Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Seagate winyo halala help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Hali!

Egy Seagate ST340810A Tipusu !0Gb 5400rpm es vinyonak meghalt az elektronikaja, es szeretnem visszanyerni az adataimat. Ha van valakinek ilyen elado winyo, vagy kolcson elektronika, vagy aki meg tudja csinalni, kerem irjon nagyon fontos!
gimny@freemail.hu

Koszi

Értem én...

(#2) xcbiker


xcbiker
addikt

foglalkozok adatmentéssel.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#3) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Hali!

A fo kerdesem az, hogy mennyiert csinalnad meg, hol, es mikor. Kerlek mielobb valaszolj, vagy kulld el mailben a szamod, es telefonon megbeszeljuk
koszi!

Ubul


gimny@freemail.hu

Értem én...

(#4) xcbiker


xcbiker
addikt

06702471926

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#5) Bandit21 válasza xcbiker (#4) üzenetére


Bandit21
addikt

OFF
Mennyi FSB-ig bírja a NB47J?
ON

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#6) nobufalo


nobufalo
tag

Nocsak, pedig mindenki, hogy istenítette őket, úgytűnik, nem is olyan szar a Maxtor!!!!, nekem ez a 4. maxtor vincsim, és semmi bajom vele.

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#7) xcbiker válasza Bandit21 (#5) üzenetére


xcbiker
addikt

275MHz az tuti.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8) GuMipOkE válasza nobufalo (#6) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Hát ez yo!

Van egy szerencsétlen bajtársunk, akinek behalt a seagate winyója, erre rögtön levonod a következtetést, hogy a maxtor nem is olyan szar... :D

Brilliáns dedukció!

(#9) Den válasza nobufalo (#6) üzenetére


Den
veterán

ne menj statisztikusnak :)

www.simson4t.hu

(#10) tray válasza GuMipOkE (#8) üzenetére


tray
aktív tag

AZ EGÉSZ OFF

Naponta min. 500 vinyót adnak el hazánkban.
Ebből kb. 350-400 Maxtor.
Mert az a legolcsóbb.
Egyéb márkákból 20-30-at.
Ha 5 Maxtor meghibásodásra jut 1 sz*r Seagate, akkor a Maxtor még mindig több mint kétszer megbízhatóbb (1.25 és 3.33 hibaszázalék).
Egyébként olcsó húsnak híg a leve, nem?
(Remélem ebből az utolsó mondatomból látszik, hogy nem vagyok Maxtor párti, az előzőekből meg az, hogy más sem.)

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#11) dr_karcsika válasza tray (#10) üzenetére


dr_karcsika
tag

sziasztok!

lehet hogy igazad van. engem csak az érdekelne honnan vannak ilyen pontos adataid, hogy miből mennyit adnak el naponta?

(#12) tray válasza dr_karcsika (#11) üzenetére


tray
aktív tag

Sacc / kb.
Miért, te milyen arányokat saccolnál? :t

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#13) Den válasza tray (#12) üzenetére


Den
veterán

jaaa, sac/kb... sztem rosszul saccolsz.

www.simson4t.hu

(#14) Loopus


Loopus
tag

No meg szvsz azt is figyelembe kellene venni, hogy KicsiUbul vinyója nem egy mai darab :P

(#15) dr_karcsika válasza tray (#12) üzenetére


dr_karcsika
tag

én nem saccolok semilyen alapon, de kiváncsi lennék akkor arr hogy te mi alapján saccolsz??
Miből veszed a napi 500db/ország
miből veszed hogy ebőől 400db maxtor?

Én komolyan csak kiváncsi vagyok, de fogalmam sincs hogy ezt miből derítetted ki, vagy mi alapján saccoltál

(#16) tray válasza dr_karcsika (#15) üzenetére


tray
aktív tag

Hát...
Én évi egy vinyót veszek.
Mondjuk van még hozzám hasonló 100 ezer ember ;), na meg aki nem hasonlít, plusz a cégek, stb, kijön hogy évente 200 ezer vinyó fogy. Ez durván 500/nap.
Mivel mindenki szereti a költséghatékony megoldásokat, ezért valszleg a legolcsóbbat választják, ami a Maxtor. OK, most hogy nézem, lehet hogy kicsit elszámoltam, és nem 75-80%. Basszus az télleg kicsit sok lenne. Akkor legyen a fele. :C

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#17) xcbiker


xcbiker
addikt

Nem vagytok egyszerűek... :D

ahelyett, hogy a póruljárt kollégának adnátok tanácsot, inkább egymással vitatkoztok, hogy EZ vagy AZ a jó, vagy mégsem? :P :C

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18) Den


Den
veterán

Na maxtor vs seagate flame off. Aki segíteni tud_csak_az szóljon hozzá!

www.simson4t.hu

(#19) GuMipOkE válasza tray (#10) üzenetére


GuMipOkE
aktív tag

Ha figyelemesebben olvastad volna el a hozzászólásomat, akkor észrevetted volna, hogy közel sem Maxtor vs. Seagate flamet akartam inditani.

A meglepődésem tárgya az volt, hogy 1 seagate HDD sajnálatos elhalálozásából hogy lehet levonni azt a következtetést, hogy a Maxtor szar-e vagy nem...
Vágod?

(#20) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Köszönöm azoknak, akik segitenek, akik meg a fikazast hejeztek eloterbe, nyissanak uj topicot, es ott megvitatjak dolgaikat... Egyebkent szemelyes hujesegem is kozrejatszott az elektronika halalaban, de ez mar mind1... Ja es nekem eddig a seagetekkal csak pozitiv tapasztalataim voltak, kazdve az elso meg 430Mbs cuccal :o)
by

Értem én...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Seagate winyo halala help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.