Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#5551) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5550) üzenetére


xFLOWEx
tag

Hat melegedest kizarnam, folyamatosan figyeli az evga precision, minden adatot kiir nekem a billentyuzetre, idle es full load alatt is termeszetesen.Es amint irtad is neha win boot utan egybol elveszti, majd megtalalja amikor meg a legalacsonyabb a homerseklet,maskor meg orakat jatszok crysis3-al ami a legjobban porgeti a karikat gond nelkul. Max homerseklet 76-77 fok az egyes kozrefogott kartyanal a windforce 3 ventiek jol teszik a dolgukat :) ahogy olvasgattam teszteket slirol ez total normalis hofok. tap: xfx 850w pro 80+ bronzos kulon agon pcie kapja mindket kari a kakaot, szerintem azzal nincs problema :)..... De vmi megse koser...csak tudnam hogy mi a baja.... :U

(#5552) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

Sot ahhogy nezem, stabilan windows boot utan elveszti a kontaktot de mindig megtalalja.... eleg erdekes a dolog majd meg tesztelgetem hogy ezutan milyen surun akad ki szegenykem...

(#5553) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5552) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És ha leveszed az SLI hidat és Single-ben használod?

(#5554) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

Ha bakker idaig ugy hasznaltam honapokig :DDD

(#5555) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5554) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogyhogy? Neten keresztül járattad azt ami a boltban volt?

Vagy én értettem félre és már régóta megvan a 2. VGA-d is és csak most kezdted SLI-ben használni?

(#5556) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5555) üzenetére


xFLOWEx
tag

igazad van, meg nem probaltam kulon a masodik vga-t, meg csak most sikerult beszereznem.. :R pontosan mit is teszteljek rajta kulonalloan ?

(#5557) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5556) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mondjuk első esetben a régi VGA-ra dugod a monitort és a másikat fizikáztatod, vagy pihenteted, aztán fordítva. Az újra megy a monitor a másik pihen.

Aztán helyet cserélnek.. Lehet nem is a VGA-kal van a gond, hanem a lapod 2. Pciex csatijával.
Azt is lehet hogy a régi VGA-t berakod abba a szlotba amit eddig nem használtál. Addig a másik kinn van a gépből.

"n" tényezős a dolog és nagyon nehéz kitesztelni mi is lehet a hiba.
Én biztos egy szűz win7-el állnék neki tesztelni 314 whql driverrel, úgy hogy csak egy furmark van a gépen vagy a kedvenc játékom.

Sőt elsőként megnézed GPU-z-vel hogy mit ír ki a Pciex-re.
Ahogy már más fórumtárs is írta az OC jelet visszaveszed gyárira, stb, stb.... egyszer csak meg lesz a hiba.

(#5558) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5557) üzenetére


xFLOWEx
tag

koszi a tanacsokat.. a GPU-z nel pontosan mit is kene latnom hogy koser legyen ? a pcie kapcsolatban ? :R

Jah es meg vmi... a legujabb nvidia driver nem jo ? mashol is olvastam hogy a 314-es a tuti eddig :U

[ Szerkesztve ]

(#5559) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5558) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Laptól függ, de pcie 2.0 8x az már jó.

De jó.... csak kicsit jobban meghajtja a kártyákat. 3D teljesítmény növelést nehéz elképzelni annélkül hogy valamennyi többlet fogyasztás ne legyen. Hacsaknem az előző driverek full szarok.,

(#5560) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5559) üzenetére


xFLOWEx
tag

lecsekkoltam 8x 2.0 vannak..... Az a baj hogy semmi kedvem kulon tesztelgetni most as kartyakat pedig tul kell esni rajta... :( kezd kicsit elegem lenni az egeszbol, most megint hard resetelnem kellett mert latszolag a semmitol levaltak es nem jottek vissza siam netezes kozben..gondolom ennek nem kene termeszetesnek lennie :)

(#5561) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5560) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az bizony gáz. De kétlem hogy az SLI technológia lenne az oka.

(#5562) Johni5


Johni5
őstag

Töröld le a drivert ,és rakd újra szerintem ott lesz a hiba.

(#5563) xFLOWEx válasza Johni5 (#5562) üzenetére


xFLOWEx
tag

eleve igy pakoltam fel a legujabbat clean installal :(.... mikozben irok is levalt de visszajott, ultrapara fogalmam sincs mi okozhatja... :F lehet visszarakom a regi drivert clean installal hatha de kotve hiszem. itt vmi mas nem tetszik neki szerintem...

(#5564) Johni5 válasza xFLOWEx (#5563) üzenetére


Johni5
őstag

Vedd ki a két kártyát,és cseréld meg.Egy próbát megér.A procinak adj még egy kis kakaót.CF-nél nálam kell még +20mV neki.Valami VGA tuning progi van fent?

[ Szerkesztve ]

(#5565) xFLOWEx válasza Johni5 (#5564) üzenetére


xFLOWEx
tag

most csereltem meg a ket kartyat, ahogy sejtettem, semmi valtozas win boot utan 1-2 percre tuti csinalja egyszer mintha kotelezo lenne... evga precisionx van fent..kikeszulok total rendszeresen csinalja !!! :Y :O

(#5566) Johni5 válasza xFLOWEx (#5565) üzenetére


Johni5
őstag

Hmm dunsztom sincs. :(

(#5567) Pipó válasza xFLOWEx (#5565) üzenetére


Pipó
őstag

Túl vagy már az órajelek némi visszavételén is? Az csak 2 perc.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5568) TTomax válasza xFLOWEx (#5548) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ebben a topicban nem hiszem,hogy segitséget kapsz... a kártya topicjában több szerencséd lenne...egyébként nekem is most a 320as driverekkel gondjaim vannak... jó lenne,ha kifejtenéd kicsit bövebben hogy mit takar a "random elveszti a kapcsolatot a driverrel a kartya"??
Ha a recovery üzenetröl van szó akkor annak is több oka lehet...de alapvetöen driveres gond lesz,illetve órajel gondok...
Az ilyen driver clean-t és barátait ugye nem win8 alatt csinálod??Mert ott ez már nem müködik hazavágja a rendszert,akár ujratelepités is lehet a vége...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5569) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

nemnem win 7 alatt az nvidia sajat telepitojenel kerdez ra hogy clean installt akarok, es en igent valasztottam... igy metn fel a 320-as.Amugy emeltem egyel a feszt a procinal ugy nez ki jo hatassal van ra, de abban is biztos vagyok hogy ujitani kene a hutesfokon osszesegeben a gepben.... egy vizhutes nem artana a procira vagy jobb leghutes... meg nem vagyok 100% biztos abban hogy a proci feszemelese meg fogja oldani a gondjaimat meg tesztelgetem.Lehet vissza kene venni alapra, de akkor mivegre van k-s procim ugye ha nem is huzom egyaltalan :)

Mifele gondjaid vannak a 320-assal? lehet en is visszapakolnam a regit ha tudnam hogy talan jobban jarok..bar eleg paradoxul hangzik regebbi drivert felrakni :)

[ Szerkesztve ]

(#5570) xFLOWEx válasza Pipó (#5567) üzenetére


xFLOWEx
tag

vegyem vissza proci orajelet ? mert a kartyak mar alapon futnak...

(#5571) TTomax válasza xFLOWEx (#5569) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem most speciel randok fekte villanások vannak ... ezek jönnek desktopon és játék közben is...csak és kizárólag a 320driver branch alatt vannak ilyen hibáim,tehát ezért jobbak a picivel régebbi driverek... a gond ezzel az,hogy az ujabb játékokhoz nem lesz sli profilod,de ezen könnyen lehet segiteni,ha a driver törlése elött lemented SLI Toolal a profilokat majd visszatöltöd a régebbi driverre... magam is egy 670SLI-t hajtok több mint fél éve.. a procin viz van és ugye két kártya is kifelé fuj,szóval nálam melegedés gondok nincsenek...
Mindkét vga egyébként Giga 670 OC??? A dupla vagy a tripla ventis?Evga precisionban bekapcsoltad a syncet???Adhatsz neki egyén ventiprofilt... ugy állitsd be,hogy 70C fokon maxon menjenek a ventik,mert ott az elsö lépcsö ahol throttlingolni kezd a kepler...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5572) Pipó válasza xFLOWEx (#5570) üzenetére


Pipó
őstag

Igen, vegyél vissza vagy 200 MHz-et.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5573) xFLOWEx válasza TTomax (#5571) üzenetére


xFLOWEx
tag

koszi az infokat.Igen mindketto oc windforce 3x szinkronban vannak az evga-ban.Be is allitottam a ventiteljesitmenyt ahogy tanacsoltad...viszont a procim nagyon melegszik. idaig egy karival megallt 65 fokon de most 70-75 fokot is eleri i5 2500k jelen pillanatban 4200mhz 1.315 core voltage-al.... elotte 4.4ghz ment.

[ Szerkesztve ]

(#5574) Pipó válasza xFLOWEx (#5573) üzenetére


Pipó
őstag

Két jórészt befelé fújó vga ezt okozza. Szerintem egyébként sok feszt kap, megpróbálhatnád visszavenni. Megvan még az sli problémád?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5575) xFLOWEx válasza Pipó (#5574) üzenetére


xFLOWEx
tag

Prime95-el anno 4.4ghz-en 1.315-nel volt stabil... Nem tudom lehet lejebb vehetnem, ha mar visszavettem 4.2-re a procit.... Sli problema ugy nez ki kiszurve, vagy azert mert ugyanakkora feszkon megy 4.2 a proci vagy mert csak vissza lett veve, ezt kene kiszurni es akkor meg lejebb vennem a feszt....
erdemes lenne amugy egy normal vuzhutesre kicserelni a mostanit ? Ezen gondolkodom eppen...

[ Szerkesztve ]

(#5576) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5575) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most őszintén......

10 percre miért nem tudsz mindent alapra vissza állítani??????
Azt a nyavajás CPU-t meg RAM-ot is.

Napokig fogsz még kínlódni, olyan dolgokon, amit mások már x-er végigjártak, és nem hülyeségből lett egyből emlegetve a hűtés probléma meghogy ne OC-zva próbáld az SLI-t.
Először legyen stabil alapon, aztán az egész rendszerhez lehet új stabil OC értékeket keresni.

(#5577) Johni5 válasza fsb1000 (#5576) üzenetére


Johni5
őstag

Ja,hogy itt most minden húzva volt.Csak most esett le.

(#5578) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5576) üzenetére


xFLOWEx
tag

Igazad van, mar teszteltem alapon is mindent. Gyakorlatilag ezek utan allitottam a vidkari es a proci orajelen. Jelenleg csak a proci homersekletevel nem vagyok kibekulve. Szoval mar tesztelve alapon is :R ti milyen proci mellett hasznaljatok az sli es milyen orajeleken, ha szabad tudnom ?

(#5579) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5578) üzenetére


fsb1000
nagyúr

2500k@5,1GHZ, ha valami teszteredményt akarok (nyitott ház 100% venti)
2500K@4,0GHZ általában
2500K@4,8GHZ ha olyan a játék ami igényli.

Ha beraksz +1 combosabb VGA-t a rendszerbe megváltoznak az áramellátási viszonyok (akármilyen jó a tápod) és megváltoznak a hűtési igények is.
Mindent újra kell értékelni kezdve a CPU/RAM feszektől egészen addig, hogy a házszellőzés mire elegendő.
Egy kis dobozban + 150-200W nagy feladat. Valahogy ki kell vinni onnan.
Néha csak mV-okon múlik a dolog, néha azt sem tudni elsőre mi a baj, aztán rájössz, hogy a csipszet 15 fokkal melegebb lett, mert a ház belső hőmérséklete 10 fokkal nagyobb.
A tuningból kicsit visszavenni, házat pótventikkel ellátni, zajt szokni.

Ha eleve SLI rendszert tervez az ember akkor ezek a problémák elkerülhetőek, vagy nem annyira bosszantóak. Te beraktál a gépedbe egy nagy fogyasztót és azt láttad, hogy valami baj van.
Ez szerintem nem az SLI rendszer hibája, bár annak következménye.

(#5580) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5579) üzenetére


xFLOWEx
tag

koszi nagyon :R jo otlet lenne egy corsair h100i-vel huteni az i5 2500k procimat ? peobalom beloni a feszultsegekt a procin, hogy jo legyen a vidkarinak is, meg mindig nem tokeletes a dolog..Egyaltalan nem gondoltam volna hogy ennyi bosszusaggal/nyuggel fog jarni az optimalis beallitasok megtalalasa illetve az egesz sli dolog ugy ahogy van..kicsit el is ment a kedvem az egesztol...de mivel 3 monitoros rendszert hajt igy szuksegem van az extra loerore... gondolkodom meg mi lenne a megfelelo megoldas es telleg koszi az eddigi segitseget is..
Nem igerem hogy nem fogo meg irni, bar tudom hogy nem is kotelezo a valaszadas :)

(#5581) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5580) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Általában az egyszerű CPU vízhűtések (instant zárt rendszerek) közel egyenértékűek a jobb léghűtésekkel, de az az előnyük hogy a hőt a házon kívül adják le.
Amit írtál h100i az a jobbak közül való, mert duplaradis. Kb kétszeresen túlméretezett hűtés lenne egy 2500K-ra, de mivel a hő és a hűtési zaj együtt járnak, ez a túlméretezés egy csendes működést eredményezhet.
Egy max. 40 fokos hűtőfolyadékkal 55-60 fok között lesz a CPU-d maghőfoka. Ha nagyobb venti fordulattal és zajjal tudod csökkenteni a hűtőfolyadék hőmérsékletét, akkor kb azzal arányosan csökkeni fog a maghőfok is, de 45 fok alá nem nagyon fog menni terhelt és állandósult állapotban. Nincs is erre szükség.

Ha a duplaradinak van hely és könnyen felszerelhető a házadra (vagy házadba) akkor megérheti a beruházás, ez a cucc karbantartást nem igényel.

De a VGA-k még mindig bentre fűtenek. Azokkal is kell valamit kezdeni.
Lehet a ház szellőzésének átalakítása hozna jó eredmény és akkor még az a vízhűtős cucc se kéne a CPU-ra.
Ha elindulsz a vízhűtés útján, akkor hamar igényeid támadnak alacsony hőfok és zaj tekintetében, és hirtelen 100K-t ráköltesz, hogy a VGA-k is le legyenek vizezve. Sokan az SLI-t csak így tudják elképzelni.
Volt pár rendszerem, de talán csak az utolsó 2xGTX660 volt mondható abszolút halknak.

Egyébként vannak olcsó megoldások is VGA vízhűtésre ha a VRM-et nem kell hűteni (pl. gtx660), de ez esetben is kell jó szellőzés a házon belül az alaplapnak és egyéb alkatrészeknek.

Minél nagyobb teljesítményű SLI rendszert építesz annál sarkosabban találkozol a hűtési problémákkal.
Az első SLI-m 2x7600GT volt. Ezek passzív hűtéssel mentek és a házban 1 db 8 cm-s venti volt.
Nem is gondolkodtam a hűtésen, tökéletesen ment..... a problémák később jöttek. GTX285-nél házat kellett cserélni. Aztán megjelentek az alacsony fogyasztású VGA-k a középmezőnyben...

(#5582) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5581) üzenetére


xFLOWEx
tag

nem rossz.. :) koszi a reszletes beszamolot... amugy egy modositott(plexis) shinobi bitfenix hazam van [link] amiben felul van pont kialakitva plus ventiknek es a hutoradiatornak a hely, pony ilyen celra... visszavettem a proci feszkot egyenore 1.300-ra prime95 tokeletes, es egyenlore a vidkrai vezerlo se szallt el hibaval..meg :) lehet meg lejebb megprobalom, anno szerintem amugy is a ramok kavartak be a prime95 kekhalalval kapcsolatban nem a keves fesz a procin... :U... mindig crysis3al tesztelgetek jatekok szempontjabol, eleg nagy eroforras igenye van mind cpu mind gpu szempontjabol.
Igen a hutes most hirtelen meg fontosabb lett mint sli elott ez egyertelmu.. jelen pill cry3 alatt 74fokos max a legmelegebb mag 4.2ghz 1.300 vcore, gpu-nal 71-72fok alap orajelen...

vga-kra akkor ezek szerint nem eleg ez a windforce 3x ? azt hittem ez meg jonak is szamit a 670-esek kozott

[ Szerkesztve ]

(#5583) Pipó válasza xFLOWEx (#5582) üzenetére


Pipó
őstag

Tegyél felülre kifújó ventit ha nincs, az sokat segítene. Jó egyébként az a giga hűtés egy kártyára, kettőnél talán jobb, ha az alsó gyári ref. kialakítású, mert arról nem száll fel a fölsőre annyi hő. Nekem is gigák vannak (560ti, de fogyasztásra ugyanott van mint a 670) és át kellett alakítanom (moddolni) a zárt oldallapot, hogy onnan is kapjanak friss levegőt. Felül nekem nincs gyári rács, meg nem is akartam ott moddolni.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5584) xFLOWEx válasza Pipó (#5583) üzenetére


xFLOWEx
tag

koszi, felul mar van ketto is :) Mit ertesz azon hogy az also gyari referencia kialakitasu ?

(#5585) zolee5016 válasza xFLOWEx (#5584) üzenetére


zolee5016
őstag

.
Ilyen

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5586) xFLOWEx válasza zolee5016 (#5585) üzenetére


xFLOWEx
tag

ertem mar.... hat itt mindketto gigabyte windforce ugye :) amugy letezik olyan jelenseg(nehanyszor tapasztalom crysis 3-ban) hogy szepen annak rendje es modja szerint megy, majd leesik a teljesitmeny mintha egy kartyam lenne csak es ugy is marad... ujrainditassal persze megszunik.Nem altalanos jelenseg de parszor mar tapasztaltam. Szerintetek ez osszefugghet hogy nem tetszik neki pl a kicsit emelt orajel ? mem clock-on huztam nemileg, amugy azt kivaloan birja/birta a kartya..

(#5587) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5582) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elég a VGA-kra a gyári hűtés, ha jó a ház szellőzés.

(#5588) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

Levettem/ kivettem a haz oldalabol a plexit, es szinte csoda tortent :) proci 4.2ghz 1.295 vcore, max 60-65fok terhelve vidkarik max 69fok...haladas innentol meg megprobalom kicsit huzni amig stabil marad, jo lesz ez :)

(#5589) TTomax válasza xFLOWEx (#5588) üzenetére


TTomax
nagyúr

Bezzeg amikor mondjuk,hogy ezek a három ventisek nem igazán jó választosok multiGPUra rögtön jönnek a kontrák... én ezért vettem olyan 670et ami kifelé fuj a házból...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5590) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5579) üzenetére


xFLOWEx
tag

megkerdezhetem milyen vcore-okkal megy neked az altalad leirt orajeleken ? :R

(#5591) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5590) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Fejből írom, de kb. ezek.
(power managment bekapcsolva)

2500k@5,1GHZ, +0,1
2500K@4,0GHZ -0,1 [ez most Linx alatt 1.232]
2500K@4,8GHZ +0,08

(#5592) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5591) üzenetére


xFLOWEx
tag

koszi :) azt hittem manualban lotted be a feszkokat, de ezek szerint rabiztad az alaplapra...

(#5593) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5592) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Manuálisan állítottam. De nem fix értéket, hanem a PM által beállítandó értékek vannak eltolva.
A Te alaplapodon lehet fix. feszültséget beállítani????? SandyBridge a cpu-d?

(#5594) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5593) üzenetére


xFLOWEx
tag

jaja persze, lehet, asus p8z68 v-pro min ahogy irtam is sandy i5 2500k-val nalam 4.4-en eddig 1.315 vcore-on volt stabil prime95-el tesztelve..te tesztelted ? kekhala ilyenek prime alatt ?

(#5595) fsb1000 válasza xFLOWEx (#5594) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Linxel tesztelem.
Nem is tudtam, hogy z68-on fix Vcore beállítható.

(#5596) xFLOWEx válasza fsb1000 (#5595) üzenetére


xFLOWEx
tag

en meg azt nem tudtam hogy ez ekkora erdekesseg :)

(#5597) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

hu hat gyerekek azt hiszem nem lesz sokaig sli konfigom... nem jon be a fogyasztas homerseklet de leginkabb a drasztikus viselkedese jatekok alatt.. most probaltam ki ujra az nfs shift 2-t. egy karival anno csontrahuzva suvitett mint a szel.. most 17-25fps max kesz katasztrofa. dirt 2 : minden jo lenne de mar a menuben ha belepek a lakokocsiban szaggat, rossz elojelek, benchmark oke, jatek alatt is minden koser...lenne ha nem lepek muszerfalas nezetbe ott leesik 30-40fpsra a 80-90fpsrol ... es meg sorolhatnam a tobbi jatekot... tok jio lenn ez az SLI dolog, ha mukodne is normalisan.De nem teszi...

(#5598) TTomax válasza xFLOWEx (#5597) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ott valami nálad nagyon nem koser,elég szétszórtnak tünsz,irtunk egy csomó dolgot de nem nagyon reagálsz rá...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5599) xFLOWEx válasza TTomax (#5598) üzenetére


xFLOWEx
tag

mint pl mire nem valaszoltam ?

(#5600) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

szepen visszavettem mindent alapra ennyi a proci van huzve 4.2-re egy 2500k-tol ez nem nagy dolog azt gondolom.. aa tap eleg, a homersekletek rendben vannak, mi kellene meg ?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.