újak közül, mostanában nem vagyok a topon. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#5724) zolee5016


zolee5016
őstag

670-680 apróból.elérhetőek egész baráti árban......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5725) Dot


Dot
őstag

Hali!

Van 2 elvileg rossz nvidia kártyám. Kipróbáltam a fő kártya mellé beraktam hátha lesz valami. valahogy így
A windows nem igazán ismerte fel őket(ez ép egy 8800GT) maga a kártya nem biztos, hogy ment, mert nem vol langyos se mikor kivettem, csak a tekercsek környékén picit(venti fotgott van rajt valami zöld led az is égett). Erről tudom, hogy beöltött a win vele még év elején, de pár másodperc után lefagyott(zöld kockás kép). Elvileg tólmelegedett és megsült a vga. 8600GT nél ugyan ez volt, de azt úgy kaptam, nálam már nem indult(nyáron melegbe srác játszott vele és passzív borda nem bírta). 86GT még langyos sem volt kivételkor.
Valami olyat akartam megnézni, hogy Physx-karinak eladni vagy valami. Esetlek ötletet tudtok adni mit lehet velük csinálni? (kuka, díszen kívül)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#5726) Taposo válasza Dot (#5725) üzenetére


Taposo
aktív tag

Esetleg ha lenne rá módod másik számitógépben is kipróbálni a 8800 GT-t, és ha ott sem megy akkor az sajna kuka, de nem maradsz le semmiről mivel amely játékok kihasználják a + fizika kártyát oda a 8800 GT édes kevés volna és anno nekem is volt egy MSI 8600 GTS passziv hűtésű karim természetesen meg is halt a nyári viszonytagságokat nem preferálta ;)

(#5727) mqm


mqm
senior tag

Sziasztok,
Most allok videjo kartya vasarlas elott. Es azon gondolkoztam mi lenne ha megprobalkoznek egy SLI-vel. Az a kerdes merult fel bennem ,hogy melyik ket olcsobb kartya egyuttes ereje tudja hozni vagy esetleg felulmulni egy GTX680-GTX770 szintet. Ha tudnatok erre vallaszt adni nagyon megkoszonnem!

CF topikban is feltettem már ezt a kérdést csak átalakítottam Nvidiára is, mielőtt a szemfülesek kiszúrnák. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#5728) laca000 válasza mqm (#5727) üzenetére


laca000
őstag

Mekkora táppal kívánod használni azt a jövőbeni két kártyát?
Számít a fogyasztás, vagy sem?
Milyen processzor lenne a két VGA alá?
Milyen felbontásban játszanál?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5729) Dot válasza Taposo (#5726) üzenetére


Dot
őstag

Szerencsémre egyik se az én kártyám volt, majd ha lesz időm, feltétlen!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#5730) mqm válasza laca000 (#5728) üzenetére


mqm
senior tag

FullHD, Fsp raider 550, Fx 8320 4.2ghz, fogyasztás addig érdekel ameddig a táp bírja. 20-30k körül gondoltam kártyánként.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#5731) laca000 válasza mqm (#5730) üzenetére


laca000
őstag

20-30k-val igencsak leszűkül a választék.
60k-ért SLI-t építeni, olyat ami hozza a 680-as, 770-es teljesítményét, nem lehet.
40-ért meg főleg nem.
Még a GTX480 is, használtan 32-35k, de ahhoz meg nem elég a tápod.
GTX660-at, 1db-ot,40k-ért kapsz.
De két 660-ashoz, amely egyenként, teljes terhelés alatt csaknem 200w-ot fogyaszt, szintén nem elég a táp.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5732) mqm válasza laca000 (#5731) üzenetére


mqm
senior tag

Rendben köszönöm válaszod. Maradok 1 kártyás megoldásnál.
Nem tudom mennyire vagy pártatlan de szerinted melyikkel járnék jobban a jövőben.
HD7950BE vagy GTX760OC? :R

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#5733) laca000 válasza mqm (#5732) üzenetére


laca000
őstag

Nem lehet elfogulatlanul nyilatkozni, ki melyik gyártót szereti, azt veszi.
Mindkét VGA nagyon jó választás, de én a 760OC-t választanám, mindenféleképpen. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5734) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok, van egy elég jó rendszerem (nekem jó:) ), de jövőre jön a GTA5, és arra gondoltam hogy azis menjen lehetőség szerint maxon.

Jelenleg: FullHD monitor, Giga GTX660 OC + 3570k

Az érdekelne, megérné e egy másik GTX660-at betenni mellé, illetve, hogy minek kell megegyeznie a két kártyán? ugye minden gyártónál kicsit más a speci.

Asrock tuningos lapom van, procit tudnám húzni noctua hűtővel, videókártyát nem szeretném.

Ram is bírná :)

(#5735) Taposo válasza PainKiller13 (#5734) üzenetére


Taposo
aktív tag

Szia elég jó az elképzelésed a GTX 660 Sli ereje jelenleg jónak mondható, de arról a PC-s GTA5 -ről egyenlőre nem sok infó van állitólag PC -re már a felturbózott verzió jön. Az én véleményem szerint FullHD-re maxra kevés lenne a GTX 660 Sli és itt nem csak a nyers erőre gondolok hanem hogy addigra technikailag ezek a kártyák falakba ütköznének, én azt ajánlanám hogy húzd ki ezzel a karival egy fél évig utána Nvidia barátunk piacra dobja a legújabb Maxwell családját azokból érdemes lesz szemezgetni, annak a kártyacsaládnak a zászlóshajójával tuti hogy kényelmesen játszható lesz a GTA 5 -is magas beállitások mellett (én is ezt tervezem :K ) szerintem amúgy is jó ha az a játék megjelenik jövő év végére, de ha mégis e két kártya mellett döntesz a lényeg hogy GTX 660 legyen az órajelek illetve márka különbsége nem számit illetve tudnod kell hogy azokon az órajeleken fog üzemelni a két kártya amelyik kártyán a legalacsonyabbak (lehúzza az erősebbet a gyengébbik a órajeleire)
ha a procid is érdekel húzva simán el lehetsz vele 2-3 évig sli mellett is :K
A lényeg jelenleg a GTX 660 SLI elég jó megoldás viszont nagyon hamar elavult lesz

[ Szerkesztve ]

(#5736) szatlo86


szatlo86
csendes tag

Sziasztok!
Tanacsot szeretnek kerni, a lenyeg hogy most epitek egy konfigot es nem vagyok benne biztos mekkora tapot vegyek hozza
a konfig:

proci: i5 3470
alaplap: asrock z77 extreme 4
vga: 2 db msi gtx 670 power edition
ram: corsair vengeance 1600Mhz 16gb
Hdd valami sima 1tb os meg a tobi aprosag dvd iro procihuto de gondolom ezek fogyasztasa mar nem sokat nyom.

Par evvel ezelott sikerult ugyesen elfustolnom egy 4870x2-t :) amikor meg kb fel eves kartyak voltak es mondanom sem kell nincs kedvem megint hasonlokeppen jarni :)

Szoval eloszor egy jo minosegu 850W os tapra gondoltam de most megrengett a hitem es valami azt sugja 1000+ ossal nyugodtabban aludnek.

A lenyeg hogy nem tervezek tuningolni minden alaperteken es alaporajelen marad mit gondoltok eleg a 850w vagy az sli miatt inkabb nagyobbra van szuksegem?

A valaszt vagy valaszokat elore is koszonom

(#5737) Taposo válasza szatlo86 (#5736) üzenetére


Taposo
aktív tag

Szia egy prémium minőségű 850w teljesitményű bőven elég lesz ehhez a konfighoz nagyon erősen ajánlom ezeket a gyártókat Enermax, Seasonic, Fortron ezeket szinte évtizedekre veszi az ember úgyhogy megéri az árukat :K esetleg ha megengeded hogy beleszóljak, jobb választás lenne egy K jelzésű proci mivel a jövőben szükséged lesz tuningra az biztos, egy I7 3570K-t nagyon erősen ajánlok és mivel vadi új konfigot épitesz most nem éri meg spórolni :K
1000w tápegységre nincs szükséged, a jövőben megjelenő hardwerek fogyasztása mindig csökkenni fog az alacsonyabb csikszélességen készülő technológiák miatt :K

[ Szerkesztve ]

(#5738) laca000 válasza szatlo86 (#5736) üzenetére


laca000
őstag

Igaza van a hozzászólónak, két 670-eshez az i53470 kevés lesz.
Inkább 3570k, 2600k, 3770k, 3820, amik hozzá kellenének.
Az FSP tápok a felsorolásból kimaradtak.
Azt is választhatsz.
850w-os, bármelyik fent említettből elég.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5739) szatlo86


szatlo86
csendes tag

Koszonom a valaszokat sokat segitettetek. Igen a procin gondolkoztam mar en is de igy megerositettetek ebben is , az i5 mar megvan de viszonylag kis rafizetessel le tudom cserelni i7 3770k ra amugy is az a proci volt eredetileg betervezve :)

(#5740) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Van 760oc-m egy 3570k társaságában,ami 4,5-ön jár.
A gondom az,hogy az egyik kártya 1150-re boostol,a másik(az újabb,alsó slot)1097-re.
AB-ben beállítottam a szinkront,hozzá az 1-es kártyát masternek,de ugyanaz.
Aztán kivettem a pipát a szinkronból és hozzáigazítottam a másodikat az elsőhöz,de szintén semmi.
Mi lehet a gond?
Választ köszönöm. :R

(#5741) Taposo


Taposo
aktív tag

Szia a két kártya pontosan ugyan az a tipus ? Amúgy mindegy mert ugyanazon tipusú kártyák között is eltérő lehet a clock boost órajel plafon az meg a másik dolog hogy képes e tartani azt a plafont és nem kezd throttlingolni a gpu mert az már észrevehető hibákat okozna, különben az sli rendszer a második kártyát tekinti az elsődlegesnek, úgy hogy próbáld aszt beállitani az AB-ben és akkor próbáld meg feltornázni nagyobb órajelre.

(#5742) bombibmw válasza Taposo (#5741) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi a választ.
Igen,ugyanaz a két kártya.
Tehát állítsam be az új kártyát(alsó slot) elsődlegesnek és ezt húzzam fel?
A felső akkor hozzáigazodik majd,vagy azzal is kell majd mókolni,illetve kell-e szinkronizálni?
Bocs,de eddig egyáltalán nem használtam AB-t,Tweakkel szórakoztam,de abban nincs szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#5743) Taposo válasza bombibmw (#5742) üzenetére


Taposo
aktív tag

Igen az alsó slotban lévőt tedd elsődlegesnek, bár eredetileg is az alsót kéne az AB-nek felismerni elsődlegesnek na mindegy, ez után próbáld meg a gyengébbik órajelűt felhúzni, meg nézd meg hogy üresjáratban a két kártya milyen órajelen üzemel van-e ? illetve mennyi az órajel különbség, meg esetleg azt is megpróbálhatod hogy a nagyobb boost órajelű karit nyomd át a második slotba hogy az legyen az elsődleges a gyengébbiket meg a felsőbe és aztán tuningold a gyengébbiket.
Amúgy nem igazán ajánlom ezeket a tuning programokat, ha az ember nem akarja mindenképp a maximumot kihajtani a kártyájából akkor felesleges mert általában csak kompatibilitási problémákat okozhatnak egyes játékok estében :K

[ Szerkesztve ]

(#5744) bombibmw válasza Taposo (#5743) üzenetére


bombibmw
veterán

OK,megcserélem őket és megnézem úgy is.
Csak benchekre szeretném felhúzni őket,amúgy alapon használom.

(#5745) apevia


apevia
aktív tag

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy gtx680 slihez milyen táp kell ? I7 2600 2 vinyó . 1 dvd rw . ?

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#5746) laca000 válasza apevia (#5745) üzenetére


laca000
őstag

Minimum 800-850w-os minőségi, főleg, ha a processzorod is tuningolod.
FSP, Seasonic, Corsair, stb-stb.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5747) apevia


apevia
aktív tag

800-850w-os :O . Azzal már 690 quad sli is el megy ! Én inkább egy 650 W minőségire gondoltam !

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#5748) laca000 válasza apevia (#5747) üzenetére


laca000
őstag

Akkor minek kérdezel? :O
Mondom, ha tuningolod a processzort, de akkor vegyél 650w-ost, amellett nem lesz elég :W

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5749) apevia


apevia
aktív tag

Helló!

Tegnap sikerült még egy GTX680ast szereznem ! Szóval csatlakozom a Topikhoz :D

Jah ! és Egy Fsp Hexa 500Wos tápegységgel Hajtom az SLI-t , Egy I7-2600 társaságában (4Ghz) 16gb ram és 2*1tb vinyó ! Ezt csak azért írtam le hogy Az hogy minimum egy 800W táp kell egy Sli-hez az csak parasztvakítás !

Minden jót !! :R

laca000 Ez nem neked szól ! Köszönöm a segítséget ! :R

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#5750) laca000 válasza apevia (#5749) üzenetére


laca000
őstag

1db GTX 680=195w
1db i7 2600k, terhelés alatt=166w

2x195+1X166w=556w

És akkor még a proci nincs húzva.

Gratulálok az 500w-os, csúcsszuper táphoz.
Ha sok random kékhalálozásod lesz, vagy szintén random, játék közben kidob az asztalra, legalább majd tudod mitől lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.