Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#5851) zolee5016 válasza Lehi79 (#5850) üzenetére


zolee5016
őstag

100%

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5852) klac válasza Lehi79 (#5850) üzenetére


klac
aktív tag

A CoolBits reg fájl futtatása megcsinálta Neked ezt

Start menü-->futtatás : regedit.

A Registry Editorban : HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> NVIDIA CORPORATION--> GLOBAL --> NVTWEAK

létrehozott egy új ''duplaszót'' (DWORD )a neve coolbits, értéke valamennyi

Na ezt a valamennyit kell neked átírni a SLI feltételeknél leírt CoolBits (beállított érték 18) ra.

Azonos kártyáknál azonos memóriáknál 100 % a SLI , ha mindkét kártya hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#5853) apollo12 válasza Lehi79 (#5850) üzenetére


apollo12
veterán

ha memória méret azonos akkor mennie kell

(#5854) klac


klac
aktív tag

Na meg az alaplap gondolom SLI képes, mert ha nem akkor SLI hack szükséges hozzá..

(#5855) Lehi79 válasza klac (#5852) üzenetére


Lehi79
csendes tag

Meghajlok nagysagod elott! :R Elojott az SLI engedelyezes, miutan beirtam ezt a + dword-ot a registrybe!

Most mar csak annyi a problema hogy vmiert fullscreenben kifagy a 3d. Ha siman windowban futtatok furmarkot vagy jatekot az tokjo, de fullscreenben kifagy minden... Erre vmi otlet esetleg?

http://uk.pcpartpicker.com/user/gabriellehr/saved/bvfkcf

(#5856) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok
Gondolkodók egy GTX590 SLI- in ezzel kapcsolatban lenének kérdéseim.
-az első hogy egy Chiftech 850W 80+ moduláris táp elbírja-e?
-ha esetleg nem akor mekkora táp kellen?
-ha az SLI össze jön akkor menyivel dobbná meg teljesítményt, esetleg elérné egy mostani kártya szintjét pl•GTX 690
Válaszokat előre is köszönöm Kovim.

(#5857) Pipó válasza kovimester (#5856) üzenetére


Pipó
őstag

4-way sli nem skálázódik jó, nem jársz jól vele. A tápod is határeset, inkább nem. A két kártyára 701 W csúcsfogyasztást számoltak, plusz az egyég hw. [link]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5858) laca000 válasza kovimester (#5856) üzenetére


laca000
őstag

A következők miatt nincs értelme:

-ahogy Pipó is írta: rosszul skálázódik
-bődületesen sokat fogyaszt, 1000w-os minőségi táp bőven kellene oda, pláne ha a processzort is húzod
-1.5giga Vram
-2X60-70ezerből már értelmesebb CF-SLI-t lehet építeni.

Pl: 7950CF, GTX670 SLI

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5859) lancellott válasza kovimester (#5856) üzenetére


lancellott
tag

Srácok valamit félreolvastak.. vagy én.. :) Szóval sima sli a kérdés.. itt egy link.. sli-set nem találtam, de SLI-be kötve nem lesz 200% a teljesítménye két kártyának soha szerintem.. ki tudod magadtól is számolni mit ér meg. És igen.. egy akkora táp gond nélkül kiszolgál 2db 580-ast...

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#5860) laca000 válasza lancellott (#5859) üzenetére


laca000
őstag

Nem hiszem, nem olvastunk félre semmit.
2GTX580-as, az NEM GTX590SLI. :Y ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5861) lancellott válasza laca000 (#5860) üzenetére


lancellott
tag

DDDDDDD jóvann na..
Szóval akkor 2db GTX590 már van olyan erős mint egy 690-es így becslésre..
Amit félreolvasott az első hozzászóló az a 4vay sli volt.. 4ay sli-nél valóban elvész az erő.. 2db kártyánál sem duplázódik, de 40-60% meg lesz szerintem egy jó lapban.. A táp azt is el kell hogy bírja... de a nagyobb tápot javasolnám én is.. Nem szabad csúcson járatni a tápokat, mert ha az elszáll megy vele a fél konfig is..

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#5862) laca000 válasza lancellott (#5861) üzenetére


laca000
őstag

2db GTX590 az 4Way SLI.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5863) lancellott


lancellott
tag

Nem mondtad ki de gondoltad... úgyhogy kimondom én... igen a hülye okoskodott. :DDD 2 magos a kari.. természetesen 4way sli.. és megkövetek mindenkit akit megvezettem...
Ha már kárt okoztam megpróbálok javítani kicsit.. Itt egy skála a kártyák fogyasztását tekintve Anantech - Total System Power Consumption in Watts (Lower is Better) .szóval egy 580-as ugyanannyit eszik mint egy 690-es. Még egyszer elnézést mindenkitől.

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#5864) laca000 válasza lancellott (#5863) üzenetére


laca000
őstag

;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5865) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na megint én vagyok :D
Itt találtam ezt a képet amin SLI-ben van a két kártya, és elgondolkodtam. Mindegy hogy hol van a két kártya összekötve? Mert nálam az első két helyen van, a képen pedig a második kettőn. Lehet ez az oka az akadásnak? Még tart a film, utána megnézem hátha. Guru3d-n 7-800w -os tápot ajánlottak minimumként átlagos rendszer+770 SLI-hez, ha ez a csere nem jön be akkor kénytelen leszek ráereszteni egy 1200-as corsair -t.

A játék az nem játék!

(#5866) zolee5016 válasza Lézerparaszt (#5865) üzenetére


zolee5016
őstag

Elvileg mindegy hol van az SLI-híd...............nem befolyásol semmit.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5867) Lézerparaszt válasza zolee5016 (#5866) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem is tudtam áttenni, mert a két kártya között van egy slot hely, és így a burkolat miatt ami hálistennek pont ott van, nem lehet feltenni, sőt az elsőre is csak úgy fért fel rendesen hogy a burkolat mögé beszenvedtem valahogy. Eddig csak félig volt bedugva mindkettő, nem tudom hogy nem figyeltem fel rá. Na de most majd tesztelni fogom így is. Ha így se jó akkor már csak a hűtés lehet és a táp, viszont mivel nincs rajta tuning így a hűtést nem hiszem.

A játék az nem játék!

(#5868) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

Szerintetek az alábbi confighoz érdemes lenne beszerezni még egy 660-at vagy várjak a maxvell-re?
Ha igen 2GB vagy 3GB? A cél FHD minél több fps-el. Keret 45e huf, tehát nem tudok 1 gpu-s 780-at venni.
Tudom a lap csak crossfire-t támogat, én sli hack-el oldanám meg, amennyiben lehetséges-szóval ezt sem tudom biztosan......

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#5869) Taposo válasza G**@**B**! (#5868) üzenetére


Taposo
aktív tag

Szia hát 45 ezerbe semmiképp nem férnél bele, mivel sajna a tápod kevés lenne a két kártyának, oda egy jobb minőségű 650-700w táp kellene. Azt az SLi buherálást nem ajánlom, semmi nem garantálja hogy megfelelően fog működni miután megvetted a kártyát és akkor még új lapot is venned kell, az én véleményem a Maxwell, szerintem egyenlőre az az egy 660 is elég fhd mellett kompromisszumokkal.Viszont ha van valami játék ami tényleg nem fut megfelelően és több száz órákat szeretnél beleölni mert a szived csücske akkor spórolnod kell ! ;)

(#5870) G**@**B**! válasza Taposo (#5869) üzenetére


G**@**B**!
tag

Valójában a mostani játékokkal elfogadható minőségben tudok játtszani. Gondoltam egy kis befektetést megért volna a dolog, hogy Crysis 3 és társainál feljebb tegyem a lécet graf terén. Sajna így hogy tápcsere+maceráns is volna az egész nem éri meg. Az új szériából választok majd, addig így is jó.
Kösz az infót, szép napot.

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#5871) Malamute


Malamute
tag

Sziasztok!

Most jelenleg a piros oldalon állok, mégpedig egy R9 280X személyében. Mit gondoltok egy GTX 650Ti Boost megveri az r9 280x-et vagy nem? Illetve nem tudom, hogy az i5 3450-em ki tudná-e hajtani a kettő 650-et, illetve hogy az msi z77a-g45 alaplapom támogatja-e az sli-t. Mit gondoltok?

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#5872) slloyd


slloyd
senior tag

Sziasztok!
A segítségeteket,tanácsot szeretnék kérni.
Vagyon nekem egy 3 hónapos sli konfigom (a kártyákon kívül mindenből újat vettem bele) ami a következő komponensekből áll:
-Asus sabertooth 990fx lap
-amd fx 8350 proci 4,4 gh-en
-8gb 2x4gb corsaire venegance memori kit (1600 mh)
-2db Gtx 580 1536mb-osak (1 zotac alapórajeles+1 msi oc mind 2 alapórajelen ketyeg 772 mh)
-Thermaltake Toughpower 750W gold

A problémám a következő lenne pl:
Elindítok 1 játékot Crysis 3,vagy akármelyik nagyobb gépigényű játék.
Fps az mindig minden játékban van bőven 40-50 és felette tehát szép folyamatosan fut minden.
De random lehet ez 4-5-30 másodperc olyanokat droppol,hogy nem hogy leesik az fps hanem néha beakad a kép is 0.5-1 másodpercre ami azért nagyon bosszantó tud lenni :(((
És az érdekes az,hogy 1 db kártyával nincs drop folyamatos a játék persze kisebb grafikai beállításokkal.
Én már kipróbáltam mindent ami eszembe jutott 2 karit felcserélni dx frissítve driverek frissítve egyszerűen nem tudok mire gondolni mitől lehet....
Legyenszíves ha tud valaki valami beállítást javasolni szeretettel várnám :)
Kicsit csalódás így nekem ez a gép és főleg azért mert nem 2 ft-ot öltem bele,hogy a kedvenc játékaim szépen fussanak :O

THX the help :R

[ Szerkesztve ]

(#5873) zolee5016 válasza slloyd (#5872) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem akarok okoskodni.de az a táp egy kicsit szűk keresztmetszet az 580 sli-nek.én is TT 750w-ról váltottam 850w-ra....konnektorból műszerrel 650w-ot is megkérte néha a konfigom,és le nem kapcsolt ugyan,(talán 2x csak)de hasonló dolgokat tapasztaltam..igaz nekem Matrix-volt az egyik,,,,,(ugye ált 80+-os tápnál ez 750x0.8 =600W)
Várdd meg azért hozzáértőbbek tanácsát is, de ez a tippem 1 körben......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5874) Lézerparaszt válasza slloyd (#5872) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem is ugyanezeket csinálja a gépem, azt leszámítva hogy 1200W -os Corsair tápom van. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem feltétlenül a táppal van a baj, bár a Geforce 5xx -es széria elég sokat fogyaszt, könnyen előfordulhat. Csak egy kérdés: miután beraktad a videókártyákat volt Windows install? Én egyedül azt nem próbáltam mert még 2 hétig csak Finn nyelvűt tudnék felrakni, azon meg azt se tudom mit kell nyomni. Csak azért kérdem, mert ha te próbáltál új rendszert telepíteni és még mindig nem jó, akkor én sem kezdek nekiállni.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#5875) slloyd válasza zolee5016 (#5873) üzenetére


slloyd
senior tag

Köszönöm a tipped.
Igen én is gondoltam a tápra hiszen biztosan beleizzad a konfigba rendesen terhelés alatt.
Viszont abban nem voltam biztos,hogy fps drop-okat is okozhat,hogy csúcson van hajtva.
Én eddig azt hittem ha kevés a táp terheléskor leold kikapcsol a gép,de ilyen még nem fordult elő nálam.
Ezt csak onnan gondolom mert volt 1 régi konfigom amit már eladtam (kari nélkül) abban is volt próba képpen egy 580 egy core 2 quad társaságában fsp 400 w-os táppal meghajtva (tudom merénylet volt rábizni 1 580-at egy core 2 quad-al) :DDD
Röviden annál az volt hogy full hd-ban játék alatt nagyobb grafikai megjelenítéseknél robbanás,sok füst ilyesmik lekapcsolt a gépezet.
Mint kiderült és hát nem is volt meglepő ott a táp volt kevés :DDD
Viszont ilyesmiket hál istennek még nem tapasztaltam a mostani konfigomnál :U
Az a baj,hogy nincs az ismeretségi körömben olyan akinek ettől nagyobb tápja lenne,hogy próbaképp beletegyek egy nagyobbat :(
Csak ha vásárolok bele 1 et akkor derülne ki azt meg most inkább kihagynám ha lehet mert ezt is nemrég vettem :(

[ Szerkesztve ]

(#5876) zolee5016 válasza Lézerparaszt (#5874) üzenetére


zolee5016
őstag

csak Finn nyelvűt tudnék felrakni, azon meg azt se tudom mit kell nyomni.
Kielin valinta! :D :D
Na viccet félretéve.......csak 1 ötlet volt részemről,mivel nekem a tápcsere megoldotta a gondjaimat.......
Majd jön hozzáértőbb aki talán több ötletet ,megoldást is fel tud hozni... :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5877) slloyd válasza Lézerparaszt (#5874) üzenetére


slloyd
senior tag

Nekem win 7 64 bit-em van.
Nem,nem raktam újra a windowst szerintem nem kell csak ha alaplapot vagy értelem szerűen elsődleges meghajtót cserélsz.
Más egyéb hardvernél én soha nem szoktam új wint húzni a gépre :K
Valamit 1 db kártyával teljesen folyékonyak a játékok és mind 1 melyik kari az...

[ Szerkesztve ]

(#5878) Lézerparaszt válasza zolee5016 (#5876) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hallottam már olyan véleményt is erről és az én problémámról, hogy az Asus alaplapok elég xarul kezelik az SLI-t. Nekem a tápcsere nem oldotta meg a gondot, és sajnos itt is kifogyott mindenki az ötletekből ='(

Steinmacher: 1 kártyával nekem is tökéletes minden, de 2 kártyával még a Hearthstone is lezuhant 1-2 fps-re 5 perc után. Sőt, volt hogy 240p-s youtube videót se tudtam utána normálisan megnézni. Na azért ez egy kicsit túlzás.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#5879) zolee5016 válasza Lézerparaszt (#5878) üzenetére


zolee5016
őstag

Nekem is Asus deszkám van..és hibamentes,pedig volt már benn 4 féle Sli.....namindegy...valami megoldás csak lesz a fenti problémára,,,,,,

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5880) slloyd válasza Lézerparaszt (#5878) üzenetére


slloyd
senior tag

Az,hogy asus vagy asrock az szerintem teljesen mind 1.
Ami a lényeg hogy milyen chipszet található a deszkán és az enyémen 990fx ami nem mondható eggyáltalán régi nek :K
Szóval én ezt a márkafüggőséget kizárnám...

[ Szerkesztve ]

(#5881) slloyd válasza Lézerparaszt (#5878) üzenetére


slloyd
senior tag

Na azért az már tényleg túlzás :N
Nekem is volt olyan hogy lezuhant az fps-em (csak játék alatt full hd-nál 3d film nél soha nem szagatott be) és úgy is maradt én átettem az sli hidat a második csatira és a fizikát rábíztam az 1 es karira azóta nem volt ilyesmi "csak" drop-ol :(

[ Szerkesztve ]

(#5882) laca000 válasza slloyd (#5872) üzenetére


laca000
őstag

Itt egy link, ha átolvasod, talán segíthet[link]
A két VGA-d(490w), plusz a tuningolt procid,[link] a 750-es táp mellett, elképzelhető, hogy nem bírja.
Pont a határait feszegeted.
Én is arra tippelek.
Alapon, két VGA-val, 4Ghz-en is droppol!?
Nekem is FX8350 volt, 4.8Gz-en, egy Asus Formula V-ös társaságában, GTX770SLi, 860w-os táppal.
Nem volt drop.
Az előző gyengébb tápommal viszont: igen.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5883) slloyd válasza laca000 (#5882) üzenetére


slloyd
senior tag

Szia!
Igen próbáltam már alapórajelen is és úgy is drop ol.
Sőt nem csak a proci frekit vettem vissza hanem a karik gpu-ját is 600 mh-re (gondolván,hogy úgy nem olyan éhesek) az eredmény ugyan az drop :O
Viszont amit nagyon érdekesnek tartok az az,hogy a Heaven Benchmark 4.0 olyan szép folyamatosan lefut extrém beállításokkal 8x aa-val mint az álom sehol egy drop.
Ezt én sem tudom mire vélni, hiszen csak úgy fütyülnek a karik. Tehát a terhelést épp úgy ráküldi a rendszerre, mint ahogy játék alatt is....
Érdekes....

(#5884) laca000 válasza slloyd (#5883) üzenetére


laca000
őstag

Mindegyik Geforce driverrel csinálja?
Alaplapi driver fent van?
Rendszert újrahúztad(Win7 64bit), úgy próbáltad?

A benchmark nem mérvadó.
Ott úgysem látnád a drop-ot.
Nálam is drop-olt gyengébb(vagy inkább úgy mondom:másik) táppal az FX8350, tápcsere után jó lett.

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5885) slloyd válasza laca000 (#5884) üzenetére


slloyd
senior tag

Igen az összes eddigi kipróbált geforce driverrel ugyan az az eredmény :(
[Alplapi driver-ek] frissek.
A rendszert nem húztam újra mert bár patricionálva van de a c. is sok adatom van amit nem tudok hova kimenteni,és nem vagyok benne biztos,hogy segítene.....
Bár már én sem tudok mire gondolni vagy win újrahúzás vagy táp csere :R

(#5886) laca000 válasza slloyd (#5885) üzenetére


laca000
őstag

Olyan embert kellene találnod, akinek ugyanolyan táppal stabilan elmegy drop nélkül a GTX580 vagy hasonló SLI.
És akkor már meg is van, hol a gyenge láncszem.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5887) slloyd válasza laca000 (#5886) üzenetére


slloyd
senior tag

Köszönöm a tippjeiteket,válaszaitokat :R
Ha minden kötél szakad újradobom a wint és ha máshogy nem hamarosan beiktatok egy táp cserét is.
Esetleg még ahogy írtad megvárok valakit akinek hasonló konfiggal hasonló problémái vannak,voltak.
Ha viszont semmi nem segít akkor megválok a két karimtól és + kp-val belekerül egy gtx 780.
Viszont én nem csak a két kari erejét sajnálom hanem eleve (mivel nekem szép nagy ablakos,plexis gépházam van) olyan jól néznek ki a scythe ninja 3 proci hűtő alatt tényleg szeretem nézegetni őket szépek :(
Kár lenne értük :O

(#5888) zolee5016 válasza slloyd (#5887) üzenetére


zolee5016
őstag

Viszont én nem csak a két kari erejét sajnálom hanem eleve (mivel nekem szép nagy ablakos,plexis gépházam van) olyan jól néznek ki a scythe ninja 3 proci hűtő alatt tényleg szeretem nézegetni őket szépek
Na igen...azért a több karinak megvan a feeling-je..én is így vagyok a dologgal.Látom laca is tápra tippel..ki kéne próbálnod valami nagyobbal a konfigot.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5889) Malamute


Malamute
tag

valaki erre? [link]

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#5890) klac válasza Malamute (#5889) üzenetére


klac
aktív tag

Itt, és itt olvashatsz róluk.

(#5891) klac válasza Malamute (#5889) üzenetére


klac
aktív tag

(#5892) Malamute válasza klac (#5891) üzenetére


Malamute
tag

köszi, közben megnéztem a dobozát, és rá van írva hogy SLI Ready szóval ez oké, abban a két tesztben az a lényeg hogy az R9 280-nál 16%-al jobb, de R9 280X-nél csak 1%-al vagyis maradok inkább a mostani kártyámnál, hacsak nem fogok ki jó áron két GTX 760-at :DDD , de még az mindig kérdés hogy ki tudná-e hajtani azokat egy i5 3450?

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#5893) klac válasza Malamute (#5892) üzenetére


klac
aktív tag

Az sem kérdéses, mert a lap alján szerepel az ajánlott CPU - között az i5 3450.
Olvasd el figyelmesen a sima GTX 650 nem támogatja a SLI. - t.

[ Szerkesztve ]

(#5894) klac válasza Malamute (#5892) üzenetére


klac
aktív tag

A két GTX 760 SLI - nél nem tudom biztosan hogy kihajtaná - e az i5-3450.

Szimpla kártyák .

[ Szerkesztve ]

(#5895) Malamute válasza klac (#5894) üzenetére


Malamute
tag

bár attól hogy szorzózáras egy kicsit azért lehet tuningolni :D
és akkor már lehetséges hogy a 2 760-at kihajtaná

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#5896) laca000 válasza Malamute (#5895) üzenetére


laca000
őstag

[link]
Elég necces a dolog..

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5897) zolee5016


zolee5016
őstag

ha már itt tartunk...i5 2500k-nak melyik sli-ben lévő karik a maxok..770-ig elég gondolom...
másrészt van ez a Hardware compare oldal ilyen összahasonlítósdit nem tud valaki cf/sli-ben,esetleg egy sli-t single karival összehasonlítós verzióban?
580 matrix-sli-t megnézném pl 770 egyke ellen..........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5898) laca000 válasza zolee5016 (#5897) üzenetére


laca000
őstag

Gyakorlatilag csaknem ugyanazt produkálják.[link]
[link]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#5899) Lézerparaszt válasza zolee5016 (#5897) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem te erre gondolsz.

A játék az nem játék!

(#5900) zolee5016 válasza Lézerparaszt (#5899) üzenetére


zolee5016
őstag

:K köszi

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.