Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) _seth_ válasza zabla (#149) üzenetére


_seth_
veterán

A kX driver nem szoftveresen hanem hardveresen kezeli a hangkarit, ez, hogy mit jelent ne kérdezd ellenben minden fórumon azt írják, hogy jobb a kX mint a creative driverek kivétel ha EAXos játékokat használsz mert ott lehet gond vele bár azt is írták, hogy a legutóbbival már az is megy jól. Jah és nincs kínlódás vele hanem csak egy 4 megás file van amit egyszerűen fel tudsz rakni. A mixer progijában magad ''állíthatod'' be a kimeneteket és egyéb effekteket de ahhoz már érteni is kell.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#152) _seth_ válasza zabla (#150) üzenetére


_seth_
veterán

Sztem szedj le mindent és a gyári lemezéről tedd vissza a drivert, nekem így siekrült helyreállítanom a hangkarit.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#153) zabla válasza _seth_ (#152) üzenetére


zabla
aktív tag

már sikerült hálisten, köszi!:)
akkor nekem ez a modolás felejtős

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#154) _seth_ válasza zabla (#153) üzenetére


_seth_
veterán

:p Nekem pár óraába került mire újra ment az 5.1 :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#155) zabla válasza _seth_ (#154) üzenetére


zabla
aktív tag

lehet hogy az 5.1 nálam se megy, de egyelőre nem veszem észre mert csak 2.1 van berakva:DDD

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#156) _seth_ válasza zabla (#155) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem 5.1 van (ozaki b5 120w rms) rákötve a karira :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#157) #19103744


#19103744
törölt tag

Ha megengedtek néhány megjegyzést. Elősször is SB Live és azok módozataira pl.: SB Live 5.1 tapasztalatok szerint nagy százalékban jól illeszkedik a KX Projekt drivere. Ehhez kezték ugyanis fejleszteni anno a drivert. (EMU10K1) Az 5.1-es kártyák továbbra is működnek 5.1-ben is. Ez a szoft szétszedi a kártya kimeneteit, vagyis ami 5.1-ben a front, az lesz egy kimenet pár, a 2 hátsó lesz egy kimentpár, és a center/sub is egy pár, azaz olyan, mintha 3 db 2.0-ás hangkártyád lenne. Így be lehet állítani pl. azt is, h. a winamp szóljon a frontokon, a JetAudio a rear kimeneteken, és közben filmet nézz a Zoom Playerrel. Fontos, h. a 3 eszközből legalább 2 olyan legyen, amelyik ki tudja választani a hang kimenetét, azaz eszközt tudj vele váltani. Igen lehet berakni 10 sávos EQ-t is, de ez nem a mixerpanelon van közvetlenül, hanem a DSP-felületről hívható elő, ill kell neked beillesztened. Én egymás után kötöttem néhányat. (brummm, brummm) :)
Ezen kívül ha a tűsor kiosztást ismered aux2/mic2, SPDF I/O2, és infrát is mutatja bár ezt csak drive-al tudod használni. Jah és a mic/mic2 lineIN-ként is használható.

[Szerkesztve]

(#158) Blackmate


Blackmate
senior tag

Akkor, ha jól olvastam erre a kártyára nem szívesen, nem nagyon működik a MOD?:
[link], [link]

(#159) _seth_ válasza Blackmate (#158) üzenetére


_seth_
veterán

Meg kell próbálni. Nekem nem sikerült de van akinek igen.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#160) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szasztok !

Vane gy sima Audigy2-m. Jelenleg ZS drivereit használom. Akkor most le kell gyalulnom az egész creative cuccot, pax driver fel és utána mehet az audigy 4 ISO ?

(#161) Flashget válasza Blackmate (#158) üzenetére


Flashget
félisten

eddig 3-ból 2 kártyánál sikerült.
de a harmadik esetében valami szoftver ütközés lesz a gond szerintem

Realme GT Master Edition

(#162) _seth_ válasza Flashget (#161) üzenetére


_seth_
veterán

Vszeg igen. Lehet a terratec tvalue kari drivere problémázhat mert azzal már voltak gondok.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#163) Lui76


Lui76
őstag

Most akkor kell előtte a pax driver-t telepíteni vagy nem ?
(sima Audigy 2-m van műa csatikkal)

www.kezmuveskeramia.hu

(#164) #19103744 válasza Blackmate (#158) üzenetére


#19103744
törölt tag

Nem jól olvastad. Azt írtam SB Live! és módozataival. De még ez sem fontos. Nem kell SB kártyának lenni!!! Ez legyen a chipre írva: EMU10K1 vagy EMU10K2, és menni fog. Ha nem, nem a kártya hibás, hanem a telepítés, vagy inkább a telepítést végző;)

Mellesleg az SB Live! 5.1 Digital Dell-es kártya. (csak megjegyés volt)



[Szerkesztve]

(#165) #19103744 válasza Freddy TNT (#160) üzenetére


#19103744
törölt tag

gyalu->Hacked Audigy4 ISO, de a drivereket nem-> PAX

[Szerkesztve]

(#166) Freddy TNT válasza #19103744 (#165) üzenetére


Freddy TNT
őstag

THX :R majd kiprószálom

(#167) Whaskes


Whaskes
senior tag

hali all! Az EAX Consol nem akar megnyilni, honnan szedek le hozzá javítást?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#168) Lacyka


Lacyka
aktív tag

Audigy 2 platinum ex. Frankón müködik vele, szebben szól, és mostmár végre tudom használni a távirányitóját is, a gyári driverrel nem ment. :C

^.^

(#169) penene


penene
őstag

beszarás, hogy ha ez a 4 megás ''fapatod'' kinézetű driver jobban szólaltajta meg az audigy2zs karit, mint a hivatalos szoftver...
Fura hogy egy ekkora pack, meg creative fejlesztés ''csak'' szoftveresen szólaltat meg, ami tényleg nemtom mit jelent, és egy nem is kimondottan erre a kártyára írt driver meg simán hardveresen....

Ezek a Creativenál ennyire hülyék???
Nem próbáltam ki 1iket se még :))

De fura nagyon nekem! Ennyire béna lenne Creative, hogy megcsinálja hangkarit, de az atomdrivert meg nem tudja megírni hozzá... Ami tényleg kihasználja a cuccot? furi...

Amúgy észrevétel: van a creativenak a média source-sza. Nah, azzal sokkal teltebb, tisztább a hang, mint winamppal!!!!!
Szóval én arra tippelnék, hogy ha a creative lejátszóját használod, akkor az is ''hardveres'', vagy mi, mert igazán érezhető a különbség a winamphoz képest (EQ kilőve persze;)), a kX driver meg a winampra varázsolja ezt, így a winamppal is ki lehet ezt használni...

De ez csak tipp.......

Viszont a media source számkezelője olyan gagyi, hogy nem bírtam 1 hétnél tovább.. nincs rajta egy olyan funkció, hogy J és keres, és stb.... szóval bár jóval szebben szól, mégis a winamp mellett maradtam.


Mit gondoltok lehet ez? Bár furi, mert elvileg mind2 egy driver, a winamp meg elvileg akkor mind2őt elrontja... :)

amúgy nem a kx így képekről nagyon fapadosnak tűnik, de csak a megjelenítés, ami semmit nem jelent, csak 250 megába belefért a sok extra + látványterv.... aminek 70%át nem is használom..

(#170) Mostly Harmless


Mostly Harmless
tag

Audigy 2 ZS [DF00], arany:
hosszas küzdelem után sikerült. javulást nem tapasztaltam. a speaker calibrator nem működik. (a pax-félében nincs, a régié nem működik az új driverrel.)
leszedni sem lehet. illetve bármilyen alaposan szedem le, a gyári driver nem hajlandó visszamászni utána.
sukk az egész. bánom, hogy belekezdtem.
(a rendszerpartíciót előrelátóan leghostoltam, de a ghost dobott egy hátast, amikor visszaállítottam volna a mentést. a kurvaannyát neki is.)

(the cake is a lie)

(#171) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

nekem egy sima Audigy OEM vagy bulk-om van. aranycsatis. ha megcsinálom ezt a upgradet/mod-ot, kapok egy Audigy4 Pro-t? itt akkor má az EAX továbbfejlesztet változata is megy? nekem főleg játékok miatt lehet érdekes a mod. végig olvastam a topikot, de erre nem találtam választ. :B

(#172) DanteHix


DanteHix
tag

audigy 2 zs platinum pro-ra felment. a kulso egyseg is jol hasznalhato,minden ok.

igazabol latvanyos javulast eddig nem vettem eszre,de meg probalkozom:)

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#173) Male válasza penene (#169) üzenetére


Male
nagyúr

A Media Source ami korábban PlayCenter néven futott (én még azt használom), az bizony ki tudja használni a hangkarit! Hardveresen megy mind az MP3/WMA lejátszás, mind a tömörítés vele. (még régebben tesztelgettem, és kb 0%-os prociterhelést okozott az MP3-ba tömörítés vele)

A PlayCenter ''számkezelőjével'' én megbarátkoztam, sőt már szeretem is.... a gépen lévő összes számot rendezve tárolja az adatbázisában, nekem ez elég ahhoz hogy megtaláljam azt a számot, amit akarok (kivéve amikor se a cím, se az előadó nem jut eszembe :) )

(#174) _seth_ válasza penene (#169) üzenetére


_seth_
veterán

A kX driver teljesen más mint a creative drivere. És az kifejezetten az EMU10K1 chipre lett asssemblyben megírva (előttem már volt aki leírta részletesebben). A creative driverek mind szoftveresen kezelik és nem is tudnak ''üzemmódot'' váltani :) Sztem nem túlzok ha azt mondom, hogy a crative a hangkarikhoz soha nem tudott jó drivert írni. (működik persze, szép csillog-villog csak lehetne jobb is)
kX valóban nem egy agyontervezett kezelőfelületet használ de bőven megfelel minden elvérásnak (skinek vannak a kezelőfelülethez) :) Sőt: effektek, pluginok is vannak a driverben és a DSP részen a kártyádat úgy állítod be ahogy akarod kb olyan szinten mintha plusz chipeket és kimeneteket tennél a karira de ehhez én sem értek sajnos :( A drivert akár át is írhatod ha kellően tudsz programozni :)

Kollega ''alattam'' azt írja, hogy a playcenter/medasource hardveresen kezeli a karit bár nem tudom, hogy ha maga a driver nem sem tudja akkor egy progi hogyan tudhatná? Na de én nem értek a creative chipek lelkivilágához :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#175) tr00p3r válasza tr00p3r (#171) üzenetére


tr00p3r
őstag

? :B

(#176) _seth_ válasza tr00p3r (#175) üzenetére


_seth_
veterán

Nem lesz audigy 4 prod csak a drivere lesz fent és a szoftja de remélhetőleg jobb lesz a hangzás is :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#177) penene válasza _seth_ (#174) üzenetére


penene
őstag

igen, egymásnak ellent mondó HSZek, köszi mindkettőt...

A MédiaSourcenál én jóval tisztább hangot érzékelek, mint winampnál... Ez lehet az is, hogy a winamp által használt output plugin (directsound), és a médiasource által használt különbözik, és a MS sokkal jobban illeszkedik a karihoz.

Viszont ha _seth_ azt mondod, ez még mind mind szoftveres, de a kx. hardveres, akkor az meg más kategória..

egyébként nem értem... az nem létezik, hogy az audigy 2zs kari decoder chipjét nem használja a az audigy driver, és a procival dekódol, ennek nincs értelme, akkor ugyanott vagyunk, mint ha integrált hangkari lenne.. pedig asszem a szoftveres és hardveres között ez a különbség...

Ettől függetlenül lehet hogy szebben hajt a kX.. de az szerintem nem lééétezik, hogy az audigy driverrel a chipet nem használná... hiszen az az 1 az értelme, azért vesszük a hangkarit... ekkora gáz nem lehet egy driver... :)Vagy mégis ? ;)

[Szerkesztve]

(#178) tr00p3r válasza _seth_ (#176) üzenetére


tr00p3r
őstag

na jó, azért ennyire nem vagyok naiv... ;) akkor ez egy hackelt driver és úgy veszi mintha egy ''echte'' audigy 4 pro lenne a gépben. kiváncsi vagyok. olvastam a te mizériádat. ezzel hazavághatom az audigy-t? ez nem bios/firware hack ugye? :B

(#179) _seth_ válasza tr00p3r (#178) üzenetére


_seth_
veterán

:) Igen a drivert alapkították át úgy, hogy felmenjen az au4 drivere sblive/au1-2-3-4-re :)
Hazavágni? Nem szerintem ha mindent letakarítasz és a driver cdről visszateszed a saját driverét az helyrehozza a problémákat. (eddig 2x bejött ebből az egyik én voltam :) )
Nem bios és nem is firmware (már ha van vmelyik a karin :D)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#180) tr00p3r válasza _seth_ (#179) üzenetére


tr00p3r
őstag

most biztos tökhülyének nézel, pedig nem ma kezdtem..... :B ;)

(#181) _seth_ válasza tr00p3r (#180) üzenetére


_seth_
veterán

Nem nézlek hülyének csak leírtam :) Te kérdezted ezeket :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#182) tr00p3r válasza _seth_ (#181) üzenetére


tr00p3r
őstag

:B :P

(#183) Whaskes válasza Whaskes (#167) üzenetére


Whaskes
senior tag

erre valaki :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#184) Flashget válasza penene (#169) üzenetére


Flashget
félisten

De fura nagyon nekem! Ennyire béna lenne Creative, hogy megcsinálja hangkarit, de az atomdrivert meg nem tudja megírni hozzá... Ami tényleg kihasználja a cuccot? furi...

én tudok ilyet más hardver gyártónál..PCTVPRO tuner kártya..gagyi szoftver és support..

Realme GT Master Edition

(#185) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

HI, légyszi segitsetek, au1 esem van (sb0160) és a windóz nem ismeri fel, akárhonnan telepitettem a drivert, akár milyet, azt irja ki nincs audigy a rendszerben, pedig a gép látja, de nem megy, segitsetek pliz, mert ez igy nem jó
Ha arról van szó az sem baj ha au2esként megy :DDD

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#186) Protezis válasza Flashget (#184) üzenetére


Protezis
őstag

Vagy Mustek supportja. W2k3-ra akartam telepíteni a scanner driverét, de nem ment. Nem találtam sehol jó drivert. Írtam a supportnak. Közben találtam egy 98-as drivert, amihez registry módosítás kellett, hogy XP-re felmenjen. Gondoltam eljátszom ugyanezt egy szinttel feljebb (XP->W2k3). Sikerült. Pár napra rá kaptam meg a korábbi levélre a választ, miszerint nézzem meg, van -e az eszközkezelőben sárga felkiáltójel :DDD
(Csak azt nem értem, hogy még senki sem próbálta server 2003 alatt használni a Mustek scannerjét? :F )

(#187) Sopi


Sopi
senior tag

hali mindenkinek!
elnézést, hogy egy ideje nem válaszoltam, de nem voltam igazán gépnél...

(#183) Whaskes: EAX Console-hoz nincs patch :F

(#185) Bekre Pál: más már írta itt a topicban, hogy neki felmetn Audigy ES (SB0160)-asra a softmod, miden gond nélkül.
Minden eddigi Creative szofver (hangkarihoz valót) uninstallálnod kell, törölnöd kell a Creative mappát (c:\Program Files\Creative) és utána még Driver Cleaner-el ki kell pucolnod a registryt (szűrők: a 2db Creative-os)
Ezután bemountolod az Audigy 4 Pro ISO-ját és simán feltelepíted, utána még megcsinálod a patchelést is és minden OK lesz.

(#188) Bekre Pál válasza Sopi (#187) üzenetére


Bekre Pál
tag

Köszi megpróbálom felrakni, bár nekem nem sikerült találni gyári drivert sem :(

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#189) Sopi válasza Bekre Pál (#188) üzenetére


Sopi
senior tag

attól, hogy nincs hozzá gyári drivered, ennek mennie kell.
Én úgy vettem a kártyát, hogy nem volt mellé driver CD, ami nem is volt baj, mivel gyakorlatilag, amit leszedsz ~250Mb-s ISO-t az a driver CD

(#190) Bekre Pál válasza Sopi (#189) üzenetére


Bekre Pál
tag

és az lehetséges, hogy nem megy a creative honlapról leszedett állítólagos au-1 driverrel? :F

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#191) Sopi válasza Bekre Pál (#190) üzenetére


Sopi
senior tag

lehetséges, de ez a topic épp arról szól, hogy nem a gyárit raknád fel, hanem azt, amit itt belinkeltünk (Audigy 4 Pro driver-szofver CD-je patchelve)

(#192) Bekre Pál válasza Sopi (#191) üzenetére


Bekre Pál
tag

Értem én, már szedem is, de ha a gyári nem jó akkor a au4es-é jó lessz?? :F :D :D
De szerencsét próbálok, ha pedig nem lessz jó akkor megveszem gyárilag :D

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#193) Bekre Pál válasza Bekre Pál (#192) üzenetére


Bekre Pál
tag

Üdv,
Tudna valaki segiteni akkor hogy lehetne szoftveresen tuningolni a au-mat.
Az 1. hsz ben a linkek már nem olyan jók. És leirná valaki, hogy sikerült mgcsinálnia.
Elolvastam az össz. hsz-t , de nem annyra tiszta.
Köszi a segitséget.

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#194) Lui76 válasza Sopi (#191) üzenetére


Lui76
őstag

Én most közben próbaképp a másik gépben levő Sb Live Value-mra
felnyomattam a cd-t !
Kérdésem : Eszközként is audigy 4-et kéne látni ???
A thx console müxik felvétel stb csak a surround mixernél ír ki vmit
az nem indul el.

www.kezmuveskeramia.hu

(#195) Sopi válasza Lui76 (#194) üzenetére


Sopi
senior tag

eszközkezelő ugyanúgy Live!-nak fogja kiírni
Nem megy a Surrund Mixer?
A patchet ugye nem raktad fel? (ami 2 fájból áll) a patch Live!-okhoz nem kell
(ha meg nem raktad fel, akkor próbáld ki :DDD )

(#196) Sopi válasza Bekre Pál (#193) üzenetére


Sopi
senior tag

mi nem világos :F ?
Melyik link nem jó :F ?

(#197) Flashget válasza Bekre Pál (#190) üzenetére


Flashget
félisten

olvass vissza engem...beraktam a kártyát a gépembe, sárga kérdőjel volt és nem raktam fel a gyári drivert...

Realme GT Master Edition

(#198) Flashget válasza Lui76 (#194) üzenetére


Flashget
félisten

nálam ez van ott:
SB Live Youp-Pax VI v 2.2 (Music Ultra)Audio Driver (WDM)

Realme GT Master Edition

(#199) tr00p3r


tr00p3r
őstag

na nekem felment minden gond nélkül. audigy 1 OEM/bulk a kártya. a speaker settings is megy, bár ha bezárom azt mondja, hogy hibát észlelt... erre van a patch? vagy ha el sem indul? :B

[Szerkesztve]

(#200) Sopi válasza Flashget (#198) üzenetére


Sopi
senior tag

+ az Audigy4 Pro szoftverei, igaz?
Egyébként neked milyen fajta kártyra ment fel pontosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.