Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Meg tudja valaki mondani hogy az Audigy1-es karinál a speaker settingsnél a bass boost alatt lévő Cutoff Frequency pontosan mit is jelent, mit csinál(cutoff asszem levágot jelent, de mit vág le pontosan?)? Úgy emlékeztem h ez akkor a jó ha 10Hz-en van ezért mindvégíg úgy is volt... csodálkoztam is hogy nincs valami jó mélye a fülesnek.. istenem.. ez már kb a 3. alkalom h ráeszméltem h valami beállítás elcseszi a hangzást.. (legutóbb a cmss volt sztereó fülesnél). Érdekelne hogy mire lenne érdemes állítani egy senni555ös fülesnél, én most így egy rövid próbálkozás után 85Hz-re állítottam.

(#1052) BemAnyó válasza adibook (#1041) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Végy Audigy 4 oem -et :Y

Audigy 4 Processor

* Advanced hardware accelerated digital effects processing
* Patented 8-point interpolation that reduces distortion to inaudible levels
* 64-voice hardware wavetable synthesizer
* Professional quality digital mixing and equalization
:R

(#1053) Jared válasza Sopi (#1) üzenetére


Jared
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Én is felraktam a softmod-ot a mezei Audigy 2-m(OEM, műanyag) re és gond nélkül működik. Ugyanakkor egy érdekes észrevétel: Előbb a hangkártya kisegítő programjait kellett a hankelt iso-ról feltennem és csak azután a youp-pax drivert. Addig nem volt hajlandó működni az EAX és az equalizer.
Ezúton köszönöm Sopi-nak, hogy felrakta a ph!-ra ezt a softmod infot!

Üdv

Matt

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1054) villanyie


villanyie
csendes tag

sziasztok, van 1 creative live hangkartyam, model: sb0200 (dell) es a melynomo es a centernek a hang csak akor megy ha a digitalis kimenethez kotom es ugy alitom be hogy ott a melyt adja le, igy mukodik is mind a 6 .A creative mixernel van gomb ahol a centert es a melyet alitom.Ez igy a normalis hogy a digitaliskimenthez kel kotni a mely es a center csatlakozojat? Ez igazi 5.1 vagy valami 4 csatornas kartya?
A masik dolog ami meg jobban agaszt, az az hogy van 1 winfast expert tunerem es mikor eliditom, a 6 hangszorobol csak a 2 elso jobb es baloldali megy, kulomben filmeknel es winampnal megy mind a 6. A hangot belsoleg kel bekotni a tunerbol a hangkartya Aux bemenetehez.Van valami megoldas hogy szoljon mind a 6 mikor tvzek?

(#1055) Degalte


Degalte
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgattam most is picit, meg régebben is, de mindenki hangfalakról beszél, nekem pedig fejhallgatóhoz kellene eldöntenem, hogy melyik hangkártyát lenne értelme megvennem. Szóval nem kell 7.1, meg mittudomén, csak a hangja legyen jó stereoban:D Ezen kívül 10ezer alatt szeretnék rá költeni. Audigy1-nél a 2, ahogy nézem jóval drágább, szóval akkor így csak az 1 marad? És abból is SE SB0090?

Kösz, ha valaki válaszol.

(#1056) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem....:)

Adott: SB0090 + Vista x64. Ezzel a kombinációval megoldható a Audigy 4 softmod? :D

Nig.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1057) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Sziasztok!

Bocs hogy ide írok,de sürgősen kell a segítség.és úgy láttam hogy ez egy igen látogatott tropic,és hát egy sblive 5.1-es hang kariról lenne szó.(SB0100)

A probléma az hogy bekapcsolom az 5.1-et és csak a két real és két front hangfal szól,a sub és center nem szól.
A zöld és fekete kimenet szól,de a kék nem,ha egyáltalán az a sub center kimenet?

Előre is köszi a segítséget!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#1058) ottesz válasza Robi BALBOA (#1057) üzenetére


ottesz
aktív tag

Nem a kék hanem a narancssárga!!!!legszélen ha jól tudom :C

(#1059) desolator


desolator
senior tag

Lenne egy kis problémám: Van egy Audigy 1-es karim. Feltelepítettem a vistát, leszedtem hozzá a soundblaster oldaláról a drivert, de ha fel szeretném telepíteni az Alchemyt (úgy tudom ez kell ahhoz, hogy 5.1-be szóljanak a játékok vistán), viszont amikor elindul a telepítő kiírja, hogy nincs támogatott eszköz telepítve. Hogyan lehet megoldani hogy felmenjen?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1060) AMD Power


AMD Power
titán

Sound Blaster Audigy hangkártya 7.1 OEM

5500-ért?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1061) wassermann válasza desolator (#1059) üzenetére


wassermann
addikt

Nincs Vistam-m, talán pont az ilyesmik miatt is : ) , de mintha azt olvastam volna itt a PROHARDVER-en valahol, hogy csak a netről leszedhető ''patchel''-t meghajtó tudja az Audigy 1-et ...

(#1062) desolator válasza wassermann (#1061) üzenetére


desolator
senior tag

A soundblaster oldalán van rendes vistás meghajtó audigy-khez, és nekem szépen működik alatta, 5.1-ben meg az eax-is elvileg be van kapcsolva, de azt olvastam hogy a játékokhoz hogy 5.1-be szóljanak kell az alchemy nevű creative szoftver is.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1063) AMD Power válasza AMD Power (#1060) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt csak azért kérdezem ,hogy van-e értelme ilyet venni mert az új alaplapokon már elég komoly kis hangkártyák vannak.Amit ki néztem abba valami Azalia vagy valami ilyesmi. Sőt ami a mostani régi ASUS alaplapomban van Digit kimenettel ez se rossz. Pedig ez már messze nem új.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1064) Robi BALBOA válasza ottesz (#1058) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszi a segítséget! (jól tudtad)
:R

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#1065) wassermann válasza AMD Power (#1063) üzenetére


wassermann
addikt

A helyzet az, hogy az:

- alaplapra integrált cuccokat minőségben verik a
- hangkártyák. A legjobb minőséget pedig az
- SPDIF-en csatlakoztatott külső házimozi erősítők adják.

(#1066) gPoint válasza AMD Power (#1063) üzenetére


gPoint
tag

Minap vettem bagóért egy audigy-t...háááát ég és föl a különbség az ic-7 integrált hangjához képest :C az ujabb lapok hangáról nem sokat tudok de egy külső hangkárollyal mindenképp jobban jársz.

(#1067) reaper05


reaper05
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Most 5K-ért tudnék venni egy SB Live!-ot. Egy Logitech X-540-el használnám játékra meg esetleg filmezésre. Mégérné? Vagy vegyek inkább X-Fi XtremGamer-t?

THX

(#1068) -FreaK- válasza reaper05 (#1067) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát az szerintem nem éri meg, én most vettem 5k-ért Audigy2őt.. Szerintem sokkal inkább X-Fi.

(#1069) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Csinált mostanában valaki moddot új verziós driverekkel?
Nem szeretném azt a régi 2004es Audigy4 hackelt drivert használni mert biztos van újabb cska még nem találtam sehol, youp-pax-ból a legújabb meg van (40mb), de nem tudom h ahoz még mindíg kell az Au4 hackelt drivere vagy már bennevan(ha jól tudom akkora fixelt SurMixer bennevan)? Kipróbálom majd mindenesetre de ebben a melegben még nem igazán kapcsoltam be a gépet, és szeretném magam megkímélni az akár több órás próbálgatástól:))

(#1070) whitewolf5


whitewolf5
csendes tag

Sziasztok!

Audigy 2 ZS -m van. Van olyan VISTA driver amiben sorrund mixer , equalizer, thq, meg az összes panel meg van ami az XP-n?

[Szerkesztve]

(#1071) desolator válasza whitewolf5 (#1070) üzenetére


desolator
senior tag

Hát az nekem is nagyon jól jönne vista alá. Mondjuk nekem Audigy 1-em van, de egy sima driveren kívül semmit nem lehet hozzá leszedni a soundblaster oldalról :(((

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1072) whitewolf5 válasza desolator (#1071) üzenetére


whitewolf5
csendes tag

Hát ez érdekes...illetve nagyon szomorú. Ti is tudjátok hogy mekkora segítség ezen programok megléte és nem fejlesztették volna VISTA alá ki ezeket?Az XP-s cuccok (kivéve a drivert persze mert az biztos nem jó :)) nem mennének fel? Még nem próbáltam de lehet hogy ez a megoldás.

(#1073) desolator válasza whitewolf5 (#1072) üzenetére


desolator
senior tag

Nem, sajnos nem megy fel, azt írja, hogy nem támogatott op rendszer...

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1074) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Én körülbelül 1.5 éve használom ezt a bizonyos Pax drivert az AU1-emhez, sokáig meg is voltam vele teljes mértékben elégedve. (sokkal jobb vele a kártya hangja mint a normál au driverrel)
De az utóbbi fél évben kiadott driverekkel valami nem klappol.
Valamiért összeveszik a tv kártyámmal (Leadtek Winfast 2000 XP expert) 1xűen 1ik napról a másikra elmegy a hang. Hiába állítgatom az aux hangerőt vagy bármit. 1xüen néma.
Ilyenkor a teendő:
Hangkályha driver leszed, tv kártya teljesen kitakarít a rendszerből (az utóbbi nélkül bármilyen soundcard meghajtóprogit teszek fel, akkor sem lesz hangja a tunernek)
Aztán mind2 újrarak. Pár napig megint lesz hang.. Utána mindent újra előről.
Régi driverekkel nincs ilyen gonnd. Szal most kénytelen vagyok azt használni.
Esetleg találkozott valaki rajtam kívül ilyen jelenséggel? (xp pro/sp2)

(#1075) xXxPongi


xXxPongi
tag

Hello!
Ma vettem egy audigy2 zs karit. Gondoltam megejtem én is softmodot, mivel az alap driverrel problémám volt (nem néztem másikat, hanem inkább a mod-hoz fogtam) :DDD

Az lenne a kérdésem, hogy változott-e a softmod procedúra? (vannak újabb verziójú cuccosok?) / (mert keresgéltem, de konkrétumokat nem találtam... meg hát lenne még kérdésem)

YouP-PAX-AXv3.63.03d
Ezt a driver-t használja valaki? (ugye nekem megfelel?) :DDD

Előre is thx!

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#1076) MaciG


MaciG
addikt

Hali

NEkem van egy SB Live 24 bit -es 7.1-es hangkártyám és a napaokban felmerűlt egy olyan probléma vele ,hogy mikor fent vagyk Ventrillón (egy ilyen beszélgetős progi hasonló mint a ts) akkor néha mikor le van terhelve a gép (pl tölt be a játék) a hangkártya egyszerűen elkezd zúgni, tehát én nem hallok semmit ,de a többik meg állítólag valami fülsüketítő zúgást hallanak csak ,amég újra nem connectálok. Amúgy semmi bajom nincs vele mert máshol jó. DE régen nem volt vele ez se, már megpróbáltam újratenni, de nem segített. Valakinek volt már hasonló problémája???

(Annyit kell még tudni, hogy most egy teljesen más konifgban és házban van mint eddig ,de szerintem ez nem számít, de lehet igen...)

BANZAII

(#1077) Fész86


Fész86
csendes tag

Szevasztok!
Azért írok ide mert ez a totyik tünik életképesnek.Segítséget szeretnék kérni.
A probléma:szereztem egy Audigy 1(SB0090)hangkarit.Semmi nem volt hozzá,és lehet,hogy nem is jó:(Amit elértem eddig:a winfos kiírja,hogy új hardvert talált,majd kiírja,hogy kell neki egy file,amit elvileg a gyári cédén van.Ha továbblépek akkor kiírja,hogy a HW nem fog helyesen müködni,nem is megy.Próbálkoztam különféle driverekkel,de mind azt böki ki,hogy nem talál a redszerben ilyen eszközt....nekem nem kéne semmilyen softmod,meg akármi,csak müködjön.....
Ha valaki járt már hasonló cipöben,azt kérem segítsen,nagyon szeretném életre kelteni ez a remek kis cuccost.
Elöre is köszönöm!
Üdv.!

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#1078) Sdi válasza Fész86 (#1077) üzenetére


Sdi
addikt

Ha lehetséges próbáld átteni, másik pci helyre és nézd meg úgy, egyébként meg innen [link] töltsd le a legújabb drivert hozzá.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1079) Fész86


Fész86
csendes tag

Helló.Köszi a tippet,de ezt is kipróbáltam már,azt írja ki,hogy a telepítö nem talál ilyen ''supported product''-ot a rendszerben:(.Nem hinném,hogy rossz a kártya,mert akkor sztem eddig se menne,volt már nálam egy rossz SB Live,ott rögtön az elején lefagyott a winfos,mikor kiírta,hogy új hw-t talált.Attól lehet ilyen,hogy az pci csati valahol nem érintkezik?Szemmel átvizsgálva nem látható felületi sérülés....esetlegvan valami más megoldás?

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#1080) Sdi válasza Fész86 (#1079) üzenetére


Sdi
addikt

Nem a sérülés miatt kell másik pci-ben megnézni, hanem az esetleges hardver ütközések kizárása miatt.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1081) Fész86


Fész86
csendes tag

Eddig ebben a pci-ban volt az SB Live-om.Nen volt semmi probléma.Sajnos nem tudom áttenni másik slot-ba mert a videokártya hütése kitakar 2 slot-ot is.Este megnézem egy másik gépben is,hátha ott hajlandó lesz működni.(bízom benne).

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#1082) Fész86


Fész86
csendes tag

Na,úgy áll eddig a dolog,hogy a KX-driverrel megszólalt.(csak egy *.inf fájlt kellett a megfelelö helyre bemásolni.Csak hát ez még nem az igazi,jól jönnánek a hozzávaló szoftverek.Azt hiszem van ilyen:AudioHQ2?,no meg a SurroundMixer.Ha valakinek van ehhez(SB0090),kérem linkelje be.
Bár valószínü,hogy ettöl a kx-cucctól nem fognak müködni a kiegészítö szoft.-ok?
A segítséget elöre is köszönöm!
Üdv.!

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#1083) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Honnan tudom lekapni a youpaxos drivereket? Akárhogy guglizok, nem talál semmit, meg ahol van letöltési link, ott 404es hiba... (Live 0220 -hoz kellene)

Más: találkoztatok már azzal, hogy spdif kimenet kizárólagos használata után pár percel eltűnik a hang? Konkrétan spdifről egy dolby dekóderre megy a hang, ha EAX, akkor minden megy szépen, viszont filmnézéskor alig van hangerő, beszéd semmi, mp3-ak meg viszhangosak. Próbáltam kx drivereket, azzal jobb, de nem ismerik fel rendesen a karit, és keverednek a csatornák...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1084) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

hmmm, opendrivers.com-on megtaláltam youpax cuccokat...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1085) N3v3r7and


N3v3r7and
tag

Hello
Már össze vissza olvasgattam, de működő megoldást nem találtam a gondomra:
Van egy Audigy karim, (SB0160) amihez felraktam Audigy 4 drivert és most minden jól megy, az 5.1 különösen ezért is nem térnék vissza a régi driverre.
Viszont amikor (Surround mixer/ Eax console) benyomom az EAX effecteket'', akkor a játékokban elmennek a hangok,
pl: nincs zene

A effectnél az ''original sound ammount'' eredetileg 0%-on van, ha felnyomom akkor van hang, de borzasztó. Illetve ha a control panelben a hardware accelerationt'' leveszem, akkor is van hang, de ugyszint borzasztó.
Van erre valamilyen ötlet, patch vagy másik driver amivel az Audigy 4 driver előnyei megmaradnak? /netán vennem kéne egy Audigy 4-et? :)
:R

(#1086) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A youp-pax driverek fóruma: [link]
Itt megtalálni mindent a témában.
Letöltések pedíg itt: [link]

(#1087) dikmen


dikmen
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy van-e érezhető különbség egy SB Audigy SE és egy alaplapi hangkártya közöt?
:R
mod: 2.1-es hangfal esetén

[Szerkesztve]

(#1088) palerNEW


palerNEW
tag

Halli All

Kérdésem a következő:
mi a különbség a SB 0100 és 0220 között ???
Van -e egetverő különbség, és mi a véleményetek ezekről a modellekről.
Azt olvastam hogy nem egyszerű a softwaret feltelepíteni hozzá.

Válaszotokat előre is megköszönöm :R

Tegnap DOS, ma Windows... Félek a holnaptól! - Kidobtam a frigót, mert a Windows jobban fagyaszt!

(#1089) fero02 válasza dikmen (#1087) üzenetére


fero02
veterán

Hi!

Nekem ugyan csak 5.1-es rendszerrel van tapasztalatom, de az kettő is.

Először alaplapiról SB Live!-ra (ez nagyon nagy lépés volt), utána pedig a Live!-ról Audigy 1-re. Itt is hallhatóak voltak különbségek, Főleg a magas hangok tisztultak le, a mély is szebb lett, de a sub korlátozottsága miatt nem vettem észre olyan egetverő kölönbséget.

Üdv!

(#1090) kovi válasza N3v3r7and (#1085) üzenetére


kovi
senior tag

mellékelnek a driverhez két .exe-t amit felül kell iratni ezek speker settings a másik is valami ilyesmi. azokat felülirattad?
ha nincs meg szívesen elküldöm emailben.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#1091) btf


btf
aktív tag

Sziasztok!

A minap kezembe akadt egy SB Live! (CT 4830) hangkártya.

Megéri ezt berakni, és az alaplapi helyett használni?

Abit KN8 Ultra alaplapom van, a hangkártya nem egy mai darab (Ez nem 5.1-es még) azért kérdezem. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#1092) kovi válasza btf (#1091) üzenetére


kovi
senior tag

Ez elég sok mindentől függ, sztem próbáld meg. S ha észreveszel különbséget hagyd benn. ;)

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#1093) redXIII


redXIII
senior tag

hali )milyen ez a kari?:SB AUDIGY SE 7.1 OEM
megéri megvenni?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1094) markastor válasza redXIII (#1093) üzenetére


markastor
tag

Ez a kártya mindig feltűnik, csak más néven.
Én úgy tudom h. nem tud hardveresen semmit; mindent szoftveresen, a procit terhelve intéz. :(

[Szerkesztve]

(#1095) surda34 válasza lezso6 (#1021) üzenetére


surda34
csendes tag

sb audigy 2 zs es z5500 logitech nagyon jol megy es mar tobb mint egy eve de eszrevetten hogy az integralt hangkarin az spdif-et nem veri !!!

(#1096) redXIII válasza markastor (#1094) üzenetére


redXIII
senior tag

na má mind,megvettem :DD

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1097) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok!

Vista alatt próbálta már valaki ezt a softmodot?

Letöltöttem a patchfile-t és a hivatalos oldalról a Vistás Audigy2 ZS drivert de hibát írt ki a patchelés közben!

(#1098) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok!

van egy Creative EMU10K1 SB Live hangkarim. ezt is fel lehet mod-olni audigy-re?
melyik progit kell telepíteni help.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#1099) palerNEW


palerNEW
tag

Halli All

Van egy kis problémám, feltelepítettem ez a Youp-Pax 3.63 driverét az SB100-as
kártyámhoz. Mivel ezt a kártyát most tettem bele a gépembe, a Creativ hangkarinak
még nem volt fent a drivere. De a windows felismerte és telepített hozá drivert. Utána
tettem fel Youp-Pax drivert (~43mb), azzal ninmcs is gond mert mükszik a hangkari, de
semilyen equalizer, haneröszbályzó meg egyébb panel nem telepedet fel. Csak a
windowsos alpanellekkel tudom szabályozni. Ez a Youp-Pax nem tartalmaza ezeket a
dolgokat ??? Vagy én basztam el valamit?? Vagy a Creativ saját szoftereit kell
feltenni mellé ??
A eszközkezelöben is szerpel ez a Youp-Pax. Egyébként telepitéskor többször nem
lehettet elovasni a gombokon, a formon található szövegeket mert csak kérdöjeleket
írt ki. Gondolom a karakterkészlet miat. Ez is így van másnál is ??

Kérlek segítsetek. :F
Válszotokat elöre is megöszönöm :R

[Szerkesztve]

Tegnap DOS, ma Windows... Félek a holnaptól! - Kidobtam a frigót, mert a Windows jobban fagyaszt!

(#1100) Dantorius


Dantorius
csendes tag

Hell!

Egy pár hónapja írtam, hogy a Live!5.1-esemmel gixer van. Meg is kaptam a megfelelo tippeket, de így se működött a cucc. Aztán megint visszamentem régi munkahelyemre, aholis egyik kollégám ránézett a kártyára és közölte a megoldást, amit nem akartam elhinni.
A dobozos, eredeti kártyám, olyan utángyártott s*ar ( :W :W ), ami PCI 128 chippel szerelt.... :((( :((( :((( :O :O Ezt egyszerűen nem tudtam elfogadni...
Remélem más nem járt így!
Mind1! Ki is dobtam a fenébe és vettem egy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio ilyet, ami szerencsére már rendesen működik! :DD :DD :DD :DD :DD
Azért köszönöm a segítséget! :C
Mindenkinek további jó formumozást!

Legyetek rosszak, mert az legalább nem unalmas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.